Jump to content
priibe

Priibe Blogi

Recommended Posts

Hei,

Täna siis sai tehtud õlga, enesetunne on hea :)! Just sai söödud samut. Trennis siis proovisin teha face pulli , panen ka lingi avaldage arvamust, kuidas on?

Surumine hantlitega: 2x12.5 4/6

Homme puhkan kuigi tõenäoline on ikka, et päeva peale sügelema hakkan, et ilmselt kui tuleb see sügelus siis ujuma ilmselt kõige mõistlikum minna. Kuna olin pikalt töötu, siis lõpuks ka tööle esmaspäevast, mis on igati positiivne vahepeal oli küll lootus juba suremas :D

Kena nädalavahetuse algust siis !

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paljud kurdavad, et kangi tõsted lõua alla pidi olema mõttetu harjutus. Millitarpress tundub kuidagi parem...

Aga see vaid minu arvamus :)

alates 8:08 :D Muudetud kasutaja Angelo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei,

Täna siis sai tehtud õlga, enesetunne on hea :)! Just sai söödud samut. Trennis siis proovisin teha face pulli , panen ka lingi avaldage arvamust, kuidas on?

Surumine hantlitega: 2x12.5 4/6

Homme puhkan kuigi tõenäoline on ikka, et päeva peale sügelema hakkan, et ilmselt kui tuleb see sügelus siis ujuma ilmselt kõige mõistlikum minna. Kuna olin pikalt töötu, siis lõpuks ka tööle esmaspäevast, mis on igati positiivne vahepeal oli küll lootus juba suremas :D

Kena nädalavahetuse algust siis !

Sellised kaks kärbest ühe hoobiga harjutused mõjuvad erineva nurga alt erinevalt, kuna iga indiviidi skelett on erinev.Sa pead ise tunnetama, mis on Sinu jaoks see õige ja keegi ei saagi öelda, et tee "just nii".Kui Sa tõmbad selle otse näo peale, siis töötab kõige rohkem trapets - SKG teeb seda teise nurga all ja selline lähenemine kaasab rohkem õla tagaosa.

A.

Muudetud kasutaja argoll poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paljud kurdavad, et kangi tõsted lõua alla pidi olema mõttetu harjutus. Millitarpress tundub kuidagi parem...

Aga see vaid minu arvamus :)

alates 8:08 :D

Mitte mõttetu, vaid sellega VÕIB kaasneda võimalus ennast lõhkuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtust,

Täna oli selline puhkamiseks mõeldud päev, aga õhtul tuli idee teha väike aeroobne trenn:). Sai siis sõidetud veloga 40 minutit ja lindil sai siis 5 min jooksu 5 min jalutamist , 5 min jooksu, 5 min jalutamist. Tegin natukene kõhtu kah, jalgade tõsteid 3x10 ja keha tõsteid 4x10. Nautkene selga samuti plokki laialt 3x15 ja vastu kõhtu 4x15 :)

Tegin väikese selfi ka :D et näidata milline hetkel olen :)

IMG_1365.jpg

IMG_1366.jpg

Täna hommikune kaal oli 104.5kg

Kena laupäeva õhtu jätku!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei

Pühapäevane päev läks nagu niuhti, et ei jõudnudki trenni :-/ aga pole hullu, täna siis rassisin selle eest topelt :D

Enesetunne on hea, tuju hea mida veel soovida? :D

Kükk - 70kg 4/7

Tegin kükist video ka, et nautkene elavdada blogi muidu suht tuim tekst :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei,

Täna tegin siis rinda ja biitsutasin ka :D

Rinnalt surumine: 45kg 5/7

Kui aus olla, siis ei oskagi nagu miskit kirjutata siia, tervis on hea v.a vahepeal teeb õlg nagu natukene haiget eriti hommikuti. Ma ise usun ja enda peaga arvan, et ju ma suudan selle ära magada öösel, et päeval teeb valu. Samas siin on selja trenniga väikesed probleemid olnud, nimelt ploki tõmme ülevalt laialt, et ei saanud selga tööle endal ehk siis tunnetus puudus. Aga nüüd pika suure harjutamise ja katsetamise sain ma selle tööle lõpuks!

