Jump to content
SKG

SKG transformation journey

Recommended Posts

ilus, aga väga teistmoodi maa. kas eestimaise looduse järele ei tule igatsust nii erinevas keskkonnas?

30 aastat Eestis elatud, aitab küll. Ei tule igatusust. Ma elaks hea meelega iga päev üle 30-kraadises kuumuses palmi all. Vaatan seda nii, et elu on liiga lühikle, et seda nii pikalt ühele kohale "raisata" ja mitmekülgsust mitte kogeda. Ja mis seal salata - multikultuursemates keskkondades on võimalik igasugu huvitavaid naisi proovida... :ph34r:

Aga tulin saalist just. Korralikud numbrid tulid kükkimisel.

10x120KG

10x120KG

10x120KG

10x120KG

8x120KG

8x120KG

15x80KG

25x60KG

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja mis seal salata - multikultuursemates keskkondades on võimalik igasugu huvitavaid naisi proovida... :ph34r:

Õige mehe jutt :D:lol: Endal samuti multkultuuri kogemus olemas ;)

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

30 aastat Eestis elatud, aitab küll. Ei tule igatusust. Ma elaks hea meelega iga päev üle 30-kraadises kuumuses palmi all. Vaatan seda nii, et elu on liiga lühikle, et seda nii pikalt ühele kohale "raisata" ja mitmekülgsust mitte kogeda. Ja mis seal salata - multikultuursemates keskkondades on võimalik igasugu huvitavaid naisi proovida... :ph34r:

Võib olla eksin, aga oled seal ju kontoritöötaja? Mis eriline väljakutse see on? Selline macho peaks kuskil junglis või ookeani kaldal möirgama ja suguharu juhtima ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

elu erinevust ja mitmekülgsust kogeda on muidugi nii huvitav kui ka arendav. samas ma ise olen pikemalt kaugemalolles just meie loooduse järele igatsema hakanud - eriti tugevalt kogesin seda washingtonis. 30-kraadiga palmi all on lihtsalt kuumus ära tüüdanud, loodus mitte, aga seal pole ka üle paari nädala jutti olnud muidugi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võib olla eksin, aga oled seal ju kontoritöötaja? Mis eriline väljakutse see on? Selline macho peaks kuskil junglis või ookeani kaldal möirgama ja suguharu juhtima ;)

White collar office monkey jah. 8h hiirenyhkimist. Laheks hulluks kui miskit fyysilist teha ei saaks. Fyysiline tervis laheks ka kaest ara kindlasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile oli trennivaba paev, kuna olin Dublinist valjas jalle.

Tana ohtul oleks plaan kykkida. Eks naeb, kuidas ajaga on.

Paar paeva tagasi sai Grenade ara proovitud. Laksas tuntavalt, kuna votsin 2 servingut ehk siis 550mg kofeiini + theobromiin... ohh-ohh-hoo :o

4OfECuV.jpg

I was like...

02YjYYj.jpg

Grenade flapjackid sai ka ara proovitud. Tavaline oli hea, shokolaadi oma ei midagi erilist.

wdikgEe.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kükkima ei pääsenud. Kerge rant kah: krt ei mõista neid, kel vaja oma deadlifte ja biceps curle kükipuuri ees teha sellesama kangiga pannes puur kinni ja ise seda mitte kasutades. Nii palju siis teistega arvestamisest.. Ja siis on veel sellised tegelased, kes tulevad sulle "kanna alla" oma matiga venitama - näiteks teen face-pulle kaablimasinal ja tullakse otse selja taha nii, et pean vaatama, et ma peale ei astuks.. dafuq is that?? Nagu oleks ruumipuudus. Ma ei saa cable stationiga kuskile mujale liikuda, see on põranda/seina küljes kinni, venitada võib sisuliselt igalpool.

Huhh.. hakkas kergem kohe.

#firstworldproblems

EyzhEkh.jpg

Tegin siis 8 seeriat väljaasteid, 15 sammu, 2x30KG hantlid.

Hiljem 4 seeriat Ben Johnsoneid.

Post-workout eine:

kMniuqv.jpg

Täiendasin kaerahelveste valikut kodus, viskab kopa ette muidu sama jahu pidevalt sisse ajada.

