Jump to content
SKG

SKG transformation journey

Recommended Posts

oled sa vaadanud, kas selle cals&macros appi numbrid on õiged? s..t katsetasin nüüd ja märkasin, et näiteks nutridata kohaselt annab 250 g mune 350 kcal, kuid see app vaidab, et 490. vahe on päris suur.... huvitav, kumb neist õige on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

yeah, yeah, baby, yeah. aga juhtumisi ma ei küsinud sinu käest. pealegi hakkab juba naljakas tunduma, kuidas sa endale neid diagnoose panemas käid :)

muide, ma ei ole siiani kunagi ühtegi kalorit lugenud, kuid huvi pärast mõtlesin, et paneks lihtsalt kirja ja vaataks, mis sellest selgub. kui aga 2 erineva vahendi (eelkirjeldatud äpp ja nutridata on päeva kalorite vahe 1200.... siis on midagi ikkagi valesti ühega neist vahenditest).

küll aga jääb mapolt küsida, miks ta nende blogides, kes oma kaloreid ja makrosid jälgivad (sealg SGK, MartinKink, Ott Kiivikas jt) kilkamas ei käi, et nad ortoreksikud on... nemad ju on tõelised ortoreksikud - loevad mingeid kaloreid ja makrosid ja. ... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

yeah, yeah, baby, yeah. aga juhtumisi ma ei küsinud sinu käest. pealegi hakkab juba naljakas tunduma, kuidas sa endale neid diagnoose panemas käid :)

muide, ma ei ole siiani kunagi ühtegi kalorit lugenud, kuid huvi pärast mõtlesin, et paneks lihtsalt kirja ja vaataks, mis sellest selgub. kui aga 2 erineva vahendi (eelkirjeldatud äpp ja nutridata on päeva kalorite vahe 1200.... siis on midagi ikkagi valesti ühega neist vahenditest).

küll aga jääb mapolt küsida, miks ta nende blogides, kes oma kaloreid ja makrosid jälgivad (sealg SGK, MartinKink, Ott Kiivikas jt) kilkamas ei käi, et nad ortoreksikud on... nemad ju on tõelised ortoreksikud - loevad mingeid kaloreid ja makrosid ja. ... :D

Kui sa järgid kogu aeg ühte ja sama kaloriarvutit siis hakkab tekkima sul mingi keskmine. Ise saad ju muuta kas 300kalorit siia või sinna. Sel juhul ei oma eriti tähtsust, kas banaan on 89 kalorit või 95 kalorit. Nii või naa on banaanid erineva magususe astmega ja mikrotoitainete sisaldusega. Ühte asja hakkadki järgima siis saad mingi keskmise, mis ei muutu nii palju, et omaks nii palju tähtsust.

ja MP kriitikal pole häda midagi. Ära elfriide lihtsalt kõike nii südamesse võta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa järgid kogu aeg ühte ja sama kaloriarvutit siis hakkab tekkima sul mingi keskmine. Ise saad ju muuta kas 300kalorit siia või sinna. Sel juhul ei oma eriti tähtsust, kas banaan on 89 kalorit või 95 kalorit. Nii või naa on banaanid erineva magususe astmega ja mikrotoitainete sisaldusega. Ühte asja hakkadki järgima siis saad mingi keskmise, mis ei muutu nii palju, et omaks nii palju tähtsust.

ja MP kriitikal pole häda midagi. Ära elfriide lihtsalt kõike nii südamesse võta.

Ma usun, et minu 3000kcal on mõne kalkulaatori järgi 2500kcal ja järgmisel võib-olla 3500kcal. Kui võtta erineva firma pakendite kaloraažid, siis isegi need erinevad. Kasuta sama meetodit kogu aeg arvutamisel ja siis ongi olemas mingi kindel vahemik, mille järgi ise toitud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Elf, darl, on neid, kelle puhul see häire (mida reeglina ei tunnistatagi endale) torkab silma. Kui sellest üle saadakse, imestad ise ka "kui hullu sai pandud". Been there done that.

