Jump to content
Low Protein Forever

Sügiskülv ajab segast

Recommended Posts

Lugupeetud Moderaatorid, minu arvamus on selline, et võiks Sügiskülvi mõneks ajaks peitu panna.

Ausalt öeldes vähemalt pooled tema postitused on täiesti sisutühjad või siis lihtsalt arusaamatud.

Pisikesele järelemõtlemisajale saata, usun, et ma ei ole ainuke, kes enam isegi teemat ei loe, kui näeb, et tema on viimase postituse teemasse teinud

Parimat, MoloM

Kahe käega poolt. Aga see "thumbs up"-i piiramine tema puhul on küll igati õigustatud :P

EDIT: Suht pull oleks teada, kes Sügiskülvi postidele thumbs up'e viskab. Mingi varikonto?

Muudetud kasutaja Invention poolt
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga siis võiks ju mõlemad nooled peitu panna, mitte ainult ühe?

Sellisel juhul puuduks sul võimalus vaadelda seda veateadet ehk sa vaevleks teadmatuses, miks on nooled nähtamatuks muutunud. Ehk kõik on korrektne.

Ma arvan, et Sügiskülv poolt minevikus antud hääled võiks kah süsteemist maha kustutada.

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu foorumikasutamisel küll täitsa olemas redigeeri nupp ka.

Muudetud kasutaja jrx poolt
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

See nupp läks kaduma peale hiljutist noolte-funktsionaalsuse lisamist.

Muidu, kas üldse on huvi, kui tuuakse välja saidi vigu või pole huvi?

Ses mõttes, et ärge kindlasti kuidagi negatiivselt võtke vigade ülesnimetamist.

  • Upvote 3
  • Downvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Tekkis inimestel probleem, et sina liiga palju thumbs up'e viskad - lahendasime probleemi ;)

Tublid, et toimetate.

Muidu tarkvaras ei ole konkreetselt mind vaid on selline tegelane:

actor.jpg

Seega me programmeerimine selle pildil oelva isiku tarbeks. :)

Aga mulle tundub, et ma väljendasin liiga tehnilises keeles ehk mõistetamatult Redigeeri nupu aspekti ja teisi vigu. :)

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Sa vist oled IT-ga kokku puutunud pelgalt teoreetilises plaanis ja sedagi väga põgusalt?

Mis on selle retoorilise küsimuse mõte?

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahe käega poolt. Aga see "thumbs up"-i piiramine tema puhul on küll igati õigustatud :P

EDIT: Suht pull oleks teada, kes Sügiskülvi postidele thumbs up'e viskab. Mingi varikonto?

Mina, siis kui on hea postitus, mis näitab, millised vastused siin foorumis on oodatud.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tsirkus on see foorum ilma külvitagi.

Kel igav, saab enda grafomaaniat rahuldada.

Ühtegi sellist asja mida kuskil mujal kirjas ei ole, nagunii ei leidu.

Arvad, et mitte ükski siinse foorumi külastaja ei suuda kunagi ühtegi originaalset mõtet välja enam käia? :)

Ei tasu nii pessimist ka olla. Vähemalt niipalju see foorum pakub, et paljud inglisekeelsed ning mujal maailmas levivad teadmised tõlgitakse ka Eesti keelde ning seletatakse algajatele lahti. Piisab, kui asi on kohalikul tasandil küllalt originaalne ning foorumi väärtus on päris suur. :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle foorumi väärtus on suurtes piirides mul kirja pandud ;)

Pisiasjad, jah, neid võib olla, aga see kõik kaob müra sisse ära.

Jääb mulje, et inimestel puudub oskus (tahe) teha järeldusi, mõelda edasi, jne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

NÄITEKS, teema, mis vajaks kindlasti hästi selget lahendust: (vaikus siiamaani)




Mis näljatunde leevendamisest saab rääkida mees (mis siis, et 2 meetrine ja 100 kilone), kelle kaloraaž 3500 on.



Ma jätkuvalt ei saa aru, kuidas on võimalik öelda kellelegi, et tema toitumine on korrast ära, samal ajal, kui endal on kaloraaž plussiis, toiduvalikud samasugused nagu igal keskmisel inimesel (jäätis, šokolaad, muuhulgas).


Midagi peab olema siiski valesti mujal.



Tavalise ülekaalulise päevaratsioon ei ole kindlasti protsentuaalselt (kehakaal-aktiivsus-kaloraaž) kuidagi rohkem paigast ära, aga mingil põhjusel ta ikka on ülekaalus. Kus on konks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tavalise ülekaalulise päevaratsioon ei ole kindlasti protsentuaalselt (kehakaal-aktiivsus-kaloraaž) kuidagi rohkem paigast ära, aga mingil põhjusel ta ikka on ülekaalus. Kus on konks?

