Jump to content
martinkink

Martinkink blogi

Recommended Posts

Aa,noo selge siis.Ma isiklikult pole nii spetsjomm vend. :) Olen ise hantli viltu hoidmisega randmele haiget ka teinud,seepärast mainisin.Endal piisas tookord randme sirgelt hoidmisest ,et harjutuse sooritamine mugav oleks. :) Hetkel teen üldse seistes kangiga ja täisamplituudiga :) Mulle endale sobib nii kõige paremini.Aga ega see olenebki inimesest,mis kellegile sobib.Ütlen veel,räägin lihtsalt sellest mis MINULE sobib.Endal nii "viltuste" hantlitega oleks randmed sodiks päris kindlalt....Aga üks video ka hantlitega surumisest....ise olen nii teinud,habab küll.Aga see minu kogemus :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Mis puutub täis-amplituuti, ehk sellesse, kas käsi täielikult sirgeks lasta lõpuks või mitte, siis selle kohta on mitmeid arvamusi olnud.

Olen näinud videoblogisid, kus öeldakse, et pole vaja selles harjutuses lõppfaasis käsi sirgeks ajada. Ja ka biitsepsi tõste kohta räägivad sama koolkonna inimesed, et poel vaja kangi tõsta lausa vastu õlgu, et seal lõppfaasis õla lähedal biitseps enam ei tööta. Teised soovitavad lõplikku amplituuti igas asjas.

Mõned seismise militaar-pressis lukustavad lõppfaasis lausa õlad nagu tõstjad, et kukla taha jääb kang sirgetele kätele, mitte aga ette.

Kui õlad on katki juba läinud, siis tuleb valida lõpuks selline viis, mis mugav ja võimalik tundub :)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenn läbi

Muide, et ikka eriline jõusaali pervert olla, ostsin endale arginiini ja tauriiniga šampooni :P Kubet ma küll sellega pesta ei julge :blink:

Täna juba hakkasid raskused tundma andma. Enam ei olnud trillallaa-trullallaa

Lõuatõmbed - 5kg - 5*5

Tõmbed plokil neutr - 60kg - 3*12

Eeskükk - 80kg - 3*10 - juba hakkas huvitav...

Tere hommikust - 40kg - 3*10

Kaldpingil tagaõlg - 6kg - 3*15 - siin oli ilusti väike ats suunajaks ning oli ka kohe vahet tunda. Enne oli ka õla keskosa päris palju abis, kuid nüüd oli ikka õlg tagant päris läbi

Plank - +2,5kg - *2min, *1,30, *1,15 - on ikka hull harjutus, värised, mis lausa tõmbled :D , üle keha, kõhulihased krampis. 2.5kg ketas oli siis alaselja peal.

Homme siis proovin kettidega surumist. Jällegi esimest korda ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Lõuatõmbed - 5kg - 5*5

Tegelikult see +5kg on rohkem kui 5, sest juba ketiga vöö kaalub palju. Kui teed täis põiega, siis ka +1 kg, jne.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult see +5kg on rohkem kui 5, sest juba ketiga vöö kaalub palju. Kui teed täis põiega, siis ka +1 kg, jne.

post-29847-0-41589400-1384196389_thumb.g

Lisan pildikese oma kogust alates septembri algusest - 94 karpi tornis. Homme lähevad heliruumiks

post-29847-0-02543900-1384196539_thumb.j

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile ei jõudnudki kirjet lisada. Teeme tasa.

