Jump to content
argoraig

treeningseerjad

Recommended Posts

tere,kui jõutreeningul näitab 3x10 rinnalt surumist,kas siis panen kõik 3 seerjat rinnalt ära ja alles siis lähen järgmise harjutuse juurde ?

Muudetud kasutaja argoraig poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üldjuhul on kavad koostatud, nii et tehakse ikka harjutuse kaupa-üks harjutus, paus 3-5 min(samas oleneb jälle millist kava theakse). Aga pole ka välistatud kava kus võidki superseeriana teha samal ajal kahte harjutust. Näiteks biitsepsit ja triitsepsit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas ma tõesti olen ainuke keda kirjavead ei häiri ? :) (va väga ekstreemsed vead)

Ebamugav on lugeda, aga kui aru saab, siis samuti ka mul suva. Viskasin lihtsalt puid alla enne. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas ma tõesti olen ainuke keda kirjavead ei häiri ? :) (va väga ekstreemsed vead)

Kas 'olen lihtsalt kõva mees' = ma ei taha, et oleksin kõiges tugev? Ainult lihas võiks areneda?

Tegemist ei ole anaalse norimisega, pigem üleskutsega näha ka neid 'ebaolulisi' 'vigu' - kui ei soovi kasutada korrektset keelt, lihtsalt ignoreeri ja ole jõmm edasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kas 3-5 minutit on harjutuste vahel?kui nii siis palju võiks olla seerjatel?

Lase pulsil langeda, enne kui järgmist seeriat alustad.

Ja seeria on i-ga mitte j-ga ;)!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seeriatel üldiselt 1-1,5 minutit on optimaalne. Jõutreeningul, st maksimaalset kordusmaksimumi treenides, kus kordused üle 3 ei lähe, võivad ka pausid venida 3-5 minuti pikkuseks!

Muudetud kasutaja ville1 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas 'olen lihtsalt kõva mees' = ma ei taha, et oleksin kõiges tugev? Ainult lihas võiks areneda?

Tegemist ei ole anaalse norimisega, pigem üleskutsega näha ka neid 'ebaolulisi' 'vigu' - kui ei soovi kasutada korrektset keelt, lihtsalt ignoreeri ja ole jõmm edasi.

Jutu sisu siiski palju olulisem kui mõni täheviga.

Edu maailma parandamisel ja tervitused "jõmmide" maalt ! :)

Muudetud kasutaja KuriVari poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On küll juba offtopic, aga arvan samuti, et keel võiks/peaks siiski korrektne olema. Loomulikult võib tulla sisse kirjavigu ja see on andestatav. Praeguse näite puhul on sõna seeria kirjutatud tähega "j" mitu korda ja ma julgen kahelda, et see enam juhuslik on. Kui me igasugused reeglid ära kaotame ja kirjutame oma suva järgi, siis mis jääb järele eesti keelest 10 või 20 või 30 aasta pärast? Tähelepanu juhtimine igasugustele suurematele kirjavigadele on täitsa normaalne :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On küll juba offtopic, aga arvan samuti, et keel võiks/peaks siiski korrektne olema. Loomulikult võib tulla sisse kirjavigu ja see on andestatav. Praeguse näite puhul on sõna seeria kirjutatud tähega "j" mitu korda ja ma julgen kahelda, et see enam juhuslik on. Kui me igasugused reeglid ära kaotame ja kirjutame oma suva järgi, siis mis jääb järele eesti keelest 10 või 20 või 30 aasta pärast? Tähelepanu juhtimine igasugustele suurematele kirjavigadele on täitsa normaalne :)

Samuti, kui kõik hakkaksid vigaselt kirjutama nagu tiinekad facebookis, siis ma usun, et foorumi külastatavus langeb märgatavalt. Inimesed vaatavad, et foorumis räägivad kirjaoskamatud inimesed ja mis nõu need foorumlased peaksid mulle andma, kui nad ei oska kirjutadagi.

Oma emakeele rääkimine ja kirjutamine peaks olema meie riigis kindlasti kõigil selge.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On küll juba offtopic, aga arvan samuti, et keel võiks/peaks siiski korrektne olema. Loomulikult võib tulla sisse kirjavigu ja see on andestatav. Praeguse näite puhul on sõna seeria kirjutatud tähega "j" mitu korda ja ma julgen kahelda, et see enam juhuslik on. Kui me igasugused reeglid ära kaotame ja kirjutame oma suva järgi, siis mis jääb järele eesti keelest 10 või 20 või 30 aasta pärast? Tähelepanu juhtimine igasugustele suurematele kirjavigadele on täitsa normaalne :)

Minu mõte oli rohkem see et pole vaja juuksekarva lõhki ajada... Numbrite ja C , Z jne tähtede kasutamine igas sõnas on häiriv ja nõme muidugi.

Kui keegi kirjutab maha pika teksti ja keegi suudab sealt ainult komavigu välja lugeda on natuke jama.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sarge tõi vast isegi olulisima punkti välja: kui tahad, et sind tõsiselt võetakse, õpi lihtsaim - emakeel - ära. Koomilised on need nõuandjad, ei muud.

Jutt ei ole näpukate kallal norimises, ega ka mitte (nina)targutamises - asja ees, teist taga. Komavead on peenem teema: kellel ei juhtuks.

Elementaarsed sõnad, mida üks täiskasvanu võiks osata kirja panna - ainuke tähelepanu vääriv osakond.

See, kes asub kaitsele antud situatsioonis, näitab vaid oma piiratust.

Kuula ära, püüa teha järeldused. Kui ei õnnestu, püüa edasi aga ära näita end ignorandina.

Kangi tõstmine ei saa ju olla kergem , kui mõnede sõnade selgeks saamine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See et ma sinuga ei nõustu ei pane mind küll piiratuna tundma .

Minupuhul sisu ikkagi tähtsam . Kui kellegil on midagi tarka öelda ning loen seda teksti huviga aga poole teksti peal märkan vigaselt kirjutatud sõnu mida peaks iga täiskasvanud inimene oskama , siis ega ma sellepärast jäta teksti lugemata või võtan teksti autorit vähem tõsiselt.

Samamoodi püüa ka sina teha järeldused. Kui ei õnnestu püüa edasi .

Üks asi on parandada mõni kirjaviga (kuigi kõik said ikkagi aru tema lause mõttest ja vaevalt ta sinu noomimise peale emakeele kursutele läheb), teine asi on tema küsimuse peale vastata lihtsalt et mine kooli ...

Jõudu kõigile trennis ja olgu tervitatud emakeele huvilised !

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×