Jump to content
priibe

Priibe Blogi

Recommended Posts

Leiba-saia enam ei kasuta üldse toiduks? Tatart seal riigis ka väga kerge leida ei ole... Millega s.v. normi täidad?

Ostan selliseid kukleid, nagu meil umbes seemne leivad vms :)

Tatar selline pisike asi, mida saab alati kaasa osta Eestis, sama on ka pruuni riisiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hej,

Kaas kannatajad, pole siia nagu päris ammu sattunud :), kuna elutempo ikka päris korralikult annab tunda, et arvuti täiesti ära unustanud.

Mis ma siis endast räägin, tunnistan seda kindlasti, et töö on söönud mu treeningu täielikult. Endalgi tunne nagu oleks puuga pähe saanud, keha ka röögib, et puudu on midagi. Tekkinud väikest viisi stress isegi, kuna tööpäevad on pikad ja ütleme et väikest viisi isegi füüsiline töö, ehk siis kõndimist ikka maru palju.Proovisin isegi sammulugejaga, et mis see number siis on üks päev näiteks näitas mulle, et 20 km sai maha jalutatud, mis on minu arvates väga hea !

Kaalule pole kahjuks astuda saanud, ei oskagi öelda mis see number näitab, aga välimust peeglist vaadates siis natukene võibolla on juurde tulnud aga väga käest asi läinud pole. Söömine on ikka endist viisi, et päevapeale 3 korda söömist, aga ära jaotatud vahepalad hommikule ja siis lõunale, et õhtune söök on selline väiksemat sorti, et täiskõhuga ikka magama minna on päris hirmus, järgi proovitud;)!

Aga kiire eluviis on õnneks käsipidurit tõmbama hakanud, et saab juulist oma vana eluviisi juurde tagasi, ehk siis trennni :D!!!!!!!

Proovin ka kaalu kuskilt leida, et sinna peale astuda ja kas siis nutma või naerma hakata, loodan ikka , et naerma.

Aga tagant järgi ikka suur kummardus Härra Taavi Merisalu ees, kes siis ikka ütleme, kannatas minu küsimuste jada ja piinamist.

Kuna lubasin eelmisel aastal endale kaalu nr peab olema alla 100 kg siis ma usun, et ma olen selle saavutanud ka. Proovin siin järgmiseks aastaks välja nuputada uue eesmärgi, ehk võibolla midagi väga kõrgele, mis kruviks motti ikka üles :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovin juurde veel lisada, et on tulemas suve periood, kus saab kimada veloga ringi, mis tähendab see saab minu parimaks sõbraks jälle ;)

Ainuke asi et tuleb see kuidagi eestist ära tuua :D, saab tehtud !;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovin siin järgmiseks aastaks välja nuputada uue eesmärgi, ehk võibolla midagi väga kõrgele, mis kruviks motti ikka üles :D

Parerm tervis, enesetunne/heaolu, enesekindlus, rohkem looki naistes/meestes (whatever rocks your boat)? Mida seal nuputada. Kui seda protsessi kire ja armastusega votta, siis pole motti vaja. Vastu enda tahtmist nagunii edu ei saavuta.

Yks mees enne mind on selle tunduvalt paremini valja oelnud ja ma ei vasi seda linkimast inimestele, kel jarjepidevusega probleeme (ei ytle, et sul on).

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Parerm tervis, enesetunne/heaolu, enesekindlus, rohkem looki naistes/meestes (whatever rocks your boat)? Mida seal nuputada. Kui seda protsessi kire ja armastusega votta, siis pole motti vaja. Vastu enda tahtmist nagunii edu ei saavuta.

Yks mees enne mind on selle tunduvalt paremini valja oelnud ja ma ei vasi seda linkimast inimestele, kel jarjepidevusega probleeme (ei ytle, et sul on).

