Jump to content
empire

Mis tarvikut vaja lõuatõmbeks lisaraskusega? Ja milliseid kindaid osta?

Recommended Posts

Tere,

käin Reval Spordis jõusaalis ja admini sõnul jõusaalis ühiskasutamiseks mõeldud tõstevööd ketiga seal ei ole.

Mis asja(d) peaksin ostma, et saaks mugavalt lisaraskusega lõuatõmbeid teha ja kust kohast saab osta? (kas peale tõstevöö ja keti on muid variante?)

Ja ühtlasi milliseid kindaid soovitate kasutada lõuatõmmete jaoks? Kui palju seeriaid teha läheb väga palju energiat haarde hoidmisele lõpus, kindad võiks aidata.

Tänan

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

käin Reval Spordis jõusaalis ja admini sõnul jõusaalis ühiskasutamiseks mõeldud tõstevööd ketiga seal ei ole.

Mis asja(d) peaksin ostma, et saaks mugavalt lisaraskusega lõuatõmbeid teha ja kust kohast saab osta? (kas peale tõstevöö ja keti on muid variante?)

Ja ühtlasi milliseid kindaid soovitate kasutada lõuatõmmete jaoks? Kui palju seeriaid teha läheb väga palju energiat haarde hoidmisele lõpus, kindad võiks aidata.

Tänan

Ise kasutan kahte läbipõimitud vööd, kui endal üks, siis saalis neid hulgi, mida laenata. Kui endal vööd ei ole, siis viimasel ajal Revalisse siginenud mitmeid seisvaid vöösid, mida laenata.

Kindaid ei soovita, ajavad libisema, pigem siis magneesiumi kätele hõõruda, kiviklots maksab ca 2.50 eurot.

Ja kui haare viimastel kordustel pidada ei taha, siis võib kasutada tõsterihmasid, olenevalt firmast ca 8 eurot.

Muudetud kasutaja eliviielo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Probleemiks on ka villid peopesa sees, pole kunagi kindaid seni kasutanud ja kohat on villid päris suured.

Kas teised ühinevad ka arvamusega, et kinnastega on olukord halvem?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna kangi ja käe vahele tekitatakse liikuv osa kinda näol, võib see minu arust haarde tugevust tublisti vähendada. Minu meelest enamus ikkagi kinnastega jõutõmmet ei tee.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma just ei soovita rakke katki teha. Käsi harjub sellega ära, kui need katki teha, siis tekivad kohe uued värsked ja valulikud peale. Mul on pidevalt rakud, aga need nagu kuluvad ära ja enam ei ole ebamugav teha.

Aitab ka see, kui teha kõik harjutused jõusaalis kindata, st mina tõesti kasutan väga harva viimasel ajal kindaid ja neid ka siis, kui olen teinud suurte raskustega ja villid on tundlikuks läinud. Üldjuhul ikka ilma. Paelu ei kasuta üldse, sest sellest ei ole kasu, kui selg on tugev, aga haare on makaron. Ilma kindata tegemine aitab ka haarde tugevdamisele kaasa, mis omakorda aitab arendada lõuatõmbeid, sest jõuad rohkem rippuda.

Lõuatõmmet raskusega meeldib mulle pigem teha hoopis hantel jalgade vahel, siis ei tõmba kehast nii viltu see vöö ja rippuv raskus. Samas, kui juba lisaraskus päris suur, siis on raske hantliga teha.

..ja kindlasti soovitan kasutada paksemaid torusid tõmbamiseks, libedaid jne., peopesa hakkab rohem tööle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TLÜ jõukas on selline S-kujuline konks, mille libistad tõstevöö vahelt sisse. Mina veel panin alumise ja pealmise rihma vahelt, oli kindlam ja ei surunud kõhtu.

Jõusaali kinnastel tuleb kindlasti vaadata, et nad sobiksid käekoti värviga kokku :D

Keti, väikse haagi ja tõsterihma süsteem on parim siiani, mida tean pärast spets raskuste rihma. lihtne loogiline ja töötab. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul kui meesterahval siiski käekotti pole :mellow:

Revali saalis ei ole kusagil paksemat toru, igalpool peenem. Eriti nõme kui on selline kummist materjal seal peal ja kinni võttes see veel keerleb ka enne kui saan lõuatõmbeid tegema hakata.

Lisaraskuseks tahan võtta üle 25kg seega hantel on välistatud.

Olen siiani kõik aastad ilma kinnasteta teinud ja ei saa öelda, et haare nõrk oleks. Aga näiteks kui teen tunniga 200 lõuatõmmet siis lõpus sõltub ikka väga palju haardest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma soovitan proovida Grip geeli . Põhimõtteliselt on see ka magneesium - kallim kui traditsiooniline pulber, aga samas (minuarust) mugavamal kujul. Kulub teda ühe trenni peale 1-2 hernetera suurust pallikest. Hoiab peopesad higistamisest vabad, need ei hakka kangil libisema ja haare säilub tugevana.

Kindad mõjuvad sarnaselt magneesiumiga, kuna imavad higi endasse. Aga higist läbi imbunud kindad on rõvedad ja siis ikkagi jääb see käekotiga sobitamise probleem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen magneesiumile truuks jäänud.Olen ka seda grip-geeli kasutanud ja minuarust toimib sama hästi kui magneesium.Ühe magneesiumi tahvliga ajab ainult pikema aja läbi ja see on odavam. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×