Jump to content
SKG

SKG transformation journey

Recommended Posts

Sa kasutad Myfitnesspal'i kaloraaži kokkulöömiseks nagu ma aru olen saanud.

Mõtlesin, et peaks ka tänapäevasele asjale ümber kolima. Tundub hea programm, eriti veel sellepärast, et see tasuta. Aga probleem oli mul see, et näiteks lisasin ühe asja, milles oli 13g süskareid 100g kohta. Kui lisasin 1kg, siis andis 130g asemel 120g totalisse. Oskad kommenteerida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa kasutad Myfitnesspal'i kaloraaži kokkulöömiseks nagu ma aru olen saanud.

Mõtlesin, et peaks ka tänapäevasele asjale ümber kolima. Tundub hea programm, eriti veel sellepärast, et see tasuta. Aga probleem oli mul see, et näiteks lisasin ühe asja, milles oli 13g süskareid 100g kohta. Kui lisasin 1kg, siis andis 130g asemel 120g totalisse. Oskad kommenteerida?

Ei ma kasutan seda PRO versiooni, kuna minu jaoks on see väga paindlik. Ei pea mingeid toite kuskilt andmebaasist valima, vaid saan ise makrod grammides sisestada.

Androidile: https://play.google.com/store/apps/developer?id=DesignByVH&hl=en

iPhonele: https://itunes.apple.com/us/artist/designbyvh/id521530925

MyFitnesspal ei meeldi, kuna ma ei saa sinna asju nii lisada ja muuta nagu mina seda tahan (olen harjunud tegema).

Muudel teemadel. Arvan, et ostan MyProtein ja BulkPowders valke edasi. Kui see vähegi tõele vastab, siis on ikka kole lugu küll. Käib ulatuslik pettus. Mitte, et see uudis oleks! MyProtein Imapct Whey õnneks tipus ja hinnalt ilmselt kõige soodsam. Mida veel tahta.

http://romanoroberts.com.mx/some-protein-powder-tests-off-reddit-etc/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muudel teemadel. Arvan, et ostan MyProtein ja BulkPowders valke edasi. Kui see vähegi tõele vastab, siis on ikka kole lugu küll. Käib ulatuslik pettus. Mitte, et see uudis oleks! MyProtein Imapct Whey õnneks tipus ja hinnalt ilmselt kõige soodsam. Mida veel tahta.

http://romanoroberts.com.mx/some-protein-powder-tests-off-reddit-etc/

Olen alati arvanud,et valetatakse ,kahjuks eestis proovide tegemine liiga kallis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aussie kohalik tegija Bulk Nutrients saadab test kit'i kui tahad teisi tootjaid testida. Vaga suured erinevused on siin ikka olnud, paar aastat tagasi oli vist lausa 28% vaid proteiini uhe tootja pulbris, kuigi sildi claim oli 92%

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle American Pure Whey kohta oli suur skandaal paar aastat tagasi, nad vist olid seotud selle "testilaboriga" ja tulemused olid "tellitud" vms.

Voiks olla kyll selline sait voi ajakiri, mis valgupulbreid jms testiks, samamoodi nagu arvutite protsessoreid ja videokaarte, kus siis nad paremuse järjekorras reastatakse, testiskooride alusel. Toitude testimine muidugi oluliselt raskem ja kulukam. Wishful thinking. Siis reguleeriks turg end ise kui koik oleks avalik ja soltumatult testitud. Raske kedagi usaldada enam kui su toitu nii solgitakse.

Sel suvel oli ju see Body Fortress skandaal: https://blog.priceplow.com/supplement-news/body-fortress-lawsuit

Kindlasti paljud kuulnud sest, leidis palju kajastust. Wal Mart on yks kes neid myyb. Mis seal salata, ostsin isegi seda Body Fortress valku 2012 aastal Miamis käies, kuna see oli yks väheseid, mis oli pähklivoi maitsega. Lihtsalt masendav..

