Jump to content
martinkink

Martinkink blogi

Recommended Posts

Sain omale hoo sisse lõpuks

Vahepeal käisin jõusaalis ja tegin lihasgruppe kaootiliselt ehk ilma mingi kindla kavata ja progresseerumiseta. Tegin harjutusi, mis meeldisid. Kombineerisin neid igatpidi ja pahupidi ning asi töötas. Nüüdseks panin omale kergelt õlgadele suunatud kava kokku ja harjutused paika. Aitab küll sellest pussutamisest, aeg on areneda.

Kava tegin 3+1 põhimõttel vastavalt kerge+raske+kerge/raske+kerge+raske. Harjutused panin paika, ning hakkan ka igakord tõstma kas siis raskust või kordust või seeriat. Toitu tarbin maksimaalselt ehk jälgin, et saaks valgud täis+kõike muud veel otsa ;) Aeg on kasvama hakata :P

Täna siis kerge selg ja raske õlg. Homme raske jalg. Jala kava võtsin sellest 12-nädala programmist. Jalapäeval mind raskelt lõbustavad need 20+ kordused. Teha ikka järjest seal sirutusi 3*30, vahepeal ropendades ja longates :lol:, on ikka uskumatu tunne. Kannatades me kasvame.

Ei karda ma ka end põrsaks süüa, sest maha saab alati võtta, aga katsu sa kasvada. Juba keerulisem teekond. Teha ca 6* nädalas trenni ja sealjuures veel kasvada, no tuleb ikka toitu sisse toppida B) Ise ma selle teekonna valisin. Maletreeningus vist tõesti ei ole oluline, et sa seal 4000+ kalorit päevas tarbid või isegi rohkem :D

Homme siis raske jalg ja kõht. fking jalapäev...

Muudetud kasutaja martinkink poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Missugusest toidust sa tahad need 4000 kcal k2tte saada? Ainult juurviljadest ja valgust vaevalt see 6nnestub. Mis su hetkepikkus -ja kaal on ja millega p2eva jooksul lisaks trennile tegeled? Kas aeroobset ka teed v6i ainult j6utrenni? Kaua sul trennid enamasti kestavad ja kas pausid seeriate vahel on lyhikesed? Ma ise m6tlen, et 2ra p2ris meelega ennast p6rsaks s88. Mul oli ka selline periood, kus tahtsin kasvada ja p2evakaloraazh oli 5000+ ja j6un2itajad kyll paranesid, aga yleliigset rasva kogunes ikka v2ga k6vasti ja p2rast pidin pea pool aastat dieedil olema, et see 2 kuuga lisandunud 15 kg kaotada. P2rast on ikka tykk tegemist, et yleliigsetest kilodest lahti saada. Proovi parem mingi selline kalroaazh leida, kus oled mingi +500 kcal plussis iga p2ev, siis sa ennast p2ris p6rsaks ei s88, aga j6un2itajad paranevad, sest lihas areneb ikkagi kindla kiirusega ja ses suhtes pole vahet, kas oled 500 kcal-ga plussis v6i 2000-ga, aga vahe on selles, kui palju sa rasva juurde v6tad. Lihtsalt minu v2ike m6te. Mul see dieet l2ks ysna edukalt ja alles eelmine 2ndal tulin dieedilt maha ja lasin rasvaprotsendi ka 2ra m66ta ja sain tulemuseks 6.1 % ja olen v2ga rahul. Nyyd aga algabkii see periood, mis sul pmst ka algas, et yritan natuke lihasmassi kasvatada ja iga kord natuker askusi/kordusi lisada, aga sealjuures madalat rasvaprotsenti hoides. Seep2rast peangi endale ka selle piiri leidma, kust alates olen plusskaloraazhis, aga mitte liiga palju. Igaljuhul, edu sulle, j2lgin ikka su tegemisi edasi.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Missugusest toidust sa tahad need 4000 kcal k2tte saada? Ainult juurviljadest ja valgust vaevalt see 6nnestub.Ega ma nüüd šokolaadidest ja küpsistest ka ei toitu. Ma toitun nö puhtalt, aga ma sööngi palju. Nt täna hommikul sõin 8 muna ühe täisterakukli juustuga ja suur tass kohvi. 3500Kcal peal tiksusin kuu aega. Selle ajaga kaotasin kaalu kokku ca 500g. Ehk päevane keskmine kaal langes pärast kuu aega 500g. Ütleme nii, et ma söön kõike nagu ehtne Eesti mees. Ja nagu ikka kui oma toit on söödud siis tuleb lapse poolik järele jäänud portsjon ka ära süüa. Eile õhtul sõin 2 ploomiliharulli+köögiviljasalat+4 täisteraleiba singiga+klaas piima+2 viilu jäätist. See oli hetk pärast seda kui olin joonud pärast trenni šeigi (kolm šokolaadi kohukest+pakk kohupiima+400ml piima ja see kõik saumiksriga läbi. NJÄMM :D

