Jump to content
priibe

Priibe Blogi

Recommended Posts

Tule Dublinisse kylla, teeme yhe olatrenni koos. Siis vaatame seda higi asja :D

Haha, trenni pärast nagu maru kaugele tulek oleks :D. No ei tea kuidagi ei võta seda higi lahti, noh samas see nädal selline iisi nädal kah, et ei ole nii hull. Kuigi kui tagant järgi mõelda, siis oligi käe ja õla päevad sellised rahulikumad kuna ei ole nii hull push, kui selg ja jalg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei

Unustasingi eile kirjutada, ma ütlen vana pea on ikka ihu nuhtlus vms :D. Käisin siis ujumas eile ja kus juures koju jõudes siis andsid käed / jalad tunda.

Ma ei teagi mis see basseini pikkus seal olla võib äkki 20m või 25. Ujusin 51 korda edasi tagasi, ehk siis kokku 1.15 väga rahulikus tempos.

Täiesti meeldis vahepeal mõtlesingi, et peaks ühe päeva nädalas ujumisele andma. Olen kuulnud, et ujumine pidi kehale väga hea olema et miks mitte :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei,

Täna tegin seljapäeva jalapäeva asemel, kuna homme kruiisile siis ei taha jalutada seal nagu robot :D

Jõutõmme - 70kg 5/6

Plokk laia haardega - 45kg 3/8

Hantli tõmme küljelt - 15kg 3/8

Plokk kitsalt ülevalt - 45kg 3/10

Vastu kõhtu ploki tõmme - 45kg 3/10

Kitsalt surumine - 20kg 4/6

Püsti ploki surumine - 18 3/8

Hantli sirutamine kukla tagant - 15kg 3/10 ( kahe käega )

Panen siia pildi kah, mis peale trenni söögiks anti :D

photo_3.jpg

Tatar, Kodujuust, Hapukoor, Paprika, Tomat ;)

Uudistan siin samuti seda Norra võistlust :)

Tänase hommiku seisuga oli kaal: 105.7 kg.

Kena päeva

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei,

Täna tegin siis korraliku higistava jalapäeva :D

Kükk: 85kg 5/6

Välja asted: 8kg 1/8 , 9kg 3/8

Kükk kangiga rinnal: 30kg 3/8

Säärte kõverdus: 36kg 3/12

Säärte sirutus: 30kg 2/12

Pöidade sirutus: 80kg 4/10

Kõhtu ka natukene lõppu 3/10

Pärast trenni kus juures, polegi nii hull nüüd kui möödas c.a 5h :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väljaasted 8kga. Mul sõbranna kaalub 55kg ja täna tegi 15kg hantlitega väljaasteid.

Ma arvan, et sa peaksid ikka pingutama hakkama ;)

No kurja, ma ikka pingutan, ütleme kardan et jalad kreenis lõpuks all. Aga tasasõuad kaugele jõuad, muideks ma veel panin puusse 2x9kg ehk siis 18kg kokku ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väljaasted 8kga. Mul sõbranna kaalub 55kg ja täna tegi 15kg hantlitega väljaasteid.

Ma arvan, et sa peaksid ikka pingutama hakkama ;)

Minu jaoks väljaasted jube porr harjutus...tee mis tahad, aga ei leia selle harjutuse jaoks motivatsiooni. Ja kas üldse peaks neid tegema? Saab ka ilma nendeta, arvan ma. Kükk, sirgete jalgadega jõutõmme, jalasirutused ja-kõverdused ning see olekski minu jala trenn :D Vahest võib ka jalapressi ja neid väljaasteid teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma isiklikult ei näe mõtet sirutustel-kõverdustel.Teen parem ühe lisaseeria kükki ja lükkan selle energia sinna.Väljaasted mulle tegelikult meeldivad,selline mõnus "piinamise" harjutus.Hea pikki seeriaid lasta,kann valus mitu päeva pärast. :) Vahest teen kui isu on. Aga üldiselt pmt ka ainult küki ja sirgete jalgadega tõmbega annab jala läbi teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu jaoks väljaasted jube porr harjutus...tee mis tahad, aga ei leia selle harjutuse jaoks motivatsiooni. Ja kas üldse peaks neid tegema? Saab ka ilma nendeta, arvan ma. Kükk, sirgete jalgadega jõutõmme, jalasirutused ja-kõverdused ning see olekski minu jala trenn :D Vahest võib ka jalapressi ja neid väljaasteid teha.

