Jump to content
SKG

SKG transformation journey

Recommended Posts

Aga miks sa ei võiks teha trenni nüüd lihtsalt hobi korras? Sa ei võistle, sul ei ole tegelikult vaja erilisi tulemusi ja sa võiks vabalt viljeleda mõnda teist spordiala. Näiteks käia üks hooaeg kevadeni kasvõi ujulas ujumas.

Kui sa ostad neid aineid siis hakkad end uuesti piitsutama ja põled veel rohkem läbi. Kõige raskem ongi endale tunnistada seda läbi põlemist. Igaüks kinnitab kuidas ei ole midagi viga ja kohe kohe olen jälle tipus ja lõpuks oled veel rohkem puru.

Ma käisin ise eluolunõustaja juures, kes kontrollis mu toitumist ja üldse. Ja tuligi välja, et ka mul on trenni sõltuvus ja tekitab deprekat kui pole mingil põhjusel trenni saanud või trennid pole eaga kaasnenud iseärasuste tõttu enam nii head olnud. Ma olen ikkagi 40 aastane. Nõustaja soovitas rohkem tegeleda enda painutamisega ja käiagi ainult 3 korda nädalas trennis ja eladagi rohkem murevabamalt. Aasta tagasi ma käisin lõdvalt 12 päeva järjest trennis ja polnud häda midagi, kusagilt ei valutanud. Nüüd ei suuda enam isegi 3 päeva järjest käia. Tulebki leppida sellega. Keegi ei anna auraha ega medalit kui oma keha ja vaimu ära lõhud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga miks sa ei võiks teha trenni nüüd lihtsalt hobi korras? Sa ei võistle, sul ei ole tegelikult vaja erilisi tulemusi ja sa võiks vabalt viljeleda mõnda teist spordiala. Näiteks käia üks hooaeg kevadeni kasvõi ujulas ujumas.

Kui sa ostad neid aineid siis hakkad end uuesti piitsutama ja põled veel rohkem läbi. Kõige raskem ongi endale tunnistada seda läbi põlemist. Igaüks kinnitab kuidas ei ole midagi viga ja kohe kohe olen jälle tipus ja lõpuks oled veel rohkem puru.

Ma käisin ise eluolunõustaja juures, kes kontrollis mu toitumist ja üldse. Ja tuligi välja, et ka mul on trenni sõltuvus ja tekitab deprekat kui pole mingil põhjusel trenni saanud või trennid pole eaga kaasnenud iseärasuste tõttu enam nii head olnud. Ma olen ikkagi 40 aastane. Nõustaja soovitas rohkem tegeleda enda painutamisega ja käiagi ainult 3 korda nädalas trennis ja eladagi rohkem murevabamalt. Aasta tagasi ma käisin lõdvalt 12 päeva järjest trennis ja polnud häda midagi, kusagilt ei valutanud. Nüüd ei suuda enam isegi 3 päeva järjest käia. Tulebki leppida sellega. Keegi ei anna auraha ega medalit kui oma keha ja vaimu ära lõhud.

Sellepärast sa läbi põlesidki, et tegid järjest trenni ja äkki mitte mõistlikkuse piirides? Konkreetselt see härra siin on väga korraliku toitumisega oma keha seliseks saanud :). Igal inimesel on tõusud ja mõõnad nagu antud hetkel sellel härral.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga miks sa ei võiks teha trenni nüüd lihtsalt hobi korras? Sa ei võistle, sul ei ole tegelikult vaja erilisi tulemusi ja sa võiks vabalt viljeleda mõnda teist spordiala. Näiteks käia üks hooaeg kevadeni kasvõi ujulas ujumas.

Kui sa ostad neid aineid siis hakkad end uuesti piitsutama ja põled veel rohkem läbi. Kõige raskem ongi endale tunnistada seda läbi põlemist. Igaüks kinnitab kuidas ei ole midagi viga ja kohe kohe olen jälle tipus ja lõpuks oled veel rohkem puru.

Ma käisin ise eluolunõustaja juures, kes kontrollis mu toitumist ja üldse. Ja tuligi välja, et ka mul on trenni sõltuvus ja tekitab deprekat kui pole mingil põhjusel trenni saanud või trennid pole eaga kaasnenud iseärasuste tõttu enam nii head olnud. Ma olen ikkagi 40 aastane. Nõustaja soovitas rohkem tegeleda enda painutamisega ja käiagi ainult 3 korda nädalas trennis ja eladagi rohkem murevabamalt. Aasta tagasi ma käisin lõdvalt 12 päeva järjest trennis ja polnud häda midagi, kusagilt ei valutanud. Nüüd ei suuda enam isegi 3 päeva järjest käia. Tulebki leppida sellega. Keegi ei anna auraha ega medalit kui oma keha ja vaimu ära lõhud.

Miks sa arvad, et ma läbi olen põlenud? Kas tõesti olen sellise mulje jätnud? Kui nii, siis küll kehvasti.

Mulle pole kordagi tulnud pähe trenn vahele jätta või vastumeelsena, kuna mulle meeldib end pushida ja see heaolu fiilng, mille hiljem saan. Või tundnud süümekaid kui mingil põhjusel pole treenida saanud. Pole kordagi endale mingit survet peale pannud.

Muud alad nii palju huvi ei paku, et tahaks pidevalt tegeleda. Trenn ongi ju olnud ainult hobi korras... algusest peale.