Skg, MrtK, [Ottk (kelle blogisse ei ole eriti asja - igav, mitte-informatiivne) ei loe igat grammi nii anaalselt, vt või siinse blogi pilte - naudivad elu. On ju selge, et nende poekott ei ole nii piinliku täpsusega läbi mõeldud et "jumala eest midagi valet sisse ei söö". Iga toiduaine on omal kohal kui sellega ei liialda. Kõik muu on psüühikast tulenev. Päeva/nädala lõikes 100/500 kcal vähem-rohkem nn võistlussportlaselgi ei mõjuta midagi, rääkimata oma lõbuks tegijast.

get over , hea sõna , võta kuulda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Martinkink, aitäh vastuse eest. ma igaks juhuks ütlen, et ma ju ei võtagi südamesse. muigama võtab enamasti see "patsist tirimise" paaniline fenomen pigem :). paar korda on südamest naerda ka saanud. kuigi kohati on muidugi see minu sabas sörkimine ja valimatu tähelepanupüüdmine ka natuke tüütav. eriti võõrastes blogides, kus see lihtsalt ka väga ebaviisakas on.

ja noh, nõme on selles plaanis, kui mul on konkreetne küsimus, et "kui erinevad kaloriarvutid näitavad 2000 kcal kohta 1000 kcal erinevust, siis mis selle põhjus võiks olla", siis keegi selle asemel, et konkreetselt asjale vastata, keksib ühelt jalalt teisele ja paneb diagnoose. kas te ise kujutate ette, et ntx lähete autoga teenindusse ja ütlete, et mootor jupsib, auto ei hoia pöördeid, vahepeal kaob jõud ära" ja mehaanik vastab "sa oled pedant, saa üle".

MaPo - kas sa nupsukene kujutad endale ette, et ma loen gramme??? ma vist ju ennist kirjutasin, et paar päeva tagasi proovisin elus esimest korda neid va kaloreid ja makrosid vaadata. vahelduseks võiks ju lugeda, mida teine kirjutas, mitte endale igasugu asju ette kujutada :). või et ma poekoti sisu piinliku täpsusega läbi mõtlen?!?! dzhiisas. ma muuseas lähtun kogu elamises, mitte ainult söömisel sellest, et see peab olema nauditav (aga sa nagunii ei suuda sellest aru saada). hedonism on selle asja nimi, muuseas. ortoreksia, myass :D

kuidas sa muidu ise sellist käitumist diagnoosiks, kus teist inimest absoluutselt ei kuulata, vaid aetakse nõngelt mingit oma absoluutselt asjassepuutumatut joru, mis erineb tegelikust olukorrast kardinaalselt ja püütakse enda probleeme teistele projitseerida? :D ma olen sellist käitumist küll teatud keskealise meeskontingendi juures varem ka märganud, aga ma pigem praegu veel jätan diagnoosi enda teada :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oled sa vaadanud, kas selle cals&macros appi numbrid on õiged? s..t katsetasin nüüd ja märkasin, et näiteks nutridata kohaselt annab 250 g mune 350 kcal, kuid see app vaidab, et 490. vahe on päris suur.... huvitav, kumb neist õige on?

Ma sisestan ainult toote pakendil olevate numbrite pohjal ja kui seda pole, siis kasutan USDA andmebaasi:

https://play.google.com/store/apps/details?id=yuku.usdanut.lite&hl=en

voi

http://ndb.nal.usda.gov/ndb/

Samas endal juba ammu pahe kulunud, et muna kaalub umbes 55-60g ja valku on 13g ja rasva 11g. Sellised asjad jaavad meelde lihtsalt..

Vaatasin just ostetud munade karpe ja vahed on sellised:

5xYibFml.jpgnoaJOdpl.jpg

Meeste iludusvoistlustele pole plaanis end eksponeerima minna, seega mul nii tapselt pole vaja arvestust pidada ka. Hetkel peaasi, et valgud 200g kanti oleks, rasvad 60-70g, sysivesikud 500g kanti (98kg juures). Kui ainult makrodest raakida. Toidunimetusi ei piira - soon koike, samas moistuse piires ja enda tunde jargi.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tänan!

mind hakkas lihtsalt huvitama, kui palju ma söön - nii kaloraazh kui ka makrod. ei ole seda kunagi varem vaadanud. katsetasin nutridatat ja siis seda äppi, mida soovitasid. kuna need andsin nii erineva tulemuse, siis olin veidi hämmingus. kui üks süsteem teatab, et ma sõin 2800 ja teine, et 1600, siis see just väga informatiivne pole :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea ausaltoeldes. Voibolla see on kilplaslik, aga ma sisestan makrode kogused ise koos kommentaariga (a la "kodujuust", "300ml piim") ja lasen appil ainult kokkuliitmise teha. Olen nii harjunud ja mulle meeldib nii koige rohkem. Eelnevalt sisestatud toitude valimine MyFitnessPal stiilis mulle ei meeldi. Osad asjad juba pahe kulunud ja tean tapselt, mis numbrid sisestada, kui naiteks 100g kaerahelbeid voi 7 banaani ara soon.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli hilisõhtune trenn ja tegin rinnale 4 seeriat surumist, 4 seeriat lendamist ja 6 seeriat dipse, siis pidin lopetama ja peksti välja.

