Jump to content
ROAR

Reie siseküljedel on rasv.

Recommended Posts

Tere

Olen 16a poiss. Vaadates igalpool netis ringi on kõigil nn peenikesed kintsud ja ei käi üksteisega kokku või siis teksad, mis on natuke kitsamad, on näha kohe, et sul on seal mingi pekk...

Dieet (?)

Dieedist nii palju, et eriti palju ei söö..

Igastahes, tahaksin neist lahti saada, sest varsti on kool ja teksadega näen hetkel kohutav välja.

Kaalun 63kg pikkus 180

Palun aidake mind, suht mark on juba nii käia..

Muudetud kasutaja ROAR poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rääkidest meestest ei tohiks kasutada lauses sõnakombinatsioone nagu "peenikesed kintsud"... :blink::lol:

Arvestades sinu kehakaalu siis see pekk, mis sul seal olla võib on täiesti normaalne. Lõpeta nende tobedate liibukate kandmine ja osta normaalsed teksad. :D

Tahad tugevaid ja vormis jalgu täies mahus siis hakka trenni tegema. Kükid, välja-asted jne. Ning korralikult toituma. "Eriti palju ei söö"? - no hakka siis sööma, saad endale koos trenniga vähe mehisemad jalad, mitte need tobedad liibukatesse topitud hambaorgid, millega niipaljud tänapäeval ringi uhkustavad... selle peale käivad mul ainult külmavärinud üle.

Igal juhul ei tee kooli ajaks midagi. Keha muutmine märgataval viisil on ikka kuude ja aastate töö, mitte nii, et kaks nädalat enne kooli tekib tahtmine midagi enda juures muuta. See on vähe hilja.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui seal mingi pekk ka on, siis ilmselt hädavajalik, et sul oma kaalu juures veel organism normaalselt toimiks. Nii, et hang on to it. Õnneks oled 16, küll hakkab massi ka kogunema, hetkel oled arengufaasis.

Kui nüüd reaalse maailma pilguga vaadata, siis üldiselt on sul vale lõikega teksad, kui vaja saad lasta õmblejal kohendada või hangi omale kallima brändi omad, mingid odavad venivad välja ja näevad igaühe jalas välja nagu neid oleks kandnud John Candy. See oleks ka kõik, sest nagu eelpostitaja juba ütles, aega on liiga vähe, et midagi oluliselt muutuda saaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kes siis keelab sul treeningutega alustada?

Iga inimene saab oma keha kujundada nii nagu temale endale meeldib. Minul näiteks on ka reied suured ma näen ikka hirmsat vaeva et need väiksemaks saada, kuna tegelik püksi number on üks aga pean ostma ühe numbri suuremad, et jalad ära mahuks sisse :)!

Nii, et kui tõesit soov siis tuleb kätte võtta ennast ja trenni lohistada, samuti see söömine see, et sa sööd hommikul ja lõunal , siis enam päeva jooksul ei söö? See on ilmselgelt vale kuna organism saab aru, et rohkem päevas süüa ei saa siis jääb see kõik sulle sisse. Sa peaks sööma vähemalt 3-4 korda, selle arvelt muutub ka seedimine kiiremaks, muidugi peaks kontrollima mida süüa ka, et õhtul mingi pakk krõpse pole kindlasti ok:)! Enda pealt võin tuua näite, et ma söön näiteks 4-5 päevas:) ja trenni teen 4-5 korda nädalas:)

Nii, et pead kindlasti mõtlema, mis sa soovid ja kuidas soovid:)!

Mina soovitaks mõne treeneriga konsulteerida, tema aitaks kindlasti sind õigele teele:)!

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rääkidest meestest ei tohiks kasutada lauses sõnakombinatsioone nagu "peenikesed kintsud"... :blink::lol:

Arvestades sinu kehakaalu siis see pekk, mis sul seal olla võib on täiesti normaalne. Lõpeta nende tobedate liibukate kandmine ja osta normaalsed teksad. :D

Tahad tugevaid ja vormis jalgu täies mahus siis hakka trenni tegema. Kükid, välja-asted jne. Ning korralikult toituma. "Eriti palju ei söö"? - no hakka siis sööma, saad endale koos trenniga vähe mehisemad jalad, mitte need tobedad liibukatesse topitud hambaorgid, millega niipaljud tänapäeval ringi uhkustavad... selle peale käivad mul ainult külmavärinud üle.

