Jump to content
martinkink

Martinkink blogi

Recommended Posts

Mis täna trenn nagu trenn ikka. Rind-selg-õlg

Täna sain sellest aru kui tähti on minu jaoks treeningkaaslane, olgu selleks siis sõber-sõbranna-tuttav jne. Keegi, kellega koos trenni saaks teha. Keegi, kes teeks sinuga just koos trenni, mitte isegi, et lahe kui sõber on samal ajal ka saalis. Just keegi, kes sinuga samu asju teeks. Mis parem oleks??

Treening intensiivsem, viimaseid korduseid aitamine/sundimine, lobisemine/huumor trennis, meeleolu - mitte tuim nühkimine. Minu puhul ei tööta stiil - üksi saalis omas maailmas. Sellepärast ei suuda ka ma klappidega trenni teha (omas maailmas). Inimene peab olema, suhelda meeldib.

Hoidke oma trennikaaslasi, kiitke neid, sundige neid, aidake neid ja olgem koos uhked oma kaalutõusude üle ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna jalad

Kükk - 130kg 5x3

Press - 150x8, 190x8, 230x8, 270x8

Asted - 20kg hantlid - 3x24 sammu

Rippes kõhulihased lisaraskusega 3x20 10kg

Homme hommikul on raske rind ja selg ja õhtul hüppetrenn. Siis järgmine nädal teen E sellise 50% trenni ja edasi jälle vaikselt tõusvas joones. Elu on ilus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis uut. KÕIK ON UUS

Eilne ülakeha trenn - julm, lihtsalt julm

Kangiga surumine - 75x3, 85x3, 95x3 - krt siuke pauk on sees, teeme edasi - 105x2 - kustkohast see nüüd tuli B) (nii nagu onu ütles, 100kg on peas kinni, 100kg kuni 150kg on edasi ainult allamäge) kahju, et filmi ei teinud

Hantlid kaldel 24x8, 24x8, 24x8, 32x8

Lõuatõmmme 0x5, 5x5, 10x5, 15x5

T-kang - 20x8, 40x8, 60x8, 80x8

Lendamine 8x10, 8x10, 9x10, 10x10

Sellised hetked nagu 105x2 teevad meele rõõmsaks. Sellistel hetkedel saad aru, et ületreening on väljamõeldud ja et see, mis ma teen toimib ja töötab. Vähe, aga tihti on see, mis minu puhul on nüüd kolmanda käigu sisse lükanud. Rinnalt surumine on siiski minu lemmik harjutus (jõutõmme-kükk-surumine). Elu on ilus :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis muud kui ikka rõõmsalt ülesmäge

Eile tegin 50% - 60% ülakeha trenni. Päris hästi tõmbavad lihased verd täis sellise trenniga. Surumist tegin kõik all 2sek pausiga 60kg ja üritasin 4*12 teha. Viimane tuli 9 sest nii valus juba oli :P

Täna siis juba vähe erksam trenn

Jõutõmme 50x5, 80x5, 100x5, 120x5, 130x5 - sumo stiilis. Sisereiele natuke koormust. Vähe nõrk teine.

Kõverdus kõhuli 3x12

säär hackil 4x8 - viimane oli 180kg

rippes kõhulihased - 4x6

Homme siis ülakeha. Juba korralik raske trenn. Täna õhtul ka hüppeprogrammi teise nädala esimene trenn. Süda vaja ka töökorras hoida ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea on ikka rekordite saatel trenni teha

Kangiga surumine - 75x12, 80x10, 85x8, 90x6

Hantlitega kaldpingil - 25x8, 25x8, 30x8, 30x8

Lõuatõmbed - 0x3, 5x3, 15x3, 25x2

T-kang - 40x8, 40x8, 60x8, 80x8

Rööbaspuud - 0x3, 5x3, 10x3, 15x3, 20x3, 25x3, 30x5

Biitseps z-kang pingis - 10x8, 20x8, 30x8, 40x6

Homme jalg - kükk 140kg 5x1 - proovin ka filmile võtta ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen mõnda aega ka seda blogi jälginud, aga senimaani on Sinu eesmärk arusaamatuks jäänud?! :huh:

Nüüd vaadates seda 30kg x5 rööbaspuid pani veel rohkem mõtlema, et miks?