Kangiga surumine - kettidega - 80+kg 5*1, 80kg 5*3 - ilma kettideta

Surumine hantel põrand - 32kg 3*8

Lendamine - 16kg 3*10

Püsti biitseps z-kang - 40kg 4*6

Püsti biitseps hantel - 14kg 3*13

Plokil triits - 65kg 4*7

Rööbaspuud - *14, *7, *6, *3 - puhkus siin 30sek. Järgmine kord proovin puhkuse teha minutini ja 3 korraga siis 30 täis saada

Käimas siis Movember ja minu naine ütles selle peale, et see kuu võiksid sa JUST iga päev habet ajada. Ja ma vastasin :D


PS! Nii armas, et sügiskülvaja kõigile +1 paneb. :mellow:

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna käisin TLÜ-s

Sain kuskilt mingi fking viiruse külge. Pole poolteist aastat haige olnud. Jube närvi ajab, et treeningutel ei saa maksimumi anda. Täna ei tahtnudki midagi üles kirjutada. Läksin sinna pumpasin reie pressil+sirutusel+kõverdusel+kükil verd täis. Niimoodi ikka, et reiest saab üks tükk ja põlvest kubemeni on nagu kasehalg. Kõva ja tummine. Olen ka peeglist hakanud vaatama, et jalgadesse on ilusat kumerust juurde tulnud. Suurepärane. Jalad koos pressil annab tulemusi.

Eile käisime sünnipäeval ja kõik mu ilusad triiksärgid olid väikseks jäänud :lol: Riietest on ikka väga hästi aru saada kui oled natukenegi kasvanud. Püksid ei taha reitest üle tulla, aga vöökohta saab teise inimese kõrvale panna. Ulme värk

Homme ravin ennast korralikult ja kurbusega pean tõdema, et trenn jääb vahele. Ravin ennast esmaspäevaks terveks, et üks korralik 85kg 5*5 ära teha. Tuleb teha lihtsalt. Asjaolud sunnivad ^_^

Homme lisan ka oma väikese toitumise makrodega. Ja kus siis hakkab siia postitusi tulema ;)

Stay cool...

Minu lembelaulud - 1:18...

Muudetud kasutaja martinkink poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hakkasin siis vaikselt igapäevaselt kirja panema kõike, mida suust sisse topin, et jälgima hakata, kui palju on vaja, et kaalu tõsta/langetada. Siiani olen söönud nö tunde järgi, peaasi, et valgu täis saaks. Nii palju suudab ikka päeva jooksul meeles hoida. Alustasin 3500KCal pealt ning kaalun end hommikul ja õhtul. Enne ja pärast magamist.

Tänased makrod - 3499,4 KCal - Valgud 285,8, Süsivesikud 274,3, Rasvad 140,1

Rasvu jube lihtne ikka täis süüa. Imelihtne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimati mõõtsin ennast 13.10.13, 13. oktoober siis. Olen nii iga 3-4 kuu tagant ikka vaikselt mõõte kirja pannud. Alguses panin iga kuu aja tagant, aga siis olid vahed nii väikesed või isegi olematud, et lükkasin asja paari kuu peale. Mõõtmise ajal kaalusin 93,9Kg. Pikkus on mul 193cm

Mõõdud -

Ümber õlgade - 129cm

Kaenla alt/rinnaümbermõõt - 110,5cm

Naba kõrguselt - 89,5cm

Reie ülevalt - 63,5cm

Säär - 40,5cm

Käsi lõdvalt - 32,5cm, pingul - 38cm

Käsivars - 30,4cm

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viitsiksid pohjendada miks sellised makrode kogused-vahemikud?

Tanud.

1) Söön täis 3500Kcal tulgu, mis tuleb.

2) Olen suur Milos Sarcev`i fänn ning tema arvab, et 2-3g valku kehakilo kohta on hea viis kuidas ennast suureks/lihaseliseks süüa. Tema arust muidugi isegi rohkem. Ta ise sööb 500g valku päevas. Pigem jäägu valku üle kui puudu

3) Rasvu tuleb niipalju, sest söön palju mune(kõige odavam+ kõige kvaliteetsem valk) munadega enda rasvad lakke ajada on imelihtne. Eile tuli nt 16 M muna

4) Kõik, mis üle jääb tuleb süsivesikutest. Ma ei tee endale nö ette toite. enne suhupanemist käib kaalult läbi ja nii nad õhtuks kogunevad. Eile, et 3500 kalorit täis saada jõin õhtul 269ml piima.

