Jump to content
martinkink

Martinkink blogi

Recommended Posts

Täna on mu 9000+ kaloripäev. Hommikul oli kaal 88,4. Liigume, liigume ^_^

Siiani olen söönud 5052,8 Kcal. Kotitäis kohukesi on kõrval. Üks kohuke 160-200 Kcal. Ärge tulge enam mulle ütlema, et te ei saa oma kaloreid täis :D Millalgi siis homse päeva jooksul käin trennis, proovin surumisest ka video teha ja mõned vormipildid. Kindlasti kirjutan ka kogu päeva menüü, mis ma täna ära söön. Midagi ilusat seal kindlasti ei ole B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks nii radikaalne number eesmärgiks? :D

Lihtsalt tuli selline number. Viimased 2 kuud söönud 2500 kalorit ja nüüd ühe päeva söön 9000. Vaatan mis vorm sellise toiduga teeb. Lasen ka kehal pisut puhata, sest korralik tamp on peal olnud. Eile ja täna puhkan. Homme trenn ja siis laup, pühap puhkan. Esmaspäeval jälle rahulikult oma 2500 kaloriga edasi. 3+2 süsteemi.

Number tuli nii, et sõber helistas siis ütlesin nii puusalt - tvi homme söön rsk 9000 kalorit :D Kuidagi peavad ju rekordid sündima (loe surumise rekordid) ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna on mu 9000+ kaloripäev. Hommikul oli kaal 88,4. Liigume, liigume ^_^

Siiani olen söönud 5052,8 Kcal. Kotitäis kohukesi on kõrval. Üks kohuke 160-200 Kcal. Ärge tulge enam mulle ütlema, et te ei saa oma kaloreid täis :D Millalgi siis homse päeva jooksul käin trennis, proovin surumisest ka video teha ja mõned vormipildid. Kindlasti kirjutan ka kogu päeva menüü, mis ma täna ära söön. Midagi ilusat seal kindlasti ei ole B)

Söön 4 kohukest ära, siis hakkab rämedalt vastu juba, sest liiga magusad on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sissy. :D

Ma võiks selle asemel 4 sibulat ära süüa nagu õuna ja ei teeks teist nägugi. :) Las magusad asjad jäävad naiste pärusmaaks.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas sarge nii vähe syya j6uab... : o

Insuliini tundlik vbl.

Ma võin vabalt suure 533g kondenspiima järjest ära süüa,kuid kahjuks ei hakka vastu ja enne ei suuda lõpetada kui otsas :)

16332.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Insuliini tundlik vbl.

Ma võin vabalt suure 533g kondenspiima järjest ära süüa,kuid kahjuks ei hakka vastu ja enne ei suuda lõpetada kui otsas :)

16332.jpg

Hakkab vaikselt looma. Vaikselt. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Elus elus :D

Surumine tuli 95 ilusti, 100 jäin alla. Ebaõnnestumisest video ka olemas, millalgi laen üles. Suveks saab ikka üles ;)

Kirjutan enamvähem oma toidukogused üles, mis siis üleeile said söödud. Ebaõnnestusin kahjuks. Sõin ainult 8639Kcal. Oli ka selline kiire ja liikuv päev siis ei jätkunud sooja toidu jaoks aega.

Müsli 140g

Saiakesed 5tk

kodujuust 600g

pakk leiba 280g

pakk sinki 120g

müslibatoon 5tk

3 õuna 777g

9 kohukest, oleks rohkem söönud, a tütar sõi pooled ise ära :lol:

1 kohupiimatoru

50g makarone

3250ml piima

Kokku 8639Kcal. Nüüd juba tiksub 2500 ringis edasi. Tuju hea ja elu on ilus ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas sarge nii vähe syya j6uab... : o

Siis kui dieet läbi sai, sõin päevas 6600+ kcal mingi 3 nädalat vms. Siis pärast seda hakkas isu langema ja nüüd pingutan, et päeva jooksul 3500kcal täis saada. :P Mul näiteks ei teki juurikatest sellist täiskõhutunnet nagu Holgeril. Sõin dieedi ajal kogu aeg 500g külmutatud juurikaid kõrvale, aga kõhtu täis ei saanud. :) Magus on see, mida ma ei suuda süüa. Lihtsalt rõve on, muud midagi... Ainult dieedi ajal oli magusa isu - see oli arvatavasti selle pärast, et nii jõhker ketoos oli.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jou fitnessirahvas

Surumise video tagaajamine muutus keerulisemaks kui arvasin. Mis seal ikka, loodame parimat.