Eile ostsin omale uue puddingu , kreemiküpsise maitselise mmmm .... kui heaa soovitan!! Ja täna, sain väga meeldiva kogemuse Virbi Fitshopiga, seoses eilse puddingut ostuga soovisin sokolaadi kastet osta samuti. Aga polnud täna enne trenni minekut astusin korra Fitshopi poodi sisse uuesti ja mis vaatas mulle otsa?! Ekstra viimane sokolaadi kaste jäetud ! :D Ehk väga tore, kui ikka vahepeal tehakse rõõmu, kui nii öelda hoitakse sulle viimast !

Suured tänud Virbi Fitshop!

Kena õhtut!

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei,

Täna tegin selga.

Vahelduse mõttes hakkasin kava keskelt harjutustega, et proovida mis tunne on näiteks jõutõmme teha 5 või 6 harjutusena. Samas proovisin ka sumo asendit ja risti hoidmist. Päris omapärane mis on täiesti harjumatu, samas tunne oli, et oleks võinud kaalu juurde visata. Üks selja trenn veel siis läheb kaalude tõstmiseks, ehk proovin järgmine trenn samuti sumo tõstet, siis teen äkki suurema hüppe kaalu tõstmisel. Mis siis veel, hetke seisuga olen söönud 4 korda varsti tuleb ka 5 kord. Nädalavahetus on tulemas, siis Salmesse minek, härra Fdvk-ga uudistama, täna kuulsin et seal ka häid soodukaid ;)

http://www.fitness.ee/uudis/6144/kuumad-pakkumised-emv-2014-fitshopi-messiboksis-salmes

Jõutõmme - 80kg 5/7

Kena õhtut

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei,

Täna tegin õlga, kus juures läksin kuskil 5-6 ajal trenni. Ja mida rohkem kell 7 - mele lähemale jõudis seda rohkem rahvast sisse vooris. Ma just ise mõtlesin, et kui reedeti käinud siis 3-5 inimest kokku sellisel kellaajal olnud :P. Mis veel rääkida, et enesetunne on hea viimasel ajal pole kaalule astunudki, et pigem uudistan keha peeglist. Vaatan, mis siis nädala lõpuks kaal teeb, peakski iga nädala lõpp kaaluma, siis seda erinevust parem aru saada. Kuna tean, et enda kaalu kõikumine on 2-3 kg.

Istudes surumine: 12.5kg 4/7

Järgmisel nädalal või on see ülejärgmine tuleb kaalude tõstmine ka, siis läheb huvitavaks, mis saama hakkab.

Kena nädalavahetuse algust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaalude tõstmise all pead silmas siis raskuste lisamist right ? Tohib uurida pikalt treeningkava teinud oled ühtede ja samade raskustega ? Jälgides su postitusi, siis jalapäeval sa oled kükkides neid raskusi ju lisanud, või olen lihtsalt valesti aru saanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaalude tõstmise all pead silmas siis raskuste lisamist right ? Tohib uurida pikalt treeningkava teinud oled ühtede ja samade raskustega ? Jälgides su postitusi, siis jalapäeval sa oled kükkides neid raskusi ju lisanud, või olen lihtsalt valesti aru saanud.

Just raskuste tõstmist ikka mõtlesin. Täiesti oleneb harjutusest põhiharjutusi tõstan iga 4/5 nädala tagant oleneb siis jõu järgi toimub siis kaalu lisamine. Teisi tõstan tunde järgi, mõni harjutus kohe ei taha progresseeruda siis tammun ja punnitan seni kuni saan suuremale raskusele. Aga samas mõnel harjutusega on tunda et jaksan rohkem näiteks järgmine nädal / järgmine trenn siis tõstan selle kaalu. Kuna me kõik oleme erinevad, kellel käed tugevad kellel selg, kellel õlg jne jne, et minul isiklikult on jalad nagu pakud all. Aga ülakeha on nõrk ütleme täpsustatuna käed on minu väga nõrgad kohad nende areng on vaevaline näiteks jah siis rinnalt surumine, hantlite surumine. Ned kaks harjutust konkreetselt on minu jaoks õudus unenäod :D. Kuna mul oli treeningutega paus kuskil pea aasta siis alguses ma katsetasin neid kaale täiesti, kust alustada uuesti. Sellega võis jääda mulje, et lisanud vms. Aga hetkel on täpselt kõik põhiharjutused kindlate kaaludega, mida ma teen/ehitan/harjutan.

