Jump to content
priibe

Priibe Blogi

Recommended Posts

:D

no vabandust, kui ma tahan fitness.ee kaalulangetusblogis kuulda, mis konkreetsed vead toitumises kaalu tõstsid. mis üldse veel asjakohasem olla saaks...

mis point on kaalublogi sissekandel "näe, tegin valesti ja kaal hakkas tõusma", kui ei öelda, mis asi valesti oli :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raagi ikka. Nimed void ara muuta :D

Haha ... hell nõu :D

Yeah yeah tell us

attachicon.gifinteresting.gif

Liigne uudishimu ikka paha paha :D

:D

no vabandust, kui ma tahan fitness.ee kaalulangetusblogis kuulda, mis konkreetsed vead toitumises kaalu tõstsid. mis üldse veel asjakohasem olla saaks...

mis point on kaalublogi sissekandel "näe, tegin valesti ja kaal hakkas tõusma", kui ei öelda, mis asi valesti oli :D

No nats loogilist mõtlemist võiks ju olla?

Kui lõpetad trenni ära ja söömine jääb samuti unarusse siis ei ole kilod kaugel tulema ?

Mina konkreetselt jätsin trenni pooleli, söömine oli enam vähem, suvega läks peeti enda laiskuse tõttu. Now are you clear ? <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:D

no vabandust, kui ma tahan fitness.ee kaalulangetusblogis kuulda, mis konkreetsed vead toitumises kaalu tõstsid. mis üldse veel asjakohasem olla saaks...

mis point on kaalublogi sissekandel "näe, tegin valesti ja kaal hakkas tõusma", kui ei öelda, mis asi valesti oli :D

+1

.....trenn - OK vahel ei jõua või ei viitsi.....OK,vahest toiduained menüüs on ka nagu juhtub.....aga no kalorite lugemine,kaloreid võib ikka lugeda ju. ....kasvõi umbkaudu :)

Mitte midagi pahaga,.....soovin ikka edu,et uuesti järjele saaksid ja enam taolisi "apsakaid" sisse ei laseks.... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nats loogilist mõtlemist... muig. jah, võiks olla tõesti :).

paraku väited "söömine jäi unarusse" ja "läks peeti enda laiskuse tõttu" minu jaoks just erilise informatiivsusega ei hiilga. kui keegi kaalulangutusblogis kirjutab, et ta tegi vea ja võttis juurde, siis oleks ju hea teada, MILLES SEE VIGA seisnes. oletada ju võib, mis need vead olla võisid (ilmselt liigne peedisöömine suvel :P), aga oletamisel on see häda, et kunagi ei tea, kas jõuad tõese tulemini või mitte. oletamine kui teatud abduktsioonivorm on loogika ühe meetodina teatud juhtudel omal kohal, kuid järelduse tõesuse hindamisel siiski puudulik.

kui sa kirjutad veidi vastukäivaid sissekandeid (a la "jätsin trenni pooleli" + "söömine enam-vähem" ja "harjumatu on jälle nii süüa"), siis loogikat ja oma piiratud ajunatukest kasutades ei jõua ma siit järelduste tegemisega eriti kaugele. kui söömine oli enam-vähem, siis misasi see nüüd uuesti alustades söömise juures harjumatu oli? või kui esimene samm paranemise poole on tunnistamine, siis MILLE tunnistamine? ok, need olid praegusel hetkel juba retoorilised küsimused, seega ei ole vaja vastata :).

kuna mul ei ole teiste blogide-sissekannete lugemiseks mitte mingisuguseid muid eesmärke kui õppimine/targemakssaamine ja motivatsioon, siis kui keegi kirjutab, et ta tegi vea, siis loomulikult ma küsin, milles see viga seisnes. enam ei küsi :).

jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nats loogilist mõtlemist... muig. jah, võiks olla tõesti :).

