Jump to content
martinkink

Martinkink blogi

Recommended Posts

Kaks trenni seljataga.

Eile tegin rinda, õlga, triitsa.

Täna tegin kükki, selga, biitsa

Jaotasin kava kaheks, et saaks nädalas kogu keha 2x läbi teha. Praegu treenin Hr. Sarcev`i õpetuste järgi. Kõik lliigutused aeglaselt ja kontrollitult. Kaks seeriat 50kg kükki alustuseks ja jalad tahtsid nahast välja juba ronida. Tegin edasi... Sedaviisi treenin siis kuni uue aastani. Iga trenn kõik liigutused tunnetusega ja põhieesmärgiks lihase maksimaalne pigistus harjutuse tipus. Raskus on mõõdukas ja täpselt selline, et selja treenimisel ei hakka umbes söör ka veel tööle, et raskuse ära saaks teha, korduse lõpuni :huh: Kõige rohkem keskendungi harjutuse negatiivsele faasile. Positiivsed lähevad tunduvalt kiiremini. Toimib..

Siiamaani on kõik lihasgrupid metsikult verd täis pumbanud selline aeglane sooritus. Kindlasti aitavad kaasa ka L-tsitruliin ja nüüdseks ka arginiin. Võimsad asjad ^_^

Eile õhtul lugesin läbi Kaur Kenderi raamatu "Comeback". Igati lahe ja hea lugemine. Mõnusalt räige ja piisavalt huvitav, et ei saanud ennem raamatut käest kui läbi sai. Kui teile meeldisid filmid nagu "Punane elavhõbe" ja "Vasaku jalaga reede" siis lisage natuke kultuurilist roppust juurde ning võtke see raamat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tulekul rind, õlg, triits

Teisipäeval avastasin, et mu kava on nii jaotatud, et ma saan ülemaailmsel rinnapäeval tehagi rinda. Vägev :D

Muide, mida ma juba olen hakanud vaikselt kartma. Te kõik teate, mis hakkab varsti juhtuma igal pool.

post-29847-0-39592200-1387463050_thumb.j



Mis seal ikka, pidage see aasta algus vastu ;)

Muudetud kasutaja martinkink poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervitus tervitus

Oh kui kaua pole siia jõudnud. Trennid kestavad ja käivad. 8 tunnine treening ka tehtud. Hunnikutes videomaterjali ootab kokkupanemist. Veel pole mingit kindlat kava ette võtnud, teen iga kord kogu keha läbi.

Ütleme nii, et on olnud kiired ajad ja uued tuuled puhuvad.

Igatahes kohtuda saab minuga Virbi 12.

Järgmise trennini ja loodan saada oma videomaterjaliga ka jonksu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilusat hommikut

Väga mõnus on minna jooksma pühapäeva hommikul. Selline tunne nagu oleks üksinda siin planeedil alles. Linn on nii vaikne, et lumekrudin talla all kajab majade seintelt vastu. Kerge lumesabin hõljub õhus ning karge -2 teeb jooksust erilise mõnuallika ;)

Pärast sai lõuatõmmete ja kätekõverdustega keha korralikult kummi pumbatud.

Eile kõndisin 5-ndale korrusele nii, et tütreke oli kukil. Igal trepiastmel tegin 3 kükki. Terve koridor oli lapse kilkeid täis ja seda oma 10min järjest. Keda see huvitab, et kell oli 22.45. Korterirõõmud.

Järgmisest kuust saan omale kava paika ning graafiku jooksma, et saaks hakata juba korrapäraselt ja süsteemselt treenima. Liitun kindlasti ka TLÜ saalis toimuvaga, sest punkte peab teenima. Lisan mõne koduse treeningu (olemas sama varustus pm, mis Archangelil`gi). Külastan kindlasti ka oma Loo jõusaali, millest juba puudust tunnen ning vaatan ka mis Lasnamäe myfitnessis toimub. Vahest peab ennast poputama ka. Kindlasti jätkan jooksudega, sest vahest tahaks jalgu ka treenida.

Kindlasti otsin ka endale mõne uue ja huvitava erguti, sest vana hakkab otsa saama juba :unsure: Ilmselt saab see olema midagi FAST`ilt või Olimp`ilt. Võite soovitada midagi, mis korralikult käima tõmbaks ehk midagi sellist -

post-29847-0-33286300-1389519920_thumb.g

post-29847-0-36246000-1389519937_thumb.j

post-29847-0-99274600-1389519957_thumb.j

post-29847-0-61058600-1389520193_thumb.p

post-29847-0-39455700-1389520212_thumb.j


Kõik muu ei olegi oluline, peaasi et trennieelne erguti oleks olemas, seda siis muidugi lisandite poole pealt. See on asi, mis on minu MUST HAVE. B)

Natuke ka minu lemmikutest ;)

Muudetud kasutaja martinkink poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jalgu tuleb ikka kükkidega treenida :)

Ei ei, jooksmas käin, et võhma treenida. Muidu võib 20`sed seeriad ära unustada, sest kopsud ei luba jalgu treenida. Pärast kükkimisi on surmamaitse suus nagu oleks 400m täiega ära jooksnud. Lihased jaksavad, aga kopsud annavad alla.

