Jump to content
IN4R3K

Venitusarmid lihaste paisumisel?

Recommended Posts

Tere, hakkasin uuesti tõsisemalt jõusaalis käima ja tegin ühe korraliku jalatrenni. Peale trenni olid jalalihased üli läbi, ca 4-5 päeva andsid korralikult tunda. Siis järgmisel jalatrenni päeval märkasin, et mul olid tekkinud mõlemale jalale valged triibud peale. Lisan mingi kehva pildi ka. http://www.upload.ee/image/3551453/CAM00009.jpg Midagi väga jubedat ei ole aga sooviks siiski neid mitte juurde saada. Kas sellised armid on kulturistide seas tavalised või neid üldiselt lihaste suurenemise käigus ei teki?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära solvu,

ma ei tea mis või millest see on, kuid selgelt mitte lihaste suurenemisest.

Ikka lihaste suurenemisest mingil määral. Või noh, võib öelda, et üldisemalt kehamassi suurenemisest, mis ületab naha elastsuse kohanemisvõime. Sportlike inimeste puhul, kes jõusaalis tugevalt treenivad, on lihasmassi kasv kindlasti üks suur faktor.

Raske leida ühtegi korralikku kulturisti maailmas kelle keha poleks neid venitusarme täis.

Isegi mul, kes ma pole kes teab kui heas vormis - terve keha on täis. Reied, biitseps, rind - venitusarmid kõikjal.

Mõned näited kulturistide venitusarmidest:

Muscle_Stretch_Marks.jpgbodybuilder-stretch-marks.jpg

Tegemist sama probleemiga, mis esineb rasedatel naistel kõhu peal. Eksisteerib spetsiaalseid kreeme, mis peaksid naha elastust parandama - kuid iseasi, kas ükski mehepoeg viitsiks end 24/7 kreemitada. Samuti on erinevaid peitekreeme, mis aitavad veidi udusemaks neid arme muuta ning ka päikese võtmine võib veidi siluda - kuigi armid ise üldiselt ei pruunistu.

Muudetud kasutaja Archangel poolt
  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Venitusarmid tekivad, kui inimene paks on ja võtab alla kaalust.

Minul on külgedel ja kõhul venitus armid ja kaenla all , see ongi tingitud olin kõhna läksin suureks ja nüüd kõhnaks tagasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa saad ikka ise aru, et su väide on vastuoluline? Mismoodi väiksemaks muutumine peaks nahka venitama?

Venitusarmid tekivad, kui inimene paks on ja võtab alla kaalust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ideaalne näide, kuidas mingi martinmägi lause võib päris palju negatiivset kaasa tuua: küsija psüühika ei sa rahu ning hakkab võimalikke stsenaariume ketrama.

Ma hoiaks suu kinni kui midagi mõistlikku öelda ei ole.

  • Downvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole küll spetsialist, kuid tean rääkida, et endal ka juba pikemat aega olnud ning tekkinud peale jõusaalitreeningutega alustamist venitusarmid, ise ei ole nendele erilist rõhku pööranud ning ei häiri.
Aga piki reie sisekülge ikka mõnusalt jookseb, kohe mitmeid mitte nagu teema-algatajal paar tükki, sellises teiste silmad eest varjatud kohas ning võin öelda, et see ei ole ainult meeste probleem seoses jõusaaliga.
Tõestuseks ei hakka pilte üles riputama. :D
Enda puhul tean väita, et tegu siis järsu kehakaalu muutusega, sest minu puhul ca 5-10 kilo siia-tänna ei ole midagi erilist. Max kaal ca 69, min kaal 54.2 kahe aasta jooksul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enda puhul tean väita, et tegu siis järsu kehakaalu muutusega, sest minu puhul ca 5-10 kilo siia-tänna ei ole midagi erilist.