RxIIH48l.jpg

True story, brah: http://forum.simplyshredded.com/topic/7252/then-we-shall-lift-in-the-dark/

Selline sample sai ka ära proovitud. Ei tea, ei tundnud nagu midagi, oleks 2 pidand vist ära laksama.

2h21BpRl.jpg

tsTxX26l.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enne sulgemist jõudsin ikka väheke selga teha. Biitseps ja kõht ka.

Tuli rohkem chin-pulls kui face-pulls haha.

Mingid tooted veel prooviks.

c7081JXl.jpg?12nt6yQnl.jpg?1

27bPVDwl.jpg

Laupäeva hommikul seekord Dublinis, nii et lähen teen kükke väheke. Edasi veel ei tea.

Võibolla peab hakkama varsti kolima.. Kuigi ei tahaks. Jõusaal, poed, pangad jms on kõik 1-2 min kaugusel apartmentist. Allkorrusel hoovipeal sisuliselt. Ülimugav.

Landlord tahtis juba Detsembris renti tõsta, aga õnneks ei läinud läbi. Nüüd tundub olema paratamatus.. vaadates samas majas olevate apartmentide rendihindu.

See sai siin just jõusaali ja töökohta silmas pidades valitud. Oleks kurb lahkuda. Eks näeb. Tahaks siis juba maja võtta ja power racki ühte tuppa panna. Saaks kodus treenida.

Ahjaa.. Nädalavahetusel järjekordne maiuspala. Kaart on kõva seekord.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis kükid. 6 seeriat:

12x110KG

+

15x80KG

25x50KG

Lõpus 5x1min planku.

Mingid mahlad leidsin jälle, mida pole proovinud. Loomulikult mitte kontsentraadist. Rabarberi oma on peale trenni jääkülmana mõnusalt mahe.

27kPClW.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna õhtul oli rinnale surumine, lendamine, siis õlad 45-kraadisel kaldpingil ja dipse oma ~10 seeriat, kordusi nii palju kui torust tuli.

Uue t-särgi sain ka täna kätte. Scitec-i oma. Mingit muud kama veel, koos kuhja sample-tega.

FaKQxeBl.jpg

maCW7bkl.jpg

ZhwduPpl.jpg

3VSADgOl.jpg

mbPm5tHl.jpg?1LBvvLFDl.jpg?1

Selles Muscle Bomb proovipakis oli 8.1g tsitruliini... :o Vist andis tunda jah, kuidagi rohkem "paiste" ajas.

Seda Gaspari Superdrive pole aega olnud veel testida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

4h maganud ja sedagi kehvasti. Motlen hetkel, kas minna trenni voi mitte. Plaani jargi peaks selg + lisad olema. Vaim on iseenesest valmis, aga ei tea, kas ka keha. Teen voibolla kergemalt... aga alati kui seda motlen, siis tuleb ikka mingi hull andmine nii, et moni PR lendab. Raske end tagasi hoida.

Eile ohtul sai kahepeale pudel Baileyst ja pudel punast veini ara joodud. Kohulihas sai ka naermisest korraliku trenni. Nadala keskel ikka jama lugu. Aga no ei kahetse ka. Fun times.

Alkoholi muidu ei tarbi, aga vahest huvi parast testin. Maksal hakkab igav muidu kui teda meeles ei peeta.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile ei käinud, liiga vähe magasin, kartsin, et viskan pildi tasku äkki. Seega täna tegin nii selga kui ka kükke.

Matrix seated rows masinal @ max, 4 seeriat, 8 kordust

Istudes ploki tõmbed rinnale, kitsas althaare @ 100KG, 4 seeriat, 10 kordust

Kükid, 4 seeriat 20x80KG

Rohkem ei jõudnud, kuna peksti välja juba. 9.30PM suleti Neljapäeval. Nüüd jääb vist 3 päeva vahele, kuna tõmban homme Dublinist minema ja nädalavahetuse veedan läänerannikul (Galway & Cliffs of Moher).

Paar selfie-t ka, milline üks 98-kilone IT Spetsialist välja näeb.

HOLyiLtl.jpgfA5I5BFl.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna sain siiski aega trenni teha, just tulin.

Rinnale surumist 4 seeriat ja lendamist 4 seeriat. Kaldpingil surumised õlgadele 6 seeriat. Dipse tuli koguni 10 seeriat. Face-pulle 6 seeriat.

Suht pikale läks seekord.

Nädalavahetuse trip jäi ära, kuna üks siin jäi haigeks :wacko:

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

6h sain magada, aga lõpetasin trenni just.

Kükk 6 seeriat, 10x120KG. 1x15x80KG. 1x25x60KG.

Säärtele päkalt ülestõus 6x15 (masinal @ max).

Lähen seiklen ringi nüüd.

S7tVW26.gif

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×