Muidugi tuleb jalgu kükkidega treenida :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ei, jooksmas käin, et võhma treenida. Muidu võib 20`sed seeriad ära unustada, sest kopsud ei luba jalgu treenida. Pärast kükkimisi on surmamaitse suus nagu oleks 400m täiega ära jooksnud. Lihased jaksavad, aga kopsud annavad alla.

Muidugi tuleb jalgu kükkidega treenida :D

Ma juba mõtlesin, et oled üks neist, kes arvab et jooksmisest piisab :D Muudetud kasutaja urtz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna proovisin üle pika aja hommikust trenni

Külastasin myfitnessi Lasnamäel aadressil Virbi 12 ( huvitav aadress ). Esiteks teenindus oli ma ütleks 5+. Selgitati ära, kus mis asub, mida ma tegema pean ja kuhu ma minema pean. Rohkem polnudki nagu vaja. Rahvast olikeskmiselt, aga ruumi oli küll ja ülegi. Õhk oli meeldivalt värske ja seda õhku oli palju, erinevalt osadest saalidest, kus on selline tunne, et hingata soovides, pead pea õue pistma :D Igal pool olid telekad, kus näidati kas Viasat Sport Balticut või National Geographicut. Muusikat ei pannud tähelegi, sest olin trenni keskendunud. Kes soovib Lasnamäel korralikku jõusaali ( kükipuur on olemas ), kus on väga puhas ja meeldiv õhkkond siis minu panus läheks myfitnessi. Lisaks on seal allkorrudel ka Fitshopi pood, kust saab soetada kõik vajaliku treeninguks. Mis nii viga trenni teha. Sellise kompotiga on raske võistelda ;)

Nägin ka masinaid, mis asuvad igas jõusaalis, kus esmasel vaatlemisel tekib SUUR küsimus - mida v.... selle masinaga tehakse??? :blink: Oli ka põhilised jõusaali stereotüübid esindatud, mida kajastatakse pea igas youtube videos. Huumorit igatahes sai. Venituse ajal sai saalis pisut ringi kaeda. Mnjaa...

Trennist siis ka väheke. Tegin mõnusa fullbody trenni. Alustasin kaks harjutust rinnale, üks õlale. Edasi kaks harjutust seljale, üks õlale. Lõpetasin oma piinad kahe jalaharjutusega ja säärtega.

Sai siis proovitud energiajoogi maitselist Workout SHOCK´i. Jõin ca 15-20 min enne trenni, sest olen pisut kiirema ainevahetusega. Tuleb tõdeda, et hakkas täpselt enne trenni vaikselt kihelema. Korralik pump oli juba peale esimest harjutust täitsa olemas. Maitse oli nagu suhkruvaba marja energiajook. Peaks järgmine kord gaseeritud veega proovima, äkki hakkab rohkem pähe :lol: Keskendumist jagus ka trenni lõpuni ehk siis ei kadund kehast esimese seeriaga. Mis ma oskan öelda - soovitan.

Pärast trenni otsustasin proovida taastusjoogina GAIN BOLIC 6000. Maitseks oli vanilje. piimaga sai see tehtud, kust sai pisut valku juurde. Maitse oli väga mõnus vanilje-maitseline piimakokteil. Korralik süsivesiku-valgu kokteil. Praegu naudin juba päris toitu - 5 muna, 3 viilu leiba, peedisalat, sealihasült, multimahl.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervitus tervitus

Aga minule hakkas just meeldima uus programm "12 nädalat "naeruväärselt" suurte jalgadeni..."

Ei olegi veel endale kava paika pannud. Ehk päris hea oleks juba alustada. Ja kuidas siis muidu kui mitte jalgadega. Eriti meeldivad sellised sektsioonid -

"Jalatreening ei ole kunagi kerge olnud ja see kükiprogramm on omaette väljakutse. Aga, ma usun siiralt kahte asja – miski, mis on väärtuslik ei tule lihtsalt ja ebameeldivus on igasuguse progressi ema."

"Pumbatus pärast viimast 30–st seeriat peaks olema selline, justkui nahk tahaks jalgadel rebeneda."