Need tekivad suhteliselt lihtsalt :P . Ka just reie ülaosasse,kui kükkida 5x5 kavaga ning süües nii,et suudaks raskuseid lineaarselt ja pidevalt tõsta. Õla esiosa/rinnalihase välimist külge saab surumistega rebestatud...Aga pole hullu,lähed dieedile, tõmbuvad need armid tagasi :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need tekivad suhteliselt lihtsalt :P . Ka just reie ülaosasse,kui kükkida 5x5 kavaga ning süües nii,et suudaks raskuseid lineaarselt ja pidevalt tõsta. Õla esiosa/rinnalihase välimist külge saab surumistega rebestatud...Aga pole hullu,lähed dieedile, tõmbuvad need armid tagasi :P

Tekivad lihtsalt küll, aga kaalu alanemisega nad kuskile küll ei kao. Tekkisid endal armid biitsepsitele ja õla esiosale, päris ulatuslikult ikka, niiet maikaga ringi enam ei käi. Võtsin kaalust alla 90 kg pealt 75 peale kahe aastaga, armid jäid küll tuhmimaks, aga alles on ikka ja mitte grammigi väiksemad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul tekkisid ka umbes 10 aastat tagasi,kui vormist väljas olin ja jõusaaliga alustasin.Keha sain vormi,aga siiani on alles.Tuhmimad,aga siiski.Samas mind nad ei sega,ei häiri ka.Las nad olla. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, hakkasin uuesti tõsisemalt jõusaalis käima ja tegin ühe korraliku jalatrenni. Peale trenni olid jalalihased üli läbi, ca 4-5 päeva andsid korralikult tunda. Siis järgmisel jalatrenni päeval märkasin, et mul olid tekkinud mõlemale jalale valged triibud peale. Lisan mingi kehva pildi ka. http://www.upload.ee/image/3551453/CAM00009.jpg Midagi väga jubedat ei ole aga sooviks siiski neid mitte juurde saada. Kas sellised armid on kulturistide seas tavalised või neid üldiselt lihaste suurenemise käigus ei teki?

IN4R3K,

kui mu postitus Su meelerahu rikkus, palun vabandust. Inimesed, kes siin oma nimega postitavad, ei käi siin sihilikult trollimas ja meelehärmi külvamas.

See pilt, mis Sa postitasid, ei näita neid nahka armiliseks venitavaid lihaseid. Minu arvamusel need armid ei tule nii lihtsalt, et tänases jalatrennis oli hea "pump" ja homme on reiel armid.

Ideaalne näide, kuidas mingi martinmägi lause võib päris palju negatiivset kaasa tuua: küsija psüühika ei sa rahu ning hakkab võimalikke stsenaariume ketrama.

Ma hoiaks suu kinni kui midagi mõistlikku öelda ei ole.

Su panus siia teemasse on kõigest fleimimine, kui soovid seda jätkata, palun fleimi mulle privaatsõnumiga, aitäh.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mu panus ei seisne muus, kui anda teiesugusetele teada: rääkige siis kaasa, kui teil on teavet, millest abi.

Erinevalt teie omast, ei tohiks see nii palju muret juurde tekitada.

Kummalised on tundlikud mehed.

Muudetud kasutaja Marxengel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üldiselt on ikka jah venitusarmid tulemas kiire kaalutõusu tagajärjel, ja kui kaalu jälle langetama hakatakse tulevad nad nö esile. Kas võimsa trenni tagajärjel ka võimalik, et tulevad? No ühekordse trenni tagajärjel tõenäoliselt mitte, noorel inimesel on nahk ikka suhteliselt elastne. Pikaajalisema perioodi jooksul on see aga tõenäoline. Kahjuks pole nendega enam muud peale hakata kui et elada. Saab natuke ühtlasemaks päevitada küll ja nö ära maskeerida. Et aga edaspidi venitusarme nii kergesti ei tekiks tuleb siiski oma nahka hooldada - ka meestel! Niisutada ja veelkord niisutada. On olemas ka spetsiaalsed meestele mõeldud kehakreemid - näiteks Palmersil (Prismast saad kindlasti)

CBF-mensLotion250ml1.png

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mu panus ei seisne muus, kui anda teiesugusetele teada: rääkige siis kaasa, kui teil on teavet, millest abi.

Erinevalt teie omast, ei tohiks see nii palju muret juurde tekitada.

Kummalised on tundlikud mehed.

Jama on ikka keelepolitsei maine külge saada, tuleb koguaeg tekste redigeerida, eks? Harjuta veel komade panemist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen ikka jumala poolt hoitud sel juhul. Keha on ilusti vastu pidanud nii pekisele 118-kg.sele kaalule, kui ka 46cm-le käele :D

Eks siin on neid faktoreid niipalju, enamuse vist siiski määrab ära, kuidas nahk vastu peab. Need, kes kahe suupoolega steroide krõbistavad, seal ei aita ka kõige elastsem nahk. Samas mõnele naisterahvale piisab armide tekkeks juba ka 5 kilone kaalutõus.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×