Jump to content
Tragl

Jõusaalide arvustused

Recommended Posts

Olen vaadanud, et jõusaalidest on kasutaja seisukohalt suhteliselt vähe juttu. Seetõttu võiks teha teema, kus inimesed pikemalt jagavad oma kogemusi ühe või teise kohaga.

Teen ise otsa lahti. Vaielge vastu ja avaldage oma arvamust!

Tekkis tahtmine külastada jõusaali. Kuna pikemat aega on huvitanud uus ja kuum Tulbi SK, siis saigi suund sinnapoole võetud. Eesmärk oli teha neid harjutusi, mida ma tavapäraselt teha ei saa. Plaanis oli selg ja biitseps ainult seadmete abil.

Kõik, kes on Tulbi tänaval käinud, on ilmselt näinud seal suurt kaarhalli. Mõtlesin, et selles hallis Tulbi SK asubki. Tegelikult asub see tänava ühes moodsamas büroohoones, kohe kaarhalli kõrval. See tähendab seda, et parkimisega pole kõige paremad lood. Parkimiseks on kuskil 7-8 kohta aia ääres, lisaks tänav, mis paraku on kitsas ja lühike. Päevajal oli siiski parkimiseks ruumi lahedalt.

Jõusaal asub maja esimesel korrusel, seega minimaalne kõndimine. Saali ühe korra kasutamise tasu on 7 eurot. Mõnus on see, et pole mingit päeva tükeldamist ega saalis viibimise aja piiramist nagu paljudes teistes kohtades.

1648_n.jpg

Pärast raha maksmist suundume riietusruumi. See on õige kitsuke ruum, kaks rida kappe mõlema seina ääres. Kuna inimesi pole, ruumipuuduse üle kurta ei saa. Kapid on ka mahukad. Vahetame riided ja suundume jõusaali. Trenniruum on kolmeosaline. Esimeses ruumis, kus asub ka teenindaja, on kardioseadmed ja mõned jõuseadmed. Teises ruumis on ainult jõuseadmed. Peab ütlema, et ruumid on nii väikesed, et satun kergesse hämmingusse. Mõtlesin ikka, et Tulbi on Revali ja Sparta tasemega koht. Kolmas ruum on suur ja jahe ning mõeldud aeroobikale. Seal on varbseinad ja matid. Seda ruumi jõutreenijad ei kasuta ning seal on väga hea üksi soojendust ning venitusi teha.

hip%20-%20yldpilt2.preview.jpg

Läheme esimesse ruumi tagasi. Seal on paar väntamis- ja jooksuseadet, üks sõudergomeeter ja sellega asi piirdub. Seadmed on siiski üsna moodsad. Süvenen teise saali sisustusse ja mu hämming üha kasvab. Nii vähe seadmeid!!! Esmalt ei oskagi midagi peale hakata, sest seadmeid, mida ma alustuseks kasutada mõtlesin, ei leia. Mis seal siis ikka, eks teeme biitsepsit kontsentreeritult kangiga. Hakkan otsima raskusi, kuid seda, mida vaja, pole. Kangikettaid on saalis vähe ja kuna parasjagu on paar teist meest asunud rinda tegema, siis mulle vajalikud kettad on käigus.

No pole hullu, teeme biitsepsit siis hantlitega. Kahjuks ei leia ma ka vajalikus raskuses hantleid. Valik on üsna kesine ja mõne hantli raskuse tähis on kadunud. Hantlirenn asub liiga madalal ja raskemaid hantleid on väga raske kätte saada. Meel mõru, saan ma harjutuse siiski kuidagi tehtud.

Järgmiste harjutustega läheb vähe libedamalt. Olemasolevad seadmed on üsna korralikud ja heade reguleerimisvõimalustega. Paar seadet, millesarnast ma pole varem kasutada saanud, tekitavad ka positiivsemaid emotsioone.

370_sqr1.jpg

Selle kahe tunni jooksul, mis ma Tulbis veetsin, jäi mulje, et väga paljud käivad saalis ainult või peamiselt aeroobset trenni tegemas. Kui saalis viibiks üle 10 inimese, siis oleks seal ilmselt üsna kitsas ja ebameeldiv. Kõiki jõuseadmeid on sisuliselt ühes eksemplaris ja paratamatult tekib moment, mil pead kellegi järgi ootama. Seadmetest kõige rohkem hakkas silma jalamasinaid. Oli olemas nii jalapress kui kükipink. Rinnalt surumist saab korraga teha kaks inimest.

