Jump to content
SKG

SKG transformation journey

Recommended Posts

He is 75 and typical menu :

" Meal 1 (7:30 AM): One half cantaloupe or orange, banana, two egg beaters and one or two regular eggs (‘scrambled’ in the microwave), two slices of whole wheat toast or whole wheat pita, coffee.

Meal 2 (10:30 AM): One serving of grape nut cereal or some other whole grain cereal, with 8 oz. 2% milk, 1 serving of dried prunes and 1 serving of another dried fruit such as raisins, 2 oz. of walnuts, and one large scoop of protein powder, all mixed in the cereal.

Meal 3 (1:00 PM): One cup nonfat yogurt, one tablespoon of peanut butter on two slices of whole wheat bread, one apple.

Meal 4 (4:00 PM): One cup of cottage cheese, one tablespoon of peanut butter, two slices of whole wheat bread, grapes.

Meal 5 (7:00 PM): Small serving (3-4 oz) of tuna, salmon, or meat, grains or two slices of whole wheat bread, one very large mixed salad, vinegar and oil for dressing

Meal 6 (10:00 PM): Only if hungry, 1 oz lower fat cheese, Clif Bar, orange."

So a guy who's older than you, with a better physique WHO EATS ALL THE CARBS.

Do you see how pointless your kind of ad hominem call outs are?

post-34137-0-04672600-1405843490_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänan.

võtan hetkel teema kokku nii: (jälle kellegi teise sõnad - mis teha, kui kogu töö ära tehakse :))

We have one group of people who claims their understanding is ahead of the evidence; that they posses an understanding of complex problems the rest of the world considers to be areas of ignorance, and they proudly espouse their certainties about these issues.

We have another regroup of people who wish to align their beliefs with the current best evidence; who aren't afraid to speculate, but don't claim their speculations mean they have special knowledge the rest of the worlddoesn't; who proudly talk about our areas of ignorance and their own doubt, and therefore only argue things they can justify with objective evidence, not stories or opinions.

In short, the first group claims to have answers on topics where there's little to no evidence, and proportions their beliefs to their own confidence in those beliefs. The second group remains curious, withholds making objective claims about areas where's theres little to no evidence, and proportions their beliefs and claims to the evidence.

Interestingly, it's ALWAYS people in the first group who are 1) calling those in the second group "arrogant" and 2) always praising themselves for their "open-mindedness."

Nick Tumminello

Muudetud kasutaja MaPo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

põhimõtteliselt sa ise osundad ju ka ainult sinu seisukohti toetavaile isikuile :). ja eelviidatud "argumentum ad hominem"'i ei tulnud ka mitte kellegi teise klaviatuurilt.

mde, see onu sööb keskmisest kodanikust kõvasti rohkem valku.

huvi pärast igaks juhuks vaatasin, kas mapo väited vastavad tõele.... avasin mark sissoni "the primal blueprint'i"... ja ennäe imet, selle lõpus on mitu lehekülge viiteid uurimustele, artiklitele, raamatutele.....

nii et vahelduseks võiks tõesti ASJAST rääkida, mitte kopida buklette sellest, kui rumalad ikka mõned on ja kuidas see grupp ikka igati halvem on sellest teisest....

minu poolt kõnealuse vestluse lõpp.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

VIDEO COMING SOON :ph34r:

Lõuatõmbeid tuli üle 20 seeria. 25 kanti ehk täpsemalt. Kokku üle 2h seal..

Peopesad on täiesti tuksis, aga see oli seda väärt.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soeng on vägev.

Keskeakriis.

kas kinnastega ei oleks parem teha (kui peopesad ära lõhub)?

Olen proovinud, kuid lohub samuti ja haare on selle vorra halvem.

Peopesad pole torudega veel harjunud, peale monda korda peaks OK olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

põhimõtteliselt sa ise osundad ju ka ainult sinu seisukohti toetavaile isikuile :). ja eelviidatud "argumentum ad hominem"'i ei tulnud ka mitte kellegi teise klaviatuurilt.

mde, see onu sööb keskmisest kodanikust kõvasti rohkem valku.

huvi pärast igaks juhuks vaatasin, kas mapo väited vastavad tõele.... avasin mark sissoni "the primal blueprint'i"... ja ennäe imet, selle lõpus on mitu lehekülge viiteid uurimustele, artiklitele, raamatutele.....

nii et vahelduseks võiks tõesti ASJAST rääkida, mitte kopida buklette sellest, kui rumalad ikka mõned on ja kuidas see grupp ikka igati halvem on sellest teisest....

minu poolt kõnealuse vestluse lõpp.

