Jump to content
SKG

SKG transformation journey

Recommended Posts

Täna õhtul oli rind & co.

Seekord proovisin Technogym masinatel

Surumist 4 seeriat @max

Lendamist 4 seeriat @max

Dipse tuli vähemalt 6 seeriat

E7KAQi9l.jpgHvjDxiql.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna jargmine trenn tuleb ilmselt alles Esmaspaeval, siis tana tegin tegin rohkem ja kaisin juba varahommikul saalis. Oli juba ara ununenud kui vahe rahvast hommikuti kaib, vorreldes ohtuga.

Kykid, 6 seeriat, 8 kordust, 120KG

Siis veel 2 seeriat - 15x80KG ja 25x60KG

Althaardega lat pulldowns, 4 seeriat, 8 kordust @ 100KG (max)

Siis veel 2 seeriat - 12x80KG ja 12x70KG

Kuna meile uut "tehnikat" toodud, siis lopus tagusin poksikotti. Monus. Polnud ammu teinud seda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peab end nyyd tagasi rutiini seadma, aga seoses Eestis kaiguga sai ka yks spontaanne ja kiire Sparta kylastus tehtud. Juhuslikult ka yht tuttavat nagu kohatud. Nii et laks igati asja ette.

BYTPZGjl.jpgzmQR5UHl.jpg

Pole kyll trenni ega toitumisega seotud, aga jagan yht videot - girlfriendi sobrannale sai eile yks ootamatu kylaskaik planeeritud :ph34r: :ph34r: :ph34r:

http://www.youtube.com/watch?v=0KzEHhBGf9M

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli saal nii täis, et ei pääsenud kuskile. Hea kui on ruumi kuskil soojendust teha ja venitada. Ainult masinatel sain teha ja veel nö. jalapäev oli ka, seega keskendusin rohkem mahule.

Jala sirutused @max, 8 seeriat, 15-12 kordust

Jala kõverdused @max, 8 seeriat, 12-6 kordust

Sääred masinal @max, 6 seeriat, 20 kordust

Biitseps masinal @max, 6 seeriat, 10 kordust

Ei tea.. selline tunne pärast nagu poleks trennis käinudki. Ei saa ikka sellist koormust nagu kangiga kükkides.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kas kükist üleshüpped ei anna vähe samalaadsemat tunnet?

Kardan, et mitte.

Täna õhtul:

Surumine 4 seeriat

Lendamine 4 seeriat

Dipse 6 seeriat

Facepulle 6 seeriat

Peedi-vaarika V8 sai ka võetud.

hMTLnNPl.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Julge eksperimenteerija. Positiivne. Huvitav, kes ja kui suur võiks olla sellise mahla sihtgrupp - keskmine macho kindlasti mitte. Ka tavaline blond ei riskiks antud kooslusega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Julge eksperimenteerija. Positiivne. Huvitav, kes ja kui suur võiks olla sellise mahla sihtgrupp - keskmine macho kindlasti mitte. Ka tavaline blond ei riskiks antud kooslusega.

Hipidest veganid äkki :D ja minusugused kõige-uue-sööjad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mde, värskeltpressitud peedimahla on küll mu tutvusringkonna mehed, kellele olen seda pakkunud v soovitanud, kiitnud. ainult et ma ise lisan sinna alati ka ingverit ja kas laimi v sidrunit omajagu. mõnikord pressin apelsini või õuna ka lisaks, eriti, kui lastele mõeldud viimasel juhul ingverit veidi vähem. vaarika peale polegi tulnud, peaks katsetama. üks macho mul siin väidab, et talle peedimahl annab väsimuse korral poweri tagasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peedimahl peaks olema ju no. looduslik NO booster ehk siis pump efekti tekitaja. Nii et enne trenni ja magamistokardiot igati omal kohal vedelik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juttu ei ole olnud kordagi peedi mahlast. Peedi-vaarika segu oli teemaks. Lihtsa-elu machod siis, teavad täpselt, mis neile just sel hetkel mõjus.

Mm-mm, hipsterid on liiga ära hellitatud - see on ikka liiga karm jook.

Jah, uus on huvitav , ise ei karda(ks) ka, kui oleks mahlajooja-tüüp. Keedupeet on ikka kuidagi eelistatum

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega ma ka eriline mahlasõber pole, aga kui on toormahlast smuuti, siis ei saa küll EI öelda. Ja kuidagi peab need süskarid täis saama ja allikaid varieerima. Mina iga päev riisi süüa ei taha. Kaerahelbeid läheb niigi paarsada grammi.

Selga tegin täna.

6 seeriat bent over rows

6 seeriat straight arm pulldowns

Lõpus tagusin 10 min kotti

7gubkyZl.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tallinna peenemad hipsterid arutavad just fb-s seda, ja sealsete hüüatuste põhjal, kardan, peet/vaarikas ei läheks kohe mitte.. Supikese huvi tekkis mul aga küll.

post-34137-0-06123000-1416562187_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reede õhtu, aga ikka kükkima ei pääsenud. Tegin üle pika aja jalapressi siis. Raskusi pole vast mõtet kirjutada, kuna press pole kang, mida võrrelda annaks. Tuli vist ligi 10 seeriat lausa. Biitsepsit ka 6 seeriat ja siis veel kõhtu 4 seeriat.

Selline positiivne asi veel elus, et õrnem pool :wub: hakkas ka nüüd treenima. Ütles, et tahab ka fitiks saada nagu mina. Esialgu teeb kodus. Eks siis näeb kuidas järjekindlusega on, see kõige tähtsam üldse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere hommikust. Maasika-kaerahelbepuder sisse. Ohtul on plaanis rind-olad-triitseps treening.

FinMhPll.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtul 4 seeriat surumist, 4 seeriat lendamist, 6 seeriat dipse, 6 seeriat facepulle.

Damn aeg-ajalt peaks rohkem tähelepanu pöörama, mis poes korvi lendab. Poes sai ainult "ham" fikseeritud, aga kodus ilmnes ebameeldiv üllatus, et polegi lihast, mingi hallitusseentest tuletatud jura hoopis LOL.

1knNNmYl.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikuks oli 100g kaerahelbeid pudruna ja 50g valgupulbrit ja 100g rosinaid hulka. 3.5% piimaga tegin.

Lounaks proovin huvi parast tihti erinevaid valmistoite. Korralikud makrod seekord:

lXGz7r6l.jpg

871UAVrl.jpg

Omg :o ohtul laheb tellimiseks, kuigi miskit otseselt vaja ei lahe, aga valk ja pahklivoi seisavad kyll.

Nfgev9H.png

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×