Jump to content
martinkink

Martinkink blogi

Recommended Posts

Sa võiksid saalist ka pikemalt juttu teha. Treenid praegu ainult seal või?

Viimased kaks korda olen seal treeninud. Pean kursuse lõpuks käima kohal 25 korda.

Saal on natuke nadi. Kitsas. Masinad ja pingid on kõik üksteise kukil. Paljudel asjadel pead vaatama, et kõrvaltreenijat oma hantliga/kangiga või millega iganes ära ei löö. Kui keegi midagi teeb siis peab kuskilt vahelt läbi pugema, et mööda pääseks. Õhku pole, uks on koguaeg pärani, ja kolmest 1,5*2m aknast käib lahti vaid ühe akna ülemine osa, mingi 1/80 aknast, ventilatsioon puudub. Vaba kangiga saad teha mida hing ihaldab, neid on seal lausa vist 3 ja on ka nö 7 ketastega kangi ja z-kang. Hantlite valikus on ebamäärase valikuga/raskusega väiksemad hantlid, millede kaaludest ei ole ma veel aru saanud. Suurtematest hantlitest on 2*10kg, 2*15, 1*20(ju siis oli kellelgi seda rohkem vaja), 2*25 ja 2*30. Kükipuur puudub, see-eest on 5+ tõstepõrand. On ka vastastikune plokksüsteem ja veel nipet näpet.

Olen sattunud sinna just viimasel tunnil, sest lähen otse töölt. Siis on saal tühi ja ei teki mingit probleemi. Täna oli isegi ühel vennal telefonis muusika mängis üle saali. Küsis KÕIGILT ega see meid ei sega. meid oli kolm koos temaga :D meid see ei seganud.

Praegu käin Loo jõusaalis vähem, mis on 5+ jõusaal. Pildid on ka internetis olemas. Ja kui veel puudu jääb siis kodus on ka olemas tavaline spordipoe surumispink, üks reguleeritav hantel ja kaks toru rõdul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ylikoolis väga halb saal. Isegi tapa suurtykiväe pataljonis oli 1 kükipuur. Hantel ka seal ylikoolis raskeim 30 v6i 35.

Las keegi sõber paneb sul seal nime kirja ja treeni normaalses kohas :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TLÜ jõukaga see hea, et algus oli paksult rahvast, aga nüüd on rahulikumaks läinud. Vähesed teevad kükke/tõmmet seal siis neid on hea teha seal.
Kunagi võiks seal ühise trenni teha, peale võistlusi äkki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TLÜ jõukaga see hea, et algus oli paksult rahvast, aga nüüd on rahulikumaks läinud. Vähesed teevad kükke/tõmmet seal siis neid on hea teha seal.

Kunagi võiks seal ühise trenni teha, peale võistlusi äkki.

Ühe ilusa küki max rekordi trenni :rolleyes:

Ühe jalgade purustava trenni

nii teeme, et järgmine päev oleks selline tunne - post-29847-0-97571800-1379747229_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TLÜ jõukas on ilmselt kõige viletsam ülikoolisaal Eestis. Vähemalt mina ei tea ühtegi hullemat. MartinKink, millal Sa seal treenimist alustasid?

Muudetud kasutaja Tragl poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TLÜ jõukas on ilmselt kõige viletsam ülikoolisaal Eestis. Vähemalt mina ei tea ühtegi hullemat. MartinKink, millal Sa seal treenimist alustasid?

Alustasin eelmine nädal. Mul ei olnud palju valikut. Nimelt ma õpin veel TLÜ-s ja seal on aine nimega atleetvõimlemine III - 3eap. Lihtne asi, mille eest punkte saada(fking tänapäeva ülikooli ülesehitus). Kui mul oleks valida siis ma ei käiks seal kindlasti, aga praegu ma pean seal käima. Eks ma arvan, et kaks korda nädalas käin seal ja kaks korda käin oma kodusaalis Lool, mis on tõesti super korralik, teades, et see on keskkooli jõusaal. Ainuke ja üks päris suur miinus on see, et kamba peale on üks dušš :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegin just endale ühe mõnusa sportlase õhtuoote - minu lemmik söök viimasel ajal olnud

Koostis - 2 pakki ricotta 8% kohupiima 400g, 300ml metsamarja jogurtit ja 200ml 2,5% piima, et saaks normaalselt juua.