Mis su hetkepikkus -ja kaal on ja millega p2eva jooksul lisaks trennile tegeled? 193cm ja 91Kg. Tööl olen, milleks on istuv töö enamasti. Väheke on ka liikumist, aga seda tõesti vähe.

Kas aeroobset ka teed v6i ainult j6utrenni? Ainuke aeroobne on enne trenni 10min jooksu. Vahest käin ka nädalavahetuseti jooksmas ca 45min

Kaua sul trennid enamasti kestavad ja kas pausid seeriate vahel on lyhikesed? Trennid on vahelduvad. On 40 minutilisi trenne ja on ka rahulikumaid 1.5h trenne. Ise eriti kella ei jälgi, teen tunde järgi. Kükitrennid tihtipeale venivad kauemaks, sest kükiseeriate pausid on väärt oma "hingamisi". Rinna või seljatrennis jaksavad kopsud intensiivsemalt treenida. Ja tihti oleneb ka tujust/soovist. Vahest puhkan see minutikese kauem, et see viimane seeria maksimumini ära venitada.

Ma ise m6tlen, et 2ra p2ris meelega ennast p6rsaks s88. Mul oli ka selline periood, kus tahtsin kasvada ja p2evakaloraazh oli 5000+ ja j6un2itajad kyll paranesid, aga yleliigset rasva kogunes ikka v2ga k6vasti ja p2rast pidin pea pool aastat dieedil olema, et see 2 kuuga lisandunud 15 kg kaotada. P2rast on ikka tykk tegemist, et yleliigsetest kilodest lahti saada. Proovi parem mingi selline kalroaazh leida, kus oled mingi +500 kcal plussis iga p2ev, siis sa ennast p2ris p6rsaks ei s88, aga j6un2itajad paranevad, sest lihas areneb ikkagi kindla kiirusega ja ses suhtes pole vahet, kas oled 500 kcal-ga plussis v6i 2000-ga, aga vahe on selles, kui palju sa rasva juurde v6tad. Lihtsalt minu v2ike m6te. Mul see dieet l2ks ysna edukalt ja alles eelmine 2ndal tulin dieedilt maha ja lasin rasvaprotsendi ka 2ra m66ta ja sain tulemuseks 6.1 % ja olen v2ga rahul. Nyyd aga algabkii see periood, mis sul pmst ka algas, et yritan natuke lihasmassi kasvatada ja iga kord natuker askusi/kordusi lisada, aga sealjuures madalat rasvaprotsenti hoides. Seep2rast peangi endale ka selle piiri leidma, kust alates olen plusskaloraazhis, aga mitte liiga palju. Igaljuhul, edu sulle, j2lgin ikka su tegemisi edasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ICEBREAKER

post-29847-0-08493300-1392216244_thumb.j post-29847-0-29627300-1392216253_thumb.j




Ehk täna oli siis rinnapäev myfitnessis Lasnamäel

Alustasin kerge sörgiga 10 minutit siis edasi õlad soojaks ja suruma

Lamades maas surumises juba areneme. Kui eelmine kord tuli 2*30+2*15 siis seekord juba 3*30+1*20. Pausid jäävad ca 30 sek kanti, sest suruda on vaja kiirelt ja palju kordusi.

Edasi tavaline surumine, pos kaldega kangiga surumine ja masinal lendamine.
Õlga kaks harjutust, raskelt ja koledasti, ja rööbaspuudel lõppu keharaskusega 3*10.

Pärast lonkisin juba saunalavale. Eriti mõnus on ikka pärast trenni rahulikult kuumal laval istuda ja mõnuleda. Pärast jaheda dušši all ennast loputada. :)

Pärast trenni läks siis kokteil jogurtist, mahlast, piimast,vitamiinidest ja valgust. Korralik kompott :D Enne trenni arginiini seekord

Homme siis raske selg ja pumpavam õlg. Sellest kõigest aga homme ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli seljatrenn

Alguses raskusega lõuatõmme

siis kangitõmme vastu kõhtu

seejärel hantlitõmme

lõpuks jõutõmme

Trenni lõppu tagaõlga. See harjutus võtab korralikult tagaõla läbi. Jõusaalis tahaks seda pingi peal proovida, saaks raskusega allapoole minna.


