Jump to content
SKG

SKG transformation journey

Recommended Posts

Nädal aega vaikust olnud.

Hiljutised töö- ja inimsuhetega seotud uudised olid kergelt öeldes šokeerivad :blink::wacko: ja paar trennivaba päeva tulid selle tõttu vahele.

Homme eeldatavasti back in business ehk tagasi trennis.

 

Aga hetkel otsin uut tööd ja vaikselt ka uut elukohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

5Zy7Xjd.jpg

 

Seljapäeva tegin täna ja päris hästi tuli.

 

Lõuatõmbed 20kg lisaraskusega, 4 seeriat, 6 kordust.

Seated rows ka kaablimasinal @max (100kg) 10x, 10x, 8x, 8x

Plank 3x3min.

Kardio rattal @ 140bpm 30 min.

 

Kaal 102kg.

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väike tähelepanek. Eri tootjate kuid sama spetsifikatsiooniga (25G 1") nõeltega on lihasesse sisestades erinev tunnetus. See vahe tuleb ilmselt erinevast nõela tipu teravusest ja kujust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1 hour ago, Henrikix said:

Ise ka lugenud selle kohta, et osadel mitu aastat blast & cruise ning üks PCT ning good 2 go.

 

 

Ma pigem pidasin seda silmas, et kui oled testo vms peal, siis ei saa lootma jääda, et see sind täiesti viljatuks teeb.

Sperm count ei lähe päris nulli alati.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sain täna www.bulkpowders.ie -30% EVERYTHING koodi.

Äkki kellelegi abiks. Ise ei osta toidulisandeid kunagi täishinnaga, vaid täidan varusid ainult soodukate ajal. Päris suur vahe kui €64 asemel kõigest €45 maksta. Seda siis näiteks 5kg valgupulbri eest.

 

RqhmpKl.png

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On 14. august 2016. a. at 1:05 AM, SKG said:

Ma pigem pidasin seda silmas, et kui oled testo vms peal, siis ei saa lootma jääda, et see sind täiesti viljatuks teeb.

Sperm count ei lähe päris nulli alati.

 

Selle nahka läks ka testost aretatav rasestamisvastane vahend meestele. Iseenesest suurepärane idee, aga kõigil ei tööta.

Selle asemel hakati siis aretama progestiiniga asja, mis paljude jaoks on väga halb idee. Sest suured progestiini depooannused on üks keemilise kastreerimise vahend, ja tundlikel mõjuvad ka väikesed annused halvasti.

 

Mingis võrdlevas uuringus oli nt neegrite endogeense testo supressioon steroidikuuril minimaalne ja asiaatidel väga suur.

(PS. ilmselgelt testo ei tee viljatuks, süstile järgnev dihüdrotestosterooni puudus teeb).

Muudetud kasutaja AlanBStard poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kokaga elamise rõõmud :)

 

Täna oli super ilm siin ja nautisin väljas, saali ei jõudnudki. 26 kraadi oli vähemalt, tuulevaikus ja pilvitu taevas.

 

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Primary care doctors are always fun to talk to about TRT, I won't tell you about the all conversation but just one thing, he said that somebody should be on T just when he tries to have a baby to have more sperm of course because more T= more sperm ..."

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõni aeg tagasi kirjutasin ühe (hea mainega) steroiditootja kohta ülevaate.

Vastu sain endale vajaliku 10ks nädalaks:

 

0Eb4Axk.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jalapäev oli täna, kükid tulid ära siiski 150kg-ga, vaatamata sellele, et viimasel ajal toidu sisseajamisega raskusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris hea, lõuatõmbeseeriad tulid 25kg kettaga täna juba. Samas hetke toitumist arvestades ei tohiks mingeid gainz-e küll tulla haha.

