Jump to content
SKG

SKG transformation journey

Recommended Posts

Käisin ära. Polnud hullu. Veidi harjumatu oli.

Blahh.. pidin masinatel tegema. Jalgu kõverdama ja sirutama.

Lihad ahju. Peale trenni valgud sisse. Siga ja kana.

ozSl2zb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Homme viimane trenn Iirimaal? Tundub nii. Esmaspäeval saab loodetavasti juba kuskil Tallinnas teha.

Wioletta Pawluk.. Poolatar jälle. Kust sellised nukunäod tulevad jayzus. Ei tea. Igaksjuhuks followeriks ei hakanud. Hakkaks segama.

https://instagram.com/wioletta_pawluk/

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna käisin Spartas. Ega hullult ei pingutanud, kuna peale lendu ainult 5h maganud, kui sedagi. Dipse 6 seeriat ja siis lendamist ka 4 seeriat. Veidi veel paari asja. Homme plaan Revalisse minna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna käisingi Revalis. Harjumatult palju rahvast, palav ja vähe õhku võrreldes muude kohtadega. Ühekorra pilet 9 eur, karm. Spartas oli 5 ainult.

Midagi hullu ei teinud. Seljaharjutusi. Tore oli ka ühe siinse blogijaga viimaks näost nakku kohtuda/suhelda. Tänud toreda õhtu eest. :)

Veel ei teagi kuhu homme. Jalgu vaja teha nüüd.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna käisingi Revalis. Harjumatult palju rahvast, palav ja vähe õhku võrreldes muude kohtadega. Ühekorra pilet 9 eur, karm. Spartas oli 5 ainult.

Midagi hullu ei teinud. Seljaharjutusi. Tore oli ka ühe siinse blogijaga viimaks näost nakku kohtuda/suhelda. Tänud toreda õhtu eest. :)

Veel ei teagi kuhu homme. Jalgu vaja teha nüüd.

Mulle ka Reval ei meelinud, aga nuh, vajalik seal olemas.

Mina soovitan läbi käia Lasnamäe HC GYM kui võinalust on. 1x on odav ja mulle väga meeldib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna käisin Spartas, tegin põhiliselt jalgu masinatel, tahtsin siinseid proovida. Sõber oli ka.. tegin veel koos temaga pisiasju lisaks.

Õhtul oli ühekorrapääse 8 EUR.

Ei teagi veel, mis sest elust saab, väga segane olukord, suur igatsus tekkinud Iirimaa vastu :(:mellow:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nägin spartas sind. Üsna lai oled, kui eestis oled siis olnuks sul hea võimalus Lõunakatel osaleda.

Šansid oleks üsnagi suured onlnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nägin spartas sind. Üsna lai oled, kui eestis oled siis olnuks sul hea võimalus Lõunakatel osaleda.

Šansid oleks üsnagi suured onlnud.

Hmm.. mis päeval? Oleks siis võinud tulla ja "tere" öelda :)

No ma olen TRT peal alates Veebruarist, pole kuigi aus teiste suhtes võistelda... ja ega endal ka huvi pole.

Riietusrumis ühe selfie tegin ka ikka, muidu ei lähe trenn kirja.

HrSJaX7.jpg

Rene Kari nägin Spartas mitmel päeval. Tahaks ka 60-ndates vähemalt sellise füüsisega olla. Elukvaliteet hoopis miskit muud, kui keskmisel pensionäril. Tõeline pensionifond.

Homme jätan Eestiga uuesti hüvasti, kuid ei lähe edasi algselt plaanitud Aasiasse, vaid tagasi Iirimaale. Mitte küll enam Dublinisse. Loodetavasti lähipäevadel selgub, kus mu uus kodu olema hakkab ja millistes tingimustest saab trenni tegema hakatud. Segased ajad.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga Rene Kari asjus : " Tahaks ka 60-ndates vähemalt sellise füüsisega olla " - ei usu... ta ei tee ju jalgu ;) Ja sinu baas on ikka oluliselt võimsam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna käisingi Revalis. Tore oli ka ühe siinse blogijaga viimaks näost nakku kohtuda/suhelda. Tänud toreda õhtu eest. :)

Aga palun.

Vorm on sul hea!

Kuigi jah, raskustega saalis jäin Sulle ikka alla B)

No ma olen TRT peal alates Veebruarist, pole kuigi aus teiste suhtes võistelda... ja ega endal ka huvi pole.

Kui on arsti poolt välja kirjutatud, ja see on tervisele vajalik, siis olenevalt, ei käsitleta seda kui dopingut, kui see ei tõsta sooritusvõimet jne... /raviotstarbelise kasutamise erand- vaja taodelda/

Huvilistele siin pikemalt

Selline vorming väga tavaline, nt astmaatikust suusataja Björgen... jne-jne

Kui huvi pole, siis teine temaatika.