Võin need põhiharjutused eraldi välja tuua:

Jõutõmme: 80kg 4/6-10

Kükk: 70kg 4/6-10

Lamades surumine: 45kg 5/5-8

Hantlitega surumine: 2x12.5kg 4/6-10

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei,

Täna sai käidud siis Salmes kaasa elamas. Väga toredat motivatsiooni sai seal, samas ka proovida erinevaid tooteid. Sellest ka pilt, kes pakub pildil head paremat ?:D

IMG_1376.jpg

Homme on trennipäev, et läheb jalgadele tule andmiseks :)

Kena nädalavahetus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei,

Täna sai käidud siis Salmes kaasa elamas. Väga toredat motivatsiooni sai seal, samas ka proovida erinevaid tooteid. Sellest ka pilt, kes pakub pildil head paremat ? :D

IMG_1376.jpg

Homme on trennipäev, et läheb jalgadele tule andmiseks :)

Kena nädalavahetus!

post-29847-0-96790500-1413727982_thumb.g

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

Ma ei teagi, ei oskagi midagi kirjutada tarka, :D Täna tegin seljapäeva, ajan kava natukene segamini, et ei tekiks rutiini ja muud sellist toredat. Vahepeal alustan näiteks kava teisest lõpust/keskelt, et endal huvitavam oleks näha, kas see mõjutab miskit või mitte. Trenni lõpus jäi natukene auru üle, mille rakendasin jooksmisele kuskil 15min sai rahuliku sörki tehtud. Järgmine seljatrenn on jõutõmbe raskuse tõstmine, peabki katsetama kas siis 10kg, 15kg või 20kg tõsta seda. Samas olen ka teistel harjutustel natukene raskusi tõstnud ja tõstan järgmine trenn. Söönud olen ikka nii nagu, ette hetkel näidatud kõht on täis meel on hea! Mis ma siin tähelepannud olen, et nii kui jõusaali sisse astun, siis kaovad kõik mõtted ainult keskendunud treeningule, mis on väga hea! Trenni alguse soojenduse olen ära jaotanud, et kui teen jalga siis sõidan 10-15 min ratast, kui on rind/selg/käed siis sõideergomeetril 2000 m.

Jõutõmme: 80kg 5/8

Kena õhtut!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tsau,

Siin vahepeal rinna ja õla päeva mööda saatnud, et polegi nagu palju siin kirjutada, et olemas olevad raskused hakkavad kergeks jääma.

Surumine hantlitega: 2x12.5 4/8

Lamades surumine: 45kg 5/8

Täna tundsin, et see 12.5 jääb väheseks, et tegin lõpuni seekord, tõstan järgmisel trennil seda raskust. Lamades surumisega sama, ring täis ja nüüd siis peaks tõstma, tuleb katsetada kas 50 või 55 peale. Samas teised harjutused, sama juba tõstma peab hakkama, kergeks jäänud, mis tähendab et lihased kasvavad :D ( lohutan ennast ).

Kena õhtut!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei,

Pole siin tükkaega kirjutanud miskit, et kirjutaks siis üle pika aja :). Raskuseid ka tõstnud hetkel alustasin rinnalt surumine 55kg 5/5. Siis täna tegin õlga, et õlas tõstsin samuti, enda imestuseks oli kaal tõusis 12.5kg pealt 17.5kg peale :)

Tegin samas mõõtmised samuti, et võrrelda mis mõne kuu pärast on.

Rind: 108cm

Kõht: 102cm

Vöö: 101cm

Reis: 68cm

Säär: 46cm

Biits: 39cm

Proovin uuesti mõõta siis näiteks detsembris või jaanuaris, ehk selle ajaga peaks muutunud olema miskit kindlasti :)

Olen tähelepannud, et viimased 2 nädalat nagu väga suuri tuure üles kogunud trennis, päris korralik rassimine. Isegi imestan neid raskusi vahepeal, et suurenenud on.

Kena õhtu jätku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Müstika, kuidas nii suur mees nii nõrk on... või siis lihtsalt ei taha raskusi panna trennis?

Nimelt millistest raskustest räägime?

Võin juba ette öelda, et käed ongi lihtsalt minu weak spot, mul oli samuti ka päris suur paus trennist sealt ka hetkel pole mingeid müstilisi numbreid tulemas. Kui aus olla, siis ei kiirusta ma kuskile, mul on aega ja eesmärk on paigas mis soov on.

