Jump to content
SKG

SKG transformation journey

Recommended Posts

Tellisin "yhest kohast" 5kg koti 82% vadakuvalku, pudeli vedelat talki ja 1kg indiapahklivoid. Aastas kord-kaks tuleb varusid taiendada.

Käes. 2 tööpäevaga UK-st. Talki lähebki homme kohe vaja.. teen selga ilmselt. Eks siis näeb, kuidas on võrreldes originaltootega (Liquid Grip). Hinnavahe on küll mitmekordne.

9GluNUll.jpg

Pidin ju kohe meme-ks selle tegema.

9wqpDh4.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Liquid Chalki kasutasin isegi. Ülihästi pidas küljes terve trenni ja ei pidanud trenni jooksul juurde panema. Lisaks ei pudenenud ka.

Aga pükste koha pealt kui lühikesi pükse tahta, siis korvpallipüksid. :)

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loblineril on lahedad püskid haha, aga sellist tähelepanu ka endale tõmmata ei taha :D

MEGGINGS

Ma olin kunagi saalis lühikeste jooksupükstega, pärast sai dussi all ühe vennaga sparringut harjutada. Ta ei tahtnud aru saada,et ma pole G-MAN. Päris huvitav kogemus oli. Kaks trenni kohe ühe korraga :D .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See MyProtein Liquid Chalk on veidi vedelam kui originaal Liquid Grip. Kuivab margatavalt kiiremini, mis on super, samas Liquid Grip jaab paremini peopesade kylge.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Leidsin ühe vana seljast tehtud foto, August 2013. Panen siis siia, kunagi hea võrrelda kui peaksin uusi tegema.

UcgTfTBl.jpg

Vasak triitseps jätab soovida. Vähemalt selle nurga alt ja poosiga. Ega ma poseerida ei oska ka, pole nagu otseselt harjutanud ja vaja läinud.

Kuusepuu on õrnalt aimatav, aga selleks on vaja kõvasti paksemat selga ja madalamat rasvaprotsenti kui sel fotol.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegin jalgu jälle, kuna Neljapäev jäi nõrgaks (shorts FAIL). 8 seeriat kükke, 6 seeriat väljaasteid. Hiljem veel 8 seeriat õlgasid ja biitsepsit ka väheke. Homme peaks rinda tegema.

See nädalavahetus jälle kaks UFC eventi. Hellyeah!!

GPhlxCK.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Leidsin ühe vana seljast tehtud foto, August 2013. Panen siis siia, kunagi hea võrrelda kui peaksin uusi tegema.

UcgTfTBl.jpg

Vasak triitseps jätab soovida. Vähemalt selle nurga alt ja poosiga. Ega ma poseerida ei oska ka, pole nagu otseselt harjutanud ja vaja läinud.

Kuusepuu on õrnalt aimatav, aga selleks on vaja kõvasti paksemat selga ja madalamat rasvaprotsenti kui sel fotol.

Parandage mu amatöörlikku silma, aga kas selg on võrreldes õlgadega väike. Proportsionaalselt siis. Või on kõik OK ja mulle tundub nii?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin vähe lõdvemalt, kuna viimast vaba päeva ei mäletagi.. keha pöördeid, 5x2min plaku (viimane seeria värisesin nagu epilepsiahaige), biitseps, käsivarsi.

Rice cakes (ma ei tea kuidas Eesti keeles on, pole ju riisikoogid??) India pähklivõi ja piimaga. 7 banaani ka.

wuI6Pfcl.jpg

qiPaalGl.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna võtsin vaba päeva, kuna sain eelmine öö vähe magada. Panin küll 6AM äratuse, tõusin korraks üles, aga sain aru, et pole ikka hea mõte alla saali minna haha ja magasin edasi. Oli vaja ju öösel telefonis chattida! Kuluski ära, polnud ammu vaba päeva olnud. Homme plaanis keha sirutused pingil lisaraskustega. Õlad ka siis ilmselt.

Veel.

Raske on selliste inimestega, kes arvavad, et nad teavad midagi ja on veel pimesi ensekindlad selles. Just siin üks daam kui kuulis/nägi millega tegelen. Küsis, et ilmselt väga range dieet, et sellist vormi omada. Mul oli dafuq.. irooniline, et sõin just 900ml Carte D'Or jäätist otse karbist sel hetkel. Ütlesin, et ei mulle küll mingit raskust ei valmista, pigem on tegu kaalu pealhoidmisega ja mingeid toite ma omale ei piira. Kas sööd siis šokolaade ja jäätist?? See pole ju mingi õige dieet siis! Oh well.. mis sa teed sellistega. Osadest saab kohe aru, et nende arvamust ei muudaks miskit.

ab9av.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nojah... aga kui keegi ei võta vaevaks selgitada, siis ei saagi see arvamus ju mitte kuidagi muutuda :)

Mul ei ole probleemiks selgitada, kes on valmis oma arvamust muutma või vähemalt ära kuulama. Kes ei ole, arvan et tunnen praeguseks üsna hästi ära. Neil on kõigele vastus olemas ja ainult mina-mina-mina. Nad on üldse igal alal spetsialistid, mis jutuks tuleb haha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jah, olen sama kogenud. siiski olen ka seda kogenud, et ka need "mina ja maailm" tüübid võivad muutuda ja oma arusaamu muuta ... (kusjuures mingites küsimustes kuulume me kõik sinnasamasse kategooriasse, sealh nii mina kui ka sina :) ). iseasi muidugi, kas peaks oma aega ja energiat kulutama igaühe arusaamade muutmiseks. ilmselt mitte...