Saalid on toredalt kujundatud ja puhtad. Kõik ruumid on korralikult peeglitega kaetud. Muusika on okse ja seda jagub kõikjale. Iga päev ma seal käia ei suudaks vist juba ainult muusika tõttu.

Pesemisruum ja WC-d on korralikud, olemas on ka saunavõimalused.

Mida kokkuvõtteks öelda. Tulbi üritab ilmselt arendada õdususe ja mugavuse joont, kuid mu meelest ei anna siiski õiget mõõtu välja. Selline jõusaal oleks hea siis, kui see on isiklikus kasutuses. Jääb mulje, nagu oleks suurest korterist kujundatud saal. Kõige paremini sobib Tulbi inimesele, kes elab läheduses ja tahab soojas siseruumis aeroobset asja teha ning võib-olla ka mõnda jõuseadet kasutada. Hantlite ja eriti ketaste vähesus on piinlik.

Oli huvitav kogemus, kuid 7 euro kulutus minu selle päeva vajadustele ei vastanud. Parem oleks võinud panna natuke juurde ja minna Spartasse.

Punkte annaks järgnevalt:

Teenindus: 7/10

Varustus: 3/10

Atmosfäär: 4/10

Võimalused: 5/10

Hind: 3/10

Lõpphinnang: Tulbi puhul on näha, et tegemist on 100 % äriobjektiga. Liiga palju tähelepanu pööratakse teisejärgulistele asjadele. Tulbi on nagu elutuba, mis on sisustatud kergeks sportimiseks. Hind ei vasta treenimisvõimalustele. Hantlite ja ketaste vähesus on kergesti likvideeritav viga, kuid miks seda pole parandatud, ei tea.

Muudetud kasutaja Tragl poolt
  • Upvote 4

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tulbiga on ka see kurb lugu, et rühmatrennid jäetakse huviliste puudusel ära. Vähemalt teavitatakse registreerunuid sellest telefoni teel. Aga minu mälu järgi on nad suht popid hommikuti vanemate inimeste seas pilatesega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei usu, et nüüd 10 inimesega kitsaks läheb. Nõos on vast kogu jõusaal sama suur kui üks ruum heal juhul ja meid ka 20 inimest olnud. Trenn pole ära jäänud ja nii kaua kui üks inimene masinat kasutab, saabki puhata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei usu, et nüüd 10 inimesega kitsaks läheb. Nõos on vast kogu jõusaal sama suur kui üks ruum heal juhul ja meid ka 20 inimest olnud. Trenn pole ära jäänud ja nii kaua kui üks inimene masinat kasutab, saabki puhata.

Nõo sportimisvõimalustest võiks kohe suurema galerii teha! See jättis väga hea mulje kui viimati seal kohalikke pruuniks võõpamas käisin :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea postitus igasmõttes !!! Jätka samas vaimus.

Aitäh! Vahel otsid mõne jõusaali kohta infot, kuid pole nagu midagi, millest kinni hakata. Loodan, et mõni saab sellest ülevaatest ka praktilist kasu. Kirjutage ka ise oma jõusaalikogemustest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei usu, et nüüd 10 inimesega kitsaks läheb. Nõos on vast kogu jõusaal sama suur kui üks ruum heal juhul ja meid ka 20 inimest olnud. Trenn pole ära jäänud ja nii kaua kui üks inimene masinat kasutab, saabki puhata.

See, kas läheb kitsaks sõltub natuke seltskonnast. Ma olen olnud sellises saalis, mis sisuliselt katab ühe Tulbi ruumi ja kus kõiki seadmeid on üks, ka paarikümne inimesega. Sellistes saalides tegutsevad tavaliselt "omainimesed" ja see muudab asja tunduvalt. Kui on kiire ja lähed üheks korraks avalikku anonüümsesse saali, mille pilet maksab 7 eurot, siis väga ei tahaks küll oodata ühe ja teise seadme või hantlite või ketaste vabanemist.

Tulbis ma tunneksin end hästi ainult siis kui inimeste arv jääb alla 3-4. Üksi on kõige parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kain Ben Dunne jousaaliketi uusimas saalis, Sandyfordis (Dublin).

Masinad ja varustus on Matrix ja Technogymtoodang. Meeldib see, et ei ole ylerahvastatud nagu kesklinna jousaalid, ruumi ja ohku on palju. 14 kuu kaardi eest maksin 200 eurot. Hetkel on ka pakkumine: kahele inimese 13 kuu kaart 350 eur.

