Jump to content
Acee

Jooksmine

Recommended Posts

Tere, selline mure siis kimbutama hakanud, et joostes kipuvad sääred ära väsima. Kas lahendus võiks olla see kui jalapäeval säärt tehes teen ühes seerias rohkem kordusi (~15-20)? Või ei puutu see üldse asjasse?

Parimat

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, selline mure siis kimbutama hakanud, et joostes kipuvad sääred ära väsima. Kas lahendus võiks olla see kui jalapäeval säärt tehes teen ühes seerias rohkem kordusi (~15-20)? Või ei puutu see üldse asjasse?

Parimat

Sääre trenn ei tohiks seda mõjutada. Äkki asi selles et sul on jooksmisest pikem paus olnud ja nüüd kui uuesti alustasid pole sääred lihtsalt harjunud ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Asi võib olla ka selles et ei joo piisavalt, vett mõtlen.

Mina teen ka pidevalt keharaskusega trenni ja käin jooksmas aga kui joon üle kahe tassi kohvi päevas on kohe sääred ja kogu keha kinni. Pole nagu seda powerit et liikuda.

Venitamine ja rullimine aitab, säärte valu vastu.

Pikkalt muidu jooksed ja kiirelt, äkki kurnad keha liiga. Proovi teha vahelust, nt. lühike, poolpikk ja pikk jooks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli ka kunagi säärtega mingi jama, küll ma proovisin venitada, rullida, teistmoodi trenni teha - joosta ikka ei saanud, säär läks "täis" ja kui edasi ikka jooksin siis läks krampi.

Hakkasin head multivitamiini võtma, probleem lahenes praktiliselt üle öö. Magneesium oli võtmeks ilmselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suurem asi jooksujalats mul küll jooksmise ajal jalas pole jah, ning eks lihas pole ka vast ära harjunud veel (Kuigi ma olen pea poolteist nädalat iga päev jooksnud).

Tänud vastajatele, võtan kasutusele kõik abinõud mis te pakkusite.

Muudetud kasutaja Acee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suurem asi jooksujalats mul küll jooksmise ajal jalas pole jah, ning eks lihas pole ka vast ära harjunud veel (Kuigi ma olen pea poolteist nädalat iga päev jooksnud).

Tänud vastajatele, võtan kasutusele kõik abinõud mis te pakkusite.

1.5 nädalat on väga väike aeg. sul lihtsalt selline esimene "ehmatus" .

Jõudu !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×