Jump to content
priibe

Priibe Blogi

Recommended Posts

Rind ja biits

Rinnalt surumine: 45kg 5/6

Hantlite surumine: 30kg 4/10

Käsivarte kõverdamine kangiga: 25kg 3/8

Trossidega lendamine: 2x9kg 4/10

Priit

Sai ka selline raamat laenutatud

IMG_1359.jpg

c.a 500 lk :D

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On siis plaan raamat läbi ka lugeda või saigi laenutatud just sellel eesmärgil, et kui külalised tulevad, siis näevad et võtad jõusaali ja tervisliku toitumist täitsa tõsiselt :D ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On siis plaan raamat läbi ka lugeda või saigi laenutatud just sellel eesmärgil, et kui külalised tulevad, siis näevad et võtad jõusaali ja tervisliku toitumist täitsa tõsiselt :D ?

Suht lame nagu või nii ? Ilmselgelt on see mõte läbi lugeda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kehaehitajatele on raamatu algus igaljuhul põnev (loomulikult ka pildimaterjal). Minu lugesmishoog rauges, kui asi poliitiliseks kiskus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kehaehitajatele on raamatu algus igaljuhul põnev (loomulikult ka pildimaterjal). Minu lugesmishoog rauges, kui asi poliitiliseks kiskus.

Ma alles seal maal, kus ta kolis Los Angelese linna :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommik,

Pudru söödud nagu kord ja kohus :D enesetunne on väga hea, ja tänane hommikune kaal on 104.6 ehk siis 13.09 - 08.10 vähem, kui kuuga on 2 kg kadunud nagu niuhti ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heia :)!

Kuna eile sai une puuduse tõttu siis öösel 1-2 magama jäädud, mingi väga imelik ärevus oli sees et just tahaks nii väga uuesti trenni saada. Ilmselgelt siin terve eilse päeva raamatut lugedes/youtubist klippe vaadates tuli seda motti ikka vist päris kuhjaga, et lausa uni läks ära :D Panen siin paar linki, kelle videosid sai uudistatud kah, et miskit siis aimu saada.

Samas siis täna trennis tegin seljapäeva, mis ma nagu enda jaoks selgeks tegin kuna tuli välja, et selja tunnetus puudub hakkasin pihta, madalate kaaludega. Soov see tunnetus kätte saada, et omale see V selg saada, neid suuri kaale lõhkuma jõuab hakata küll.

Jõutõmbel lasin kaalu samuti alla, et tehnika ennem korralikuks saada.

Jõutõmme - 80kg 5/6 - see 100kg oli liiast, kuna tegin videosid ja nägin seda asi pole õige.

Õhtul lähen sõbraga trenni, lähen teen lihtsalt kergelt kaasa vaatan, kuidas tal läheb :D. Kirjutan õhtul, mis sõbra kavas oli ja kuidas sai tehtud see kõik.

Seniks siis kena päeva jätku!

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru, mis teema selle nätsu närimisega on. Paljud kõvemad tegijad kogu aeg näts suus trennis.

Pikad seeriad loualihastele.

Samas ei tea jah. Endale nats meeldib, eriti peale kohvi joomist voi soomist. Samas trennis ei nari kunagi (pole lubatudki), kuna voin kurku tommata.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru, mis teema selle nätsu närimisega on. Paljud kõvemad tegijad kogu aeg näts suus trennis.

Ma ei tee vist ühtegi spordiala nii, et nätsu suus ei ole. Trennis võib-olla veel ilma nätsuta, aga korvpalli, jalgpalli või võrkpalli võistlustel ikka näts suus. Ohtlik on, aga mingi halb harjumus vist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures hea tähelepanek Fred, ma pole ise samuti aru saanud. Aga samas mōnes videos see tüüp ütleb ka, et näts suus siis peab trenni minema :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin siis sōbra trennis :) huvitav kava tal, täna oli rind ja biits. Et kordused olid enamus 8 ja seeriad 3.

Kui nüüd peast ōigesti mäletan siis oli:

Rinnalt surumine positiivsel

Rinnalt surumine negatiivne

Selili lenamine hantlitega

Rinna press

Selili hantlitega surumine

Hantlitega vaheldumisi

Kōht :)

Püsti kangiga

Päris huvitav nagu surumist üsna palju :)

Ise muidugi tegin väikeste raskustega, et päris tühja ei passiks :) kuna ise tegin korraliku selja trenni hommikul :)!

Ps! Kōht on hirmsalt tühi :D Time to eat ;)!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin siis sōbra trennis :) huvitav kava tal, täna oli rind ja biits. Et kordused olid enamus 8 ja seeriad 3.

Kui nüüd peast ōigesti mäletan siis oli:

Rinnalt surumine positiivsel

Rinnalt surumine negatiivne

Selili lenamine hantlitega

Rinna press

Selili hantlitega surumine

Hantlitega vaheldumisi

Kōht :)

Püsti kangiga

5 eri harjutust rinnale. Tõesti "huvitav" kava.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

maandab ärevust v pinget hästi. need, kes palju esinema peavad auditooriumi ees, saavad ehk aru. võiks ju ka pastakat näppida või paberit rullida, aga see jätaks palju tobedama mulje :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×