Jump to content
Miias

Pulsikell

Recommended Posts

Tere, minul on selline küsimus- kas keegi oskaks midagi arvata. Viimasel ajal näitab pulsikell tihti pulsi NULL; küsimus siis selline, et eeldan vist õigesti, et kell on rikkis, mitte et mul pulss viimasel ajal vahepeal nullis oleks..?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suur aitäh Sulle, priibe! Ilmselt peaks vist pulsivöö patarei vahetusega ise hakkama saama või parem mitte ise näppida ja viia kellassepa kätte..?

Mina viisin kellassepa kätte, kuskil suuremas poes neid ikka on mingi 5 eurtsi oli arve:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raporteerin tagasi: patarei vahetatud:)

Küll aga avastasin ka tegeliku põhjuse, miks kell tühja lõi. Nimelt näitas nulle ka peale patarei vahetust. No siis aga sättisin vöö hoopis teisiti (muutsin andurite asukohta) ja tuleb välja, et sellepärast ei näidanudki, et lihtsalt ei saanud piisavalt kontakti.... daaaaaa.. oh mind küll :))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hei priibe:)

No vaat´seda minagi eeldasin ja mõnda aega oli kõik kena! No aga tundub, et mul on see koht (:ppp) eriliselt nõgus kuidagi ja seetõttu ei saanudki kontakti kogu aeg! :ppp

Vaat´sellline lugu:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hei priibe:)

No vaat´seda minagi eeldasin ja mõnda aega oli kõik kena! No aga tundub, et mul on see koht (:ppp) eriliselt nõgus kuidagi ja seetõttu ei saanudki kontakti kogu aeg! :ppp

Vaat´sellline lugu:)

Juhtub meil kõigil ;)!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuttav teema. Eriti jahedas treenima asudes - nahk kuiv. Ise lasen vahel pulsivöö kraanivee alt läbi, siis peale. Tihe kontakt garanteeritud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hei priibe:)

No vaat´seda minagi eeldasin ja mõnda aega oli kõik kena! No aga tundub, et mul on see koht (:ppp) eriliselt nõgus kuidagi ja seetõttu ei saanudki kontakti kogu aeg! :ppp

Vaat´sellline lugu:)

Nõgus? Kas sul loeb plastik saatja pulssi või vööandur? Mul on ka polar ja vööl on kummalgi pool andurit spetsiaalne "ala" mis tegelikult on andur ja rinnakorvi keskel olev plastik asjandus on saatja. Eeldan, et ka sul on nii. Ehk niisuta need pehme riidega alad enne vöö paigaldamist ära. Ehk ei seleta liiga keeruliselt ja said aru mida silmas pidasin

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No lasen küll vee alt selle vöö enne paigaldamist läbi aga tundub, et niimoodi ta küll vastu nahka ikka ei tõmba, et trenni ajal vahepeal kontakt ära ei kaoks...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No lasen küll vee alt selle vöö enne paigaldamist läbi aga tundub, et niimoodi ta küll vastu nahka ikka ei tõmba, et trenni ajal vahepeal kontakt ära ei kaoks...

Sa saad seda reguleerida, et ta oleks sul vastu keha tugevalt :)

Mina kasutan samuti seda vööd ja ikka pingutanud tugevalt seda, et vastu keha oleks ilusti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×