Jump to content
Char27

Küki tegemine väikse amplituudiga

Recommended Posts

Nägin jõusaalis sõpra, kes tegi kükke nii, et oli maksimaalses täiskükis all, reied paraleelselt maapinnaga ja üles tõusis max 45 kraadi peale, mingi 15cm üles ja siis tagasi alla, ehk harjutus nagu oli poolik.

Ise ütles, et jube effektiivne, et loogiline ju, lihas on koguaeg pinge all.

Mulle tundus see vale, sest ainult osa lihasest nagu saaks trenni ja ikka peaks normaalse amplituudiga.

Kas ta teeb õigesti või võib rikkuda jalgu kuidagi sellega? Või treenib lihast ebaühtlaselt?

Tundsin muret, aga ma ütlesin, et ega ma treener pole, ei tea ise kah, aga ei tundunud normaalne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole ise küll mingi ekspert, aga üks tuttav tegi sarnaselt sinu postituses kirjeldatule mittetäielikke kükke ja tema põhjendused tundusid ka loogilised. Need olid, nagu sinugi tuttav mainis, et on üsnagi efektiivne ja lisaks põhjendas veel sellega, et ei lõhub vähem liigest, kuna kükki liikumise pidurdamisel teevad peaaegu täielikult töö ära lihased.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täiskükk peaks olema effektiivsem,sest amplituud suurem.Ja ka raskus,sest nõnda isoleerivalt küki alumist faasi teha 75%+ raskusega läheks keeruliseks.Kui põlveprobleemid,siis soovitaks pigem kastilt kükke.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×