paraku väited "söömine jäi unarusse" ja "läks peeti enda laiskuse tõttu" minu jaoks just erilise informatiivsusega ei hiilga. kui keegi kaalulangutusblogis kirjutab, et ta tegi vea ja võttis juurde, siis oleks ju hea teada, MILLES SEE VIGA seisnes. oletada ju võib, mis need vead olla võisid (ilmselt liigne peedisöömine suvel :P), aga oletamisel on see häda, et kunagi ei tea, kas jõuad tõese tulemini või mitte. oletamine kui teatud abduktsioonivorm on loogika ühe meetodina teatud juhtudel omal kohal, kuid järelduse tõesuse hindamisel siiski puudulik.

kui sa kirjutad veidi vastukäivaid sissekandeid (a la "jätsin trenni pooleli" + "söömine enam-vähem" ja "harjumatu on jälle nii süüa"), siis loogikat ja oma piiratud ajunatukest kasutades ei jõua ma siit järelduste tegemisega eriti kaugele. kui söömine oli enam-vähem, siis misasi see nüüd uuesti alustades söömise juures harjumatu oli? või kui esimene samm paranemise poole on tunnistamine, siis MILLE tunnistamine? ok, need olid praegusel hetkel juba retoorilised küsimused, seega ei ole vaja vastata :).

kuna mul ei ole teiste blogide-sissekannete lugemiseks mitte mingisuguseid muid eesmärke kui õppimine/targemakssaamine ja motivatsioon, siis kui keegi kirjutab, et ta tegi vea, siis loomulikult ma küsin, milles see viga seisnes. enam ei küsi :).

jõudu!

See, et sinu jaoks see informatiivne pole, siis ausalt ei puutu see minusse. Ma seletasin ära miks ja kuidas, see kui sinu jaoks see pole informatiivne sorry.

Muidugi jõuan, ma olen selle kadalipu ennem läbi teinud ja teen see kord samuti, pole mingit probleemi minul järjepidevusest puudust pole.

Tunnistasin, et olin laisk ?!

Palun hakka enda blogi pidama :)! Seal sead jagada informatiivset infot jagada jms :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

muidugi ei puutu see sinusse, sul ju ei olnud huvi teada saada, millised konkreetsed puudujäägid ebasoovitava tagajärje kaasa tõid. sa tead neid niigi. ja häda selles ongi, et sa ei seletanud miks ja kuidas. ja kahju, et sa väga sõbraliku küsimise peale inetusi pilduma hakkad. vanasti öeldi, et küsija suu peale ei lööda, ju siis uuemal ajal on teisiti.

kui minu eesmärk ei olnud mitte infot jagada, vaid seda saada, siis huvitav oleks muidugi teada, kuidas ma iseenda blogis enda küsimustele vastuseid jagada saaksin, a ju see on loogika kõrgpilotaazh :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hakkasin sööma igasuguseid ettejuhtuvaid sööke mis iganes, kiirtoidud, valmistoidud jms. Kus makroainete tasakaal oli täiesti metsas kus enamus sissesöödavast toidust olid süskarid ja rasvad. Mida ma lõpuks ära ei põletanud samuti. Sealt see kehakaal tagasi tuli:)

Küsija suupihta ei lööda, aga see suht nõme ja õrn koht hetkel haav mida kokku lapin :)

Mis sa lõpuks selle info hunnikuga peale hakkad ?:)

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kulla priibe!

ausõna, minu eesmärk ei olnud sinu haavas sorkida, vaid sellest õppida. kui ma kuidagi su nõrka kohta riivasin, siis see küll minu eesmärk ei olnud. päris tõsiselt.

