Jump to content
martinkink

Martinkink blogi

Recommended Posts

7 korda päevas 30g valku, SV ja rasvasi ei jälgi. Valgu poolelt söön enamasti kodujuustu ja muna, Üritan ka veise- ja kalaliha sisse pista paar korda nädalas. Rasvad tulevad täis igaljuhul (80g-100g). SV tarbin enne trenn tund aega puder 50-70g kaerahelbeid. Kaks korda päevas on siis riis/makaronid/tatar 50g+50g ja suviselt palju on menüüs palju erinevaid vesiseid vilju

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kava on mõnus....siiamaani. Reedeni veel aega. Täna ülarind pisut hell. Pole hantleid ammu surunud. Kangiga teinud viimased 4 kuud. Andis kohe tunda.

Jõutõmme 5x5

Kõverdus kõhuli 3x15

Säär Hackil 4x6

säär masinal 3x25

Rippes jalgade tõsted lisaraskusega 4x10

Keegi teadjam inimene (meditsiini vallas) oskab öelda, kas traumapunktis tõmmatakse paistetusest liigne vesi välja. Rippudes olen sõrme kuidagi ära tõmmanud. Käelabast esimese lülini on paistes ja sõrm korralikult kõveraks ei lähe. Kõigepealt sain mootorsaagi käima tõmmates sinna pehmele nahale villi ja siis õhtul lõuatõmmetes tõmbas nii paiste, et nahk oli nii pingul nagu tahaks katki minna. Võib peab lihtsalt puhkust ja rahu andma (võiks ikka kiiremini korda saada)???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keha parandab end ise päris hästi. Ja mida vähem temasse auke torkida, seda parem. Alati tasuks kaaluda plusse/miinuseid. Hea arst ei lähe ka esimese asjana naaskli kallale ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küünarliigese bursiit on näiteks asi, mida pigem ei hakkaks torkima, kuigi välja näeb selline (30-... % tennispalli suurune muna on naha all), et "kuidas see saab sealt ise ära kaduda. Aga läheb aega, ja haihtub. Aga on arste, kes kuuldavasti seda kohe "tühjaks imema" hakkavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Varsti peaks mõne video või pildi lisama, jube jutuks kisub.

Mõningad numbrid trennist

Lamades surumine kangiga - 70x12, 75x10, 80x8, 85x6

Pos kaldega hantel - 15x8, 20x8, 25x8, 30x8

Lõuatõmme - 0x5, 5x5, 10x5, 15x5

T-kang - 25x8, 50x8, 65x8, 75x8

Rööbaspuud - 0x8, 5x8, 10x8, 15x6

Biitseps scotil z-kang - 10x8, 20x8, 30x8, 40x5

Trennid kestavad 50min - 1h10min. Oleneb sellest kaua ma ennast pärast rullida viitsin.

Homme kükk ja muu jalg (säär+kõht)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kükitrenn läbi. No on ikka enese sundimine see jalapäev. Karm värk. Pole ime, et paljud ei taha/oska/viitsi jalgu treenida, fking raske on

Kükk 120kg 5x5 - järgmine nädal teen 5x3 ja edasi 5x1 - tundub lahe

Press - 4x8

Astumised - 3x24sammu

Säär püsti smithil - 3x15 - lõpus hakkas juba krampi tõmbama

Rippes kõhulihased hantliga - 3x15

Pärast trenni läks kaks šokolaadi vahvlitopsi. Man i love chocolate ice-cream.

Arve läks poes 3,59€

1 porgand

2 kurki

1 punane paprika

1 nektariin

sprotid

1L keefir

1L täispiim

2 vahvlitopsi

"Tervislik eluvii on kallis" - rääkige veel mulle. Fking porgand maksis 4 senti :blink: Eile ostsin lillkapsa (kaks rusikat umbes) 8 senti.... :mellow: Leiad maast poole liitrise pudeli, viid taarasse saad porgandi !!!!!

Järgmine nädal kindlasti mõni video juba. Praegu aga naudin kohvi ja jäätist..... B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muidugi ei ole kallis. Täisterapasta on näiteks 2x odavam kui nuudlid.