Head reisi!

Muudetud kasutaja eliviielo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oeh.. Kerge update.

Elutee tõi mind tagasi Iirimaale. Aga enam pole Dublinis. Teatud asjaoludel olen nüüd Cavanis - 130km loodesuunas. 15-ndal Dublinist lahkudes arvasin, et enam kunagi ei naase ja asun Aasiasse elama. Üheotsa DUB-RIX-TLN-OSL-BGK-SGN piletid olid olemas. Selline plaan nagu oli, aga elu on ettearvamatu. Seega eelnevalt sai kõik asjad ära antud ja ära visatud. KÕIK asjad. Ehk siis ainuke materiaalne vara, mis mul hetkel on, on see, mis käsipagasisse mahtus. Isegi nö. spordiriided pole haha :o Leidsin siin lõpuks omale kena korteri. Kunagistest tutvustest oli kasu. Hinnavahed Dubliniga on väga suured. Dublinis 3-toalises elades maksnuks min. €750/kuus + arved (€50-75/kuus). Siinses 3-toalises elades kõigest €340/kuus ja arved sees. Siseviimistlus-tehnika vaata, et paremgi.

Siin alla 4000 elanikuga külas/linnas korralikku jõusaali pole. Viimane trenn oli 19-ndal Spartas. Peab kiiresti rutiini taas käima saama. Toitumine on olund selline, et kõik, mis kätte saan, olen ära söönud. Kaaluda pole julgenud, loodetavasti üle 90KG ikka haha.
Siin mingi lastemänguväljak on, kus saaks lõuatõmbeid ja dipse teha. Ilmselt tuleb varahommikuseks rutiiniks teha, enne kui pered lastega peale lendavad. Võibolla ka sangpommid koju osta.

TO BE CONTINUED . . .

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

7 päeva ilma trennita. Polegi veel nii kaua piima laiaks istunud alates 2009 August kui alustasin. Enesetunne selles mõttes sitt. Valke pole ka piisavalt peale saanud, üldkaloraažist rääkimata. Noh, pole just maailmalõpp.

Homme nagu täiesti uus algus. Uus leedulannast flatmate lubas enda nõusid kasutada haha. Loodetavasti serial killer pole.

Avastasin, et siin siiski mingi jõusaalimoodi asi on. €220/6 kuud. Not bad.. Dublinis sai küll €165 eest aastase membershipi... Samas ega valikuvõimalust pole. Kui trenniriided ostetud saab, siis lähen tsekin üle.

http://cavanleisure.ie/gym/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli esimene trenn üle 8 vaba päeva. Uues saalis. Esimene päev ja järgnevadki lähevad kohenemisele, et aru saada, mida olemasoleva inventariga peale hakata ja kuidas oma treeningkava selle ümber kujundada. Tegin ülakehale kergelt, aga enesetunne on väga hea. Korralik pump tuli ka. Kuigi kaal vist 94KG peale kukkunud. Seal "saalis" puuduvad flat bench ja squat rack. Heh.. Selle eest on kardiomasinaid omajagu. Fun. Ruumi väga vähe, üks rinnaltsurumise masin on poolenisti sisuliselt jõusaali ukse ees. Dafuq. Vaadati ka kohe, et mingi uus nägu tekkinud. Väike koht - kõik teavad kõiki. Kappidel lukud ei tööta, seega asjad tuleb saali kaasa võtta. Duššid on ka sellised, kuhu oma jalga parem tõsta ei sooviks. Õnneks elan ainult 5 min kaugusel, seega no problem kodus pesta. 3 kuu eest maksin €125. Pikemalt hetkel ei tahtnud, kuna elu on nii faking ettearvamatu. Pikkade pükstega oli väga imelik.. polegi vist kunagi enne nii.

No kussa ikka ilma selfie-ta saad.

hME4PxR.jpg

https://instagram.com/p/0xcoZVrPfO/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2 viimast nädalat selges kaloridefitsiidis olnud ja on reite teravusele mõjunud. Mitte, et seda taotleks, aga nelipea lõikab-triibutab.

Sorry see jänes seal pole minu oma :wacko:

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli selline luurav jalapäev, et mida teha saab. Kahjuks masinatel peamiselt. A no parem kui mitte midagi.

Nonii sääri pole ammu näidanud. Sellised nad siis hetkel on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile oli tore üllatus hehe. Ta mu lemmik YouTuber ja hetkel vanim YouTube fitnessikanal (Scooby oma pole vist enam aktiivne).

Laikis üht mu pilti Instagramis. Ma tegin sest kohe meme ja siis ta võttis vaevaks ka kommenteerida. No tegi päeva rõõmsamaks. Jagan teiega oma rõõmu. The simple things... :D

EpDT8vE.png

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×