küll aga olen korduvalt mõelnud Sind tänada sisuka ja süsteemse blogi eest (ka Archangeli ja Martin Kink viitsivad kirjutada veidi süsteemsemalt, nii, et teistel ka midagi õppida on. mõned kommentaatorid ka muidugi). ühtlasi olen tahtndu küsida veidi täpsemalt selle kohta, millele oled paaris postituses vihjanud - et keha saab teatud määral nö "ära petta" kalorite hulgaga. kas ma olen õigesti aru saanud, et kui kaloraazhi vähehaaval langetada-tõsta, siis keha teatud mõttes "ei pane seda tähele"? s.t. kusagil sa viitasid, et kui kaloraazhi tõsta 50 kcal haaval, siis ei teki sellist kaalutõusu nagu siis, kui tõsta korraga 500kcal (minu suunaks küll pigem kaalu langetamine)? olen ka mõned Layne Nortoni videod vaadanud, kuid ei ole tegelikult päris täpselt aru saanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänu Layne Nortonile jt. tuntud contest-prep coach-ide (Alan Aragon, Eric Helms, Brad Schoenfeld, Alex Viada, Nick Tumminello, Spencer Nadolsky jne) teadmistele toetudes ma seda praktiseerinud olengi. Kui nyyd aus olla, siis ma pole proovinud järsult 300kcal voi 500kcal muutusi oma menyys teinud (,aga see ei tundu mulle kuigi arukas variant, juhul kui muutused toimuvad ka vaiksema sammuga). Vaid peamiselt kaloraazi muutnud 25g sysivesikute ehk 100kcal sammuga ja mitte tihedama intervalliga kui 2 nädalat.

Keegi ei taha ju liiga palju rasva peale votta voi siis liiga palju suure vaevaga kasvatatud lihast kaotada. Arvan, et molemas suunas liikudes peaks kaloraazimuutused minimaalsed olema. Jah, see eeldab, et sul pole kuskile kiiret vms. Kuna ma ei voistle ega pole vaja end mingiks kindlaks kuupaevaks teatud vormi ajada, saan seda enda peal teha.

Raakides veel arvamuste muutmisest..

Eks endalgi laks aega motteviisi muutmisega voi pigem mottemaailma avamisega, et kui ikka mitmed toendid lahevad lahku mu arvamusega, siis tuleb olla valmis enda muutuseks. Ei tasu karta eksimusi voi tunnistada oma vaararvamusi. Ei saa lasta dogmadel kujuneda ega mingit ideoloogiat hakata jargmina (all the "gluten free people" & "paleo guys" - I'm lookin at you!).

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nojah... aga kui keegi ei võta vaevaks selgitada, siis ei saagi see arvamus ju mitte kuidagi muutuda :)

Kallike, sinuga on seda ju proovitud. Oled ikka oma uskumustes kindel.

http://www.businessinsider.com/cognitive-biases-2014-6?op=1#ixzz37RJUFKUD

ülevaatlikult ja võiks olla mõtlevale indiviidile jõukohane

Muudetud kasutaja MaPo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui kodanik mapo siin juhtumisi mind üritab kallikeseks nimetada, siis nii totra käitumise vältimine võiks küll jõukohane olla.

mis puutub aga sellesse, kas mina olen oma lühikese elu jooksul saadud isiklikus kogemuses kindel, siis jah, otse loomulikult :). ja oleks väga rumal proovida mulle kinnitada, et minu kogemus ei ole õige :D. on küll. samamoodi on teiste kogemused nende suhtes õiged. sel teemal vaidlemisele ma küll aega ei kuluta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga blogiomanikule

see arvamuste muutmine ongi ju raske. mul ntx läks kaua aega, et endale tunnistada, et mulle siiski ei sobi teatud toiduained. ma nimelt kuulun nüüdseks selle "all the gluten free guys" hulka :). ma ikka varem arvasin, et see kõik on puhas bs ja kõigile inimestele sobib kõik ja vähe sellest, ma ikka rääkisin teistele ka, kuidas nende uskumused piiratud on :D: ma pidin ikka oma dogmasid muutma (või noh, ilmselt ma ise poleks muutnudki, kui tervis poleks ikka väga käest läinud) ja mõttemaailma avama, et selleni jõuda... mis siis, et minu tulemus konkreetselt minu suhtes oli erinev kui sul. mis on täiesti ok. aga mitte sellest ma ei tahtnud....

.. vaid ikkagi sellest, mida esialgu küsisin. ja tänan vastuse eest ja katsetan. nagu ma aru saan, võtab see omajagu aega, aga no las siis võtab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisaks.

Gluteenivabal toitumisel on kindlasti oige koht, kui inimesel toesti on toestatud selle talumatus. Aga viimastel aastatel on tekkinud inimesed, kes omale olematuid probleeme kylge motlevad (fad diets). Noh, umbes sellised, aarmiselt piinlik:

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×