Igal juhul ei tee kooli ajaks midagi. Keha muutmine märgataval viisil on ikka kuude ja aastate töö, mitte nii, et kaks nädalat enne kooli tekib tahtmine midagi enda juures muuta. See on vähe hilja.

TOP vastus Archangels ^_^ . Meestel peavad olema tugevad jalad, mitte mingid pulgad ;) .

Samas kaks nädalat ennem kooli saab ikka midagi teha, nt. keha natsa trimmi ajada. Muidugi selleks sa pead ikka korralikult toituma ja trenni tegema :) .

Teema algataja ei tee vist kumbagi :( . Seega kipun arvama , et kaks nädalat enne kooli ärgata on vast tõesti hilja.

Mina küll tahtsin sellises vanuses olla kiirem ja tugevam. Aga noh ma kasvasin ka Kohtla-Järvel ülesse, selles vanuses oli kogu aeg vene nolkidega ütlemisi :D . Eks see oli ka stiimuliks :D .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TOP vastus Archangels ^_^ . Meestel peavad olema tugevad jalad, mitte mingid pulgad ;) .

Samas kaks nädalat ennem kooli saab ikka midagi teha, nt. keha natsa trimmi ajada. Muidugi selleks sa pead ikka korralikult toituma ja trenni tegema :) .

Teema algataja ei tee vist kumbagi :( . Seega kipun arvama , et kaks nädalat enne kooli ärgata on vast tõesti hilja.

Mina küll tahtsin sellises vanuses olla kiirem ja tugevam. Aga noh ma kasvasin ka Kohtla-Järvel ülesse, selles vanuses oli kogu aeg vene nolkidega ütlemisi :D . Eks see oli ka stiimuliks :D .

Nagu viimasest kommentaarist näha kes kuidas end motiveerib :D

Samas õigus mees peaks ikka tugev olema, et naist sülle võtta mitte kondine et puruks läheb naist sülle võttes :D

Praegusel ajal linna pildiski , see kus on 14-16 vanuses sellised kriipsu jukud, et hirmus kohe :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu viimasest kommentaarist näha kes kuidas end motiveerib :D

Samas õigus mees peaks ikka tugev olema, et naist sülle võtta mitte kondine et puruks läheb naist sülle võttes :D

Praegusel ajal linna pildiski , see kus on 14-16 vanuses sellised kriipsu jukud, et hirmus kohe :D

Samas ma küsiksin kohe vastu, kas pubekana kunagi ei tahtnud olla kiire ja tugev, kasvõi kehalise tunniks et olla parim. Vägivald polnud kunagi stiimuliks aga kui aus olla siis koolist koju oli jala päris pikk tee ja nii mõnigi kord tuldi tänaval kimpu, see aga selleks :) .

Minu arust ei saa vägivald olla kunagi stiimuliks aga tihti see on ajend mis paneb su pea tööle ( olla või mitte olla, selles on küsimus).

Teema algatajale soovitan mina natsa trenni teha, siis kaob ka lodev lihas. Ei pea minema jõukasse võib ka kodus trenni teha. Siis ja paistad saledam ja rohkem trimmis. Ei usu et sul seal see pekk on, lihtsalt lihas mis pole piisavalt trimmis.

Ah ja pea aegu unustasin, vaata ka mida sa suhu paned

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samas ma küsiksin kohe vastu, kas pubekana kunagi ei tahtnud olla kiire ja tugev, kasvõi kehalise tunniks et olla parim. Vägivald polnud kunagi stiimuliks aga kui aus olla siis koolist koju oli jala päris pikk tee ja nii mõnigi kord tuldi tänaval kimpu, see aga selleks :) .

Minu arust ei saa vägivald olla kunagi stiimuliks aga tihti see on ajend mis paneb su pea tööle ( olla või mitte olla, selles on küsimus).

Teema algatajale soovitan mina natsa trenni teha, siis kaob ka lodev lihas. Ei pea minema jõukasse võib ka kodus trenni teha. Siis ja paistad saledam ja rohkem trimmis. Ei usu et sul seal see pekk on, lihtsalt lihas mis pole piisavalt trimmis.

