Jump to content
martinkink

Martinkink blogi

Recommended Posts

Mina soovitan sul see vöö ara võtta. Laseb kehal normaalselt areneda ja meesterahvas ei peaks selliseid raskusi vööga kükkima. St. vööd ei tohiks küll vaja olla selliste raskuste jaoks. Kui ei suuda, siis on ilmselgelt veel omajagu tööd teha. Naen oma saalis pidevalt, kus noormeestel vööd peal ja kükivad seal 100kg kangiga või isegi vahem. No mida kuradit. Kui sa powerlifter pole, kes suuri numbreid ja 1 rep max taga ajab ning eelkõige oled huvitatud keha arengust, siis milleks see vöö?

Ja mis sa sinna jalapressile veel ronid kui kükk juba sees on?

My 2 cents..

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina soovitan sul see vöö ara võtta. Laseb kehal normaalselt areneda ja meesterahvas ei peaks selliseid raskusi vööga kükkima. St. vööd ei tohiks küll vaja olla selliste raskuste jaoks. Kui ei suuda, siis on ilmselgelt veel omajagu tööd teha. Naen oma saalis pidevalt, kus noormeestel vööd peal ja kükivad seal 100kg kangiga või isegi vahem. No mida kuradit. Kui sa powerlifter pole, kes suuri numbreid ja 1 rep max taga ajab ning eelkõige oled huvitatud keha arengust, siis milleks see vöö?

Ja mis sa sinna jalapressile veel ronid kui kükk juba sees on?

My 2 cents..

120kg 5x5 vööta, 130kg 5x3 viimane seeria vööga - nii igaks juhuks. Vööd kannan viimasel võimalusel. Ei topi teda igale poole.

Nagu mu kava on pareagu üles ehitatud. üks harjutus tugevalt ja raskelt, teine harjutus samale lihasele kergemalt ja 4x8 selline verd täis pumpav. (Kang 12-6 kordust + hantel 4x8, lõuatõmme 4-5 x 5 + t-kang 4x8, kükk 5x5, 5x3, 5x1 + press 4x8)

Pressi saan rohkem lihast tunnetada ja nelipead korralikult töödelda. Kükil tõesti olen vööd kasutanud 5% kogu treeningust, üritan vältida. Vöö annab ka pisut enesekindlust juurde. Miks? ei tea, lihtsalt teeb seda :D

Muudetud kasutaja martinkink poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raske nädal seljataga. Nädalavahetus ees, saab akud täis jälle laadida.

Surumine 12-6

hantel 4x8

lõuatõmme 4x6

t-kang 4x8

lendamine küljele 4x10

Videod tegin ka täna. Täna tegin õlale lendamisest video ja nägin kuidas mul töötab pigem kesk ja esiosa. Seda ma ei taha praegu. Pigem võiks töötada kesk ja tagaosa. Sellist asja näeb ainult kõrvalt, mitte ise. Ja viisin sisse korrektuurid. Väiksed, aga siiski. Istumise asemel tõusin püsti. Raskusi viisin tiba alla ja suurim muutus oli see, et kallutan pisut ette, mitte palju, nii 5 kraadi umbes. Ja kohe nägin peeglist, kuidas hakkas tööle kesk ja pigem tagaosa. Tunne oli ka kohe teine. "uued" lihased hakkasid tööle. Jälle targem. Alati aitavad ka foorumlaste kommentaarid asja paremaks muuta. Kriitika on see, mis viib edasi.

Vaatan, järgmine nädal ehk teen filmi, kuidas edaspidi hakkan lendamisi tegema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas on vaja nii palju soojendusseeriad? Teen poole vähem, aeg on kallis :)

Tööseeria on sinu jaoks see kui seerias jääb varu 1-2 kordust veel ?

No, ma enam ei taha vigastustega riskida ja parem soojendan lihased ja kõõlused korralikult üles kui pärast kahetsen.