Järjepidevusega probleeme pole, lihtsalt uuesti alustamine see rütm kätte saada siis läheb nagu lepase reega :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Homme siis ülepika aja trenni ka ;) lähen tsekin kohaliku jõusaali üle, usun et see esimene kord saab raske olema ;) aga pole hullu saab hakkama ;)!

Õhtul sai söödud 3 kanafilee tükki ja hunnikuga rohelist juurde ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei

Kallid treenijad / dieeditajad ;)

Im back, lõpetasin välismaa elu, ehk siis nüüd kodumaal tagasi. Suur suur soov uuesti alustada oma treeningute ja dieediga. Täna sai esimesed sammud tehtud selleks, konsulteerides Taaviga tuletasime minu söömis harjumused ja kava üle uuesti. Samuti sai liitumine tehtud Lasnamäe MyFitnessiga, ehk 15.09.2014 hakkab siis minu teekond uuesti. Homme, läheb poes shoppamiseks söögi ja samuti kaalude jms. Kuna hetkel vaadates peeglisse, siis asi ikka käest läinud, endal kohe suht halb vaadata juba :). Kuna hetkel kaalu pole siis puudub ilmselgelt aimu enda kaalust, aga kui peeglisse vaadata siis asi nutune võrreldes viimase vormiga. Täna siin sirvisin veel, oma blogi tagant järgi mõtlesin, et ikka suur vaev sai vastu taevast visatud. Õnneks nagu vaatasin, et eelmise aasta langetamisega alustasin Taavi kavaga ka umbes septembri ajal ja asi muutus väga kenaks selle stardi ajal .

Homme postitan enda kaalu uuesti ja ehk, siis stardi pauk trenniga hakkab esmaspäevast.

Priit

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei

Kallid treenijad / dieeditajad ;)

Im back, lõpetasin välismaa elu, ehk siis nüüd kodumaal tagasi. Suur suur soov uuesti alustada oma treeningute ja dieediga. Täna sai esimesed sammud tehtud selleks, konsulteerides Taaviga tuletasime minu söömis harjumused ja kava üle uuesti. Samuti sai liitumine tehtud Lasnamäe MyFitnessiga, ehk 15.09.2014 hakkab siis minu teekond uuesti. Homme, läheb poes shoppamiseks söögi ja samuti kaalude jms. Kuna hetkel vaadates peeglisse, siis asi ikka käest läinud, endal kohe suht halb vaadata juba :). Kuna hetkel kaalu pole siis puudub ilmselgelt aimu enda kaalust, aga kui peeglisse vaadata siis asi nutune võrreldes viimase vormiga. Täna siin sirvisin veel, oma blogi tagant järgi mõtlesin, et ikka suur vaev sai vastu taevast visatud. Õnneks nagu vaatasin, et eelmise aasta langetamisega alustasin Taavi kavaga ka umbes septembri ajal ja asi muutus väga kenaks selle stardi ajal .

Homme postitan enda kaalu uuesti ja ehk, siis stardi pauk trenniga hakkab esmaspäevast.

Priit

Mis siis vahepeal juhtus, et olukord käest ära läks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis siis vahepeal juhtus, et olukord käest ära läks?

Mis ma nagu ise mõelnud olen, et seal c.a 12h pikad tööpäevad ja siis natukene laiskus tuli ka kallale ilmselt. Siis nädalavahetuseks oli toss väljas, et miskit teha ja sealsed jõusaalid olid parajalt kirved samuti :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis ma nagu ise mõelnud olen, et seal c.a 12h pikad tööpäevad ja siis natukene laiskus tuli ka kallale ilmselt. Siis nädalavahetuseks oli toss väljas, et miskit teha ja sealsed jõusaalid olid parajalt kirved samuti :)

Alati ei pea saalis käima kui hammas peale ei hakka. Saab kodus kindlasti teha oma keha raskustega väga head trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alati ei pea saalis käima kui hammas peale ei hakka. Saab kodus kindlasti teha oma keha raskustega väga head trenni.