2012 elasin ühikas ja mul oli vaba raha 100€ kuus. Selle raha eest sai kõik söök ostetud, õlut joodud ja ka vahepeal Metro einesaiu söödud. Kui kool läbi sai, siis viisin veel kõvasti toidukraami koju, sest kuivaineid jäi veel kõvasti üle. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kükitrenn läbi. No on ikka enese sundimine see jalapäev. Karm värk. Pole ime, et paljud ei taha/oska/viitsi jalgu treenida, fking raske on

Kõige hullem päev ei ole jala päev!

bpuH5Ob.png

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige hullem päev ei ole jala päev!

bpuH5Ob.png

Ei jalgu on põnev teha, mulle meeldib kükkida. Jõudu on, aga pead tahtma seda teha ja ennast sundima seda tegema. Ja siis veel need pikad seeriad, kuidas see lihtsalt tõmbab su kehast kogu hapniku ära jalgadesse....

post-29847-0-75522500-1408009805_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nädala viimane trenn tehtud. Tunne puhanud

Kangiga surumine - 70*12, 75*10, 80*8, 85*7 (25.07.13 - 50*12, 60*12, 70*9, 75*6 see oli max, täna jäi varu sisse)

Hantlitega surumine - 15*8, 20*8, 25*8, 30*8 (video) (sama trenn 28*8, 28x4, 26x5 - need olid max surumised, täna jäi varu veel sissegi)

Lõuatõmbed - 0*5, 5*5, 10*5, 15*5

T-kang - 25*8, 50*8, 65*8, 75*8 (video)

Lendamine istudes - 7*10, 8*10, 9*10, 10*10

Homme ülehomme puhkan. Järgmisest nädalast hakkan õhtuti tegema Air Alert III hüppeprogrammi. Tahaks ikka korralikult pealt panna. Mingi eesmärk peab olema B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Air Alert hüppeprogramm on vastupidavustreening, mitte max hüppe treening. Mina hakkasin nii korralikult pealt panema, et hakkasin jõusaalis käima ja siis proovisin lihtsalt pealt panna kuni üks kord ei valmistanud see enam raskusi.

Pigem hakka klassikalise tõstmise harjutusi tegema - rebimine, tõukamine, rinnalevõtt. Ja siis võid teha ka mõned 5x5 hüpped 2-3 harjutust. Rohkem ei ole vaja, sest kõik liigutused peavad olema plahvatuslikud ja võimalikult kiired.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Air Alert hüppeprogramm on vastupidavustreening, mitte max hüppe treening. Mina hakkasin nii korralikult pealt panema, et hakkasin jõusaalis käima ja siis proovisin lihtsalt pealt panna kuni üks kord ei valmistanud see enam raskusi.

Pigem hakka klassikalise tõstmise harjutusi tegema - rebimine, tõukamine, rinnalevõtt. Ja siis võid teha ka mõned 5x5 hüpped 2-3 harjutust. Rohkem ei ole vaja, sest kõik liigutused peavad olema plahvatuslikud ja võimalikult kiired.

Ma olen korra sealt 7 nädalat läbi teinud. Andis küll juurde. Selle 7 nädalaga sai rõnga puudutusest tennisepalliga pealtpanek. Vastupidavust mul ei ole enivei, nii et mööda külgi ikka alla ei jookse. Usun, et annab jalgadele ka midagi juurde (päris kindlasti). Kükke teen ka järgmised kolm kuud 1-5 kordust. Igatahes tundub põnev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen korra sealt 7 nädalat läbi teinud. Andis küll juurde. Selle 7 nädalaga sai rõnga puudutusest tennisepalliga pealtpanek. Vastupidavust mul ei ole enivei, nii et mööda külgi ikka alla ei jookse. Usun, et annab jalgadele ka midagi juurde (päris kindlasti). Kükke teen ka järgmised kolm kuud 1-5 kordust. Igatahes tundub põnev.

Kui sa ei ole midagi teinud, siis on igasugusest treeningust kasu. Algajale annavad isegi kätekõverdused max surumisele juurde :P. Ma arvan, et ma saaksin ka Air Alertiga mõned cm juurde, sest ei ole kunagi hüppetrenni teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa ei ole midagi teinud, siis on igasugusest treeningust kasu. Algajale annavad isegi kätekõverdused max surumisele juurde :P. Ma arvan, et ma saaksin ka Air Alertiga mõned cm juurde, sest ei ole kunagi hüppetrenni teinud.

Mõned cm määravadki palju ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõned cm määravadki palju ;)

Kui tahad korralikult pealt panna, siis peab käsi ikka 30cm üle minema. Näpu otsaga palli sisselükkamine ei ole mingi dunk :P.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pea ikka rõngast kõrgemale B)

Enne põlve oppi mul jäi 20cm puudu rõngast, et peaga see ära puutuda. :)

PS! Hoovõtuga hüppe puhul ikka.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enne põlve oppi mul jäi 20cm puudu rõngast, et peaga see ära puutuda. :)

PS! Hoovõtuga hüppe puhul ikka.

Minu eesmärk on kohapealt maast kahe jalaga ja kahe käega ;)

Muudetud kasutaja martinkink poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×