Olgem ausad ja no offence, aga vaadates Sinu lihasmassi ja lähenemist asjale ei vii ma otsi kokku..

Milleks ajada asi nii keeruliseks, eriti kui sa niiöelda algusfaasis alles oled?

I.....just......Cant.......get....it........

Veelkord - no offence :)

Muudetud kasutaja Looduses6ber poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen mõnda aega ka seda blogi jälginud, aga senimaani on Sinu eesmärk arusaamatuks jäänud?! :huh:Olla tugev nagu härg, kaaluda mehe kaalu ja mitte olla paks, vaid terve.

Nüüd vaadates seda 30kg x5 rööbaspuid pani veel rohkem mõtlema, et miks? Miks mida??

Olgem ausad ja no offence, aga vaadates Sinu lihasmassi ja lähenemist asjale ei vii ma otsi kokku.. Mis sa soovitaksid seoses mu lihasmassiga?

Milleks ajada asi nii keeruliseks, eriti kui sa niiöelda algusfaasis alles oled? Ajada asja nii keeruliseks? nojah alles kolm aasta saalis aega veetnud.

I.....just......Cant.......get....it........

Veelkord - no offence :)

Sinu postituse kokkuvõtteks - sa nagu ütled ja küsid midagi, aga samas nagu ei ütle nagu midagi ja nagu ei küsi ka midagi? :huh:

Kui mul sündis tütar siis võtsin ma eesmärgiks olla suur ja tugev, sest ma tean milliseid debiile siin maailmas on. Äi võiks ju hea välja näha.

2. esimest korda tõmbasin lõuga 10. klassis. Ma olen terve elu nõrk olnud. Pikk, aeglane, kerge ja nõrk. Ainult mina ise saan seda muuta.

3. On see kõik kujunenud tervislikuks eluviisiks. Teen 8 korda nädalas trenni, olen rõõmus, naudin elu ja fakk ma näen ka hea välja :D

Su küsimusi ootaks siis veelkord? ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Metsakajal hakkab metsas igavaks minema? Aga, *** pihku.

Käid seal ainult luuramas, või julged sõna ka võtta? :D Ja ära sa sellepärast muretse ;)

Sinu postituse kokkuvõtteks - sa nagu ütled ja küsid midagi, aga samas nagu ei ütle nagu midagi ja nagu ei küsi ka midagi? :huh:

Kui mul sündis tütar siis võtsin ma eesmärgiks olla suur ja tugev, sest ma tean milliseid debiile siin maailmas on. Äi võiks ju hea välja näha.

2. esimest korda tõmbasin lõuga 10. klassis. Ma olen terve elu nõrk olnud. Pikk, aeglane, kerge ja nõrk. Ainult mina ise saan seda muuta.

3. On see kõik kujunenud tervislikuks eluviisiks. Teen 8 korda nädalas trenni, olen rõõmus, naudin elu ja fakk ma näen ka hea välja :D

Su küsimusi ootaks siis veelkord? ^_^

Noh et, selle 30kg lisaraskusega säilib veel mingi lihasetunnetus ka? :D

Ja kuhu kiiret, kui tahad trenni tegemist veel mõne dekaadi nautida, siis ei saa ma küll su numbrite hullusest aru. Aga kui kiirelt tugevaks ja samaruttu katki siis küll :)

Ja mida ma soovitan? Unusta liig suured raskused (need kus suudad alla 4-6korduse teha).Jah vahetevahel lase käia, kui meeldib.

Keharaskusega harjutustes(lõuatõmbed, rööbaspuud..) unusta lisaraskus, vaid keskendu kontrollitud kordustele. 15-20 mõnusa tunnetusega laia pealthaardega lõuatõmmet ära teed, siis mõtle edasi. Sama seis rööbaspuudega.

Muidu ei jää selleks ajaks, kui tütar piisavalt vana, et mees võtta "TUGEVAST JA SUUREST" äiast midagi järgi.

