Jump to content
Lenovo

Rinnalihase rebend

Recommended Posts

Mul ei ole seda "kõva raha" , seega selline teema jääb küll ära.

Aga muidu ma paranen ka juba päris edukalt, täna hommikul sain isegi kingi endale jalga aidata ja kallistada iseennast saan juba ka (väike valu lööb küll veel rinnakorvi keskele sisse aga see on üleelatav.) Ma väga väga väga väga väga väga(!!) loodan back on track olla järgmiseks nädalaks :)

Kõva raha eest võiks juba rebendi kokku lappida. Ja ma ei usu et eestis neid peptiide ka süstitakse, AlanBstard on veidi nende kohta uurinud.

Teemaalgatajal ei soovita nii optimistlikke plaane teha, väga suur vigastuse süvendamise oht.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei julgegi oma tuttavale neiule rööbaspuude harjutust enam soovitada...

Alustada võib trenažööri peal, et mitte kohe liiga suure koormuse kallale minna. Ning kindlasti tuleks selgeks teha liigutuse tehnika. Paljud ei ole üldse endale selgeks teinud, et mida nad rööbaspuudel surumisega treenida soovivad. Oleneb mis asendis keha hoida, võib koormust liigutada rinna, triitsa ja õlalihaste vahel. Ning kui keskenduda ühele lihasele aga liigutus kogemata paigast läheb siis võibki äkiline koormuse muudatus vigastuste ohtu suurendada. Silmas tuleks pidada ka liigutuse sügavust olenevalt mis lihasele keskendud. Ning igaühe anatoomilised erinevused on ka olulised.

Harjutus ise on hea, aga nagu ikka, siis paljud kipuvad niisama "peale lendama", ilma, et oleksid läbi mõelnud milleks ja kuidas seda kasutada. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ikka tuleb optimistlik olla (ei maksa seda rõõmu ära võtta mul, las ma vähemalt loodan)! Konkreetselt seda harjutust (juba selle peale mõteldes jooksevad mul külmavärinad üle kere) ja nii mõndagi veel, mis koormavad rindkere, ei tee ma kindlasti lähima 2-3 kuu jooksul.

Vähemalt sain kõva õpetuse endale ,et ilma soojendamata ja niisama ,et "oh läheks teeks seda harjutust kah " ei ole tee ma enam midagi, samamoodi hakkan enne ja peale trenni nüüd korralikult venitama, et edaspidiseid vigatusi vältida.

Targad õpivad teiste vigadest, aga mina nende tarkade sekka kindlasti ei kuulu :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen nüüd tibens-tobens back on track. Ja ainuke "ravim" oli aeg :) Kätekõverdusi, rööbaspuid muidugi veel teha ei julg veel, neid proovin võib-olla kuskil kuu pärast, aga muud asjad saan saalis kõik aetud. Whohoo! :D :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×