Sööb keskmisest enam valku? Ja siis? Kes ütles, et ära tee seda. Need "targad" keda ma kopin, ütlevadki, et see kogus peaks olema seniarvatust oluliselt suurem. Miks nad seda teevad? Sest uuringud soovitavad.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Minu seisukohti? Mu ainuke seisukoht on: ei saa olla kategooriline, dogmaatiline, milleski kindel, kuna keegi nii ütles. Kui väitleja ei näe termineid cherrypicking, ning viitamist sellele, et keegi toob küll mingite uuringute linke juurde aga teeb seda VALIKULISELT, siis ei ole temaga võimalik neutraalselt dialoogi pidada. Asjast rääkida . Mis moodi, kui üks osapool tsiteerib vaid tema ajju kinnistunut, tahtmata " langeda" korrakski "tagasi" maa peale. Tavaellu. Asjad ei ole nii keerulised, kui neid üritatakse serveerida, reeglina on selle taga müügiplaan. Jah, müüvad oma "teadmisi" ka oponendid aga neid toetab selles midagi enamat kui suured sõnad ja muinasjutud kiviajast.

Artikli ja raamatu kirjutamine on juba ammu nii lihtne toiming, et sellest jääb väheks.

Ja antud ajahetkel, näiteks, ütleb teadus ja kaine mõistus, et keskmisel inimesel ei ole põhjust vältida ühtegi toiduainegruppi, suurendada drastiliselt rasvasisaldust toidus või viia süsivesikud päris miinimumi.

Kui "maistream" teadus tuleb uutele järeldustele, siis võib selle seisukoha ümber kujundada. Seni püsib kõik uskumisel, millel kaalu ei ole. Vähemalt mitte nii palju, et saaks vaielda ja öelda, "see on nii".

Kui keegi soovib eksperimenteerida, miks ei. Isegi saab seda proovitud. Aga see ei anna õigust jutlustada seda kui uut tõde.

Kui soovid elada gluteeni- ja piimahirmuga, ei saa seda lõbu kelleltki vägisi võtta. Inimeses on palju erinevaid mehhanisme, mis võivad sulle mõjuda nii, et sa oled kindel, et sul ongi need allergiad. Aga seni, kuni see baseerub vaid sinu subjektiivsetel vaatlustulemustel, oled sa lihsalt nende vang vabast tahtest.

Ja teistel ei ole sind kriitilisele mõtlemisele üleskutsumisega midagi võita. Vaid sinul.

Muudetud kasutaja MaPo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keetsin kilo täistera spagette eile omale (14.4g valku!), paariks päevaks ette. Võtsin karbis tööle kaasa. Itaallasest kolleeg oli ka parasjagu köögis. Nägi mu spagette..

I cannot watch how you prepare your pasta.

Mina - Why? What's wrong?

Everything.

Mina - LOL OK.. I don't care, just need the carbs.

Tüüp vaatas imestunud näoga.

AY4cdc5l.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nojah, kelle jaoks söök on midagi nautimisväärset, kelle jaoks vaid mikrod ja makrod :). ma ise kaldun selles osas ka pigem hedonismi :)

aga kas oskad öelda, kui ketoosis olid, kui suur su makrode vahekord. mul ei ole olukord kunagi nii hulluks läinud (kuigi vahe on muidugi tuntav), kuid ma ei ole ka süsivesikuid kunagi väga madalale lasknud (no ikka see toidu nautimise teema ka väga oluline :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nojah, kelle jaoks söök on midagi nautimisväärset, kelle jaoks vaid mikrod ja makrod :). ma ise kaldun selles osas ka pigem hedonismi :)

aga kas oskad öelda, kui ketoosis olid, kui suur su makrode vahekord. mul ei ole olukord kunagi nii hulluks läinud (kuigi vahe on muidugi tuntav), kuid ma ei ole ka süsivesikuid kunagi väga madalale lasknud (no ikka see toidu nautimise teema ka väga oluline :)

Eks ma ikka naudin ka monikord. Reedel just ongi plaan minna Itaalia restosse..

Soin siis ainult liha-kala-kana ja ainukesed sysivesikud tulid brokkolist, lillkapsast, varssellerist, spinatist jms mikrotoitaineterikastest koogiviljadest, kus eriti sysivesikuid pole. 50g sysivesikuid paevas ehk? Kiudained sain katte.