Aga me ju teame, et teed ikka nii nagu ise tahad :) Jälgin ka aegajalt edaspidi. Be co:l

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh et, selle 30kg lisaraskusega säilib veel mingi lihasetunnetus ka? :DKord kahe nädala jooksul teen kolmeseid kordusi niipalju kui tuleb. Lükkan veidi jõudu edasi. Muidu olen teinud 4-5 x 8 tõusev raskus. Rinnalt samamoodi. Täna tegin 12-6 kordust ja teen nii ka järgmised nädal aega. Siis ronin jälle kolmestega üles siis teen 50%-60% ja siis jälle edasi nädal aega 12-6 kordust. Ega ma koguaeg alla 6 korduse tee. PS triitsa tõmbas lõpuks täis ja tunnetus sälis

Ja kuhu kiiret, kui tahad trenni tegemist veel mõne dekaadi nautida, siis ei saa ma küll su numbrite hullusest aru. Aga kui kiirelt tugevaks ja samaruttu katki siis küll :) Tõuseks need numbrid nii metsikult. AASTAGA olen suurtele lihasgruppidele saanud juurde 10-15kg. Väiksematele ei olegi nii väga numbrit otsinud (õlale lendamist ikka 40kg hantliga ei tee :D )

Ja mida ma soovitan? Unusta liig suured raskused (need kus suudad alla 4-6korduse teha).Jah vahetevahel lase käia, kui meeldib.

Keharaskusega harjutustes(lõuatõmbed, rööbaspuud..) unusta lisaraskus, vaid keskendu kontrollitud kordustele. 15-20 mõnusa tunnetusega laia pealthaardega lõuatõmmet ära teed, siis mõtle edasi. Sama seis rööbaspuudega.

Keharaskusega...hmm, pigem mitte. Ehtne näide -

Kahjuks/õnneks kasvan kartuli pealt, Seega 20 kordust teha iga trenn on ka lahe, aga ma tegin nii aasta aega. Oli kasu?? minu puhul mitte. Lahe oli ja lihased olid "täis" kui õhupall, aga kas pärast trenni ka midagi oli, pigem mitte. Nüüd olen keha tundma rohkem õppinud ja kordused 6-12 lihastunnetuse ja jõu piiripeal. Tunnetus säilib. Nagu mainisin kord nädala/kahe jooksul ronin kolmestega üles, sest soov on ka tonne liigutada. :P Sidemetest niipalju, et põlvesidemeid ei ole kunagi vaja läinud. Põlved ei ole isegi tunda andnud. Ainukesed asjad, mis ma alguses psse keerasin olid randmed - sirge kangiga biitsepsit ei kannata ma teha. Randmed on ka korras nüüd. Suurtematel raskustel kindluse mõttes kasutan.

Muidu ei jää selleks ajaks, kui tütar piisavalt vana, et mees võtta "TUGEVAST JA SUUREST" äiast midagi järgi.

Aga me ju teame, et teed ikka nii nagu ise tahad :) Jälgin ka aegajalt edaspidi. Be co:l

Tore kui keegi vahepeal raja kõrvalt ka küsib mu arengu kohta. Hea on arutada ja "oma" maailmapilti jagada. Tõde siin maailmas on raske ette kujutada. Igaühele oma.

Hää postitus. Tänan ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keegi "vana" tegija kirjutas just nii.

Biggest mistakes I see that most young guys are doing -

1. Too many movements that lead to pain later on - Skull crushers, terrible technique on bench press, never doing rotator cuff work.

2. Not doing a pulling movement for every pushing movement they do - Equalize the workload here. If you're doing 50 reps of total volume for pushing, you should be doing 50 reps of pulling as well.

3. Too many similar pressing movements - Flat bench, incline, decline, then db bench press. Pick one or two per training session. Not 5.

4. Not enough single limb work, especially for the lower body - You don't often see young dudes doing lunges or split squats. I guess they think those are things women should do. Not at all. A big factor in overuse is that people tend to favor one side in their squatting movements and "lean" more to it than they realize. This can often lead to knee and IT band problems. 1 legged work will help to keep you balanced and also let you know which side is lacking.

5. Wearing a belt too much - If you wear a belt, throw it on for your heaviest sets of squats and deadlifts. You don't need it for fucking side laterals or curls.