"
Suur tööseeriate arv kombineerituna lühemate puhkepausidega on nii mõnegi jaoks raskemgi, kui maksimaalsed raskused väga pikkade pausidega." - Kehtib minu kohta ;)

" So embrace the grind, get used to limping from the gym " - Lausa karjuvad selle programmi ettevõtmist :D

Loodan alustada niipea kui võimalik ja siinset rahvast ka asjaga kursis hoida ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovisin siis seda kangikompleksi. Õues ja -10 kraadiga.

Polnud kunagi proovinud kükki kang pea kohal. Minu jaoks täiesti uus harjutus.

Soenduseks rookisin Rakveres lund, mida oli sadanud oma 30cm kindlasti. Õnneks oli lumi nii kerge, et korraliku lehepuhuriga, oleks hoovi tühjaks puhunud :D

Oeh... proovisin algul 30kg tuli välja küll. Proovisin ka 40kg kangiga kuid pea kohal kükk enam välja ei tulnud. Eks see ole harjutamise küsimus. Tegin siis lihtsalt svungi ja kükki 4*10 ja nii 3 ringi. Taastusjoogiks läks väike coca-cola. Siis vahetasin autol massi juhtme ära ja läksin pesema. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervitus

Teen ka väikese uuenduse. Trennid on hakanud vaikselt sujuma. Preagu treenin kodus, sest ajaliselt ja majanduslikult on see kõige sobivam. Süsteem on 3+1 ehk rind+õlg, selg+õlg, jalg ja puhkus ja otsast peale. Kätele erilist rõhku ei pane, sest õlga on vaja suuremaks saada ja küll need käed ka arenevad ;) Koduseks treeninguks kõik vajalik olemas ja kui ei ole siis leiutan, midagi erilist siin ei ole. Rõdul on veel kaks lõuatõmbe kangi, et saaks ka neutraalselt/kitsalt tõmmata. Siis saab hästi selgroo juurest selja kibedaks ^_^ Mõned pildid siis "treeningsaalist" ehk kõik vajalik on olemas.

PS! Kindad on selle jaoks, et -15 kraadiga õues raudtoru küljes lõuga tõmmata, hakkab kätel pisut ebamugav :D

post-29847-0-12321800-1390497511_thumb.j

post-29847-0-02290600-1390497518_thumb.j

post-29847-0-00793800-1390497527_thumb.j

post-29847-0-92713400-1390497532_thumb.j

... ja muskel kasvab ^_^

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uuendame, uuendame, uuendame

Kaks vastandlikku pilti alguseks. Sobivad jäämurdjateks ;)

post-29847-0-23200100-1390647867_thumb.j post-29847-0-04187000-1390647881_thumb.j

Täna oli siis jalapäev nagu arvata võis. Hommiku poole käisin perega talvemõnusid nautimas ja tervist kogumas. Tänase päeva naise tsitaat mulle: "Oled sina ikka piimajoodik". Trenni ei saa teha, sest perega peab ka aega veetma - on tüüpilised sõnad inimeste suust, kes vahetevahel trenni ei jõua. Seega kaasame nad trenni ;)

post-29847-0-66100300-1390648033_thumb.j post-29847-0-77426200-1390648066_thumb.j

post-29847-0-81105300-1390648059_thumb.j


Samuti saab alati midagi välja mõelda kui kodus näiteks ei vedele 50kg väärtuses metallist kette :D Kuidagi peab ka need sebima

post-29847-0-94793800-1390648263_thumb.j post-29847-0-65427100-1390648273_thumb.j


Maasikaks väike pildike säärtest. My muscles are big enough - said no bodybuilder ever ^_^

post-29847-0-14675000-1390648281_thumb.j


Aga nüüd kerge dušš, kanafilee pasta ja mehhiko kastmega ning porgandi salat. Seniks aga tehke trenni ja nautige elu ja iseennast, mitte seda, mida teised tahavad, et te oleksite ^_^

post-29847-0-32654300-1390648656_thumb.g

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pisut huumorit Pühapäeva õhtusse

post-29847-0-45952000-1390754992_thumb.p


Teisipäeval teen äkki mõned vormipildid, mida saaks võrrelda aastaajase vahega. Ühed pildi on mul tehtud just 22.01.2013. Tuleb huvitav ma usun. Seniks aga ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis treenisin taaskord Lasnamäe myfitnessis. Tuleb tõdeda, et üllatavalt hea saal on. Vabaraskuste ala on piisavalt suur, et ma seal saaksin etteasteid teha 12 sammu edasi ja tagasi. Samas kükipuur ei jäta kedagi külmaks. mis mulle eriti selle saali juures meeldib on õhk. Mul ei ole kordagi olnud sellist tunne, et õhk oleks paks/raske/halb vms. Kogu aeg on õhk selline värske ja nö hingatav. Kuigi inimesi oli seal oma 20-30 ringis. Jalapäeval saad kohe ka eriti aru kui seeriate lõpus hingeldad oma paar minutit, sest need jalad neelavad lausa hapnikku :D

