Jump to content
SKG

SKG transformation journey

Recommended Posts

34. Hiline alustaja.

Parem hilja kui mitte kunagi :).Vorm on võimas, ei leidu palju selliseid ITI mehi, kellel midagi sellist ette näidata oleks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sul mingisuguseid ümbermõõtusid ka teada on? Päris jõhker kaal. Aga eks enamus on vist jalgades.

Ei ole kahjuks. Aga voibolla peaks seda tegema. Siiani ainult peegli ja kaalu jargi toimetanud.

Kas teed rinnale lamades surumist ka ja mis raskusetega kui teed?

Eriti mitte, kuna mulle meeldib viimase seeriaga all out minna ja treenida meeldib samuti yksi. Seega surumine veidi ohtlik selles kontekstis. Ei taha ka spottereid ega kellegagi juttu raakida. Lone wolf. Monikord kaldpingil 30KG hantlitega surumist teen, pikad seeriad ja voimalikult suure venitusega. Suuremaid hantleid minu saalis pole - commercial gym.

Rinnale teen rohkem kaablitega lendamist, dipse ja teemant katekoverdusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oooo! considered to be the best android smartphone...

aga nüüd pean ma ka seda ütlema, et kui sa jätkad selliste piltide üleslaadimist, siis ei tule ma varsti siia mitte selle pärast, mida sa kirjutad või et videotes head tehnikat ja häid ideid näitad, vaid pilte vaatama :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oooo! considered to be the best android smartphone...

aga nüüd pean ma ka seda ütlema, et kui sa jätkad selliste piltide üleslaadimist, siis ei tule ma varsti siia mitte selle pärast, mida sa kirjutad või et videotes head tehnikat ja häid ideid näitad, vaid pilte vaatama :D

elfi on tehnikahuviline, tahaks telefonide pilte vaatamas käia :D :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile trenni ei jõudnud. Täna ka mitte. Kerge toidumürgitus. Mega nõrk on olla. Palavik ka vist külmavärinate järgi. Õnneks on WCs põrandasoojendus nii et suht hubane on potti kallistada.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sisuliselt 2 päeva polnud midagi söönud, nüüd täna õhtul hakkas eluvaim vaikselt tagasi sisse tulema. Isu ka viimaks. Käisin all ja võtsin ühe 14" double chicken & double ham. Suurema valgusisaldusega kombinatsiooni vist ei olnud. Loodetavasti homme õhtul siis tagasi rööpas i.e. saalis. Ohh.. can't wait. Paras pelmeenitunne on peal kodus passides. :wacko:

SNAezZbl.jpgHTVjtafl.jpg

poUoxmwl.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pitsa ajab iga kord isu peale. Olgu dieet siis missugune tahes. Aga suur kogus juustu kipub vahel ka migreenihoogu tekitama. Või vähemalt on korduvalt nii juhtunud, võimalik, et kokkusattumus - mis siis, et arvatakse, et seos võib olemas olla. Ei anna nii kergelt alla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käidud üle pika aja. Võtsin kergemalt, kuna ei tunne end veel 100% olema.

Kükid 80KG, 6 seeriat, 25 kordust.

Dipse.. seeriaid ei lugenduki, võis 10 kanti olla. Kordused 15 - 6. Pausid alla minuti.

Juhtusin täna selle artikli otsa: http://www.ergo-log.com/dmba-unknown-amphetamine-like-substance-found-in-13-supplements.html

Ilmselt aja küsimus kui müük keelatakse. Kuigi sai just üks DS Frenzy enne selle lugemist tellitud huvi pärast. Pole veel kohale jõudnud.

"Pouchong tea" tundub olema uus DMAA asemik (see mis oli esialgses (kuri)kuulsas Jack3d-s). Viimane oli päris korralik party drug haha :lol::ph34r:

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Frenzy ei ole see, mis oli vana hea DS Craze. Siin kandis seda veel monikord liigub aga hind on ulme, ca 100-120 AUD'i haha

Anyway, Ampitropin'ga harjub keha suht kiirelt ara, esimene kord on korralik laks aga mida edasi seda vahem mojub. Samas peab ettevaatlik olema ule doseerimise osas, hirmus peavalu tundub olevat tavaline nahtus. Ise olen vahelduva eduga kasutanud seda pre workout'i: http://www.bulknutrients.com.au/buy/no3x-pre-workout-1-bottle/NO3X1B, 1.5 kulpi on paras, 2'ga oli peavalu garanteeritud.

Muudetud kasutaja alarik poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

migreeni võivad küll vallandada teatud toiduained, neist enimlevinud ongi juust, punane vein, shokolaad ja suitsutatud tooted. mul on sugulane, kes ei saa üldse juustu süüa (s.t. toorjuust saab, kuid mistahes laagerdunud juust on välistatud)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Frenzy ei ole see, mis oli vana hea DS Craze. Siin kandis seda veel monikord liigub aga hind on ulme, ca 100-120 AUD'i haha

Anyway, Ampitropin'ga harjub keha suht kiirelt ara, esimene kord on korralik laks aga mida edasi seda vahem mojub. Samas peab ettevaatlik olema ule doseerimise osas, hirmus peavalu tundub olevat tavaline nahtus. Ise olen vahelduva eduga kasutanud seda pre workout'i: http://www.bulknutrients.com.au/buy/no3x-pre-workout-1-bottle/NO3X1B, 1.5 kulpi on paras, 2'ga oli peavalu garanteeritud.

Jah DS Craze oli paris hea, enne tootmise lopetamist sai tellitud 2 tykki.

Tana selga treenima!

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai see võrdlus IIFYM Facebooki grupi jaoks tehtud, kuna keegi algatas seal vastava teema Transformation Tuesday vms: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=807240462631703&set=gm.825922887428979&type=1

Eks panen siis oma blogisse ka kerge milestone. Unustasin 2010 pildi panna, kus olin 78kg, aga see on antud teema esimeses postis olemas.

FROM SHIT TO FIT.

pTxIhiP.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trennist ka lühidalt. Vägev seljapäev oli, kuna energia tundub olema peale haigust ja kerget toidumürgitust tagasi. Vähemalt vana hea plahvatuslikkus oli jälle olemas.

Mingi pakk ootas ka. Tegin lahti ja need asjad olid sees.

BF00nwCl.jpg

o2lrMvwl.jpg

lpMRRA4l.jpg

srGejoll.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega polegi midagi suurt. Need 2 hetkel on, siis veel kilone pott kreatiini. 5kg valgupulbrit ka, kuigi see pigem toit kui lisand. Kalaõli kapslid ja D3 vitamiinid.

Kui miskit huvitavat hea pakkumisega näen, siis ostan. Täishinnaga ei näe mõtet osta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna võtsin vabaks töölt. Hommikul juba trennis käidud - õlad, trapets, sääred ja kõht.

Pärast kerge kalaroog. Paneeritud tursk.

0OFkF6sl.jpg

43g valk
91g süs
37g rasv
880kcal

Poest leidsin mingid uued sheigid. Üks on 1:1, teine on 3:1 süs-valk suhtega.

r0COrZWl.jpg

Ja siis veel lisaks mahla ja rosinaid, et lihas täis lüüa.

hFGomVYl.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×