Jump to content
Kaspar90

Hea invetaariga jõusaal Tallinnas, kus saab...

Recommended Posts

Tere,

Vabandan ette, kui teema olemas ja otsingut ei tihka kasutada. :)

Palun soovitage hea inventaariga jõusaali Tallinna kesklinnas või Kristiine kandis, kus on soodsa hinnaga 1x või 10x pääse. Kuna külastan jõusaali nädalas ca 2 korda, ei ole pointi maksta kuumaksu.

Ette tänu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://www.hcgym.eu/

Ei ole Kristiinest väga kaugel. Ühed parimad ühe korra hinnad, 2-5x odavamad, kui mujal. "Underground" stiilis koht, kus päris mitu omapärast masinat, pinki, mis mõeldud väga suurte raskuste jaoks. Võrreldes teiste kohtadega üldiselt vähem asju mis tähelepanu kõrvale juhiksid trenni tegemisest. Pigem motiveeritakse sind ribadeks kuna pooled vennad liigutavad selliseid raskusi mida ise ei julgeks puutudagi. :D

Aga eks kõik sõltub mida sa "hea inventari" all silmas pead. Tuhandet tilu-lilu masinat sealt ei leia. Küll õpetatakse sind kiiresti baasharjutusi nautima. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ainult 2X külastad, siis ei pea olema väga hea inventar.

Sel juhul suvaline lähim saal kesklinnas.

Hommikune/õhtune kuu pakett oleks samuti soodne, näiteks Z-jõusaalis on hommiku pakett 20 eur/kuu,

http://www.zelluloos.ee/uploaded/hommik.jpg

Ise kirjutasin kahele jõusaalile sama emaili, et kas nad soodustust teevad, andsin teada et kõrval jõusaal teeb.

Ja siis hakkasid mõlemad pakkuma soodustusi, mida hinnakirjas polnudki, see oli Fun :D

See meilivestlus on mul vist ka toidulisandi tööstuse sõduri Arc-i fitnessi foorumis vist olemas, lahe vestlus oli igatahes, lähen vaatangi üle kohe.

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ainult 2X külastad, siis ei pea olema väga hea inventar.

Sel juhul suvaline lähim saal kesklinnas.

Hommikune/õhtune kuu pakett oleks samuti soodne, näiteks Z-jõusaalis on hommiku pakett 20 eur/kuu,

http://www.zelluloos.ee/uploaded/hommik.jpg

Ise kirjutasin kahele jõusaalile sama emaili, et kas nad soodustust teevad, andsin teada et kõrval jõusaal teeb.

Ja siis hakkasid mõlemad pakkuma soodustusi, mida hinnakirjas polnudki, see oli Fun :D

See meilivestlus on mul vist ka toidulisandi tööstuse sõduri Arc-i fitnessi foorumis vist olemas, lahe vestlus oli igatahes, lähen vaatangi üle kohe.

Arvestades, et ma olen viimased kaks aastat stabiilselt pea kõiki toidulisandeid maha teinud ja sellega kohalikku kuulsust kogunud siis on sinu poolt antud tiitel lausa naeruväärne. Ei midagi muud kui järjekordne näide sinu kehvast tähelepanuvõimest, aga seda ei pea muidugi mina eraldi välja tooma. Seda näevad kindlasti kõik. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvestades, et ma olen viimased kaks aastat stabiilselt pea kõiki toidulisandeid maha teinud ja sellega kohalikku kuulsust kogunud siis on sinu poolt antud tiitel lausa naeruväärne. Ei midagi muud kui järjekordne näide sinu kehvast tähelepanuvõimest, aga seda ei pea muidugi mina eraldi välja tooma. Seda näevad kindlasti kõik. :)

Mul on hajameelsus viimasel ajal muidu tekkinud, ei teagi miks, võib-olla umbsus soodustab seda.

Aga tähelepanu osas ma küll ei näe midagi erilist, sest täiesti normaalne on siinsele kommuunile õpetada vahet tegema arvamuse avaldajatel, et nende jaoks on see siin uus asi, nagu ka blogimine ja vaba suhtlus ja muu. Las nad õpivad tähele panema sinu signatuuri, ja nägema selle seost sinu poolt räägitava jutuga. Antud juhul on seos ju täiesti olemas, promod jõusaali, mille juured ulatuvad sinu staabiülemani. Ja promo pealegi, ega midagi halba siis pole selles, mina kasutan võimalust teiste silmaringi avardamiseks.

Toidulisandite maha tegemine on tore. Tiitel on siis ebatäpne vist, olen nimetanud selle tiitliga igaühte, kelle signatuuris on mingi toidulisandi tööstuse veebi-aadress vms, ega ma täpselt ei juurdle mida nad müüvad, kas kavasid või lisandeid või muud. Anyway, mis selles tiitlis halba on, tore tiitel ju. Samas ma siis mõtlen täpsema tiitli peagi välja. Idee on selles, et arendada siinset kommuuni välja, et nad õpiks vahet tegema kommerts-arvamusel ja mitte-kommerts taustaga isiku arvamusel. Ja muud õpetada, näiteks õppisime siin kommuunis hiljuti, et artikleid võib kirjutada ka aforismidest ja muust sotsiaalsest, et ei pea olema ainult tõlge valdkonna spetsiifilisest artiklist, võib ka aforismidest näiteks rääkida.

Eks ma pean täpsemalt end väljendama hakkama, juba kaks korda vist öeldud, et ebatäpselt väljendan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×