mis sa arvad, miks ma üldse küsisin? loomulikult ainult selleks, et teada saada ja ise sellest veast hoiduda. nagunii inimesed aeg-ajalt libastuvad ja siis on ju tegelikult kasulik teada, mis nimelt see kõige olulisem libastumine olla võib, s.t. kui ma milleski annan järele, siis mis nö kõige ohutum on. ja kellelt siis veel küsida, kui mitte inimeselt, kes teeb sarnast asja. pole ju mõtet küsida sellelt, kes eluaeg heas vormis on olnud. seepärast ma küsisingi, et ksa oled ise hinnanud, MIS SEE KÕIGE OLULISEM VIGA oli - et ma ise seda väldiks... ja teeks leebemaid vigu :). näiteks kui ikka eri allikad ütlevad, et kogukaloraazh on olulisem kui makrode vahekord, siis püüaks ju ise ka just seda vaadata, et kui makrod nagunii mööda on, siis oleks vähemasti kogukaloraazh ok. või kui paljud siiski ütlevad, et "ma sõin küll ok kaloraazhi, aga sõin liiga vähe söögikordi päevas", siis püüaks seda vältida. võiks ju arvata, et no see ei ole ju miski raketiteadus ja on elemenaarne teadmine, siis ma ei ole selles siiski päris kindel ja mu enda kogemus päris nii ühene ei ole. seepärast küsin ja otsingi.....

aitäh, et vastasid! ja veelkord - minu eesmärk ei olnud osatada - ausaltöelda ma ei tuleks sellise asja pealegi :).

tunnustuseks märgin, et su blogi siin on tegelikult väga motiveeriv - hea, et sa seda pead. arvan ka, et tänu sellele libastumisele ja uuestialustamisele on see info- ja motivatsiooniallikana veelgi väärtuslikum.

jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

näiteks kui ikka eri allikad ütlevad, et kogukaloraazh on olulisem kui makrode vahekord, siis püüaks ju ise ka just seda vaadata, et kui makrod nagunii mööda on, siis oleks vähemasti kogukaloraazh ok.

või kui paljud siiski ütlevad, et "ma sõin küll ok kaloraazhi, aga sõin liiga vähe söögikordi päevas", siis püüaks seda vältida.

Punane - tubli. Naistel ja meestel küll võib see natukene erineda (loe hormoonid ja muu)

Sinine - kogukaloraaž määrab natuke rohkem kui see mitu korda sa sõid ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kulla priibe!

ausõna, minu eesmärk ei olnud sinu haavas sorkida, vaid sellest õppida. kui ma kuidagi su nõrka kohta riivasin, siis see küll minu eesmärk ei olnud. päris tõsiselt.

mis sa arvad, miks ma üldse küsisin? loomulikult ainult selleks, et teada saada ja ise sellest veast hoiduda. nagunii inimesed aeg-ajalt libastuvad ja siis on ju tegelikult kasulik teada, mis nimelt see kõige olulisem libastumine olla võib, s.t. kui ma milleski annan järele, siis mis nö kõige ohutum on. ja kellelt siis veel küsida, kui mitte inimeselt, kes teeb sarnast asja. pole ju mõtet küsida sellelt, kes eluaeg heas vormis on olnud. seepärast ma küsisingi, et ksa oled ise hinnanud, MIS SEE KÕIGE OLULISEM VIGA oli - et ma ise seda väldiks... ja teeks leebemaid vigu :). näiteks kui ikka eri allikad ütlevad, et kogukaloraazh on olulisem kui makrode vahekord, siis püüaks ju ise ka just seda vaadata, et kui makrod nagunii mööda on, siis oleks vähemasti kogukaloraazh ok. või kui paljud siiski ütlevad, et "ma sõin küll ok kaloraazhi, aga sõin liiga vähe söögikordi päevas", siis püüaks seda vältida. võiks ju arvata, et no see ei ole ju miski raketiteadus ja on elemenaarne teadmine, siis ma ei ole selles siiski päris kindel ja mu enda kogemus päris nii ühene ei ole. seepärast küsin ja otsingi.....

aitäh, et vastasid! ja veelkord - minu eesmärk ei olnud osatada - ausaltöelda ma ei tuleks sellise asja pealegi :).

tunnustuseks märgin, et su blogi siin on tegelikult väga motiveeriv - hea, et sa seda pead. arvan ka, et tänu sellele libastumisele ja uuestialustamisele on see info- ja motivatsiooniallikana veelgi väärtuslikum.

jõudu!

