Jump to content
bAww

Kaotada rasva, et saada sixpack

Recommended Posts

Tere, olen 14 aastane 178cm pikk ja kaalun 61 kilo.

Tahaks siis teie abi et saada endale six pack. Sügisel hakkan tegelema jälle ujumisega, suvel oli paus.

Mis alad oleksid veel head et kaotada rasva? Eriti kõhu pealt.. Voi mida ma tegema peaksin et kaotada rasva.

Tänan kõiki kes aitavad :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõhulihaseid treenin ;) aga kas midagi rasva vastu poleks ? :P

Rasva? Arvesta sellega, sa oled kasvav veel ja organism areneb veel.

Tuleb lihtsalt süüa tervislikult ja vaadata, mida sööd! Muud midagi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rasva? Arvesta sellega, sa oled kasvav veel ja organism areneb veel.

Tuleb lihtsalt süüa tervislikult ja vaadata, mida sööd! Muud midagi

veel tähtsam on see, kui palju sa siiski mida sööd

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

178 cm ja 61kg, mis siin imelikku?

Neid numbreid vaadates paistad sa olema kõhnem indiviid,kes tahab 6packi.Ujumist võid teha nagu sa eespool mainisid,lisaks hakka tegema keharaskusega harjutusi (lõuatõmbed,kätekõverdused,rööbaspuu,kükid ühel jalal jne).Esialgu panegi põhirõhk nendele.Kõrvale võid teha vahest mõne ringikese jooksu,sõita ratast ujuda -valik on sinu.Tervislik süüa- söö liha,muna,piimatooted,juurviljad,kala,puuviljad.Proovi vältida tühje kaloreid nagu maiustused,limonaadid,mahlad,krõbinad,krõpsud jne.Vahest muidugi võid siin-seal midagi sellist ka lubada,aga suures plaanis ära alatasa näksi midagi või käi limonaadi purk näpu vahel ringi.Parim janukustutaja on vesi.!Üldiselt hetkel oled sa kasvav noor inimene,seega söö,söö ja söö.Ja lihtsalt mainin ,et lokaalset rasvapõletust pole olemas,sa võid vähendada üleüldist rasvaprotsenti.Tee trenni,söö korralikult ja küll see 6 pack ka ühel päeval tuleb. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

veel tähtsam on see, kui palju sa siiski mida sööd

Kui sa ülevalt loed, siis oli see esimene kommentaar, et söömine on väga tähtis ja see mida sa sööd ja kuidas sa sööd!:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks ma üritan siis korralikult süüa. Maiustustest ja muust sellisest hoian eemale. Hakkan jooksmas ja ujumas käima.

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q71/s720x720/1017414_392973887478720_42286378_n.jpg ja teen neid harjutusi + veel mõned teistele lihastele. Järgmine suvi oleks siis juba trimmis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks ma üritan siis korralikult süüa. Maiustustest ja muust sellisest hoian eemale. Hakkan jooksmas ja ujumas käima.

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q71/s720x720/1017414_392973887478720_42286378_n.jpg ja teen neid harjutusi + veel mõned teistele lihastele. Järgmine suvi oleks siis juba trimmis?

Sa ise pead kõige rohkem tahtma!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q71/s720x720/1017414_392973887478720_42286378_n.jpg ja teen neid harjutusi + veel mõned teistele lihastele. Järgmine suvi oleks siis juba trimmis?

Neid võid ka jah teha,aga põhirõhk pane nendele harjutustele mida ma enne soovitasin.See kui sa teed päevas tuhat istessetõusu ei too sul 6packi rohkem välja,kui sa teed mõistliku mahuga mõned korrad nädalas.Kvantiteet pole alati kvaliteet. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõhulihaste välja saamiseks loeb 70% toitumine ja 30% trenn. Kuskil oli video ka, kus suhteliselt paks vend tegi igapäev 1000 sit-upi ja juba pikemat aega nii, aga näha pole midagi. Seal rasva all ilmselt midagi oleks, aga jah see tuleb eest ära saada. Intensiivsed trennid aitavad, erinevad intervall trennid pluss siis väga korras toitumine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega kõhulihaste treenimine ei põleta kõhu pealt just nii ,et see on loogiline et paksu ei saanud.

Ja mis värk kõigil nende kõhulihastega on ma olen ka 16 ,aga ma küll ei tahaks olla 59 kilo ja olla nagu sulg oma tite kõhulihastega.

Muudetud kasutaja lifthard poolt
  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×