Jump to content
canibus

Crosstrainer või velotrenaźöör

Recommended Posts

Teema siis selles, et kevadel/suvel sõidan jalgrattaga õues. Korraga umbes 30-50 km ja seda pea iga päev. Mõtlesin, et tahaks sügisel ja talvel ka midagi teha. Olen küll päris kõhn, aga tahaks lihtsalt üleni trimmis ja terve ka olla. Jalgrattasõit on siiani väga hästi mõjunud. Jalad on palju ilusamad ja pea kõiki naisi kibutavat tselluliiti justkui polekski. Enne natuke oli.

Siit siis küsimus. Kumb sobib tubaseks treeninguks rohkem, kas crosstrainer või velotrenaźöör? Kumb treenib paremini? Mille järgi neid üldse valida? Mis ma peaksin vaatama crosstrainerit või velotrenaźööri ostes?

post-31729-0-07859200-1373473772_thumb.j

post-31729-0-73643500-1373473780_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ise usun rohkem crosstrainerisse, kuna seal saab kogu keha tööd.

Ka spinningus saab tegelikult peaaegu kogu keha tööd. Sinu välja toodu aga pole spinningu oma.

Mis ostmisesse puutub siis mina kindlasti võimaluse korral eelistaks tuntud firmasid ja tahaks ka ise proovida, kuidas kehale need asendid tunduvad :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah lisasin tavalise velotrenaźööri pildi, aga mõtlesin ka spinninguratta peale. Et siis nii crosstraineri kui ka spinningurattaga saab kogu keha trenni?

Kas sa saaksid palun öelda millised need tuntud firmad on? :) Ma väga võhik sel ala. Kettler käib sinna tuntud alla või mitte? Kus neid aparaate üldse müüakse? Tahaks minna kohapeale vaatama :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah lisasin tavalise velotrenaźööri pildi, aga mõtlesin ka spinninguratta peale. Et siis nii crosstraineri kui ka spinningurattaga saab kogu keha trenni?

Kas sa saaksid palun öelda millised need tuntud firmad on? :) Ma väga võhik sel ala. Kettler käib sinna tuntud alla või mitte? Kus neid aparaate üldse müüakse? Tahaks minna kohapeale vaatama :)

Kettler üks tuntumaid, ega nii paugupealt kohe muid ei tulegi. Eks kui näed mingeid teisi brände, siis pane kirja ja vaatame, kas on tuntud :)

Kettleril on pood Tartu mnt minuteada, Keskturu kandis. Kaubamaja trollipeatuses on ka mingi spordioutlet, kus võib trenažööre olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Gmasteri kirjeldatud poed on - www.bensport.ee Ujumisasju ostes sai seal kogu aeg soodukat, kui küsisin kas allahindlust ka saab.. ei tea kas enam kehtib. :D

Ise sain kunagi ime läbi 30 euroga väga korraliku velotrenažööri. Siiski ütlen ausalt, minu poolt kasutust leidis ta algul rohkem ja nüüd vähem, sest ta ei ole ikkagi mugav. Üle 100 euro selle eest välja ei oleks käinud. Soovitan sul proovida kas sulle üldse meeldib rattaga nö sees sõita. Käi mõned korrad jõusaalis väntamas, see on tegelikult väga erinev. Mulle meeldib ka õues rattaga sõita, toas aga väga mitte. Ainult wattbike on minu meelest mugav, sellega vuraks tõesti, aga hind on ka päris krõbe. www.concept2.ee

wb_freeride.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtlesin, et ei hakka uut teemat tegema ja küsin siin. Plaan koju soetada crosstrainer. Kas keegi oskab öelda, mis on tähtsamad kriteeriumid/näitajad, mida peaks valides jälgima?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
6 hours ago, ankaa said:

Mõtlesin, et ei hakka uut teemat tegema ja küsin siin. Plaan koju soetada crosstrainer. Kas keegi oskab öelda, mis on tähtsamad kriteeriumid/näitajad, mida peaks valides jälgima?

Mugav/sujuv liikumine. Spordiklubi omades on väga suurt rõhku pandud liikumise ergonoomilisusele - kallid masinad on väga mõnusa sujuva käiguga, odavad "kodu" masinad on sellise tundega nagu üritaks tanki juhtida (ma arvan, pole ise tanki juhtinud).

Ehk siis klubiomad on sellise elliptilise liikumisega, koduomadel on siuke tunne nagu kisuks kätega väga lühikest amplituudi väga jäigalt edasi-tagasi.

Ise ütleks, et oleks hea veidi rohkem kui paar miuntit seda enne ostmist vändata ja mõelda, kas oled valmis seda kümneid tunde tegema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Crosstrainer on hea, veel parem crosfit treeningud. Igasugused rühmatreeningud on hea vaheldus ja uued sõbrad!

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On 11/14/2020 at 8:18 PM, vend vähk said:

Crosstrainer on hea, veel parem crosfit treeningud. Igasugused rühmatreeningud on hea vaheldus ja uued sõbrad!

 

 

Täiesti erinevad asjad ju.. ainus mis sarnane, on sõna cross...

üks on üksitegemine, teine puhta rühmatrenn.

Ja kauaks meil neid rühmatrennegi on, koroonanumbreid jälgides..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vastsündinu ja ka koroona tõttu saali ega rühmatreeningutesse ei saa tõesti. Kunagi üle 10 aasta tagasi oli mul kodus üks vana crossttainer, TV poest oli soetanud veel mu vanemate poolt. Ja see oli väga hea masin, sujuv ja mugav. Siis esimese lapse järgsed kilod sulasid litsalt. Olen nüüd paari masinat proovimas käinud ja ei ole hea tunne tõesti. :( 

ei teagi mille kasuks otsustada, kindel on see, et pean saama kodus teha trenni...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×