Jump to content
SKG

SKG transformation journey

Recommended Posts

Ise kasutasin kodukoha jõusaalis samamoodi rööbaspuid kükkimiseks. Ajas(ajab siiani) asja ära. :)

Jah, jama aint see, et pean kedagi paluma, et raskusi juurde panna ja maha võtta, kuna torud on nii kitsalt, et kang lendab ümber kui raskused pole võrdselt. A no saab hakkama. Viimasepeal tunne oli, ei mäletagi, millal viimati korralikult kangikükke teha sai, kuigi see 60kg soojendusraskus.

Mugav nagu ma olen... Peale trenni meeldib süüa müslit. Saab korraliku carb-upi ja arvestatavas hulgas rasvu. Aga selle vahega, et valan selle valgusheigiga üle, mitte ainult piimaga. Olen enamasti ainult neutraalset maitsestamata valgupulbrit kasutanud ja selleks otstarbeks on ideaalne. Saab valgud ka kõik ühe söömaga kätte ja üldse kõva kaloraaž.

5dPBcVw.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju sa päevas sööd umbes sv/rasv/valk?

Hetkel on eesmärk 475g/70g/225g umbes.

Aga tihti raske täis saada.

Söön nii palju kui jaksan, et kaal ei langeks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teisele sama kaalu ja pikkusega inimesele see kogus kätte andes vist lisanduks kaalu mühinal...

Palju valku lisanditega võtad sellest 225-st?

Ainevahetuse kiirus on kindlasti varieeruv, samas ma trennivabu päevi ka ei tee. Ei näe nagu vajadust. Ja see võimaldab mul kolmeks jaotatud kavaga (PPL) kõiki lihasgruppe 3x nädalas läbi teha nagu naturaalile vajalik. Kui midagi tuleb ette ja ei saa saali minna, eks siis tuleb vaba päev sisse.

2 sheiki päevas hetkel. Harva 3. 50g valku sheigis.

Ideaalis võiks muidugi kõik nö. tavatoidust saada, aga hetkel elan sellist ajutist elu ja ei viitsi suurt aega poeskäimisele ja toitutegemisele "raisata". Elu mõtet/eesmärki nagu eriti pole hetkel. Loodetavasti muutub. Kerge stress ka päevast-päeva suhete pärast.

Off topic:

Kui ma 20. Märtsil Eestist ära tulin, tagasi Iirimaale, siis selles väikses käsipagasis oli KÕIK mu maine vara. [Let's take a moment for that to sink in...]. Alustasin elu uuesti sisuliselt nullist. 2 paari teksapükse, tsärke, sokid, bokserid, jalanõud LOL. Enne elasin Dublinis, kus enne lahkumist müüsin/andsin/viskasin kõik oma "elu" minema - kaksteist 80-liitrist prügikotti. Kuna oli ostetud üheotsapilet Vietnami (DUB-RIX-TLL-OSL-BGK-SGN) plaaniga tagasi mitte tulla.

eU0OfxVl.jpg

J0BAGTzl.jpg

3T0Tb1ll.jpg

3sAfGQHl.jpg

Long story short.

Läks nüüd väheke trenniteemast mööda, aga loodetavasti aitab paremini mõista situatsiooni.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vapper liigutus - see väike kohvrike.

Aga see, et "põgened" reaalsuse eest, ega seal Vietnamis midagi plaksust muutu, lihtsalt geograafilise asukoha vahetus. Tugevaks saama pead igal pool.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga miks sa Eestisse ei jäänud?

See on sama hea, et kui sa sõidad elu aeg Žiguliga ja siis saad BMW rooli ning küsitakse, et miks sa enam Žiguliga ei sõida. :D:rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahtsin lihtsalt radikaalset keskkonnamuutust, kuna siis on teatud asju lihtsam unustada. Iirimaal üks inimene, kes mind ümber veenis ja olin 5 päeva pärast tagasi. Eks kui kopp ikka väga ette tuleb, siis saab alati maailma teise otsa tõmmata. Kuniks pere, lapsi ja muid kohustusi pole, olen nö. vaba mees.