Hea on kuulda/näha/vaadata, et meie sportlastel piiri taga hästi läheb. Ja olemegi kartuli ja sousti peal kõvad mehed. Eestlane on ju sündinud tööloom. Mingi aeg oli ka kuskil uuring olnud, et kui küsiti eestlastelt, et kas tahaksid sama raha eest vähem tööd teha või ületundide eest suuremat tasu saada siis enamus tahtis rohkem tööd teha, et siis rohkem palka saada. Oh seda eestlast :rolleyes:

Soetasin omale Gasp`i koti. Hea trennis käia ei pea saalis olles oma kola kaenlas kandma. Niipalju kila-kola on juba tekkinud, et ei mahu enam kahte pihku ära. Kotiga palju mugavam. Mõnus kui isegi vesi otsa saab võtad kotist uue pudeli ja jood. Täna proovisin ka Gripgel`i. Kvaliteet jälle paranes, treeningul siis. Lõuatõmbed olid palju kindlamad ja rööbaspuudel olid käed korralikult paigal. Samas ei jäänud kuskile märke maha, jäid asjad puhtaks, mitte valgeks. Soovitan kõigile, kellel haardega probleeme ;)

Trennist väheke

Neutraalselt lõuatõmbed - 4*8

Pullover - 4*8

Plokil althaardes ülevalt tõmbed - 4*10

Rööbaspuud - 4*8 - 10kg

Althaardes triitseps plokil 1 käega - 4*14

Trenn kestis 50 min

Proovin ära ketodieedi. Täna alustasin. Hommikuse pudru asemel 5 muna. Edasi on 650g kanafileed, hapukoort, kõrvitsaseemneid ja 100g rukolat. Prooviks ka selle ekstreemse dieedi ära. "Päris" dieedi ajal ei ole mõtet hakata asju proovima. Enne tuleks välja selgitada, mis sobib ja mis mitte. Igatahes saab põnev olema. Selja olen korralikult korda saanud (tänud Georgile ;), varsti tulen sulle külla, et asi kindel oleks). Edasi kaks päeva puhkust ja siis raske rinnaga alustan uuesti. Elämä on laiffii :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane menüü - üsna kesine teine, aga nutridata ütles, et kõik mikrotoitained said kaetud, seega, pole paha ^_^ Ainult C-vitamiini pidin lisaks võtma, seda nagu ei olnudki.

H - Muna 264g

VP - kõrvitsaseemned 60g

L - 300g kana, 50g rukola, 200g hapukoor

VP - 150g kana, 25g rukola, 100g hapukoor

Õ - 200g kana, 25g rukola, 100g hapukoor, 6g seesamiseemned

Kokku - 2495,5 Kcal - 201,9g valku, 32,6g SV, 172,6g rasva.

Õhtul sai ka tund aega ratast sõidetud, tütar tagaistmel. Homme ja ülehomme puhkan ja siis rinda lammutama. Algus on igatahes juba karm sellisel dieedil. Tänagi ostsin juba varuks endale igasuguseid seemneid/pähkleid, kana ja kalafileed, erinevaid lehti ja mitu pakki hapukoort. Tuleb põnev võitlus iseendaga. Huvitav on veel see, et vett olen hakanud tarbima 2-4L päevas. Mitte, et ma sunnin ennast vaid kogu aeg on kohe isu. Võibolla ka asi selles, et kõht tühi ja koguaeg tahaks midagi. Lõbus värk :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane menüü

Muna - 280g

Kana - 506g

Spinat - 60g

Hapukoor 500g

Maapähkel - 50g

Kokku 2499,5 Kcal, 149g valku, 28,3g SV, 200,8 rasva. Õhtul teen jälle väikse veloringi. Homme puhkan ja ülehomme rinna, õla, biitsa trenn. Tahtmine oleks juba täna minna, aga ei - peab puhkama ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile Käisin veel pärast tööd rattaga sõitmas. Ilus ilm oli ja kokku tuli 1,5h rattasõitu. 32 Km. Aga mitte niisama ei käinud rattaga tühja sõitmas vaid panin ka keskkonnale rõhku ehk võtsin eesmärgiks kõik panditaara, mis tee ääres vedeleb, üles korjata. Seljakott oli seljas, kus sees siis omakorda kilekott. Sain nii mõnegi pudeli/purgi omanikuks ja loodus jälle puhtam. Tegin sellise WIN-WIN sõidu. Ise kulutasin veits pekki, loodus sai puhtamaks ja ma sain munadepaki raha kokku. Nice...