Ah ja pea aegu unustasin, vaata ka mida sa suhu paned

Kindlasti tahtsin:) Ei vaidlegi vastu, tavaliselt pole järjepidevust sellises vanuses vähemalt ennast vaadates, on muidugi erinevaid inimesi:)

Mul endal oli elukoha kant ka selline sarnane ;)

No näiteks reitele on hea trenn kindlasti veloga sõitmine, põletab pekki ka mõnuga ;)!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meil oli siin selline teema "Kuidas saada jalgu peenemaks".

Teemaalgataja, sul pole mingit mõtet oma jalgade pärast muretseda. Mida iganes sa täna oma jalgadega ette ei võtaks, on hiljemalt gümnaasiumi lõpus sul hoopis teised mured ja prioriteedid. Su probleem laheneb seega mõne aasta jooksul iseenesest.

Sinu olukorras ma muretseks jalgade asemel hoopis selle pärast, kuidas ma saan hakkama keka tunnis järgmisel õppeaastal. Võibolla alustaks juba täna jooksu, lõuatõmmete ja kätekõverduste trenniga. Nelja nädalaga peaks sinu vanuses näiteks arenema 0 lõuatõmbest 1 tõmbeni kohe kindlasti. Kas sa teed mingit trenni üleüldse?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samas õigus mees peaks ikka tugev olema, et naist sülle võtta mitte kondine et puruks läheb naist sülle võttes :D

Mees peab nii kiire olema, et kui tänaval keegi naisele kallale tuleb, siis saab ära joosta ja abi kutsuda! :lol::D

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käin võrkpallis, nädalas kaks korda.

Võrkpall on ju igati intensiivne mäng :) . Võrgu trennis on jalgadele ja kogu kehale päris hea koormus, ei tohiks küll rasvaga probleeme tekkida.Kaua juba mängid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mees peab nii kiire olema, et kui tänaval keegi naisele kallale tuleb, siis saab ära joosta ja abi kutsuda! :lol::D

Nii, et Taavi sinust pole tolku ?:D

Kui naine hädas, siis paned jooksu mitte ei tõtta tema eest seisma?:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, et Taavi sinust pole tolku ? :D

Kui naine hädas, siis paned jooksu mitte ei tõtta tema eest seisma? :D

No kui nüüd tänavapildis vaadata ja päris primitiivseks minna, siis enamus kutte lükkaks tänapäeval lihtsalt käega kõrvale ja viiks naise minema. Kutid on oluliselt õrnema kehaehitusega kui nende naised.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kui nüüd tänavapildis vaadata ja päris primitiivseks minna, siis enamus kutte lükkaks tänapäeval lihtsalt käega kõrvale ja viiks naise minema. Kutid on oluliselt õrnema kehaehitusega kui nende naised.

See on tänavapil aga , kui mees kes ilmselt on sportlane ütleb seda, siis nagu :D jah :D Polegi midagi öelda :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

Olen 16a poiss. Vaadates igalpool netis ringi on kõigil nn peenikesed kintsud ja ei käi üksteisega kokku või siis teksad, mis on natuke kitsamad, on näha kohe, et sul on seal mingi pekk...

Dieet (?)

Dieedist nii palju, et eriti palju ei söö..

Igastahes, tahaksin neist lahti saada, sest varsti on kool ja teksadega näen hetkel kohutav välja.

Kaalun 63kg pikkus 180

Palun aidake mind, suht mark on juba nii käia..

Oi kurja kuis tänapäeva noortel on ikka probleemid.Mina sinu vanusena tahtsin ikka tugevam,osavam ja suurem välja näha.Paistab,et tänapäeval on iluideaal nõrk kriipsujuku. :huh: Ja mis dieedist sa räägid oma 63 kilo kaalu juures.Veidi jõutrenni,asjalik toitumine kõrvale,keha läheb vormi,tervis paremaks,jõudu tuleb.Aga no eks igaüks ise teab mis temale on hea :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ROAR, ära lase end mingist tobedast moest mõjutada. Tegelikult on hea füüsiline vorm alati populaarne igas vanuses ja heas füüsilises vormis meestel ei ole jalgade vahel vahet, mis "kokku ei käiks" :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×