Sain ühe Poola tüübiga tuttavaks, kes siin solaariumit peab, ütles, et nad igal Neljapäeval käivad kossu mängimas - lätlased, leedukad, venelased, poolakad. Kutsus kampa. Vartsi ilmselt liitun kui kossutossud ja riided kätte saan. A noh, see lihtsalt kardio huvides. Armastus on ikka jõutreening. Tegelen sellega, et uuesti saalis käima hakata.

Vahepeal sai üks ring jälle ümber Päikese täis. Käisin selle puhul Atlandirannikul seffamas.

IMG_20150920_174831.jpg

IMG_20150920_174730.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks parimaid RTD valgusheike, mida proovinud olen.. Maitselt nagu smoothie ja tüüpilist valgujoogi maitset pole üldse.

ZOSajT6.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

AheueIJ.jpg

9 Oktoober 2015 ja täna oli esimene päev saalis tagasi. Sama saal, mis viimati. Tegin esialgu 3 kuu membershipi €125 eest.

Uhh.. nagu arvata oli kõik tundus väga raske ja alustasin sisuliselt poole raskusega, mida viimati Maikuus kasutasin. Tegime full-body treeningu. 3 min soojendust, siis umbes 60 min terve keha läbi ja lõpus 15 min LISS cardiot esialgu. Tunnen end nõrgana hetkel. But not for long.. :angry:

Lätlannast korterinaaber alustas ka täna ja nüüd päris tore koos käia. Gym buddy olemas. Aitan teda eesmärkidele jõudmisel ja vastutasuks tehakse kodus süüa :lol:

Hommikul oli päris soe, vabalt t-särgiga ja sinine taevas. Praeguseks hall ja vaade köögiaknast järmine:

toE1ter.jpg

Enesetunne positiivne ja optimistlik :)

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teine full body trenn tana hommikul. Ajasime korterikaaslasega end kell 6.30AM yles, laksud sisse ja saali. Inimese tunne hakkab vaikselt tagasi tulema. Valjas oli veel pime kui toast valja tulin, aga tagasi tulles juba valge ja soojem.

blaqczo.jpg

0a2cSwK.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Prep is the key. Nädala pillivaru.

Jc0fwSu.jpg

9NIgNzR.jpg

OJA2GhN.jpg

rZ48xxO.jpg

Kahe jõusaalihundi köögikapp :D:lol:

NkRaK6n.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikul sai AMP Citrate sissetõmmatud näpuotsa peal, ilma mõõtmata [yolo].

Trennikaaslane ütles, et You look different today ja hakkas naerma. Ma ei saand midagi aru.

Siiani suht full-body trennid olnud. Varsti jagan kolmeks jälle. Nagu vanasti.

BodpEle.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaikselt tuleb. Kus ta paaseb.

Varahommikul kui valjas veel pime oli :ph34r:

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin UFC Dublini ära (telekast), olin väga äksi täis ja tuli veel enne keskööd jooksuisu peale.

https://www.endomondo.com/users/661863/workouts/622863806

2Eyu1RH.jpg

5W5BWTe.jpg

uukIqqF.png

Pärast jooksu bleneris sheik:

50g valku (pulber)

2 banaani

50g röstitud kaerahelbeid

maasikaid, vaarikaid ja mustikaid

0.5L piima

Homme ilmselt uut vastavatud jõusaali külastama.

Kuus 9.5-tunnist tööpäeva seljataga.. Nüüd õnneks 2 järjestikust vaba päeva ees ^_^

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane trenn tehtud. Rind, õlad ja käed. Tunne on heaaa... ^_^

Hiljem tegime kerged valgu-napsud.

CHhjfxF.jpg

O3mb6yK.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Millal lätlannast pildi paned:)

Haha.

Siis kui on põhjust.

Hetkel pole.

:P

Eile õhtul käisin jooksmas jälle. Sama ring.. ~2.8km.

dgRplKg.png

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tehti kodus.

tXC8frd.jpg

Ei see ise röstimine ja jahvatamine pole ikka seda jama väärt. Juba kilo tegemiseks kulub nii kaua aega ja energiat.

Järgmine kord maksab veidi juurde ja tellib kohe 5kg jahvatatud kaerahelbeid. Eriti kui veel lahkelt -25% voucher koode jagatakse.

Viimane kord kui kodus mässan. Ainuke pluss on "isetegemiserõõm" ja hea lõhn apartmentis :D

GPXKM3H.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reede õhtu. Tulin hilja töölt. Rahvas juba linnapeal jauramas - kluppi minek. Ma lähen hoopis saali. Kuulan Iron Maiden "The Trooper" . Nii pumped up et... Uhhh. Lemmiklugu enne trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin üksi saalis. Imelik tunne nagu oleks trennikaaslast petnud haha :blink::lol:

Kergelt käsi ja selga peamiselt.

Homme peaks Leg Day plaanis olema.

c4wxl5F.jpg

u0cduHb.jpg

oHgnGct.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisime uues saalis varahommikul, mis alles eile ametlikult avati.

Kõrged laed, palju õhku, kõik uus. Tore koht. Kardiomasinaid paistis esialgu vähevõitu olema. Poksikotti polnud, aga oli ronimisköis.

zE1xej2.jpg

lCeqUDa.jpg

IEFub2q.jpg

Squat rackilt võtsin süütuse :o Kõik tutikas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×