Lühike diagnoos. Ortorexia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei ole, aga jäägu igaühele tema rõõmud ja vabadus arvata, mida iganes tahetakse :). nagunii räägib igaüks vaid oma lugu, ka siis, kui naabri kapsamaad kritiseerimas käib ...;)

eks teistele palumata diagnooside panemine näitab ka nii mõndagi :).

mde, ortHorexia oleks veidi õigem..... vastasel korral peaks peene x-i asemel maavillast ks-i kasutama :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tsau

Täna sai kätele ja rinnale tutvustatud trenni :D, ütleme põhi harjutuse tegin prooviks 40kg vanasti oli äkki 50-60 vahel :)

Üle jäänud harjutused, sai selliste kergete raskustega tehtud, kus juures käed tudisevad ikka. Kuna eelnevaltki käed pole nagu tugevad olnud, siis ei ole miskit ilmselt imestada. Päris hea üllatus oli, nägin üht vana tuttavat keda ilmselt aastaid 5 kindlasti näinud polnud. Mis tuli välja vana oli niimoodi kokku kuivanud, ehk tüüp oli kunagi suurem isegi kui mina alustades olin. Nüüd nägi täitsa okas välja, et päris tore oli näha kuidas tüüp rassis seal. Kurja tänagi jalad veel tudisevad all, pärast väikest rahuliku velo sõitu nagu läks suts paremaks isegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tsau,

Täna tegin siis Selja ja Triitsa päeva :)

Mis nagu trenni minnes tundsin, et täna tuleb ikka asi käsile võtta, et mis ma neid harjutusi niisama läbi enam proovin :). Kus juures nüüdseks on ka jalagade valu taandunud, mis on nüüd tekkinud vasakukäe randmel on mingi kühm. Kui rannet alla poole liigutada, siis teeb natukene valu, mis mulle üldse ei meeldi.

Ehk siis trenni juurde, tagasi tulles eile õhtul suurest igavusest vaatasin sinu küljes trennis vms, mis siin fitness tv.s oli. Ühesõnaga otsisin natukene motti endale ja ka leidsin! Vaatasin suure Vend Vähja trenni, mis mulle nagu kõige rohkem silma jäi, vana jutustas nagu kooli õpetaja aga samal ajal käed jalad vehkisid nii, et higi lahmas :D. See jutt, mis seal muidugi oli ütleme nii korralik komöödia kohati. Tõesti, mis mind kummitama jäi oli, et ärge võtke telefoni trenni, mida ma olen täheldanud kus paljudel on silmad telefonis trenni ajal. Lõpp kokkuvõttes siis motti tuli nende klippide vaatamisega rohkem kui rubla eest! Aga mis ma ikka patran, kirjutan natukene siis numbreid kah !

Jõutõmme - 80kg 1/5, 80kg 1/5, 70kg 1/5, 70kg 1/5, 70kg 1/5 - Miks kaal madalamaks läks? Kui punnitasin teist seeriat, siis hakkas pea juba ringi käima, ehk siis ei julgenud rohkem äkki oleks visanud pildi tasku. Põhimõtteliselt hakkan siis kasvama 70kg pealt ja üles ! Mis veel silma jäi, kui mul see trenn viimane kord pooleli jäi siis olin jõudnud 5/8 100kg ehk siis kukkumine on olnud 30kg mis ma arvan pole üldse hull?!

Plokk laia haardega - 45kg 3/8

Hantli tõmme küljelt - 12.5kg 3/8 - Seda ma ilmselt järgmine kord tõstan, kuna tunne oli et jõuaks rohkem.

Plokk kitsalt ülevalt - 39kg 3/10. - Siin kaal väiksem, kuna see kinnitus, kust kinni hoida polnud haare nii tugev, siis otsustasin see kord väiksemaks jätta. Järgmine kord võtan kaasa rihmad, siis mugavam tõmmata ja samas kui käed higised siis libiseb lahti samuti üsna perverssne kinnitus on seal.

Vastu kõhtu ploki tõmme - 45kg 3/10

Kitsalt surumine - 15kg 4/6

Püsti ploki surumine - 18 3/8

Hantli sirutamine kukla tagant - 8kg 2/10

Pärast trenni oli kõht nii tühi, et oleks vist terve elevandi ära söönud, aga tunne nagu nüüdseks, et tasapisi järjel tagasi ja tuleb hakata hagu andma lihtsalt !

