Jump to content
SKG

SKG transformation journey

Recommended Posts

Tana tegin peamiselt selga.

T-bar rows

6x8 @ 90kg

Face-pulls

6x12 @ 60kg (rohkem raskust ei anna lisada, ilma, et jalg alt ara ei libiseks, tulevikus tuleb miskit valja moelda..)

Oo see yks kreisi trenn. Homme arvatavasti rind ja olad.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tana tegin rinda ja olgasid.

Horisontaalpingil hantlitega surumised, 6 seeriat.

Kaablimasinal 3 seeiat korvale ja 3 seeriat ette tosteid molemale kaele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis huvitav asi see Hybrid N.O. ?

Rrroidzzzzz...

ObzpmkWl.jpg

Soodukaga müüdi (14 eur), mõtlesin, et proovin. Homme teen kükke, eks näeb siis :wub:

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enne, kui olin üldse MP tooteid proovinud, tundus okei bränd, väga muhe disain ja promo. Ilmaasjata ei valitud MP mingi aasta parimaks promotud brändiks vms.
Igastahes paar kuud tagasi proovisin MP whey protein'i (shokolaad) ning pidin pettuma väga lääge ja liiga magus jne. Ehk siis ole hea anna teada, kuidas konkreetne toode on.

Btw, vaatasin ,et tarbid Myprotein tooteid. Hind on soodne jne. ise tarbin ON Gold whey standard. Oskad võrrelda - natuke tagasisidet? Ehk siis mul kohe kott otsa saamas, mõtlesin proovida seda MyProtein aga ei tihka kohe 5kg kotti tellida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enne, kui olin üldse MP tooteid proovinud, tundus okei bränd, väga muhe disain ja promo. Ilmaasjata ei valitud MP mingi aasta parimaks promotud brändiks vms.

Igastahes paar kuud tagasi proovisin MP whey protein'i (shokolaad) ning pidin pettuma väga lääge ja liiga magus jne. Ehk siis ole hea anna teada, kuidas konkreetne toode on.

Btw, vaatasin ,et tarbid Myprotein tooteid. Hind on soodne jne. ise tarbin ON Gold whey standard. Oskad võrrelda - natuke tagasisidet? Ehk siis mul kohe kott otsa saamas, mõtlesin proovida seda MyProtein aga ei tihka kohe 5kg kotti tellida.

MP Assault-i olen proovinud kunagi, oli hea, aga nad muutsid retsepti ja uuega kokkupuude puudub.

MyProtein valku tarbin selle tottu, et saab osta suure koguse ja hinna ning kvaliteedi suhe on vaga hea. Umbes 11 eurot 1kg 82% maitsestamata vadakuvalgu eest. Ja kui veel kuskilt -15 voucheri koodi saab... siis veel soodsam.

ON Gold Standard on kindlasti hea, aga hinnaklassilt tublisti korgem. Olen kunagi proovinud Rocky Road maitset, vaga hea oli. Aga ma ise kasutan viimased aastad ainult maitsestamata vadakuvalku. Sa ilmselt otsid maitsestatud valku, nende hinnad veidi korgemad ka ning valgusisaldus selle vorra madalam.

Ma ei otsi sealt mingit maitseelamust, vahet pole, kas piima voi veega, tomban kiirelt alla ja koik. Monikord panen lusikatataie kakaopulbrit ja steviat sisse, siis on super.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma samamoodi, ei naudi sheiki vaid pigem shotina alla. Eestis vaatasin oli 5kg kotike shokolaadi maitsega vist 77eur. ehk siis juba ~45euri odavam kui ON gold whey standard.

aga selge, tänud tagasiside eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma olen myproteinist tellinud omega3, bcaa, multivitamiine ja kanepiproteiini- siiani kõigega rahule jäänud.

kui vadakuvalku tarvitan (harva), siis red23'st tellitud vital whey'd- väga rahul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see viimane siis ka maitsestamata.miskipärast ei saa ma oma kommentaare redigeerida

mde, SKG, kui Sulle maca meeldib, siis vega'l on üks recovery pulber, milles omajagu macat sees. igatahes lihaste taastumisele aitab korralikult kaasa (mul teatud lihaseprobleemid, selle tõttu tarvitan). tellin ka red23'st - neil on 2-4 x aastas free shipping.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

" Maca indeed works for everything!

Did you know that maca can even increase breast size? And shape a better shaped round curvy butt?

Many women are now getting on maca supplements because it has been said to make a nice shaped round curvy butt. "

:D

http://www.boulderweekly.com/article-10740-maca-mania.html

DID YOU KNOW?

Sales of vitamins and dietary supplements are expected to reach £786 million by 2018

Muudetud kasutaja MaPo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see viimane siis ka maitsestamata.miskipärast ei saa ma oma kommentaare redigeerida

mde, SKG, kui Sulle maca meeldib, siis vega'l on üks recovery pulber, milles omajagu macat sees. igatahes lihaste taastumisele aitab korralikult kaasa (mul teatud lihaseprobleemid, selle tõttu tarvitan). tellin ka red23'st - neil on 2-4 x aastas free shipping.

Macat kasutan tihti, ainult, et mulle meeldib see toode: http://naturya.com/products/maca-powder (600g ~17EUR)

Muud omadused ei huvita, pigem see, et toidule maitset anda.

Jama lugu! Vihma sajab (nagu see oleks uudis), seega täna pargitrenni ei lähe tegema. Lähen alla saali seega.

Seeya on the flipside..

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mhmh. mulle maca ei maitse ja ma teda muidu kuidagi ei tarvita, ta lihtsalt on selle recovery accelerator'i sees - paraku. õnneks ei ole see maitse seal väga tugev

http://www.red23.co.uk/Vega-Recovery-Accelerator-Tropical-540g_p_1886.html

Maitse ja lõhn tegelikult väga meeldivad, meenutab valget šokolaadi minu jaoks.

Eile oli jalatrenn - 6 seeriat kükke, 6 seeriat väljaasteid kangiga ja 4 seeriat kõhtu (kõverdused).

Täna tegin selga - 6 seeriat pealt haardega, 6 seeriat althaardega lõuatõmbeid, bent-over rows, straight arm pulldowns, 5x1min planku ja 15min LISS kardiot ellipsil.

Pärast ostsin prooviks vending machine-st ON Lean Whey, maasika.

9fQlPmAl.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna jälle, parki ei hakka minema, selline vihm ja tuul väljas et..

Saalilaks seega.

K6s0qGql.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vastu hommikut jõudsin koju haha (don't ask). Magasin pikalt. Täna riiklik püha, kella 4-ni mölutasin niisama, siis läksin saali ja tegin rinda, triitsepsit ja sääri.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin trenni õhtul, kuna olin 2-ni üleval.

Kükk:

6 seeriat, 8 kordust @ 120KG

Väljaasted:

6 seeriat, 16 sammu @ 30KG kang

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile olin jalle 2-ni yleval ja ei saanud hommikul trenni minna. Uni oleks vaga lyhikeseks jaanud.

Tana siis tuleb ohtune seljatrenn selle tottu.

Raske on see naiste ja trenni vahel balansi leidmine. 24h oopaevas jaab vaheks.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×