Täna tulevad kindlasti teistsugused numbrid. Kalorid ainult samad ning ka valgud enamvähem. Rasva tuleb üle saja kindlasti ;)

Muudetud kasutaja martinkink poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Mis puutub munasse, siis see on tõesti üks positiivsete omadustega asi. Sest kui loom tapetakse, siis tema sees hakkavad momentaalselt roisk-bakterid paljunema, algab mädanemine, koheselt.

Kanamunaga aga seda ei juhtu. Teiseks kanamuna on nagu ka paljud puuviljad kaitstud bakterite eest kaitsva koorikuga.

Ses mõttes proteiinihuvlised võiksid kindlasti muna eleistada lihale.

Lisaks on munakollasel ka parem maitse, kuid liha naturaalne maitse on üsna kehv, seetõttu teda maitsestataksegi pipraga.

Aga kas ja kuipalju inimene seda muna ja liha vajab, selles osas muidugi on erinevad arvamused, ja las siis ollavad.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1) Söön täis 3500Kcal tulgu, mis tuleb.

2) Olen suur Milos Sarcev`i fänn ning tema arvab, et 2-3g valku kehakilo kohta on hea viis kuidas ennast suureks/lihaseliseks süüa. Tema arust muidugi isegi rohkem. Ta ise sööb 500g valku päevas. Pigem jäägu valku üle kui puudu

3) Rasvu tuleb niipalju, sest söön palju mune(kõige odavam+ kõige kvaliteetsem valk) munadega enda rasvad lakke ajada on imelihtne. Eile tuli nt 16 M muna

4) Kõik, mis üle jääb tuleb süsivesikutest. Ma ei tee endale nö ette toite. enne suhupanemist käib kaalult läbi ja nii nad õhtuks kogunevad. Eile, et 3500 kalorit täis saada jõin õhtul 269ml piima.

Täna tulevad kindlasti teistsugused numbrid. Kalorid ainult samad ning ka valgud enamvähem. Rasva tuleb üle saja kindlasti ;)

Soovitan vaadata/kuulata :)

Muudetud kasutaja SKG poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma vahepeal sõin 100g-150g valku päevas tundsin kuidas mu taastumine oli aeglustunud võrreldes 200+ valguga päevas. No vot võta nüüd kinni. Igale inimesele sobib oma, mulle meeldib nii süüa ja see toimib. Ma ei tunne ennast ka väsinult tänu madalale süsivesiku kogusega. Ja nagu mainisin, täna tulevad teistusugused numbrid. Kindlasti söön pigem paki kodujuustu kui makarone. Maitse asi

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Proteiini-söödikud usuvad, et mida rohkem proteiini nad söövad, seda kõrgem on hormooni IGF-1 töö.

Tegelikult aga nimetatud hormooni töö 1-2% rohkem või vähem ei muuda suures pildis midagi.

Ja ku isaate oma 50g proteiini toidust, siis see hormoon enam ülespoole ei lähe, 150g ja 250g ei mõjuta enam, küll aga 20g proteiini võib 1-2% alla viia tolle hormooni. Et üldiselt selline teema minumeelest.

Aga tolle kiilaka videod on head, soovitan tellida.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mnjaa... B)

Eilsed numbrid siis - 3481,6KCal, 192,1 valku, 336,1, süsivesikuid, 164,6 rasvu

Sisaldas - jäätist, šokolaadi, 200g tatart, 13 muna, greipi, mandariini, leiba, piima, kodujuustu jne.Mis täna tuleb, kes seda teab ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas te päriselt ka usute seda jama ?

Argumenteeri väidete vastu, ära lange "ad hominem" rünnakute tasemele. Sellega ei saavuta absoluutselt midagi.

Lihaskasvuks vajalike valgunumbrite kohta on uurimustöid viimasel ajal tehtud palju ning arvamuste korrigeerimine on täiesti normaalne. Pidagem aga silmas, et jutt käib valgu "vajadustest" otsese lihaskasvu jaoks. Ma soovitan endiselt pea igaühele 2g/kg kohta valku, mitte, et see ilmtingimata lihaskasvu rohkem pakuks kui 1.5g/kg kohta, vaid pigem selle tõttu, et kõrgemad valgukogused toovad üldjuhul muud head kaasa.