Kõik ühte kannu, saumikseriga kõik läbi uhmerdada ja voila.

Andmed - 871Kcal

61,7g valku

62,7g süsivesikuid

41,5g rasvu

Oivaline

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Terve,

Eile sain ma lõpuks süüa mehe eest. Peale selle, et naisel oli sünnipäev, käis mu ema külas. Kaasa võttis rõõmsa 5kg kodujuustu paki ;) mis seal ikka, lusikas kätte ja dig in :ph34r:

Täna siis alustasin oma uue kavaga. Treenisin Lool. Esialgu oli plaanis esmaspäeval selg ja biits. Täna suure hurraaga trenni minnes tegin rinda, mida v.... hea küll, järgmisest nädalast saan kava paika ja alustan seljaga siis saab neljapäevaseks jalaks selg taastutud ja jõutõmbest jalg puhanud.

Proovisin siis täna, mis mu rinnalt surumise 1 korduse max on. Nii ma tegingi...

Kangiga surumine - 55*5, 90*1, 100*1, 105*- 100*1 see ju 6-7 kilo rohkem kui ma ise kaalun. Mida veel tahta ^_^ 105 jäi aga raskeks

Pos kaldus hantel - 24*12, 30*12, 32*11 - igatsesin juba hantlitega surumisi

neg kaldus hantel - 28*12, 28*12, 28*11

Plokil ristamine - 15*15, 25*15, 30*8

Pec deck - 30*12+20*12+10*12 - *3 Seda siis drop set`ina kolm ringi, mis pumpas lihase korralikult verd täis ^_^

Ja lõppu nagu plaanisin kerge triitsa pump

Plokil sirge kangiga - 50*12+40*12+30*12 - *3 See samamoodi drop`ina ning 3 ringi. Lõpetuseks ei jaksanud särki seljast tõmmata :lol:

Nüüd tean siis, et rinnalt läheb 100kg, jõutõmme oli 160kg. Jäänud on veel küki maksimum üles leida. Selle peaks ka lähiajal selgeks tegema. Ja kui 120kg tuleks üles siis oleks mul jõusaali ainega korras. Oli siis vaja suruda kehakaal, kükkida 120kg ja tõmmata 150kg. Tõmme ja surumine on juba ületatud, loodan ka selle lisakilodega ületada.

Aga nüüd oma kodujuustu näost sisse ajama...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtune trenn TLÜ`s läbitud edukalt

Ei ajanud täna mingeid numbreid taga vaid panin lihtsalt mõned numbrid paika, sest polnud ammu koolis selga teinud. Selle nädala kava on niikuinii sassis ja järgmine nädal muudan päevi lihtsalt ehk mis päeval mida teen. Muide jalad on pärast reedet ikka veel valusad. Olen ma neid nüüd õhtuti masseerinud ja söönud olen ikka kõvasti. Täna siis proovisin jalad täis pumbata, mis peaks ka taastumisele kaasa aitama. 2*25 10kg jalgade sirutusi. Üleval hoidsin sekundi jalad sirged. Kusjuures juba praegu tunnen, et jalad on tunduvalt paremaks läinud. Tundub, et see hästi õrn pumpamine järgmisel päeval aitaks alati kõvasti kaasa. Lihased uusi toitaineid täis ja ravima. Peaks tihemini seda tegema, et enne õiget trenni, pumpan eelmise trenni kehaosa mõnusalt verd täis. Teine asi on ka see vahurull, mis peaks hästi taastama, aga praegu sain veel pumpamisest kasu ;) Proovige