Homme siis juba kerge jalg. Enne trenni BCAA pärast trenni jogurt ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli seljatrenn

Alguses raskusega lõuatõmme

siis kangitõmme vastu kõhtu

seejärel hantlitõmme

lõpuks jõutõmme

Trenni lõppu tagaõlga. See harjutus võtab korralikult tagaõla läbi. Jõusaalis tahaks seda pingi peal proovida, saaks raskusega allapoole minna.

Homme siis juba kerge jalg. Enne trenni BCAA pärast trenni jogurt ^_^

Kaks Like'i

Aga mina tunnistan ausalt, et kodune treening endale ei sobi. Kuidagi kõike muud on vaja teha sel ajal. Ning seda suurem respekt on nede vastu, kes seda suudavad. Distsipliin :) Aga edu hr. Kink!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma heameelega läheks samuti jõusaali, aga vahest kui aega ei ole sii peab kodus trenni tegema. Olen ka õhtul kell 22:00 põrandal olnud ja rinnatrenni teinud. Päev lõppes hilja, aga trenn vajab tegemist. Rutiini peab hoidma. ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsimus siin suurele ringile

Kui tavaliselt on lihased haiged järgmisel päeval, jalgadega siis ülejärgmisel. Ehk täna tegin ägedalt rinda, homme on rind haige. Siis miks vahest tuleb valu juba õhtul, mitte järgmisel päeval. Kui lihasvalu tuleb õhtul siis üldjuhul on ta järgmiseks päevaks kadunud (sellest saan aru, et uni on vahel)??

Oskab keegi kommenteerida :mellow:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsimus siin suurele ringile

Kui tavaliselt on lihased haiged järgmisel päeval, jalgadega siis ülejärgmisel. Ehk täna tegin ägedalt rinda, homme on rind haige. Siis miks vahest tuleb valu juba õhtul, mitte järgmisel päeval. Kui lihasvalu tuleb õhtul siis üldjuhul on ta järgmiseks päevaks kadunud (sellest saan aru, et uni on vahel)??

Oskab keegi kommenteerida :mellow:

Endal olen tähelepannud,et sõltub süsivesikutest ja kui palju bcaad saab lisaks tarbitud.Kui kalorid on plussis ,siis lihasvalu nn. väiksem ja taastumine kiirem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal olen tähelepannud,et sõltub süsivesikutest ja kui palju bcaad saab lisaks tarbitud.Kui kalorid on plussis ,siis lihasvalu nn. väiksem ja taastumine kiirem.

Ma ise arvasin sama, et see tähendabki, et see päev on nö hästi läinud ja keha on vajalikud asjad kohe ja kiirelt kätte saanud. Ega seal vist muud loogikat olla ei saagi vist

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks üldse peab midagi haige olema? :) Ma vaatan sa lammutad ikka täistuuridel.Ise lasin ka päris mitu aastat nii.Nüüd olen asjad nii seadnud,et valusaks jääb midagi harva,vahest veidi kange ainult.Või no jah,kui jõutõmbe päeval veidi lappama läheb,siis on küll paar päeva unine olla. :P Muidugi ega lihasvalu on vahest omamoodi mõnus elamus....kui peale iga trenni,siis muutuks tüütuks. :) Lihtsalt minu 2 senti... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks üldse peab midagi haige olema? :) Ma vaatan sa lammutad ikka täistuuridel.Ise lasin ka päris mitu aastat nii.Nüüd olen asjad nii seadnud,et valusaks jääb midagi harva,vahest veidi kange ainult.Või no jah,kui jõutõmbe päeval veidi lappama läheb,siis on küll paar päeva unine olla. :P Muidugi ega lihasvalu on vahest omamoodi mõnus elamus....kui peale iga trenni,siis muutuks tüütuks. :) Lihtsalt minu 2 senti... :)

Ega ma seda nüüd ei otsi, et mul ilmtingimata peavad lihased haigeks jääma, aga kui jäävad siis...No pain no gain :D

Täistuuridel, mnjaa. Mulle see meeldib, tervis on korras, kõik laabub ja sobib, miks mitte ^_^ I LIKE IT :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

post-29847-0-40888100-1392363904_thumb.j

Täna oli siis lasnamäe myfitnessis jalgade päev. Kerge jalg + kõht. Minge p.... see oli kõige raskem jalgade päev, mis mul olnud on :D