Vaikseks miinuseks see, et suurim hantel 30kg ja suurimad kettad 20kg, aga eks tuleb siis lihtsalt rohkem peale laduda ja fantaasia toole panna. Trenn tegemata ja areng seisma selle parast ei jaa.

Pildid alloleval lingil:

http://www.bendunneg.../sandyford.aspx

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meil pole samuti üle 30kg hantleid ja kui 3 tõsisemat tegijat korraga saalis oleks, siis ei jätkuks vist kangidele kettaidki. 200-300 kg kettaid ongi vist kokku ainult. Rinnalt surumise võimalusi on ka ainult 2 pingi juures. Ühtegi korralikult treenitud keha pole siin näinudki. Kui ma oma algajate esimesest tasemest edasi jõuan, eks siis otsin teise saali :) Üheks plussidest on kindlasti see, et liikmeks alla 18 a. vanused ei saa. Mul pole noorte vastu midagi aga tihtipeale ei saa need kabajantsikud aru, et saal on trenni tegemise koht.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käin selles samas saalis. Maksab see mulle umbes teie rahas 20 eurot kuus. Avatud 24 tundi ja 7 paeva nadalas.

Veider saal, nii palju trenažööre kuid videos oli näha vaid üht kükipuuri.

Kuna välismaiste treeningsaalide arvustamiseks juba läks siis jagan ka enda oma:

Käin Ida Londoni Ülikooli jõusaalis mis ehitati USA Olümpiakoonidse jaoks ning seega varustus on tipptasemel. Saal on jagatud kaheks: fitness saal koos trenažööride ja muu taolisega ning tõstesaal tõsise rauaga. Tõstesaalis on 4 puur-platvorm-pink komplekti (nagu pildil näha), iga üks varustatud nii tavaliste kui ka Uesaka tõstespordi kangidega ja 307.5kg kettaid (25-5kg igat ühte 2 paari, 2,5 ja 1,25kg üks paar). Pluss veel hantlid, reguleeritavad pakud ja hüppekastid.

Olympics015.JPG

Hind on sel 40£ ehk umbes 50€ kuus mis Londoni kohta on üpris hea hind. Kui keegi siia kanti satub siis astuge läbi, vabaraskuste poole pealt on tegemist ühe linna parima saaliga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veider saal, nii palju trenažööre kuid videos oli näha vaid üht kükipuuri.

Kuna välismaiste treeningsaalide arvustamiseks juba läks siis jagan ka enda oma:

Käin Ida Londoni Ülikooli jõusaalis mis ehitati USA Olümpiakoonidse jaoks ning seega varustus on tipptasemel. Saal on jagatud kaheks: fitness saal koos trenažööride ja muu taolisega ning tõstesaal tõsise rauaga. Tõstesaalis on 4 puur-platvorm-pink komplekti (nagu pildil näha), iga üks varustatud nii tavaliste kui ka Uesaka tõstespordi kangidega ja 307.5kg kettaid (25-5kg igat ühte 2 paari, 2,5 ja 1,25kg üks paar). Pluss veel hantlid, reguleeritavad pakud ja hüppekastid.

Hind on sel 40£ ehk umbes 50€ kuus mis Londoni kohta on üpris hea hind. Kui keegi siia kanti satub siis astuge läbi, vabaraskuste poole pealt on tegemist ühe linna parima saaliga.

Ülikõva saal paistab olema, ma ei ole nii head saali vist isegi unes näinud ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ülikõva saal paistab olema, ma ei ole nii head saali vist isegi unes näinud ^_^

See koht on veel väike võrreldes sellega mida USA ülikoolides (ja ka osades keskkoolides) pakuakse. Seal on pea igal suvalisel ülikoolil nii vinge saal mille taolisest ei maksa Eestimaal unistadagi:

01MINN-0003.jpg

Kel soovi siis võib siit pilte vaadata, selliseid saale on meeletult: http://www.power-lift.com/gallery_new.html

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njah. Kui mul raha poleks kahju 120£ kuus välja köhida, siis käiks David Lloids is kus on suur ujula, mullivannid, erinevad saunad, bodypump, joga klassid jm. kribukrabu plus mitu maksimaalselt varustatud jõusaali. Inimesed pole välja mõelda suutnud harjutust mis seal teha ei saaks. Merevaade, kuninglik teenindus personali poolt ja kohvik kah veel.