Täna siis tegin selga

Lõuatõmbed pealt - 4*6

Plokil tõmbed kõhtu, kitsas/neutr - 60kg*12 - 4 seeriat

Hantlitõmme - 30*12, 30*10, 30*8

Alaseljapingil - 5*15, 10*15, 0*15 - tõmbas mõnusalt täis

Plokil tõmbed kukla taha+rinnale pealt/lai+rinnale kitsas/alt - 40*12+40*10+40*8, 30*12+30*10+30*8, 25*12+25*10+25*8 - Päris huvitav, leidsin sellise harjutuse seeria netist, et ongi kolm erinevat tõmmet järjest nö. raskuse järgi raskemalt-kergemaks. Soovitan proovida. Ma ei ole kunagi oma selga nii täis tundnud kui pärast seda harjutust. Viimase harjutusena soovitan teha. Lisaks oli ka korralik koormus haardetugevusele.

Biitsepsi pingil/trenažööril - 30*12+20*12+10*12 - 3 seeriat - Esmaspäev ja teisipäev teen lõppu alati kerge pumba kätele, neljapäev ja reede teen siis kätele jõudu

Trenn siis oma 1:10 pikk, Jairus juba karjus poole kuue aeg. "Tehke ruttu, ma tahan koju minna" - hea küll päris nii ta ei ütelnud, aga andis teada küll, et kuueks olgu saal tühi :lol:

Ilusaid unenägusi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päikest

Täna siis jällegi ülikoolis treenimas. Tegin täna õlga, trapetsit ja raske triitsa. Siiamaani tundub, et see kava sobib hästi mulle. Jõuan ilusti taastutud ja puhatud järgmiseks trenniks. Järgmine nädal muidugi muudan lihasgruppide järjestust, sest see nädal läks natuke sassi, aga sisu jääb samaks ehk peaks ka siis ilusti ära taastuma. Homme siis plaanis Jalg ja raske biits. Kükis proovin siis 1 korra maksimumi. Enne kui ülikooli lähen ette näitama, proovin ikka puuris ära, mitte ei hakka koolis raskustega kuskile kooserdama. Aga siis tänasest trennist. Tegin sellise mõnusa raskusega trenni, mitte liiga kerge ja mitte ka liiga raske. Õla trenni juures on alati see suurepärane, et enne trenni nagu ei olekski õlgu. Pärast paari seeriat, oleks õlad lausa paiste läinud ja lähevad siis juba mõnusalt ümaraks. Vägev.

Istudes lendamine - 5*25, 10*12, 15*10, 15*8

Plokil 1 käega lendamine - 10*12, 12,5*8, 12,5*6

Tõmbed lõua alla - 4 seeriat 38*12

Hantlitega tagaõlg ettekallutatult - 3 seeriat 10*12

Trapets hantlitega - 30*18, 30*16, 30*14

Prantsuse surumine - 50*12, 50*9, 50*5

Rööbaspuudel surumine - 20*7+5*6

Lõppu tegin kõhtu ja venitasin. Kestis kokku umbes tund aega.

Homme siis ma loodan, et 120kg kükk tuleb ilusti ära, loodaks natuke rohkem ikka, sest kes siis ikka tavapärane tahab olla. Ikka rohkem, suurem, parem. Ei tohi ennast mingil juhul pidurdada. Ei karda ma ka nö jõusaalis häbisse jääda. Olen puuris koos raskusega alla jäänud ja siis kangi varrastele lasknud ja siis sealt alt välja roninud. Ükskord kukkus sääremasinalt 80kg raskusi maha, või noh langesid põrandale sellise kolinaga, et ise ka ei uskunud. Olen rinnalt surumises alla jäänud ja siis raskuse külili maha keeranud ja ma ei teagi mida veel. Mis seal ikka. Et end ületada, peabki omi piire otsima. Ikka proovima 1 veel teha. Ikka natuke vähem puhkama. Mõni seeria juurde teha. Mõttes käib ammu, et nüüd lõpetan ära kuid sunnid ennast veel pingutama need viimased 5 kordust. Keha ütleb ammu, et aitab, puhkame veidi...EI. MA TEEN VEEL. Igatahes, siiamaani on see mind toitnud ja õigustanud. Igaüks peaks/võiks selle oma leidma, mis just talle sobib. Ning ärgem unustage meie head sõpra RUTIINI. Kui me täna trenni ei lähe, ei saa me kunagi tänast trenni järgi teha ;)