Kava võtsin siis sealt 12-nädala jalgade programmist - kava siin

Alguses siis kükid - 10*5 - polnud hullu, raske, aga talutav

Press - 4*25 - noh viimased kaks seeriat tuli vägagi kibedalt

Sirutus - 3*30 - ja oligi p...... Edasi liikusin kasutades tugedeks kõrvalolevaid masinaid :D

Kõverdus - 3*15 - Nüüdseks olid jalad ümberringi pakud ja liikumine muutus juba imelikuks :lol:

jõutõmme sirgete jalgadega - 3*15 - siin hakkas kangist kinnihoidmine juba alt andma peaaegu, aga ei. Lõpp rippus sõrmede otsas, aga ikka rippus ^_^

Mul on tööjuures nö 1 korruse trepp, aga võimalusel saab ka lifti kasutada..... mhmhh lift jääb ;)

post-29847-0-98051200-1392364276_thumb.p


post-29847-0-64561900-1392372516_thumb.j

Muudetud kasutaja martinkink poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega ma seda nüüd ei otsi, et mul ilmtingimata peavad lihased haigeks jääma, aga kui jäävad siis...No pain no gain :D

Täistuuridel, mnjaa. Mulle see meeldib, tervis on korras, kõik laabub ja sobib, miks mitte ^_^ I LIKE IT :P

Jah, meeldibki niikaua kuni tervis on korras, sellele järgneb hala ja virin, kui loll ja lammas ikka olid, et ei mõelnud pikemas perspektiivis ette ning mõistad alles siis kui hilja on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsimus siin suurele ringile

Kui tavaliselt on lihased haiged järgmisel päeval, jalgadega siis ülejärgmisel. Ehk täna tegin ägedalt rinda, homme on rind haige. Siis miks vahest tuleb valu juba õhtul, mitte järgmisel päeval. Kui lihasvalu tuleb õhtul siis üldjuhul on ta järgmiseks päevaks kadunud (sellest saan aru, et uni on vahel)??

Oskab keegi kommenteerida :mellow:

Kui tihti sama lihasgruppi treenid? Viitab nagu harvale treeningule voi jarsule raskuste tousule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tihti sama lihasgruppi treenid? Viitab nagu harvale treeningule voi jarsule raskuste tousule.

iga 3 päeva tagant, ehk kui esmaspäev on rinnatrenn siis järgmine kord on rinnatrenn reedel. Nii igale lihasgrupile.

Järsule raskuste tõusule ei saa ka olla, sest lolliks ma ei lähe. Kui alustan uute kavadega siis ma ei võta maksimumideks eelmise kava lõpu tulemusi. Kui eelmine kava oli max kükk 135kg siis selle kava jaoks arvestasin 120kg, et siis hiljem purustada see 135, aga seda juba 2-3 kuu pärast. 135kg võis olla hea päev, 120Kg tuleb igal juhul, on siis tore/sitt päev

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile ei viitsinud pikalt kirjutada, sest see surumismaania tegi oma töö.

Eile tegin siis nii pumpava rinna kui ka kerge õla. Enne trenni vedelesin ca 1,5h teleka ees. Oli selline vedel, väga vedel olek. Pea ka natuke tuikas ja oli selline eemal olek. Tütar ka magas ning tuba oli seega pime. Pikalt mõtlesin, et teeks hoopis puhkepäeva ja saaks homme äkki rohkem kordusi suruda, sest lihased täiesti välja puhanud. EI.

Naine tuli koju. Luristasin Redweileri sisse ja hakkasin pihta. Pärast trenni oli selline tunne nagu oleks tund aega maganud ja siis ärganud üles täiesti värskena. Võibolla oli asi ka selles kummalises punases joogis, aga tuju oli mul laes ja sain õhtul isegi lapsega huumorit ema kallal teha :D Väike kiusamine kulub alati marjaks ära :lol: Üllatavalt hea jook oli. Ma ei olnud ennem seda proovinud, aga nüüd sain ära proovida. Kellele muidugi piprased tooted ei meeldi siis see ei ole küll teile mõeldud. Samas need kel sihiks rasvapõletus...andke minna. Trennis kulutate rohkem, seega saaks seda kasutada kui rasvapõletajat :D

Igatahes. Valgupulber valgupulbriks. Minul on erguti ikkagi Nr.1 toode, mida võiks omada ;) Korralik, rasvast nõretav sealihakäntsakas viib minul näiteks keele koos hammastega alla :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×