Vabad mehed ongi need kõige suuremad ketserid :ph34r:

Aga OK, trennist. Täna oli väga tegus päev, aga enne saali sulgemist jõudsin seljatrenni siiski ära teha.

Üritasin poseerida. Käisin kaalul ka enne trenni ja näitas pea 98kg. Nice.

Jalad domineerivad liialt, tuleb ülakehale rohkem rõhku panna.

Enne tõmbasin mojitomaitselise rohelise vedeliku sisse.

JYWs1LD.jpg

Mingid smuutid degusteerisin ka ära. OK oli.

z3GerqB.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hell yeah! :lol:

Kangi tagasipanek suurema raskusega on küll vähe ohtlik.

Enda vidoga tuli kohe see meelde :D :D

vVvkKvT.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vähemalt liigutas õigesti mitte ei visanud lihtsalt eest ära.

Oleks võinud veel kätte võtta ja ise sind filmida😁

Muudetud kasutaja martinkink poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aeg-ajalt ikka juhtub artikli otsa, mis paneb peast kinni hoidma.

http://www.thedailybeast.com/articles/2015/05/09/avengers-resemble-the-hidden-costs-of-looking-like-thor.html

Iga veerg on nii loll ja vale. Oijah, nii need alusetud müüdid püsivad ja tekivadki.

Autor nimetab end personaaltreeneriks :ph34r:

http://www.thedailybeast.com/contributors/johnny-adamic.html

A noh... tänapäeval koostab iga teine Instagrami fitness celebrity juba toitumis- ja treeningkavu ning on oma arust treener valmis.

Ucp6RDB.gif

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See oli ju tegelikult ainult aja küsimus.

Minu esimene #belfie siis.

:o

Definitsioon:

a 'bottom selfie' - a photographic self-portrait featuring the buttocks, usually posted by female celebrities on social media networks.

http://www.urbandictionary.com/define.php?term=belfie

loXgaYN.jpg

Why a grown man has the folder called "My belfie pics" on his deskop may need some high-skilled explaining...

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

There is no need for any high skills.. :)

" Ameerika Psühhiaatrite Assotsiatsioon teatas ametlikult, et selfide tegemine on vaimne häire. Kuulsite psühhid, jah? "

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need vanaaja fotod - dünaamiline raskus, päris kaval asi. Saab sujuvalt raskust kergemaks lasta kui jõud hakkab raugema, samas saab veel mõned kordused ära teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õnneks pole suuremaid vigastusi olnud viimase 5,5 treeningaasta jooksul. Ettevaatlikult teinud ja ego ukse taha jätnud. 1 rep max pole kunagi proovinud. Ei näe vajadust. Aeg-ajal siiski mingid väiksemad asjad annavad tunda, aga trenni eriti ei sega. Samas alakeha (jalgadega) pole kunagi midagi olnud. Pigem vahest "ära tõmmatud" käsi, õlg või kael/trapets. Hetkel parem õlg veidi ja parem brachioradialis, sealt kohast kust randme juurde kinnitumine. Mõne nädalaga peaks 100% olema. Viimased korrad olengi õlgu teinud väiksema raskusega, aga pikemad seeriad selle tõttu.

Enne panin need laksud ka sisse.
oM3NFdg.jpg

John Grimek. 1930/40-ndad. Lühike mees oli.. 174cm ainult. 88kg.

K70Oxtz.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peopesad siiani tulitavad. Seljapäev oli.

Aretasin sellise asja seated rows jaoks:

KhCQzSu.jpg

Lisaks muule soojendusele teen tavaliselt eelnevalt veel 3 min crosstraineril.

Et nagu signaal südamele - shit is about to go down, man up.

Mdeo26F.jpg

Ilma selleta enam eriti ei taha... Eriti seljapäeval.

rJFTy2A.jpg

Vanakool. Kaks ülemist on vist pooleks ka :lol:

se0YP7D.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×