Noh jah, see on jälle see tagant järgi tarkus jms ;). Eks see hetk tekkisid muud huvid jms, et nüüd ikka oma keha muutmise suur soov :)

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh jah, see on jälle see tagant järgi tarkus jms ;). Eks see hetk tekkisid muud huvid jms, et nüüd ikka oma keha muutmise suur soov :)

...et siis 12.09.2014 New Beginning?

...ja et nüüd on keha muutmise soov suur? Varem oli keskmine?

Nb: ei noki, lihtsalt uurin :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...et siis 12.09.2014 New Beginning?

...ja et nüüd on keha muutmise soov suur? Varem oli keskmine?

Nb: ei noki, lihtsalt uurin :)

Jap new Beginning ;)

Ei varem oli ka suur soov, nüüd on suurem :D

Varem sai ka kurja vaeva nähtud samuti.

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tsau;)

Täna hommikul siis astusin kaalule, ütleme niimoodi, et midagi rõõmustavat seal polnud :D

Ehk siis tänase kuupäevaga on kaal 106.6 kg :o :blink: :wacko:

Aga, nüüd siis vaja uuesti tööle hakata, et muuta kõik ;)

Sai käidud samuti, seenel üle pika pika pika aja :D, muidugi ma see korjaja rollis ainult :D

photo_2.jpg

Kohe sööma samuti!

Kena nädalavahetuse jätku!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtust,

Hetke seisuga siis söönud 4 korda tuleb tunnistada, et päris rasked need olnud. Lihtsalt pole tükk aega harjunud jälle nii palju sööma :D

Samas ise mõtlesin, et kui nüüd trenni ka siis samuti peaks see mure lahenema.

Õhtuks sõin tatart, kodujuustu, hapukoort, tomat/kurk/paprika :)

Kena õhtut!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tsau,

Täna sis natukene jalutamist sai tehtud esivanematega 13372 sammu ehk siis kuskil äkki 8km vms :D Jalad natukene isegi andsid tunda, et nagu oleks liigutanud ennast :D. Pärast seda sai praekartulid ja kodujuustuga sisse aetud endale :D

Homme, siis trenni kah saab ennast liigutama hakata lõpuks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei

Täna siis esimene trenn seljataga ja ütleme, tunne selline nagu esimest korda alustanud oleks.

Kuna tegin jalapäeva siis, ütleme jalad andsid juba pärast 1 harjutust tunda, et see pikk paus tegi ikka korralikult oma töö ära.

See nädal, teengi suhteliselt kõik harjutused lihtsalt väga kergete raskustega läbi, et kehale kohale jõuaks tüüp käib trennis jälle :P

Ja pärast trenni oli kõht ikka mahedalt tühi, nagu poleks terve nädal süüa saanud ;)

Ja tekkis ikka see moment, et mõtlesin kuradi loll, et selle kõik unarusse jätsin!!! :angry::angry:

Priit

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oskad sa öelda, mis asjad konkreetsemalt (no mitte nii üldiselt, et "trenn jäi unarusse ja sõin valesti") tagasilanguse põhjustasid? lihtsalt trenni mittetegemine ei peaks ju 10 kg mõne kuuga juurde tekitama? kas oled analüüsinud, mis konkreetselt selle põhjustas - sõid valesid asju, sõid liiga palju, sõid liiga vähe, ei arvutanud söögi koguseid vmt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oskad sa öelda, mis asjad konkreetsemalt (no mitte nii üldiselt, et "trenn jäi unarusse ja sõin valesti") tagasilanguse põhjustasid? lihtsalt trenni mittetegemine ei peaks ju 10 kg mõne kuuga juurde tekitama? kas oled analüüsinud, mis konkreetselt selle põhjustas - sõid valesid asju, sõid liiga palju, sõid liiga vähe, ei arvutanud söögi koguseid vmt?

No aga nii oli, ma ei hakka detailselt oma eraelu arutama siin avalikult ?!:)

10 kg tuli tagasi alates jaanuarist siis nüüd eilse üle eilse päevani.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×