6. Testing too much and not training enough - Maxing out every god damn week. If you want to max out, do so every 6 weeks or so. This way you can assess how productive a training cycle was. I don't care who you see on youtube doing this shit each week. Maxing out all the time is highly unproductive for 99.999% of lifters. TRAIN. Don't test.

7. Too many isolation movements - I see guys at the gym that are 165 pounds doing 4 kinds of curls, leg extensions, and cable crossovers and very little if any time in the squat rack, or doing heavy rows. Do you want to "sculpt" a pebble or a giant slab of rock?

8. Too many "bro" and forced reps - Terminate a set with a rep left in the tank. If you're going to take a set to failure, then terminate the set at the point where your partner or spotter has to help you just a little to complete the last rep. I swear every week I see guys doing a set of 10 where they were able to a whopping 3 reps on their own before ol boy starting helping. That and all the half repping "constant tension" bullshit I see. In case you're not aware, full range reps stimulate more muscle fiber than half reps.

9. Going "too" heavy - Bouncing the weight off the chest in benching, doing half squats because you know you'd get buried in the hold, doing shrugs where you just nod your head back and forth. All bullshit. Go heavy enough so that you stimulate growth and strength gains in an efficient rep range, and with proper technique. If you have to resort to cheating reps out in a way that sets you up for injury then you didn't check your ego at the door.

10. Bouncing around from routine to routine - This is actually not just a young guy problem, but lots of guys problems. Pick a program based in sound training principles for your level of experience, and stick with it. Not for two weeks, not for a month, but for a LONG TIME. 6 months, 12 months, 18 months. A long time. It takes a long time to get strong, and a long time to become efficient at the big movements. It's hard to get good at something when you keep changing shit every few weeks. Pick something and milk it until there's nothing left. Being a chronic routine changer is the best way to accomplish nothing.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Biggest mistakes I see that most young guys are doing -

1. Too many movements that lead to pain later on - Skull crushers, terrible technique on bench press, never doing rotator cuff work.

Rotaatorid teen alati enne soojaks ja tehnika on mul korras.

2. Not doing a pulling movement for every pushing movement they do - Equalize the workload here. If you're doing 50 reps of total volume for pushing, you should be doing 50 reps of pulling as well.

Kaks harjutust seljale, kaks rinnale. Kordused mõlemal enam-vähem samad. See korras

3. Too many similar pressing movements - Flat bench, incline, decline, then db bench press. Pick one or two per training session. Not 5.

Kaks erinevat, rohkem ei teegi

4. Not enough single limb work, especially for the lower body - You don't often see young dudes doing lunges or split squats. I guess they think those are things women should do. Not at all. A big factor in overuse is that people tend to favor one side in their squatting movements and "lean" more to it than they realize. This can often lead to knee and IT band problems. 1 legged work will help to keep you balanced and also let you know which side is lacking.

Jalutan hantlitega mööda jõusaali ja jõutõmbel üritan siselihaseid kasutada.

5. Wearing a belt too much - If you wear a belt, throw it on for your heaviest sets of squats and deadlifts. You don't need it for fucking side laterals or curls.

Ainult viimastel kordustel, kui sedagi. Kükinädal oli kõik ilma vööta.

6. Testing too much and not training enough - Maxing out every god damn week. If you want to max out, do so every 6 weeks or so. This way you can assess how productive a training cycle was. I don't care who you see on youtube doing this shit each week. Maxing out all the time is highly unproductive for 99.999% of lifters. TRAIN. Don't test.

1 korra maksimume ei tee väga tihti. Ei mäletagi, suve alguses ehk. Siiamaani kõik vähemalt 2 korduse proovid olnud. Siin ka siis kõik korras.

7. Too many isolation movements - I see guys at the gym that are 165 pounds doing 4 kinds of curls, leg extensions, and cable crossovers and very little if any time in the squat rack, or doing heavy rows. Do you want to "sculpt" a pebble or a giant slab of rock?