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtust,

Täna oli siis jalapäev, ütleme et korralik rassimine toimus, nii et vahepeal lausa tähed silme ees olid :D

Tõstsin raskusi samuti täna, ehk kükki tõstsin +15kg / 85kg , samuti tõstsin väljaastete oma kah. Mõtlesin, et proovin järgi kuidas kang turjal jalutada on, see tundus täitsa meelepärane nüüd siis on 40kg kangiga 16 sammu. Enesetunne on väga hea, kohe tunda et powerit on sees!

Panen ka õhtuse viimase söögi pildi :)

4 praetud muna / tomat / kurk.

Full_Size_Render.jpg

Kena õhtut!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei,

Kena vihmast pühapäeva päeva teile :)! Käisin tegin täna seljapäeva, kuna puhkasin siin 2 päeva, lihtsalt väga imelik oli olla, selline uimane ja pooleldi nagu haigus külge pookida soovis. Aga küüslauk ja kõik muud toredad asjad aitavad selliste asjade vastu ;)! Suutsin tõsta oma jõutõmbe samuti 100kg peale, mis on hea hüpe +20kg samuti teisi harjutusi kus raskused tõusid. Youtubis ükspäev surfates motivatsiooni otsides komistasin päris korraliku loo otsa, mis sobiks hästi jõusaalis rassimiseks :D. Kuna ilmselt teised lood samuti head, siis lisan siia enda lemmikuks saanud :D

https://www.youtube.com/watch?v=ojKw5l6t3L0

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei,

Eile tegin kerge rinnapäeva, kuna enesetunne lihtsalt polnud see, et rassida. Siis lasin kergete raskustega harjutused läbi ja täitsa ok isegi oli :)

Täna oli nii öelda, jõusaali vabapäev siis käisin tegin bodypumpi, mis oli ikka vägagi fun! :) Näha oli kohe, et õlad käed on nõrgad. Selja ja jalgadele suunatud trenn oli nagu jah, suhteliselt simpel. Kuna esimest korda käisin kah, siis sai sellised enam vähem raskused võetud. Nüüdseks siis iga jõusaali vaba päev suunatud pumpi, et vastupidavust juurde saada.

Kena õhtut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei,

Täna õhtul siis jalapäev, et läheb korralikuks higistamiseks ! Jalapäevast nii palju, et ikka kükk/välja asted ja mõned harjutused veel. Kuna jalgadega on nagu on, et jagamisel olin ilmselt päris lähedal siis on neid antud päris uhkelt :). Veel leidsin päris huvitava filmi traileri, et pani natukene mõtlema tõesti. Et kas tõesti on tulevik nii hirmus tulemas ?

Kena õhtu jätku!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtust,

Jalatrenn seljataga, ütleme suht laiba tunne peal! Ikka päris korralikult sai higistatud ja punnitatud hea, et vahepeal pilt tasku ei tahtnud minna :D

Kükke tegin siis 4/7 85kg , et siis järgmine nädal juba üks kord juures :) viskan siia muusika lingid samuti, mis korda mööda kükkimisel ja väljaastetel aitas teha võiduka lõpuni.

https://www.youtube.com/watch?v=ojKw5l6t3L0

Tegin paar klõpsu kah :)

IMG_1405.jpg

Säär siis

IMG_1407.jpg

Ja reied

IMG_1406.jpg

Nagu eelnevalt öelnud, et jalgadega õnnistatud :D

Kena õhtu jätku !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

Pole siin aega olnud istuda eriti netis :) Olen korralikult trenni teinud, trennivabadel päevadel olen osavõtnud rühmatreeningutest ehk siis bodypumpist :). Hea selline kargamine ja kergete raskustega vehkimine, mis võtab korralikult läbi. Lisaks olen avastanud enda jaoks ka jooksmise, mis nagu tegelt pole olnudki, meeltmööda kunagi. Olen paika pannud, et jooksmised teen trenni lõpus c.a 10-20 min, jalapäeval seda ilmselgelt ei tee, kuna jalad saavad päris korrlaliku laksu juba niigi. Kaal oli siin ükspäev 103, tavaliselt meelest läinud hommikuti kaaluda, siis meelde tulnud, kui juba pudrulusikas suus :D

Kena õhtu jätku!

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×