Head uut aastat trennisõbrad eestist! :) meil veel tund ja 15 min. vanat aastat järel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veider saal, nii palju trenažööre kuid videos oli näha vaid üht kükipuuri.

Kuna välismaiste treeningsaalide arvustamiseks juba läks siis jagan ka enda oma:

Käin Ida Londoni Ülikooli jõusaalis mis ehitati USA Olümpiakoonidse jaoks ning seega varustus on tipptasemel. Saal on jagatud kaheks: fitness saal koos trenažööride ja muu taolisega ning tõstesaal tõsise rauaga. Tõstesaalis on 4 puur-platvorm-pink komplekti (nagu pildil näha), iga üks varustatud nii tavaliste kui ka Uesaka tõstespordi kangidega ja 307.5kg kettaid (25-5kg igat ühte 2 paari, 2,5 ja 1,25kg üks paar). Pluss veel hantlid, reguleeritavad pakud ja hüppekastid.

Olympics015.JPG

Hind on sel 40£ ehk umbes 50€ kuus mis Londoni kohta on üpris hea hind. Kui keegi siia kanti satub siis astuge läbi, vabaraskuste poole pealt on tegemist ühe linna parima saaliga.

Mida seal Ida-Londoni ülikoolis õpetatakse? Kus see asub? Kui palju sellises saalis tavaliselt rahvast on? Kas on avatud ka inimestele tänavalt?

Edu välismaal!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida seal Ida-Londoni ülikoolis õpetatakse? Kus see asub? Kui palju sellises saalis tavaliselt rahvast on? Kas on avatud ka inimestele tänavalt?

Edu välismaal!

Ei tea ülikoolist midagi, ise pole enam üliõpilane vaid töötan hoopis finantsvaldkonnas. Üldiselt vist pole tegu ühe Inglismaa ülikoolide paremikku kuuluva kooliga.

Asub see ülikool ja saal nagu nimigi viitab ida Londonis, kui tahad täpsemalt teada siis kirjuta mulle privaatsõnum ja informeerin lähemalt. Rahvast on keskmiselt, ei ütleks et rohkem ega vähem kui teistes saalides. Siin on aga hea asi see et kuna sellel puuri-pingi-platvormi komplektil saab praktiliselt kogu trenni ühe hoobiga ära teha siis on vaja vaid oodata et üks nendest vabaneks ja siis ei pea enam varustuse pärast muretsema. Saal on avatud kõigile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi eelmisel aastal sai käidud ühes Lasnamäe jõusaalis, millest kirjutasin ka väikese isiklikku laadi ülevaate. Panen selle üles, äkki on mõnele abiks. Häid pilte ma selle klubi kohta ei leidnud. Tundub, et seda on millalgil oluliselt uuendatud.

ühel heal päeval oli asja Lasnamäele. Otsustasin läbi minna ka kohalikust jõusaalist. Kõige parem jõusaal peaks asuma Punasel tänaval. Kuna selle ühe korra pilet on kallis, valisin välja Mustakivi Spordiklubi. Oleksin teadnud, millised raskused mulle osaks langevad, oleksin läinud siiski Punasele tänavale.

Alustame algusest. Jõudsin pärast mõningat otsimist õigesse kohta paraja ajavaruga. Mustakivi Spodiklubi asub Mustakivi keskuses. Lisaks spordiklubile asub seal veel terve rida lahedaid poode ja muud huvitavat. Soovitan kõigil külastada!

Mustakivi Keskus on üsna suur ja mitmeosaline kompleks, natuke erinev tavalisest kaubanduskeskusest. Tegin paar tiiru ümber selle kompleksi, leidsin üles ka spordikeskuse sildi, kuid õiget ust mitte. Sees majajuhti vaadates selgus, et spordiklubi asub nullindal korrusel, aga kuskil eemal. Kuidas sinna jõuda, kaardilt täpselt aru ei saanud. Niisis, tuli otsima asuda. Käisin kõik majaosad läbi, kuid spordikeskust ei olnud kusagil. Tegin veel paar tiiru õues. ühe hoone keldriakendest avaneski lõpuks vaade spordiklubile. Aknast vaadates jäi päris hea mulje – mehed tegid juba tööd.