Aga hakati kommenteerima, et mu trenniriided haisevad isegi peale pesemist.. sain sest ise ka aru muidugi. Tahtsin lihtsalt omal nahal ketoosi / low carb proovida, aga selgelt ei sobi mulle see. Peale high carb peale minemist on energiat rohkem ja lihased on rohkem "tais". Enne oli selline flat look. Higi lohn on ka nyyd vaga nork, pea olematu.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hais. Kas siis tegemist on süsivesikute vähesusega kaasnevaga või valgu/rasvarohkusest tulenevaga ? Ei viitsi otsida, tunnistan, vastust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu teada on see üks tuntumaid keto kõrvalnähte. Ei midagi uut ega erandlikku selles mõttes. Kui keha peamiseks energiaallikaks on rasvad.

https://www.google.com/#q=keto+smell&safe=off

https://www.google.com/#q=keto%20body%20odor&safe=off

Tea, kas on hea allikas, aga selline seletus: http://www.livestrong.com/article/542205-ketogenic-diet-body-odor

A common but dreaded side effect of ketogenic diets, "keto-breath," is caused when excess ketones in the bloodstream are absorbed into the lungs and then exhaled in the breath. Often described as similar to acetone, one chemical component of ketones, the odor is accompanied by a foul taste in the mouth. When the body is in ketosis, urine may also take on a peculiar smell. The body's capacity to store glucose is limited, so when its reserve has been exhausted by fasting, skipping meals or strenuous exercise, it switches into ketosis mode even when you aren't following a ketogenic diet. The presence of ketones in sweat may give it an acrid, ammonia-like odor.

Kõik keha eritused hakkavad võimsamalt haisema.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul hakkas higi haisema- ammoniaagi lõhn väga selgelt, kuigi hästi õrnalt. ja teoreetiliselt peaks see tekkima rasvarohkusest ja madalast süsivesikute tasemest. samas olen täheldanud, et kui ma söön nii, et keha läheb happeliseks (palju töödeldud toitu, sealh kindlasti ka valku) ja vähe toorest köögivilja, siis tuleb oluliselt tugevam ja vastikum hais, kuid see ei ole ketoosi oma.

kui ma kunagi olin taimetoitlane, siis oli keha lõhn väga nõrk ja selline.. "puhas"...

ja piimatooted panevad mu keha spetsiifiliselt haisema (muide, üks jaapanlane ütles, et kõik eurooplased ja ameeriklased haisevad ja see olla piimatoodetest, eriti juustust. kommenteerida ei oska). eks igaühel on see kõik individuaalne nagu kõik muugi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei olnud hullu. 100 on tavaliselt selline viimane soojendusraskus, millega ma yldjuhul tooseeriaid ei tee. Votsin tana just rahulikumalt, kuna sain ainult 5.5h magada ja tegin koik kykid rackist valjas ATG ning keskendusin tehnikale ja tunnetusele.

6 seeriat, 15 kordust siis, mitte vastupidi ;)

Ja alati RAW!

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna jälle oli keharskusega pargitrenn.

Lõuatõmbed pealthaardega - 8 seeriat, 6-12 kordust

Lõuatõmbed althaardega - 6 seeriat, 6-10 kordust

Dips - 8 seeriat, 6-12 kordust

WQnCk9ql.jpgC7mvztVl.jpg

Väheke tuli korraks ka vihma, aga see ei muutnud midagi. Õhk on väga soe, eile oli täiesti kreisi ilm - heas mõttes. Seal taustal olevate mägede (Three Rock) nõlva all elangi.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hah, juhtusin täna vaatama reisipilte ja Juuni 2013 ning Juuli 2014 olid korraks kõrvuti.. Did u even lift, brah?

ANaFtIhl.jpgS4uEPPHl.png

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tana jalad.

Kykk:

12x120KG

10x120KG

10x120KG

10x120KG

8x120KG

8x120KG

25x60KG

25x60KG

Valjaasted 30kg kangiga:

16 sammu, 6 seeriat.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hetkel umbes nii:

Reied 2x nadalas

Selg + trapets + olgade tagaosa 2x nadalas

Rind + olad 2x nadalas

Alaselg 2x nadalas

Kaed (biitseps, triitseps, brachioradialis), saared ja koht vahemalt 1x nadalas, siis kui kui muude korvalt aega yle jaab.

Puhkepaevi otseselt ei ole, votan siis kui keha ytleb, et on vaja voi tuleb miskit muud eraelus ette.

Paar suvalist klippi.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×