Jump to content
AnneP

IFBB Nordic Championships 2013 - Eesti sportlased puhtad!

Recommended Posts

Suudaks vaid Eesti ka pakkuda nahatoonilt nii värvikirevat seltskonda siis võiks Põhjamaade Meistrivõistluste lava järgi arvata, et tegu pole üldse mitte põhjamaalaste üritusega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keegi tegi nalja vist

Tegelt mina tegin aga sa ei võtnud mind kaadrisse. Kops selline. Ma vaatan et üldse on minust olematud pildid. Vahel paistab ainult jakihõlm ja eredamal pildil on ainult kätt näha. Kivi sinu kapsaaeda. Räme pettumus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelt mina tegin aga sa ei võtnud mind kaadrisse. Kops selline. Ma vaatan et üldse on minust olematud pildid. Vahel paistab ainult jakihõlm ja eredamal pildil on ainult kätt näha. Kivi sinu kapsaaeda. Räme pettumus.

Jälle see "too piima ja kui mune on, võta kuus" nali?

Võtan süü omaks. Olgem ausad, kes neid bikiinisid näha tahab, kui on olemas Härra Rebane?

Kompensatsiooniks palun Mikul homme terve ülekande sind filmida. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale EMV'd oli üks tähelepanek, et kaamera võtab koguaeg otse.

Et kui auhindamine on siis pole võistlejat näha, kuna õnnitleja seisab täpselt ees.

Selle probleemi lahendaks üks lisakaamera lava ees paremas/vasakus nurgas.

Nende kahe kaamera vahel lülitades saaks juba väga hea ülevaate (ka võistluste ajal profiile võttes, mitte ainult auhindamisel).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tublid olid meie võistlejad, üllatused, kindlasti see et kõik meie athletic fitness mehed finaali said. Kindlasti üllatus, et Esta finaalist välja jäi..... Üllatas kindlasti et Johanna suutis finaali saada, mitte oma põhialal ja Reeda väljajäämine pikas bikiinis oli ka üllatus.

Õhtul palun tulge kaasaelama, sest see annab väga palju võistlejatele juurde!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×