Konks on selles, et päevaratsioon ON paigast ära. Tavaline ülekaaluline ei tegele lihastreeninguga, seega isegi, kui ta positiivne kaloraaž on samaväärne, siis kulub see ülejääk peki vohamiseks, mitte lihasmassi arendamiseks. Samuti on ülekaalulistel tugev probleem oma toidukoguste järgimisel. Kui sportlane, kes mõistab teemat- ütleb, et tema kaloraaž on 3500, siis ta suure tõenäosusega seda ka on. Kui sama väidab ülekaaluline, siis on ca. 50% tõenäosus, et ta ajab jama. On uuringuid, mis on leidnud, et ligi pooled ülekaalulised alahindavad tarbitavaid toidukoguseid ning alakaalulised ülehindavad.

Seetõttu ongi nii levinud jutt, et "ää, äää, ma olen paks ja ei võta alla kuigi söön sama palju kui teised" ja "ää, äää, lihas ei kasva, kaal ei tõuse kuigi söön samapalju, kui teised". Jama aetakse suust välja, sest toidukoguste hindamine on tavainimese jaoks umbes silmaga pakkumine. NIng silmaga paneb iga algaja nii rämedalt mööda, et ei tasu kommenteeridagi. :D

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seetõttu ongi nii levinud jutt, et "ää, äää, ma olen paks ja ei võta alla kuigi söön sama palju kui teised" ja "ää, äää, lihas ei kasva, kaal ei tõuse kuigi söön samapalju, kui teised". Jama aetakse suust välja, sest toidukoguste hindamine on tavainimese jaoks umbes silmaga pakkumine. NIng silmaga paneb iga algaja nii rämedalt mööda, et ei tasu kommenteeridagi. :D

Täpselt nii ongi. Ise ka siin mingi aeg üritasin enamvähem(silma järgi koguseid mõõtes) vaadata, palju päevas kaloreid tarbin - päeva lõpuks tuli välja, et ~2600 kcal keskmiselt 3 päeva jooksul. Nüüd olen olnud siin mingi aeg dieedil ja kõik toidud üle kaalunud ja võin öelda, et ma söön tohutult vähem, kui siis, et saada 2500 kalorit täis. Täpselt ei oskagi öelda, kuid ise arvan, et silma järgi vaadates panin mingi 1000-1500 kaloriga umbes mööda (ehk hindasin vähemaks tarbitud kalorite hulka).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tavalise ülekaalulise päevaratsioon ei ole kindlasti protsentuaalselt (kehakaal-aktiivsus-kaloraaž) kuidagi rohkem paigast ära, aga mingil põhjusel ta ikka on ülekaalus. Kus on konks?

Võimsam mootor võtab rohkem kütet.(suurem lihasmass põletab rohkem kaloreid).......ja nagu juba mainiti,siis see kehakaalu-aktiivsuse-kaloraazi suhe on reeglina ikka paigast ära mitte samaväärne. :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võimsam mootor võtab rohkem kütet.(suurem lihasmass põletab rohkem kaloreid).......ja nagu juba mainiti,siis see kehakaalu-aktiivsuse-kaloraazi suhe on reeglina ikka paigast ära mitte samaväärne. :)

Lihasmass niisama ei põleta tegelikult suurt midagi. :D - Pigem ikka selle treenimine ning kogu ainevahetuse ergutamine, mida see kaasa toob.

Muudetud kasutaja Archangel poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No pagan, ma pean küll vaeva nägema, et 'normaalsest' toidust 2500 täis saada, ja kui peaksin üle minema, usun,et rasva kõhule tekiks juurde.

St. torte ma ei söö, pirukaid samuti mitte :)

Päevas üle 2 paki kohupiima, valgukoks, 5 munavalge, 200-300 g liha , ja siis juurdekuuluva riis-tatar-aed-puuviljad sisse ajamine läheb kuidagi olemine raskeks.

Keskmisest aktiivsema toimetamise juures.

Muudetud kasutaja Marxengel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Arc on eesti ajaloos üks väheseid treenereid, kes seisukohti omab ja valdkonda uurib- väga tore lugeda.

MarxE on väga hea analüüsivõimega ja vajalik element populaarteadusesse ja saidi normaliseerimisse.

Mina neile mõlemile soovitan siin rohkelt nooli vajutada. :)

Aga mida teised eesti treenerid arvavad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×