 

Uue töökoha leidsin ka, graafik võimaldab jõusaalis käia, see ju põhiline :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna käisin uut potentsiaalset elukohta vaatamas. Maja aia ja garaaziga. Viimasesse saaks jõusaali teha. Power rack jms vaja ainult osta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lühikese jalapäeva tegin täna, 6 seeriat kükke ja 15 min kardiot. Suvel hea ikka, vähe rahvast.

 

 

Pea 3 kuud pole ühtegi pre-workout jooki kasutanud, vaid kange kohv ainult.

 

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
25 minutes ago, Tulimadu78 said:

Mis sul surumise, küki ja jõutõmbe parimad seeriad ja maksimumid on? Ja kuidas kehakaal?

 

160kg olen 8 korda kükkinud. Vööd jms ei kasuta.

Surumist hetkel ei tee, lendamine meeldib rohkem rinnale.

4 plate deadlift (180kg) olen teinud, kuid kordusi pean täpsustama.

 

1RM ei näe pointi proovida, ei taha võtta riske, et end vigastada ja siis kuid saalist eemal olla.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle aeg-ajalt ikka on meeldinud maksimumi proovida, muidugi enne pole eriti mõtet kui on märgata edasiminekut seeria tegemisel korduste arvuga/raskusega. Kükis jäi mul maksimumiks 160 kg, jõutõmmet olin veidike vähem treeninud ja maksimumiks jäi samuti 160 kg (muidu võiks eeldada, et jõutõmbe rekord võiks olla veidi suurem kui kükil).

Treeningute käigus seni end vigastanud ei ole, olen vigastanud vaid ühe korra sangpommi rebimisega siis kui ei olnud juba paar aastat trenni teinud, tahtmine ja säilinud jõud olid kõõlusest tugevamad.:huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trennivabapäev tuli ja tegelesin kõrvaliste asjadega.

 

Ei teagi kuhu see aeg ja raha läks, aga terve päev nokitsesin ja ehituspoes läks 120 eur :wacko:

Ahjaa, värvil lasin kuivada ka 4h, 2 kihti.

 

ZrDCStj.jpg

 

1QXHO2V.jpg

 

bzEA9wr.jpg

 

aRSrkml.jpg

 

yGAssUT.jpg

 

8Au4f9q.jpg

 

k4v0cw.jpg

 

2j2yyyu.jpg

 

Mis see on?

Hollywood style vanity mirror ehk makeup peegel. Mitte endale loomulikult :D

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt viimasel ajal töögraafik nii halb uues kohas ja pikad tööpäevad, et pole üldse saali saanud. Kõik kohustuslikud puhkepausid kokku 1h15min. Ütlesin tööandjale, et lähen varem koju, kuna ma ei vaja eales lõunapausiks 1h, samuti ei vaja 15min eest "suitsupause", aga ei oldud nõus, kuna seadus näeb ette. Siis ongi nii, et söön oma lõuna 15-20 minutiga ära ja passin ülejäänud aja lihtsalt telefoni näppides, samas kui võiks varem lõpetada ja jõuaks ka saalis ära käia enne sulgemist. Dublinis oli selles mõttes hea, et saalid olid 6-22 avatud.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jäin prank-i ohvriks hiljuti. Okei, päris naljakas oli.

 

It's payback time! B)

 

Meanwhile.. Ootan oma teist poolt koju...:ph34r:

#nevergrowup #donttakelifetooseriously

 

cSYVKmi.jpg

 

Välisukse juures:

eMz5APx.jpg

 

MMc1fnZ.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
53 minutes ago, elfriide said:

(y) 

:)

 

p.s. pearinglus - vererõhk madal/kõigub? madal veresuhkur, hgb madal jmt. vereanalüüs + piisavalt puhata, juua.

 

 

Ei mul endal kõik korras :)

 

 

9-minutiline kodusõda kujunes välja hahaha, kerge trenni eest selline jooksmine ja hüppamine.

Naised ikka nii halastamatud - @2:45 :D:lol:

 

 

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×