Tagasi nullindale korrusele – aga õiget ust ei ole ikkagi kuskil. Lõpuks leidsin väljast, mingist nurgatagusest õige ukse, mis oli varem kahe silma vahele jäänud. Niisiis oli mul kulunud vähemalt 45 minutit, et sellesse klubisse jõuda. Peatselt selgus, et sisse saabki vaid ühe ukse kaudu. Seest pole sissepääsu üldse mõtet otsidagi.

Spordiklubi teenindaja oli kena noor vene naine, kes ei saanud hästi mu soovist aru. Andis mulle kilesussid ja tegi väikese tiiru kõikides ruumides, nagu tahaks ma klubiga ainult tutvuda. Lõpuks leidsime siiski ühise keele. Selgus, et kuna olin napilt pärast nelja sisenenud, pean maksma 10 eurot!!! Koduka andmetel olin arvestanud mingi 5 euroga. Teenindaja sõnul saab aga enne nelja sisse vist isegi 4 euroga. Ta soovitas mul tagasi tulla järgmisel päeval enne 4. Kuna olin ajaga arvestanud, leppisin siiski 10 euro loovutamisega.

Riietusruum jättis hea mulje. Ruumi oli piisavalt, ümbrus nägi välja soliidne. Kapid olid õhukesest plekist ebaturvalised standardkapid – suurem spordikott sellisesse ei mahu.

Aeroobseks tegevuseks on klubis riietehoiu vastas eraldi ruum. See oli varustatud moodsate masinatega. Seal oli kõike – sõudeergomeetreid, sõtkumismasinaid, jooksumasinaid. Ruum oli hele ja atmosfäär töine. Eks siis sai ka jalgadele valu anda.

1_1305630658.jpg

Järgnevalt sai liigutud põhiruumi, mida ma enne aknast piidlesin. See oli üsna suur ja pilgeni seadmeid täis. Selle päeva plaan nägi ette kõhtu ja jalga. Alustasin kõhust. Kõhu kaldpinki, mida ma kasutada plaanisin, selles saalis polnud. üldiselt sai kõik vajalik siiski tehtud. Venitusi tegema hakates selgus, et korralikke matte pole. Kuidagi sai ka sellega hakkama.

Saali sisustust uurides oli põhjust rahuloluks. Masinaid oli küllaldaselt, kettaid ja hantleid piisavalt. Hantlid olid korralikult paigutatud ja hea ligipääsetavusega. Täpselt ei uurinud, kuid võimalik, et eriti rasketest hantlitest võib ka seal puudu tulla. Väikemaid näis jaguvat. Ka seadmete paigutus oli soliidne – ühes reas jalaseadmed, teises rinnaseadmed jne.

Jala tegemine läks kõhust libedamalt. Saalis leidus erinevaid jalapresse, kükipink ja kõikvõimalikke muid seadmeid. Mis puudutab masinaid, siis need olid korralikud ja varustatud selge kasutusõpetusega. Siiski tundub mulle, et on olemas paremaid seadmeid. Mõne aparaadi puhul häirisid loksud ja paari seadme puhul ei andnud masinat mulle vajalikult reguleerida.

9d22db5e3f46d8c74eb3656bccbed466.jpg

õhustik oli saalis väga OK. Muusikavalikut võib eelmise saaliga võrreldes pidada inimlikuks. Vahepeal oli saali kogunenud üsna palju rahvast, peamiselt vene keelt kõnelevad mehed. Silma jäid ka mõned tõsisemad sportlased (kogukamad tüübid). Põhimõtteliselt on neil olemas ka treener, kuid koduka andmeil vist suveajal. Milliseid lisavõimalusi koht veel pakub, jäi sel korral ajapuudusel välja selgitamata. Tõenäoliselt suuremate saalidega võrdlust välja ei kannata. Tegemist on tavalise, lihtsa jõusaaliga.

üldiselt võiks öelda, et Mustakivi SK-s võib trenni täitsa teha. Võimaluste taha midagi jääda ei tohiks. Teine kordki võiks päevaajal seda kohta külastada.

Punkte jagame seekord järgnevalt:

Teenindus: 6/10

Varustus: 7/10

Atmosfäär: 6/10

Võimalused: 6/10

Hind: 4/10

Lõpphinnang: teenindajaneiu pidas vajalikuks kohe algul öelda, et neil on väike koht... Tegelikult on päris normaalne koht. Hinnapoliitika on jama. Päevaajal on odav, kella neljast aga äärelinna kohta ülikallis. Oleks teadnud, et nii kallis on, oleksin läinud Punasele tänavale. Lõppkokkuvõttes positiivne mulje.

