Jump to content
Ikah

Vaja abi kaalulangetamisel

Recommended Posts

Tere, et siis asi selline, et olen 178-180cm pikk ja kaalun umbes 77-79kg (olenevalt sellest palju söönud olen) ja tahaksin lahti saada kõhust, tagumikust ja reitest.

Küsimus oleks, siis selline, et kas keegi saaks koostada treening ja söömisplaani, rahast räägiksime siis kui olete natukene enda plaani tutvustanud.

Ja treeningkava peaks olema selline mida ma saaksin teha kodus, koduste vahenditega, sest elan linnast natuke maad eemal ja ei ole võimalust käia jõusaalis tihedalt ja treeningkava võiks ka selline olla, kus treeneriga kohtuma ei peaks, sest see on kõigile palju mugavam

Kirjutada saate kas siia või siis e-mailile: frnd3rs@hot.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pöördu kavade jutuga näiteks Taavi Merisalu poole, väga mõnusad kodused toidud :)!

Sõbranna sai isegi kodus treenimise jaoks kava :)

Nende eest tuleb kindlasti maksta ka, kuna heategevusega ei tegeleta ju :P

https://www.facebook.com/TaaviMerisaluTraining?fref=ts

Väga asjalik inimene on:)!

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tasuta on siin maailmas vaid juust hiirelõksus...

ning mis sulle oma reite, kõhu ja tagumiku juures nii väga ei meeldi?

Need ei meeldigi, tahaks neid väiksemaks saada, meeste puhul ei ole suur tagumik just pluss :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ju ütlesin, et rahast räägime siis kui nad on enda kava tutvustanud, kust te välja loete, et tasuta.

Kas sa siis tahad, et keegi sulle kogu kava siia kirjutab ja siis sa vaatad kas maksad või ei maksa :D

No võib ka nii ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need ei meeldigi, tahaks neid väiksemaks saada, meeste puhul ei ole suur tagumik just pluss :D

Mille alusel sa seda väidad, et tagumik sul suur? võrreldes millega? võib olla pole tagumik suur, vaid muu keha väike? vaadates su vanus profiilist - ma nii väga ei muretseks hetkel, sest kaal on sul enam-vähem normis, Kui aga tahad kava, siis... pigem on asjad vastupidi - et ene tasud ja siis saad kava, mitte et enne kava ja siis ütled, mis sa selle eest maksma valmis oled...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõni võibolla annaks ka tasuta nõu, aga siis on kindlasti vaja sinu kohta rohkem teada. Kas sa saad palun vastata neile küsimustele:

1) Mis su enda arvates on või olid põhilised vead su senise elustiili juures, et see tagumikku kasvamine on juhtunud?

2) Mida sa oled teinud, et olukorda muuta?

3) Mitu cm on rinna, kõhu (naba juurest) ja tagumiku (puusade) ümbermõõt?

Muudetud kasutaja salasilm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõni võibolla annaks ka tasuta nõu, aga siis on kindlasti vaja sinu kohta rohkem teada. Kas sa saad palun vastata neile küsimustele:

1) Mis su enda arvates on või olid põhilised vead su senise elustiili juures, et see tagumikku kasvamine on juhtunud?

2) Mida sa oled teinud, et olukorda muuta?

3) Mitu cm on rinna, kõhu (naba juurest) ja tagumiku (puusade) ümbermõõt?

1) Valesti toitumine vähene söömine, vähene füüsiline tegevus.

2) Pöördusin inimese poole, kes aitas mind ehk siis tellisin nii öelda, trenni ja toitumiskava.

3) Pole mõõtnud, kõige tähtsam on peeglist mina pildiga oled rahul:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×