Hetkel keskendun rohkem mahu peale ja seda varu jääb rohkemgi kui 1-2 kordust. Aga kui püramiidi tegin, siis umbes nii jah ja vahepeal isegi suutlikuseni. Aga usun, et kaks kordust varu jätta on alati mõistlik, siis ei ole seda kinnijooksmise ohtu ka nii palju + motivatsioon säilib kui järgmine trenn jõuab rohkem. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Videod tegin ka täna. Täna tegin õlale lendamisest video ja nägin kuidas mul töötab pigem kesk ja esiosa. Seda ma ei taha praegu. Pigem võiks töötada kesk ja tagaosa. Sellist asja näeb ainult kõrvalt, mitte ise. Ja viisin sisse korrektuurid. Väiksed, aga siiski. Istumise asemel tõusin püsti. Raskusi viisin tiba alla ja suurim muutus oli see, et kallutan pisut ette, mitte palju, nii 5 kraadi umbes. Ja kohe nägin peeglist, kuidas hakkas tööle kesk ja pigem tagaosa. Tunne oli ka kohe teine. "uued" lihased hakkasid tööle. Jälle targem. Alati aitavad ka foorumlaste kommentaarid asja paremaks muuta. Kriitika on see, mis viib edasi.

Pööra käed välja ja küünarnukk rohkem üles, saad kesk- ja tagaosa. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis tõmme+jalatagune+kõht. Selline pehmo päev.

Proovisin esimest korda Trap Bar`i, mis see eesti keeles on?

Viimane seeria 130kg+kang 5 kordust

Edasi kõverdus kõhuli 3 x 15

Säär smithil 4 x 8-10

Rippes jalatõsted käteni 4 x 6-12 - oli ikka võimlemine

Homme teen kergelt rinda ja selga. Õlga raskelt rsk. :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peaks tehnika rohkem korrektse hoidma - korrektse mitte selles mõttes, et minul on ilus vaadata vaid, et tõstja endale vähem haiget teeb.

Soovitatakse eelkõige algajatele, kes a) ei tea, mis on õige b ) arvavad, et teavad ise, mis on õige

On ka vastakaid arvamusi edasise kasutamise osas, kui ollakse juba kogenud deadlifti tegija, aga algajate osas on suhteliselt üksmeelne otsus - pigem kasutatagu.

Jõutreening ei ole mitte niivõrd "lihtne/raske" jaotusega, kuivõrd - optimaalselt kasulik(mitte kahjustav) / ohtlik.

Muudetud kasutaja MaPo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas sellre ruutkangiga on? Lihtsam või raskem kui tavaline?

Nagu Mp juba ütles, et kehale lihtsam. Vahelduse mõttes ka, polnud kunagi teinud ja tõmmata oli kehalises mõttes kergem. Muidu ikka ka tavalise kangiga teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna rind-selg-käed. Tegin kergelt

Kangiga - 4x12-6

Hantel - 4x10

Lõug - 4x6

T-kang - 4x8

Rööbaspuud - 0x8, 5x8, 10x8, 16x8 - Nii teen 70% oma trennidest. Eelmise korra kolmeseid teen harva, aga teen.

Biitseps pingis - 4x8

Homme teen jalga. Ka kergelt. Reede juba teen juba raskelt, või noh, tavaliselt, raskelt ^_^ Seda aga rakveres juba, kodus B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin kerge jala. Hommikul 7:00 astusin saali. Esimene olin. kuni 8:00 tegin umbes.

Kükki 70kg - 5 x 10

Press 150kg - 4 x 25

Rippes kõhtu 20kg - 4 x 12

Homme juba rakveres, arvatavasti spordikas, rind ja selg. Õla tuimestan ka ära. Vaatab, mis saama hakkab. Homme ka lõppeb kolmas nädal mu hüppeprogrammis. fking aeroobne :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rakvere spordikeskuses veetsin ilusa reedese õhtu. Põnev elamus omaette. Saal, kus on kokku umbes 10 trenažööri/masinat, milles 4 on rinnale (kolm surumispinki B) ). OK - kükipuur on vähemalt olemas.

Kangiga surumine - 20x15, 50x6, 75x12. 80x10, 85x8, 90x6 - paar tk nagu jäi sisse. Lahe ^_^

Hantlitega kaldega - 24kg - 4x8

Lõuatõmme - 0x6, 5x6, 10x6, 15x4

T-kang - 25x8, 40x8, 60x8, 60x6, 80x8

Lendamine püsti - 6, 7, 8, 9 x10

Kokku 50min. Õhtupoole veel pisut hüppama ja ongi kolmas nädal läbi, kõigest 12 veel :mellow: Kõigile, kes süüa ei oska. Viimastel päevadel on läinud 3L keefiri päevas, lisaks kõigele muule. Nagu tühja auku. 5x nädalas jõusaali + 3x nädalas aeroobset ja kaal tõuseb. Hetkel 95kg ringis. Tõus ongi väike eesmärk.