Muudetud kasutaja AlanBStard poolt
pildilinkide fix
  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen ka Mustakivis käinud, tegin liikmekaardi ka kuna sellega vist saab ka õhtusel ajal soodsamalt. Igatahes on see selline koht, kuhu ma lähen ainult siis kui oma saali ei jõua. Tegelikult mind häirib meeletult see keldritunne ja kõrgel asetsevad aknad aga üldiselt käib kah, riietusruumi on jahe külm aga õnneks oli saun olemas. Ma ei saanud aru ka miks neil peab kingad ees ära võtma ja eraldi kappi panema. Punase tänava Idakeskus on avaram aga päris meelepärased pole nad kumbki, tänapäeval lihtsalt on juba tase nii kõrgeks aetud, et nad ei eristu millegagi ja ühekordset piletit ostes pole mul enam olulist vahet, mis hind on, käin selle summa niikuinii välja ainult korra kuus. Lasnamäel on tegelikult parim koht hoopis kergejõustikuhall, saab korraliku distantsi tartaanil joosta ja ei pea jooksulindil jalgu põrutama, lisaks on olemas jõusaal ja kõike normaalse tasu eest, vist 5 või 4 EUR. Tõsine koht pikemateks kardio/jõutrenni seanssideks, muudab treeningu vaheldusrikkaks, kuna vahepeal võid 2 korrusel olevast saalist alla jooksma tulla. Jõusaal ise on kesine, kõige raskemad hantlid vist 20kg, kangikettaid jagub ainult siis kui üksi või maksimum kahekesti teha. Kuna ka jooksuraja kõrval on olemas mõned seadmed, siis peaks siiski ka oma jõutrennid seal tehtud saama ja seda oluliselt vabamas õhkkonnas kui eelpoolmainitud saalid, kus on lihtsalt kitsas.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen ka Mustakivis käinud, tegin liikmekaardi ka kuna sellega vist saab ka õhtusel ajal soodsamalt. Igatahes on see selline koht, kuhu ma lähen ainult siis kui oma saali ei jõua. Tegelikult mind häirib meeletult see keldritunne ja kõrgel asetsevad aknad aga üldiselt käib kah, riietusruumi on jahe külm aga õnneks oli saun olemas. Ma ei saanud aru ka miks neil peab kingad ees ära võtma ja eraldi kappi panema. Punase tänava Idakeskus on avaram aga päris meelepärased pole nad kumbki, tänapäeval lihtsalt on juba tase nii kõrgeks aetud, et nad ei eristu millegagi ja ühekordset piletit ostes pole mul enam olulist vahet, mis hind on, käin selle summa niikuinii välja ainult korra kuus. Lasnamäel on tegelikult parim koht hoopis kergejõustikuhall, saab korraliku distantsi tartaanil joosta ja ei pea jooksulindil jalgu põrutama, lisaks on olemas jõusaal ja kõike normaalse tasu eest, vist 5 või 4 EUR. Tõsine koht pikemateks kardio/jõutrenni seanssideks, muudab treeningu vaheldusrikkaks, kuna vahepeal võid 2 korrusel olevast saalist alla jooksma tulla. Jõusaal ise on kesine, kõige raskemad hantlid vist 20kg, kangikettaid jagub ainult siis kui üksi või maksimum kahekesti teha. Kuna ka jooksuraja kõrval on olemas mõned seadmed, siis peaks siiski ka oma jõutrennid seal tehtud saama ja seda oluliselt vabamas õhkkonnas kui eelpoolmainitud saalid, kus on lihtsalt kitsas.

Hea, täiendav kommentaar. Mul keldriefekti ei tekkinud, võib-olla olin liiga lühikest aega. Igatahes Tulbist tulnuna ruumipuuduse üle kurta ei saanud. Lõpus oli seal juba päris palju rahvast, aga tunne oli inimlik. Riietusruum oli tol korral ka natuke jahe, aga tollal oli õues ka keskmisest külmem. jalanõude kohapealt anti vähemalt mulle kilesussid ja nendega sain minna igale poole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas on olukord Loo jõusaalis, on seal käinud keegi? Vaatasin, et hinnad on väga soodsad ja piltide pealt ka enamvähem. Oskab keegi täpsustada, plaanis kevadest seal käima hakata. Mis plussid, mis miinused?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×