Täna hommikul kaal 87,9 Kg. Karm värk. Hakkab looma juba.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile Käisin veel pärast tööd rattaga sõitmas. Ilus ilm oli ja kokku tuli 1,5h rattasõitu. 32 Km. Aga mitte niisama ei käinud rattaga tühja sõitmas vaid panin ka keskkonnale rõhku ehk võtsin eesmärgiks kõik panditaara, mis tee ääres vedeleb, üles korjata. Seljakott oli seljas, kus sees siis omakorda kilekott. Sain nii mõnegi pudeli/purgi omanikuks ja loodus jälle puhtam. Tegin sellise WIN-WIN sõidu. Ise kulutasin veits pekki, loodus sai puhtamaks ja ma sain munadepaki raha kokku. Nice...

Täna hommikul kaal 87,9 Kg. Karm värk. Hakkab looma juba.

:D Einoh, üllas eesmärk. Kes kopikat ei korja, see rubla ei saa.

post-3216-0-85870600-1400485401_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna raske rind, õlg ja biitseps

Lamades surumine - 62,5*5, 72,5*5, 80*6 - jõudu tuli iga seeriaga juurde. 60kg kang oli raskem kui 80 kilone.

Plokil lendamine - 5*10

Lendamine küljele istudes - 17,5kg 4*8

Risti plokil tagaõlg - 3*12

SS Hantel+z-kang - 20*9+40*8, 17,5*8+35*8, 15*8+32,5*7 - On ikka põnev harjutus ;)

Tänane (eilne, üleeilne) toidukord - Üks kanakints, lehed, hapukoor ja seemned. Seda olen söönud viimased kolm päeva. Seda hapukoort võin ma pakkide kaupa endale sisse imeda. Lapsest saati oma supid üle ujutanud sellega. Praetud kanafilee, no kellel sellest isu täis küll saab. Maitseaineid nii palju siin ilmas. Ja salatilehti vahetan - rukola, salat, spinat, segud jne. Hommikul tegin endale magustoitu. Jätsin ühe muna ära ja panin asemele viilu peekonit pannile. Huhh, dieet on ikka raske :D Õhtul kui kaloreid üle jääb siis keedan mune juurde.

post-29847-0-08774700-1400569481_thumb.j

Olen hakanud jalgrattaga tööl käima. Hommikul tööle ja õhtul tagasi. 7 km ots. 25 minutit. Mõnus

Samuti olen praktiseerinud viimasel ajal pärast trenni sellist asja. Lähen pesema siis enne lasen selle kuivati (loe elektrisaun, kus õhupealevoolu toru kogu aeg kinni keeratakse) voolikust üleni märjaks ja viskan kerisele kaks kulbitäit vett. Siis lähen pesema ja kui pestud, on saun valmis saanud. Isa õpetas sedasi saunas käima, et enne sauna pesed puhtaks ja siis võtad leili. Hoopis teine mõnu puhtana sauna minna :) Kuidagi kuumus saab kehale paremini ligi ja pärast sauna on küll selline keedetud makaronitunne :D

Homme veel süsivesikud madalal ja siis tuleb kaks päeva laadimist. Korralik hunnik tatart ootab juba ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

köögiviljandusest sobivad jah kõik lehed, aga ka paprika, kurk, mugulsibul, avokaado. ka zucchini, brokkoli ja paljud marjad. peaasi, et sv ei ületaks 50 g päevas (tegelt sobib kerge ketoosi jaoks ka 70 g)

aga kuule, kui sa teed 2 päeva süsivesikuid vahele, siis ei saagi pidevat kerget ketoosi tekkida....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

põmst ma ei tea su eesmärke ja ei ole ise teab mis spets :). miks sa laadid? ma ise olen seda katsetanud seoses terviseprobleemidega ja juhindusin sellest, et a) kehal võtab aega, et ketoosi jõuda ja B) kerget ketoosi (mild ketosis) on lihtsam taluda kui väga tugevat. tegin mark sissoni strateegia järgi, s.t. pidevalt 50-70 g sv päevas. oli täitsa ok. üritan uuesti.

võimalik aga, et sinu lähenemine töötab sinu eesmärkidest lähtuvalt paremini. ja tegelikult on ju huvitav teada ja jälgida. oled sa juba ketoosis? kui jah, siis jaga ise ka seda, kas peale laadimist tuled ketoosist välja ja kui kaua võtab aega, et tagasi ketoosi jõuda. mu enda kogemuse järgi 1-2 päeva sv ülesöömist lõpetas ketoosi ja sinnajõudmine võttis jälle ca nädal aega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×