Kena päikselise päeva jätku!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tõesti, mis mind kummitama jäi oli, et ärge võtke telefoni trenni, mida ma olen täheldanud kus paljudel on silmad telefonis trenni ajal.

Pead omal profiilipildi ara vahetama siis :D

Aga mul ikka telefon trennis kaasas, kuigi teisel otstarbel.

Nagu oeldakse, et kui sa end jousaalis ei tagi ja Facebooki staatust ei uuenda, siis ei lahe trenn arvesse.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pead omal profiilipildi ara vahetama siis :D

Aga mul ikka telefon trennis kaasas, kuigi teisel otstarbel.

Nagu oeldakse, et kui sa end jousaalis ei tagi ja Facebooki staatust ei uuenda, siis ei lahe trenn arvesse.

Jah pean nii pilti tegema, et pole arusaada millega tehtud on ;)

Minul ka, seisab kuskil äärepeal koos vihiku ja pudeliga, et kui kellegil hirmsalt vaja kätte saada siis saab :)

Hahaha, vot kurja selle peale ma ise poleks tulnudki :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Telefon tuleb saali vaid siis kaasa kui kardio trenninguga tegemist, tunduvalt kiiremini läheb aeg kui saad endavalitud muusikat kuulata :), muidu on telefon vaid segaja ja takistab trenni tegemist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Telefon tuleb saali vaid siis kaasa kui kardio trenninguga tegemist, tunduvalt kiiremini läheb aeg kui saad endavalitud muusikat kuulata :), muidu on telefon vaid segaja ja takistab trenni tegemist.

Noh jah, samas isegi need juhtmed jms, segavad kui seal liigutad :D, aga jah samas kellele kuidas ;)!

Nagu öeldakse, et kellele ema / kellele tütar ja kellele mõlemad :P:D:lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh jah, samas isegi need juhtmed jms, segavad kui seal liigutad :D, aga jah samas kellele kuidas ;)!

Nagu öeldakse, et kellele ema / kellele tütar ja kellele mõlemad :P:D:lol:

Selleparast votangi telefoni trenni kaasa, kuna monikord textivad mulle molemad samaaegselt ja pean olema valmis poole seeria pealt lahkuma.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selleparast votangi telefoni trenni kaasa, kuna monikord textivad mulle molemad samaaegselt ja pean olema valmis poole seeria pealt lahkuma.

Sa ei teegi facebookis check-in, et ikka oled näo ära näidanud seal ?:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei

Täna siis tegin õlga :)

See oli selline, rahulikum trenn, kus nagu väga hullult higi lahti ei löögi. Pärast trenni tegin väikese velosõidu samuti seal, et natukenegi higi lahti saada :). Nägin veel üht päris kentsakat vaadet samuti, kus üks tüüp võttis enale päris pirakad hantlid kui tema käsi võrrelda hantlitega siis need ei sobinud kokku üldse. Ühesõnaga ta heitis ühele kaldpingile pikali paremas käes hantel ja siis üritas vasak poolset hantlit samuti kätte saada, mis kohe mitte ei õnnestunud paari katset siis tüüp loobus ja võttis väiksemat hantlid :D Et siis lõpuks ilmselt jõudis kohale, et ei tasu üle oma varju hüpata. Veel üks minu arust, mis on ilmselt paljudes saalides, kus siis kukuvad kaks inimest jutustama ja seisavad mingisuguse trenašööri juures. Saa siis aru kas teeb seal midagi või mitte, kui läksin siis konkreetselt selle trenašööri kohta viisakalt küsima siis esimene küsimus oli Tšivo ? :D. Põhimõtte pärast ma loobusin talle isegi miskit vastamast ja läksin teist harjutust tegema hoopis. Homme on vabapäev ja mõtlesin, et lähen see eest kasutan myfitnessi rõõme lähen ujun Rocc al Mare ujulas :)

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tule Dublinisse kylla, teeme yhe olatrenni koos. Siis vaatame seda higi asja :D

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×