Kaks isoleerivat harjutust nädala peale. Pole paha

8. Too many "bro" and forced reps - Terminate a set with a rep left in the tank. If you're going to take a set to failure, then terminate the set at the point where your partner or spotter has to help you just a little to complete the last rep. I swear every week I see guys doing a set of 10 where they were able to a whopping 3 reps on their own before ol boy starting helping. That and all the half repping "constant tension" bullshit I see. In case you're not aware, full range reps stimulate more muscle fiber than half reps.

Ei teegi selliseid. Huvitav, kas peaks

9. Going "too" heavy - Bouncing the weight off the chest in benching, doing half squats because you know you'd get buried in the hold, doing shrugs where you just nod your head back and forth. All bullshit. Go heavy enough so that you stimulate growth and strength gains in an efficient rep range, and with proper technique. If you have to resort to cheating reps out in a way that sets you up for injury then you didn't check your ego at the door.

Põrgatanud ma ei ole, kõik käib jõu pealt. Kui ikka ei jaksa siis ei jaksa

10. Bouncing around from routine to routine - This is actually not just a young guy problem, but lots of guys problems. Pick a program based in sound training principles for your level of experience, and stick with it. Not for two weeks, not for a month, but for a LONG TIME. 6 months, 12 months, 18 months. A long time. It takes a long time to get strong, and a long time to become efficient at the big movements. It's hard to get good at something when you keep changing shit every few weeks. Pick something and milk it until there's nothing left. Being a chronic routine changer is the best way to accomplish nothing.

Siiani vahetasin kavasi ca 3-4 kuu tagant. Peaks pikemalt proovima

Selle järgi vaadates treeniks ma peaaegu nagu õpiku järgi :D Enamus oli teada ka, seepärast ei harjutagi neid ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kava töötab ja tuju on hea.

Täna siis tegin kükki - 140kg 5x1 - raskelt, aga kindlalt. Kindlasti ei ole see mu 1 x maksimum. Jaksan rohkem, aga see ei ole praegu eesmärk.

Edasi tegin etteasteid - 20kg 3x24

Pressi - 150kg, 190kg, 230kg, 270kg x 8 - tavaliselt teen pressi enne astumisi, aga täna oli press kinni. YOLO

Raskusega rippes kõhtu 10kg 4x15

Järgmine nädal siis kükk - 70kg 5x10 - nii ma vaikselt ronin. Eesmärk jõuludeks kükkida 150kg

Homme tavapärane rind selg õlg. tavapärane püramiid, 5x5, 4x8, 4x10 - sellised suured seeriad. Ei tee homme jõudu. KASVATAN LIHAST :D aga juba homme lähemalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pressi - 150kg, 190kg, 230kg, 270kg x 8

Ma juba ammu vaadanud, et teed pressil nii suuri hüppeid raskuste osas. Miks nii? Ise lähen nt 10kg kaupa üles.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma juba ammu vaadanud, et teed pressil nii suuri hüppeid raskuste osas. Miks nii? Ise lähen nt 10kg kaupa üles.

Sobib kuidagi. Siis jäävad alumised kaks nö soojenduseeriateks ja ülemised kaks tööseeriateks. Kui ma alguses teen soojaks ja siis hakkan kohe paugutama suurte raskustega tõmbab kohe nii kinni. Lihased nagu ehmatavad ära ja keelduvad koostööd tegemast. Surumisel sain sellest kunagi aru. Kui 90kg olin surunud ja selline ka vihmasel ilmal läks üles. Siis ükkord siis proovisin nii, et tegin soojaks ja ladusin kohe 95 peale. Kang oli nii raske, et kukkus pauguga rinnale (tundus vähemalt), võtsin siis 90 kg kätte, sama raske. Lõpuks surusin 80kg ära :huh: Järgmine kord tegin vastupidi alustasin 80kg, edasi 90kg ja siis 95kg - kaks korda :D

Sobib mulle selline süsteem. Keha hakkab ka mõistma, et nüüd on vaja raskusi liigutada ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

90 kraadi vähemalt :)

Aga miks mitte põhja?