Vahest satun oma vanu postitusi lugema...

post-29847-0-99992300-1409930673_thumb.g

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile siis ülakeha. Esmaspäeval on kuidagi raske ennast käima saada.

Täna jõutõmme, kõverdus ja kõht. Jõutõmbes tegin 120kgx5 ei olnud mahti rohkem.

Homme ülakeha, äkki saab midagi ka linti. Vaatab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ülakeha

kangiga surumine - 20x15, 50x10, 75x12, 80x10, 85x8, 90x6

hantel kaldus - 10*8, 20x8, 25x8, 30x8, 30x8

Lõuatõmme - 0x6, 5x6, 10x6, 10x6

t-kang - 20x8, 40x8, 60x8 + masinal 2 korda peale

rööbaspuud - 0x8, 5x9, 10x10, 15x6

biitseps - 10x8, 20x8, 30x8, 40x6+20x8+10x8

Rullisin jalgu. Õhtul hüppama. Homme raske jalg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna alakeha

Kükk - 122,5kg 5x5 - julm, lihtsalt jul. Videos kolmas seeria.

Press - 200x8, 225x8, 250x8, 275x8

Asted - 20kg 3x24 sammu

jalgade tõsted rippes käelabani - 4x10 - hakkab tulema juba

Õhtul olen Lennujaamas Tervisepäeval. Homme koolitusel ja õhtul peaks kuskil trenni tegema. Vaatab veel kus ^_^

Kaal oli hommikul 95,1kg pärast tualetti. Natuke rasva on ka, aga thats none of your business. Millalgi kuu lõpus teeks vormikad ka, saaks sardelli võrrelda sellega kui olin 83kg B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommik vara, trenn, ah las jääb

Rinda 10 seeriat

Selga 7 seeriat

Õlga 5 seeriat

Tuleb tunnistada, et hea on areneda. Sain lõpuks oma õla tööle. Ehk tunnetan õlga lendamistel. Varem on jumalteabmisasikoormustsaanud, aga täna ja ka juba natuke laupäeval spartas sain oma õla tööle. Küünarnukiasend oli mul vale. Tõstsin enamasti trapetsiga ja muude asjadega, aga mitte õlgadega. 2-3cm oli küünarnuki muutus, aga vahe meeletu. Ehk saan omal õlad nüüd lõpuks kasvama B)

Homme juba jõutõmme ja kõht. Kahjuks loobun oma hüppest, sest füüsiline piir tuli ette :( lihtsalt ei jaksa. Küll ma nende raskete kükkidega ka kõrgele lendan B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Homme juba jõutõmme ja kõht. Kahjuks loobun oma hüppest, sest füüsiline piir tuli ette :( lihtsalt ei jaksa. Küll ma nende raskete kükkidega ka kõrgele lendan B)

Max hüppe arendamine toimub samade seeriate ja kordustega kui max jõu suurendamine. Usun, et kui sa teed lamades surumist 4x30, siis sul max ei arene. Air Aleritl ongi see probleem, et on vastupidavust ainult. Iga inimene areneb ükskõik millise trenniga alguses. Jaga kõik seeriad Alertis kümnega ja siis hakkab asi looma juba ;). Harjutusi ka mingi 3-4 ühe trenni jooksul.

Sprindikiiruse arendamisel näiteks peaks sportlane oma treeningu katkestama kui lõikude jooksmisel kiirus langes eelmisest jooksust kehvemaks. Ma ei ole sattunud uuringutele, kus hüppe kohta seda väidetud oleks, aga mingi seos võib ikkagi olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Max hüppe arendamine toimub samade seeriate ja kordustega kui max jõu suurendamine. Usun, et kui sa teed lamades surumist 4x30, siis sul max ei arene. Air Aleritl ongi see probleem, et on vastupidavust ainult. Iga inimene areneb ükskõik millise trenniga alguses. Jaga kõik seeriad Alertis kümnega ja siis hakkab asi looma juba ;). Harjutusi ka mingi 3-4 ühe trenni jooksul.

Sprindikiiruse arendamisel näiteks peaks sportlane oma treeningu katkestama kui lõikude jooksmisel kiirus langes eelmisest jooksust kehvemaks. Ma ei ole sattunud uuringutele, kus hüppe kohta seda väidetud oleks, aga mingi seos võib ikkagi olla.

Jutt loogiline ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×