Mõõdukatest valgukogustest rääkis aastakümneid tagasi ka Mike Mentzer, kuigi tema loogika oli omajagu logisev.

Aga jah, see, et valku ei ole võib-olla niivõrd palju vaja otsese lihaskasvu jaoks ei tähenda, et see ei tuleks muudeks asjadeks kasuks. Nagu näiteks näljatunde parem vähendamine, stabiilsem veresuhkur, vähem isusid jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1) Söön täis 3500Kcal tulgu, mis tuleb.

2) Olen suur Milos Sarcev`i fänn ning tema arvab, et 2-3g valku kehakilo kohta on hea viis kuidas ennast suureks/lihaseliseks süüa. Tema arust muidugi isegi rohkem. Ta ise sööb 500g valku päevas. Pigem jäägu valku üle kui puudu

3) Rasvu tuleb niipalju, sest söön palju mune(kõige odavam+ kõige kvaliteetsem valk) munadega enda rasvad lakke ajada on imelihtne. Eile tuli nt 16 M muna

4) Kõik, mis üle jääb tuleb süsivesikutest. Ma ei tee endale nö ette toite. enne suhupanemist käib kaalult läbi ja nii nad õhtuks kogunevad. Eile, et 3500 kalorit täis saada jõin õhtul 269ml piima.

Täna tulevad kindlasti teistsugused numbrid. Kalorid ainult samad ning ka valgud enamvähem. Rasva tuleb üle saja kindlasti ;)

Kas Teil selline kogus valku päevas (eriti kus on veel 16 muna sees) jämesoolt kinni ei võta ? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Ega suur kogus rasva või valku hea seedimisele pole, aga mõnel on andekas soolestik, siis saab hakkama.

Kas muidu keegi julge valgusöödik julgeks ka öelda, et ta on saanud vähi viimastel aastatel- või ei julge vist?

Seda sooviks muidu kuulda rohkematelt, et kuipaljud siis saavad vähkkasvaja.

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas Teil selline kogus valku päevas (eriti kus on veel 16 muna sees) jämesoolt kinni ei võta ? :)

Olen poolteist aastat selliselt toitunud. Söön ka küllaldaselt puu-, köögi- ja juurvilju. Greibid, peedid, brokkoli, kapsas, õunad, marjad ja jumal teab mis veel on igapäevaselt minu menüüs rangelt sees. Seedimine on mul kui just mitte ideaalne siis vägagi korras. Kord, vahest isegi kaks, korda päevas juhtun ikka tualetis oma telefoni mängude highscore parandada ;)

See suur valgukogus on tõesti hea näljatundele, sest ei teki päeva jooksul nö külmkapi juures passimist ja vahtimist, et tahaks midagi näksida. Ning üldjuhul söön ma kellade järgi, mitte siis kui kõht tühjaks läheb. Kui ma seda tunnet ootaksin ei jõuaks ma üldse niipalju süüa. Lihtne. Tuleb süüa siis kui kõht EI ole täis B)

Täna jällegi uued numbrid ja nii ma kasvangi. Iga päev ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis näljatunde leevendamisest saab rääkida mees (mis siis, et 2 meetrine ja 100 kilone), kelle kaloraaž 3500 on.

Ma jätkuvalt ei saa aru, kuidas on võimalik öelda kellelegi, et tema toitumine on korrast ära, samal ajal, kui endal on kaloraaž plussiis, toiduvalikud samasugused nagu igal keskmisel inimesel (jäätis, šokolaad, muuhulgas).

Midagi peab olema siiski valesti mujal.

Tavalise ülekaalulise päevaratsioon ei ole kindlasti protsentuaalselt (kehakaal-aktiivsus-kaloraaž) kuidagi rohkem paigast ära, aga mingil põhjusel ta ikka on ülekaalus. Kus on konks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×