Jump to content
JJ14

JJ14-ne Blogi

Recommended Posts

Hei!

Otsustasin ka blogi teha siia, räägin natuke endast.

Olen 14-aastane poiss, kaalun 115kg ja olen 188cm pikk.

Kogu oma elu mõtlesin ma kaalust, kui ainult mingist numbrist, mul oli sellest suhteliselt ükskõik.

Aga kui see ainult kasvas ja kasvas sain ma aru, et midagi tuleb ette võtta.

Selle suve algul hakkasin igapäevaselt tegema kätekõverdusi ja rohkem liikuma.

Blogi mõte minu jaoks on see, et ma saaksin näha oma arengut ja saada teistelt nõuandeid ja nippe.

Sügisest on kindel plaan hakata käima jõusaalis, aga enne sügist pean läbi ajama koduste vahendite ja jalgrattaga.

Täna tegin näiteks sellise trenni:

40min rattasõitu;

30min ujumist;

5x10 kätekõverdust;

5x10 kõhulihaseid;

5x10 kükke.

Peale seda tegin veel Wii peal poksimist 1h, mis võttis ikka täitsa läbi.

Plaan on hakata iga päev rattaga ujumas käima ja siis peale seda teha läbi mingi kava, mida saaks kodus teostada.

Ja nii kuni suve lõpuni, iga nädal tahaks alla võtta umbes 1,5kg, siis oleks suve lõpuks midagi 105kg kanti ja sealt saaks juba koos jõusaali ja korras toitumisega üha enam kaalu langetada.

Iga nädal pühapäeval hakkan kaaluma ja kirjutan ka kaalu siia kindlasti.

14. juuli - 115kg.

Ootan teie nõuandeid ja kommentaare.

J.

Muudetud kasutaja JJ14 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ka ise märganud, et sel härral on oma stiil, lause ülesehitus + kirjavead. Hetkel jaurab kahes teemas, siin ja "15 aastan poiss otsib abi treeningul ja toitumisel". Kaks trennat juba võitlevad, kes saaks oma kava talle müüa :)

Asja teeb eriti imelikuks ( loe läbinähtavaks ), et tuleb keegi uustulnuk ja kohe lendab laivi, teab kuidas alustada uut teemat ja kõiki võimalusi antud foorumis. Ka tüübi ninakust on märgata igas tema vastuses. Lisaks, ei ole 14- ja 15-aastased uustulnukad nii julged!

On varemgi lennanud laivi analoogseid tüüpe analoogsete teemadega. Eriti lamp oli kunagi teema, kus uustulnuk teatas et kükk on mõtetu :)

Siin liigub üks hull, kel pole peret ega sõpru ja see on tema ainus viis end lõbustada, ebastabiilse peale ei saa ärrituda.

Küll aga võiksid IT-mehed sellele anomaaliale lõpu teha, postituste aadressi kontrollida ja kaaluda selle jäädavat blokki :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vandenõuteooriaid võite teistes foorumites arutada, ma pole LPF ja selle 15-aastase poisiga pole mul ka mingit pistmist.

Foorumisse teema tegemine nüüd küll midagi rasket pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
(Ja Lkv poolt ootaks seekord, et ei peletaks uusi plogijaod minema, nagu seda Urmo blogiga tegid.)

Kui sa ei tea, miks ma teise kasutaja ja blogi kustutasin, siis ole vait ja õpi õigekiri ära. Tõsiselt viskab kopa ette sinu targa mängimine, mine ravile ja leian endale muud ka peale arvuti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul pole suurt muud öelda, kui et teil on paranoiad, kujutate ette asju.

Tarmo ja Lkv- te peletate inimesi eemale nõndamoodi. Õppige elama nii, et ei peleta. Lkv teab väga ilusti, pole normaalne kellegi (Urtzi) blogi nimetada mõttetuks, ja Trmop teab väga hästi, et Paide treenijat põdrajalaks nimetada polnud ka õige tegu, mõlemad te siin kordate oma vigu, sellise suhtlusega inimesed eemalduvad siit. Nii on. Paljud inimesed väljaspool ütlevad, et siinse foorumi arvamusliidrid on vaenulikud, proovige parandada siis oma suhtlemist, et nii ei näiks.

Blogi tegemine oli väga hea mõte, ja ära lase end häirida sellisest vastuvõtust siin. Ise olen samuti tänasest alates dieedil, ja kajastan oma siinses blogis kulgu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

15. Juuni 2013

Tänane trenn:

40min rattasõitu;

5x10 kükke;

2h 30min Wii peal poksimist (see võtab mind väga läbi, suht julmalt higistan, kui seda mängin);

Nüüd õhtu poole teen veel 5x10 kätekõverdusi ja kõhulihaseid.