Sobib kuidagi. Siis jäävad alumised kaks nö soojenduseeriateks ja ülemised kaks tööseeriateks. Kui ma alguses teen soojaks ja siis hakkan kohe paugutama suurte raskustega tõmbab kohe nii kinni. Lihased nagu ehmatavad ära ja keelduvad koostööd tegemast. Surumisel sain sellest kunagi aru. Kui 90kg olin surunud ja selline ka vihmasel ilmal läks üles. Siis ükkord siis proovisin nii, et tegin soojaks ja ladusin kohe 95 peale. Kang oli nii raske, et kukkus pauguga rinnale (tundus vähemalt), võtsin siis 90 kg kätte, sama raske. Lõpuks surusin 80kg ära :huh: Järgmine kord tegin vastupidi alustasin 80kg, edasi 90kg ja siis 95kg - kaks korda :D

Sobib mulle selline süsteem. Keha hakkab ka mõistma, et nüüd on vaja raskusi liigutada ;)

Püramiidi viga ongi see, et tehakse ainult üks tööseeria. Soojendusseeriad ei tekita lihastes mingisugust adaptsiooni ja eriti arengule kaasa ei aita. Nii palju aitavad, et saaksid normaalselt tööseeriat teha.

Enda näide, kuidas 120kg surumist tegin (umbes +- 2x soojendusel):

20kg x20

40kg x12

60kg x8

80kg x6

95kg x6

110kg x4

120kg 5x8

Kokku soojendusseeriaid 6, tööseeriaid 5. Nii kaua, kui mina sooja tegin, oli Arnol treening juba läbi. :rolleyes: Ei, tegelt soojendusseeriate vahel paus suht olematu - nii kaua kuni uut raskust peale panen. 80kg alates mingi 45 sekundit.

Tegin ise ca2 aastat püramiidi ja mõtlesin, et miks rind ei arene ega kasva. Probleem oligi selles, et tööseeriaid tuli kokku heal juhul 1,5.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Püramiidi viga ongi see, et tehakse ainult üks tööseeria. Soojendusseeriad ei tekita lihastes mingisugust adaptsiooni ja eriti arengule kaasa ei aita. Nii palju aitavad, et saaksid normaalselt tööseeriat teha.

Tegin ise ca2 aastat püramiidi ja mõtlesin, et miks rind ei arene ega kasva. Probleem oligi selles, et tööseeriaid tuli kokku heal juhul 1,5.

Rinna trenn on mul praegu selline - (max 105x2)

Tühi kang 1x20, 40x15 - 75x12, 80x10, 85x8, 90x6 - sinu arvamus? ja seda 3x nädalas E, K, R

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma teeks ühe soojendusseeria veel, eriti kui tunned, et lihas jookseb kinni vähese soojenduse tõttu. Muidu püramiidis (max jõudu mitte taga ajades) 5kg samm täitsa OK.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga miks mitte põhja? - Minu arust selliste raskustega juba paras lõhkumine põhja minnes,endal on nii mida kitsamalt on jalad seda kergemini tuleb nn. butwink. Eriti mõnus on kui kuskil seal 90 * juures paus 1-2 sek. ja siis üless. Lööb jalad päris kiirelt täis.

20kg x20

40kg x12

60kg x8

80kg x6

95kg x6

110kg x4

120kg 5x8

Kokku soojendusseeriaid 6, tööseeriaid 5. Nii kaua, kui mina sooja tegin, oli Arnol treening juba läbi. :rolleyes: Ei, tegelt soojendusseeriate vahel paus suht olematu - nii kaua kuni uut raskust peale panen. 80kg alates mingi 45 sekundit.

Kas on vaja nii palju soojendusseeriad? Teen poole vähem, aeg on kallis :)

Tegin ise ca2 aastat püramiidi ja mõtlesin, et miks rind ei arene ega kasva. Probleem oligi selles, et tööseeriaid tuli kokku heal juhul 1,5.

Tööseeria on sinu jaoks see kui seerias jääb varu 1-2 kordust veel ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma teeks ühe soojendusseeria veel, eriti kui tunned, et lihas jookseb kinni vähese soojenduse tõttu. Muidu püramiidis (max jõudu mitte taga ajades) 5kg samm täitsa OK.

Ei selliselt on kõik korras. Kui teeks tühja kangiga ja siis laoks sinna 85 peale siis sureks. Nii toimib

Minu praegune hoiak ongi vähe korraga, aga tihti ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×