Jump to content
SKG

SKG transformation journey

Recommended Posts

Jalapäev, ahh kui hea.

7DKV7Oe.jpg

Käärkükid 2x40KG hantlitega, 4 seeriat, 15 kordust.

Säärtele jalapressil.

Suuremaid hantleid enam pole. Pean vist hakkama ühel jalal kükkima, et edasi progresseeruda, kuna kõik masinad ka maxed out. Eks Esmaspäeval näeb, siis järgmine jalapäev.

Hetkel rataste osakonnas olukord järgmine:

Midagi kena ka. 40-ndad, Floyd Page.

yyoRiOn.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile postitati see. Ei saanud jagamata jätta, kuna minu jaoks tundus vinge muutus.

Isiklikult ei huvitagi, mis vahenditega saavutatud, kuid suurte rasvakilode all oli peidus ilus naine.

Olen teda mõnda aega jälginud, Brasiilia Jiu Jitsu maailmameister, nüüd läheb MMA-sse ja vaja oma kaaluklassi ära mahtuda.

Check out Gabi Garcia's incredible body transformation. Incredible and inspiring stuff.

y1cpxfO.jpg

https://www.facebook.com/WhoaMMA/photos/a.638088316216516.1073741828.637428652949149/981455238546487/?type=1

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli rind-õlg-triitseps-päev, aga lõpus oli veel biitsepsitegemise tuju.

Makin gains..

Food gains.

All kinds of gains.. :lol::D:P

6uxe2JE.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks lemmiktoite mul peale trenni koos valgusheigiga.

7Fc6PAT.jpg

Vaatan, et nädalavahetusel on see väike saal eriti rahvast täis. Pushday oli ja sain ainult pec fly masinal teha (lol) ja dipse. Vähemalt tegin palju mahtu selle eest. Homme jalad.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks lemmiktoite mul peale trenni koos valgusheigiga.

7Fc6PAT.jpg

Vaatan, et nädalavahetusel on see väike saal eriti rahvast täis. Pushday oli ja sain ainult pec fly masinal teha (lol) ja dipse. Vähemalt tegin palju mahtu selle eest. Homme jalad.

Kas seal siis pole tavaks sõbralikult jagada pinki / masinaid, kui rahvast palju?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas seal siis pole tavaks sõbralikult jagada pinki / masinaid, kui rahvast palju?

On ikka, aga olidki juba jagatud ja kolmandaks ma ei lähe. Puhkepausid lähevad liiga pikaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegin selga. Jõudu oli täna kuidagi kahtlaselt palju heh. That TRT must be kickin in LOL.

Samas olen aastate jooksul täheldanud eraelus toimuva ja treeningtulemuste korrelatsiooni :rolleyes:

Mõnikord ajab mõni naine tuju ikka nii mustaks, siis lähed saali, vihast PR-id lendavad kohe. You win some you lose some.

Aparatuur pole just kiita kohati :o Peale ja enne kasutamist soovitatav vist penitsiliinisüstid teha endale :D :D :D

1bAXGmn.jpg

Panin enne ikka laksud ka sisse.

#roidzzz

MyshqyI.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Förstemanni uus jalapäeva treeningvideo.

No need jalad ja tagumik... @5:04 eriti hästi näha külgvaates. Out of this world :o:wub:

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Korralik magustoit

Igavad toidud (kohupiim) tuleb huvitavaks teha, muidu on kiirelt kopp ees. Või noh.. kopp tuleb ette pikema aja peale siis.

Vahepeal sai vannide kaupa liha omale tehtud, sai sest ka kopp nii ette, praegu olen puhtalt kohupiima ja valgusheikide peal olnud. Mingeid kahtlaseid Poola viinereid söön ka vahest.

yyPMUdp.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis sul selle pan-ide teemaga on :D Viinerit seal riigis siis kohapeal ei tehta või on maitse nii hea neil... poolataridel :D

Haha. Mul oli?/on?/it's-fucking-complicated-shit Poola girlfriend jah... sealt jäi nagu külge.

Ahh never mind lol.

fs7ondn.jpg

Käisin kehaehitamistoidu™ shoppingul, näe Poola kohupiim platsis jälle :D

Iirlased ise ju ei tooda üldiselt. Niššikaup.

qIwA466.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõni päev on küll selline tunne, et teen hommikul trenni ära, tulen koju, siis läheb pool päeva mööda ja uuesti tunne, et tahaks tagasi saali minna. Pean end sundima ootama järgmist päeva. Näiteks, et täna hommikul tegin jalgu, jah jalad suht hellad, aga samas tahaks õhtul juba selga tegema minna.

#swolfie

doIbbeN.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üle pika aja oli vaba päev täna. Hommikust õhtuni on vahet pidamata vihma sadanud ja kõva tuul väljas. Nii et tegin vaba päeva täna. Tavaliselt jooksen lihtsalt trenniriietes saali, aga täna kindlasti mitte hehe.

Homme hommikul rind-õlg-triitseps.

Alex Fedorov 10 kuu transformatsioon :o:ph34r:

L5WpaLe.png

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen vist esimene, kes seal saalis kükkis. Vähemalt vaadati pikalt haha. Väsitasin jalad enne sirutuse & kõverduse masinatel ära. Jalapressil sääred ka.

Siis võtsin kangi ja panin ta toetuma "rööbaspuude otstele", seal kus eelmises videos dipse tegin. Ja nii sai seda "kükipuurina" kasutada küll. Vähemalt saab kuskilt kõrgemalt kangi alla ronida ja siis turjalt ära panna. Esialgu tegin ainult 60kg pikad 25-sed seeriad. Ei julgenud väga palju laduda, kuna see ei ole eriti stabiiline nii.

Pilte ja vidjosi ei teinud.

qDcspyO.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×