Ilusaid ja värvilisi unenägusi ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

OI

Pigistasin siis täna jalad tühjaks või kulturisti kombel pigistasin nad verd täis. Selline 80 aastase pingviini tunne oli saalis ringi tuiates...fking jalatrenn

Kükk - 20*10, 55*5, 100*1, 120*1, 130*- jah, 120kg tuli ära ilusti. Ei tea kas kiirustasin liialt 130kg või ei jaksanudki. Mina olen igatahes rahul...veel.

Jalapress - 100*10, 120*10, 140*12, 155*10

Etteasted hantlitega - 2*20kg hantlitega*24 sammu*3 seeriat

Säär istuli+pressil - 40*25+100*15 - 3 seeriat

Jala sirutus dropset - 60*12+50*10+40*8, 60*12+50*10+40*6, 60*12+50*6+40*6 - See oli lihtsalt JULM. Väga haige kui valusaks saavad jalad minna. Hea et pisar silma ei tulnud :D

Istudes käte kõverdus hantlitega - 12*12, 18*10, 18*8, 20*8

Homme ei usu, et on väga hull, aga kui keegi peaks ülehomme kommenteerima minu kõnnakut siis ma neid meeldiva pilguga just ei vaata :lol: Nüüd pean end kaks päeva ravima(valguga), et siis esmaspäeval uue hooga peale lennata. Tõesti - elu on nagu lill B)

Muudetud kasutaja martinkink poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

OI

Pigistasin siis täna jalad tühjaks või kulturisti kombel pigistasin nad verd täis. Selline 80 aastase pingviini tunne oli saalis ringi tuiates...fking jalatrenn

Kükk - 20*10, 55*5, 100*1, 120*1, 130*- jah, 120kg tuli ära ilusti. Ei tea kas kiirustasin liialt 130kg või ei jaksanudki. Mina olen igatahes rahul...veel.

Jalapress - 100*10, 120*10, 140*12, 155*10

Etteasted hantlitega - 2*20kg hantlitega*24 sammu*3 seeriat

Säär istuli+pressil - 40*25+100*15 - 3 seeriat

Jala sirutus dropset - 60*12+50*10+40*8, 60*12+50*10+40*6, 60*12+50*6+40*6 - See oli lihtsalt JULM. Väga haige kui valusaks saavad jalad minna. Hea et pisar silma ei tulnud :D

Istudes käte kõverdus hantlitega - 12*12, 18*10, 18*8, 20*8

Homme ei usu, et on väga hull, aga kui keegi peaks ülehomme kommenteerima minu kõnnakut siis ma neid meeldiva pilguga just ei vaata :lol: Nüüd pean end kaks päeva ravima(valguga), et siis esmaspäeval uue hooga peale lennata. Tõesti - elu on nagu lill B)

Kujutan ette, et see väljaasted tõmbavad reied ja kannikad mõnusalt kangeks:D

Minul isiklikult on päris korralikult kanged kannikad, kuna esimene on kükk ja siis väljaasted siis kükk uuesti, et päris korralik pauk reitele :D

Asjakohane pilt pärast trenni :D

Homer.gif

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Millised on hetkel koefitsendid:

rinnalt surumise max (kg) jagatud kehakaal (kg),

küki koefitsent, jõutõmbe koefitsent.

Samale küsimusele võiksid poole aasta pärast taas vastata, siis saaks võrrelda jõu arengut selle aja vältel.

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
martinkink, on 29 Sept 2013 - 09:22, said:

Minu isa ütles mulle alati väiksena,et kui valutab siis kasvab.

Minu jaoks on see valu alati mõnus valu olnud. Mitte, et see midagi määraks, aga lihasevalu on alati hea märk olnud:D

Usu mind kasvab ka ilma valuta :) Pea-asi ,et üle ei pinguta !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×