Need väljaasted on jah, sellised mida teed hambad ristis, kuna ta pole meeldiv harjutus kohe mitte :D

Ma isiklikult ei näe mõtet sirutustel-kõverdustel.Teen parem ühe lisaseeria kükki ja lükkan selle energia sinna.Väljaasted mulle tegelikult meeldivad,selline mõnus "piinamise" harjutus.Hea pikki seeriaid lasta,kann valus mitu päeva pärast. :) Vahest teen kui isu on. Aga üldiselt pmt ka ainult küki ja sirgete jalgadega tõmbega annab jala läbi teha.

See väljaastete mõte vist ongi, et kann trimmi saada? Aga see ongi, kui võtad liiga suure raskuse siis on tunne et keegi oleks kaikaga vastu tagumikku peksnud sind päris korralikult:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ükski harjutus ei ole ebameeldiv, igal harjutusel on oma eesmärk, see kuidas sa seda teed on midagi muud. Kui teed sedagi valesti siis võibki jääda väga halb k

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ükski harjutus ei ole ebameeldiv, igal harjutusel on oma eesmärk, see kuidas sa seda teed on omaette asi. Kui teed sedagi valesti siis võibki jääda väga halb kogemus harjutusest. Tegemist siiski väga efektiivse harjutusega, muidugi annab see harjutus tunda kui raskused on natukene suuremad kui 9kg hantlid just sayng..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siinkohal võin öelda et mind homme ongi ootamas jalatrenn, kyki ja jalapressile otsa teha neli pikka seeriat väljaasteid on trennipäevale kui kirss tordil :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole, kui on trennis halb siis on hea :)!

Ei käi aega veetmas seal ;)

....üks väike tähelepanek lihtsalt.....kükki teed 5x6 15 kilo raskemaga kui tõmmet.Seal on küll varu vist. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lähete jõusaali mõttega, et seal oleks lihtne ja mugav?

Aga miks ei peaks mugav ja lihtne olema? Kas mängiksid jalgpalli kui see sulle ei meeldi?

Ma teen jõusaalis neid harjutusi, mis mulle meeldivad ja ei piina end harjutustega, mis ei meeldi. Elu on liiga lühike, et seda mitte nautida :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõusaalis peab olema lihtne ja mugav. Ei kujutaks ette, et ma sinna end piinama läheks.

Teed paar harjutust jood vett peale ja vaatad kuidas teised inimesed ennast piinavad. :(

Ei saa inimestest, kes suuri raskusi taga ajavad, tahavad ennast sandistada. :unsure:

Train smart. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõusaalis peab olema lihtne ja mugav. Ei kujutaks ette, et ma sinna end piinama läheks.

Teed paar harjutust jood vett peale ja vaatad kuidas teised inimesed ennast piinavad. :(

Ei saa inimestest, kes suuri raskusi taga ajavad, tahavad ennast sandistada. :unsure:

Train smart. :lol:

1. asi on pingutamine.

2. asi on teha midagi, mis sulle ei meeldi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

....üks väike tähelepanek lihtsalt.....kükki teed 5x6 15 kilo raskemaga kui tõmmet.Seal on küll varu vist. ;)

Võimalik, ma pean proovima pole nagu täpselt veel raskusi paika saanud. Väike katsetamine käib homme teengi selga uuesti proovin :)

Elu algab v2ljaspool mugavustsooni x)

Inimesed on mugavad ikka :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×