Toitumist panen ka kirja endale, siis ei söö ka nii palju, proovin nii palju, kui võimalik tervislikult toituda ja palju puu- ja kõõgivilju süüa.

Minu menüüs on ka sees pruun riis, kana, kodujuust ja muud sellised asjad, mida olen foorumist leidnud.

J.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline Wii mäng?

Ma ei ole elus kunagi seda mänginud ega üldse Wii-d kasutanud, kuid see on alati erinevates töökohtades olemas olnud. Täiskasvanud inimesed lõuna pauside ajal sedalaadi asja teevad, on ka mingi plastik kitarridega variant, on ka mingi tantsimise variant, ja ka siis jooksmise oma nagu näha.

Selle asja miinuseks on see, et kui sul elavad all naabrid, siis arvatavasti segaks neid vist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Wii poks on tõesti hea kardio , sugulasega saab vahest tema pool lasta muidugi meeldib kinnastega trennis teha rohkem nõuab ikka liikumist ka :)

Edu ja jaksu edasi , praegu paistab et läheb tublisti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga tundub, et oled jõutõstja kehaehitusega. Sel juhul võiksid proovida jõusaalis palju rinnalt surumine, kükk ja jõutõmme hetkel juba on. Arvatavasti sinu vanuse kohta on sul juba praegu head jõu näitajad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud, lifthard, edu läheb vaja!

Eks ma proovin need ära, kui jõusaali lähen sügisel, ega ma just nõrguke pole, käe olen kõigil oma vanustel ja ka natuke vanematel siiani ära surunud, aga ei tea, kui suur näitaja see just on.

J.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

16. Juuni

Tänane trenn:

1,5h poksi jälle, eilsest olid käelihased veidi valusad, ei hakanud täna nii palju tegema;

5x10 kõhulihaseid;

10x10 kükke;

10x10 kätekõverdusi.

Äkki on teil veel ideid, mida saaks teha, ratas jäi ka täna ära, kuna ilm väga tuuline siin.

J.

Muudetud kasutaja JJ14 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal mul meeldib näiteks käia jõe äärde ja ns jalutamas kulutab natuke kaloreid ja kulutab tühja aega nii , näiteks mine täna veel jõe äärde uju ja siis kui tagasi jõuad on kell juba palju nii ,et väike kodujuust ja magama.

Muudetud kasutaja lifthard poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lifthard, nägin su postitust kahjuks liiga hilja, et veel ujuma minna. :D

17. Juuni

Täna otsustasin mitte väga pikka trenni teha, kuna tuul oli hommikupoole väga kõva, siis ratast sõitsin toas trenazööriga.

Õhtupoolikul käisin ka ujumas, aga kuna tuul oli ikka veel päris kõva ja vesi ka külm, siis tulin kiirelt tulema sealt.

Toitumise koha pealt nii palju, et kuna ärkasin väga hilja, alles pool kaks päeval, siis hommikusöök jäi vahele, nö "lõunaks" sõin suvikõrvitsat hakklihaga, sinna kõrvale veidi hapukoort, õhtuks pelmeene ja kuna olen suht kaua üleval öösiti, siis 11 paiku tegin veel ühe söögikorra: ~75g kodujuustu, 1 tomat ja paar kananagitsat. Nende toidukordade pärast ei muretse kuna portsjonid olid väiksemad, kui varem, aga lõuna- ja õhtusöögi vahele "näksisin" 2 pulgajäätist ja 2 virsikut, kas see on väga halb, et ma nii palju söön, või pole see väga hull? Jäätised olid mõlemad ~200kcal 100g kohta.

J.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on näiteks kodus toidu kaalumise jaoks kaal ostetud nii ,et soovitan sul ka osta teeb mitu korda elu lihtsamaks ei pea muretsema kas sööd piisavalt või liiga palju.

Teiseks kasutan myfitnesspal-i jube hea programm sisestan sinna kõik asjad just kõik asjad isegi soola koguse kuna tahan enda sodiumi taset ka jälgida, hakka ka sinna enda asju sisse trükkima ja kaal teeb asja lihtsamaks ja soovitan osta ikka normaalse kaalu millel saad taara mahaarvestada.

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

22. Juuli

Selle nädalavahetuse veetsin Saaremaal, käisin kalal ja õgisin palju pastat sisse.

Hetkel on ilm väga tuuline ja vihma sajab, hommikul ka kaalusin end ja eelmise nädalaga olin alla võtnud üllatavad -2.5kg, ehk kaalusin 112,5kg.

Kui vihm järgi jääb, lähen ehk ka ratta sõitma veel, hetkel teen sees pushupe ja kõhulihaseid.

J.

Muudetud kasutaja JJ14 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×