XmnzUzE.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kõige lihtsam (ja teatud mõttes kõige raskem, eriti eestlasele, kes kannatab vaikselt 20 a, mitte midagi ei ütle ja siis kas hakkab jooma v teeb enesetapu :P) oleks ju öelda, et äkki saaks natuke kaugemale oma mati v biitsepsiga minna :). mul tuttav ütles kunagi geniaalse mõtte, et vastukaaluks brüsseli pissiva poisi kujule (manneken pis) tuleks eestlaste auks teha mittepissiva poisi kuju - hoiab hambad ristis ja kannatab ::)

mäletan, et kui ma veel kaerahelbeid sõin, siis aeg-ajalt lisasin ise igasugu erinevaid asju - küll praetud sibulat, ürdisoola ja hapukoort, küll kuivatatud mangot ja rosinaid, vahel moosi, vahel peekonit ja sibulat või praesinki .... aga valmisvariandid on muidugi palju mugavamad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tana ohtul lahen rinda tegema. Triitseps ka. Olgasid ka kui aega jagub.

Igatahes vinge nadalavahetus tulemas..

- Koos oma ... :wub:

- Synnipaev

- UFC Fight Night

- Mr. Olympia 2014

- ...

3im3380.gif

Igal reedel saab SPAR-i eest osta varskelt grillitud burgereid. Fits into my macros.

hs1299Wl.jpgASnnKAcl.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hahha, kas on midagi mis su makrodesse ei mahu ka üldse .. a tutvusta oma kõhtu liblikate tekitajat ka eesti gruupidele ;) Kasvõi nii - uduseltki - et kes see õnnelik küll on ;)

Väheke kroonika-touchi lisaks kg-blogisse :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hahha, kas on midagi mis su makrodesse ei mahu ka üldse .. a tutvusta oma kõhtu liblikate tekitajat ka eesti gruupidele ;) Kasvõi nii - uduseltki - et kes see õnnelik küll on ;)

Väheke kroonika-touchi lisaks kg-blogisse :)

Eile läksid vist lõhki. Pool sünnipäevatorti, pärast McDonaldsi nuggetsid ja igasugu muud kraami, mis ette juhtus.

Kh4zeeQl.jpg

Nagu ikka, ma ei saa elu liiga tõsiselt võtta :D

7dMbBcsl.jpgosyqCWCl.jpg

Rääkides kõhtu liblikate tekitajatest :wub: poolatar hetkel... võibolla näeb tulevikus mõnes minu treeningvideos. So stay tuned.

Seniks aga:

ScHSrdTl.jpgEKLCgQTl.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas tort oli hea ? :D Kus juures, ma jalutasin täna mäkist mööda ja kurja see mõte ikka käis peast läbi, võtaks ühe juustuburksi :D. Õnneks ei andnud alla ja jalutasin mööda .... kuigi jah kummitama nad jäid ;)

what a pretty woman ^_^

Love is in the air ..... lalala :D

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tort oli OK. Pavlova tort. Kaal oli ka kohe alla 97kg täna, kuna eile ei saand piisavalt mahti süskareid ja vedelikku tarbida.

Et liiga Kroonika/elu24 teemaks ära ei läheks..

Täna oli nö. seljapäev.

4 seeriat seated rows

4 seeriat plokkmasinal istudes rinnale tõmbed, kitsas althaare

6 seeriat facepulle

6 seeriat sirgete kätega pulldowne

Pärast 4 seeriat kõhtu, kõverdusi nii palju kui torust tuli.

Homme jalad.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui see jutuksolnud sünnipäev juhtumisi sul oli, siis õnnesoovid! kui mitte, siis... õnne võib ju ikka soovida :D

Jah, oli ikka paris synnipaev. Aitah.

Leidsin sellise shoti. Ohtul teen jalgu ja proovin ara.

5oqB9aCl.jpgWgZvXBrl.jpg

Segan sellega kokku. I like to live dangerously :ph34r:

EfDX2f1l.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õnnitlused Härra minu poolt ka sulle siis :)

Aitäh jah :)

Täna siis jalad, kükk, kokku 8 seeriat.

6 seeriat:

15x100KG

2 seeriat:

15x60KG

Hea kardio sellised pikad seeriad.

Võtsin töölt 2 vaba päeva nüüd homme-ülehomme. Jõusaalitrenni ilmselt ei tee.

Stay tuned.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×