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina kasutasin USAs viibides kaks sellist ära: http://www.gnc.com/GNC-Beyond-RAW-RE-BUILT-MASS-Triple-Chocolate-Cake/product.jsp?productId=30974106 Kallis ja kindel valik. Parim, mis kunagi kasutanud. Kuidagimoodi oli kohe tunda. Ei tea, kust seda Eestisse tellida saaks.

Samas huvitaks, kuidas FAST toodetel nende lubatud ja tegelike kogustega on.

Muudetud kasutaja Enforcer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina kasutasin USAs viibides kaks sellist ära: http://www.gnc.com/GNC-Beyond-RAW-RE-BUILT-MASS-Triple-Chocolate-Cake/product.jsp?productId=30974106 Kallis ja kindel valik. Parim, mis kunagi kasutanud. Kuidagimoodi oli kohe tunda. Ei tea, kust seda Eestisse tellida saaks.

Nojah, aga tunde jargi ju ei ytle midagi. Ainult nn. laboritestiga. American Pure Whey olevat ka olnud super maitsega ja odav. Liiga hea, et olla tosi.

Samas huvitaks, kuidas FAST toodetel nende lubatud ja tegelike kogustega on.

Seda oleks huvitav teada kyll, aga asjal oleks motet ainult siis kui keegi soltumatu osapool testiks, mitte tootja poolt valitud labor voi "labor" haha.

Plaanin selle hankida, siis kui kord myyki jouab aga sinna on veel pool aastat aega. Kuigi kaheldav, et see protein spiking-u avastab. Samas huvitav vidin nii voi naa makrode lugejale.

http://www.consumerphysics.com/myscio/store.htm

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma olen neist väga väheseid proovinud, aga ühtegi, mida eestis müüakse, ma tarvitada ei saa. see on olnud ainuke, mis pole ühtegi vaevust tekitanud ja renomee on tal ka päris hea. samas ühtegi testi ma näinud ei ole. müüb ka red23 uk-s

http://www.radiantlifecatalog.com/product/pure-whey-protein-powder/superfoods-supplements

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda, kui vastuvõetav mingi toode organismile on, tuleneb küll puhtalt inimese organismi suutlikusest seedida antud toodet e see on väga individuaalne, küll mina indiviuaalselt enda puhul saan selle küll kvaliteedi aluseks võtta, kui palju teatud proteiin gaase tekitab jms, sest näiteks pärast ohtralt massikate ja proteiinide tarbimist ja seda igasuguste erinevate toodete näol võin väita, et absoluutselt kõik proteiinid, kus on suur gluteiini sisaldus tekitab mega gaase ja see tuleneb sellest omakorda, et mul on Tsöliaakia ehk gluteenenteropaatia ja on see just viimastel aastatel tekkinud, nii et ilmselt enamus inimesi, kellel see on, ei teagi sellest midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtul rinda.

4 seeriat surumist, 4 seeriat lendamist ja siis dipse nii kaua kuni kästi lahkuda.

Hold on let me give you guys a biceps shot before I go....

9qmbCE4l.jpg

Mulle meeldib selline trennimuss.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

180-183cm, seal vahemikus.

DS Frenzy on nyyd proovitud ja on selgelt tunda, et miskit "huvitavat" seal sees on. Moju narvisysteemile i.e. keskendumisvoimele on vaga hasti tuntav. Iseasi, kas too toimeaine on sildil kirjas voi mitte. Driven Sports, koos oma CEO-ga on kurikuulus selliste trikkide tegemise poolest. Vaga sarnase high tekitab nagu Jack3d originaalretsept.

4-Methyl-2-Pentanamine Citrate (Pouchung Tea) on ilmselt see "pohisyydlane":

1,3-DimethylButylamine citrate is an brand new product which has just on the market this year. It is also named 4 amino-2-Methylpentane citrate. The apprearance is white or orange crystal powder

1,3-DimethylButylamine citrate is very similar to 1,3-DimethylButylamine HCL. they are all applied as a substitute product for 1,3-Dimethylamylamine HCL. which they are all mainly produced in China and India.

As Dimethylamylamine (DMAA) has been considered as a drug in Canada, which mean it is not allow in dietary supplements or natural health products. DMAA was also added the World Anti-Doping Agency’s 2010 prohibited substances list. Therefore 1,3-Dimethylbutylamine HCL and 1,3-DimethylButylamine citrate has been developed as an substitute product againt 1,3 Dimethylamylamine HCL, however, 1,3-DimethylButylamine citrate has only been sucessful this year with an lower product cost than 1,3-Dimethylbutylamine HCL at the moment. It seens that 1,3-DimethylButylamine citrate might be more competitve than 1,3-Dimethylbutylamine HCL in the future market.

Compare to DMAA, 1,3-DimethylButylamine citrate (4 amino-2-Methylpentane citrate) has very similar uses and benefits as: Attention deficit-hyperactive disorder (ADHD), to lost weight, for body building...etc. However it has very few side effect that cause health problems to human body, which makes 1,3-DimethylButylamine citrate (4 amino-2-Methylpentane citrate) becoming an new popular supplement products in supplement market.

Allikas: http://www.naturalmicron.com/products_show/en/nutritional-supplement-0-0-13-dimethylbutylamine-citrate-4-amino-2-methylpentane-citrate-236.html

D-Stunnerit proovin jargmisena.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas Eestisse oleks ka võimalik seda ergutit transportida?

DS Frenzy mõtled? Ikka oleks, ma tegelikult tulen järgmine nädal Tallinnasse :ph34r:

Aga jube kiire graafik tuleb - sisuliselt lennuki pealt otse pubisse, siis ei teagi, mis kell magama saab kui üldse haha, järgmine päev koos perega ilmselt ja siis kolmanda päeva varahommikul tagasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võtaks selle valgupulbri reaalse valgusisalduse teema veel üles.

Kas saab siis olla kindel, et näiteks need fasti ja finnmaxi valgud ikka sisaldavad pakendil toodud määras proteiini?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võtaks selle valgupulbri reaalse valgusisalduse teema veel üles.

Kas saab siis olla kindel, et näiteks need fasti ja finnmaxi valgud ikka sisaldavad pakendil toodud määras proteiini?

Ei saa. Kindel voi oigemini kindlam saab siis olla kui votta etteteatamata letilt suvaline pakk ja see soltumatult ara testida. Mitte nii, et tootja ise saadab kuskile ja paneb testitumeused oma kodukale yles (nagu enamusel see on). Ma ei tea, kas neid tooteid on nii testitud.

Ma ei tea, kas see on hea voi halb mark, aga minu jaoks on FAST valgutooted vaga spetsiifilise maitse ja lohnaga (mitte, et see halb oleks). Taielikult teistsugune kui koik teised valgupulbrid, mida olen proovinud.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fast ja Finnmax eristuvad, tõesti. Maitse, konsistents, mõju seedeelundkonnale. Subjektiivne, aga teistega ei ole ebamugavust tundunud, päris paljude teistega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ohh, polnud vist nüüd 3 päeva saali jõudnud. Tormiline nädalavahetus oli eraelus. All good at the end.

Selle tõttu oli ka toitumine suhteliselt kontsentreeritud asjadest nagu näiteks uued BSN batoonid, mis vending machine-sse olid topitud. Ahjaa ja uus NO.-EXPLODE 3.0 proovikas ka, mida pole jõudnud veel manustada.

qkmlOW6l.jpg

79mRXAXl.jpg

Toodi Poolast mulle selline taimetee. Lõdvestan end nüüd õhtuti selle abil. Loodetavasti "keelatud aineid" ei sisalda :lol:

JKBzLKml.jpgJn6dSzQl.jpg

Õhtul siiski jõudsin trenni ka. Tegin selga.

4 seeriat lat pulldown @max 100KG, pealthaare seekord.

4 seeriat bent-over-rows'id @ 90KG

6 seeriat straight arm pulldown

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×