Veebruarist peaks endale ikka mingi kindla kava paika panema ja arenema hakkama, mis seal ikka niisama vehkida. Jalgadele tuleb kindlasti 12-nädala programm ja teised päevad panen ise kokku. Süsteem oleks kas 3+1 või 2/1+2/2 seda käigus ja oleneb nädalast ja taastumistest. Õlale panen kindlasti rohkem rõhku. Vaatame, mis saama hakkab

Vormipildid kui jõuan lõikan täna kokku ja riputan siia. Eilne kaal oli nt 91,3kg(õhtul täiskõhuga). Mis seal ikka, peegelpilt igatahes meeldib

post-29847-0-81894600-1391013451_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub, et selja keskosa on paksust juurde saanud. Nüüd kõkjale mujale samuti massi peale ehitama. Usun, et kuivust on sul piisavalt ning kaloraažiga võid pigem nõks kõrgemale ronida ja korralikult treenida. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub, et selja keskosa on paksust juurde saanud. Nüüd kõkjale mujale samuti massi peale ehitama. Usun, et kuivust on sul piisavalt ning kaloraažiga võid pigem nõks kõrgemale ronida ja korralikult treenida. :)

Kuivatamine on minul küll väga kaugel :D Veebruaris hakkangi raskelt ja tugevalt treenima. Kätele eriti rõhku ei pööra iga trenn maksimum 1 harjutus. Rohkem tahaks jah lailihase ja rinna suureks saada koos õlgadega. Jalad saavad niikuinii vatti ^_^

Eks peab jah menüüsse iga päev ühe jäätise või kolm kohukest torkama B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuivatamine on minul küll väga kaugel :D Veebruaris hakkangi raskelt ja tugevalt treenima. Kätele eriti rõhku ei pööra iga trenn maksimum 1 harjutus. Rohkem tahaks jah lailihase ja rinna suureks saada koos õlgadega. Jalad saavad niikuinii vatti ^_^

Eks peab jah menüüsse iga päev ühe jäätise või kolm kohukest torkama B)

Mulle tundub, et sa oled umbes samas seisus nagu mina 4a tagasi, ainult ca. 5kg pekki vähem. Selles suhtes on alguspunkt väga hea. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle tundub, et sa oled umbes samas seisus nagu mina 4a tagasi, ainult ca. 5kg pekki vähem. Selles suhtes on alguspunkt väga hea. :)

Väga hea, nüüd on mul selge siht silme ees. 4a pärast tahaks siis sinust suurem olla :D

Tuleb tegutsema hakata B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile õhtul proovisin seda uut hullust... tegin 4*25. Selline tunne oli nagu keegi oleks keevat vett rinnale valanud ja samal ajal lund peale visanud. Krt kes neid harjutusi välja mõtleb :D Igatahes hakkan vaikselt kordusi ja seeriaid juurde lisama ja loodan ka korraliku tulemse teha. Ei ole mõtet siin "niisama" üritada. Tähtis pole võit, vaid osavõtt. Phähh, võit on ikka kõige tähtsam :lol: Mida ma lähen juba eos kolmandat või neljandat kohta saama. Ma anna juba enne tegemisi alla. Ei, mitte mina ;)

Muidugi enne seeriaid tuli kätekõverdusi 3*40. Võibolla andis see ka mingi kurnatuse, aga mis seal ikka. 4 päeva pärast uuesti ja siis juba 4*30.

Siinkohal aitaks kindlasti beta-alaniin, aga pean seekord kreatiiniga leppima. Täna teen selga ja homme lähen külastan järjekordselt TLÜ jõusaali, kus saab jalgu terroriseerida. Reede puhkepäev ja Laupäev tulebmingi esialgne number endale ette seda, millest üle astuma saab hakata. Seda siis valdkonnas: 50kg kangiga surumine põrandal oksendamiseni :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna külastasin lasnamäe Myfitness. Väga meeldiv oli, sest olin esimene, kes sinna asutusse sisse astus :D Ukse taga kerjates sain isegi 5 minutit varem sisse

Täna siis tegin tugeva rinna ja kerge õla. Rotaatorid soojaks ja suruma. lamades 3*6 siis proovisin maas smithil 4*30 teha....mnjah. 2*30 ja 2*15. Ulme värk. Lõppu kaldpingil hantlitega 3*8. Laineliselt areneme, laineliselt ^_^

Õlga sai siis superit tehtud hantlitega ette+ lendamine külgedele 3 ringi ette 12 kordust + lendamine 12. Lõppu rööbaspuudel keharaskusega 3*8.

Trenni kestvus oli ca 40 min. Mõnus saun pärast trenni. Pesemine oli nagu ikka peapesemisel tuli pead liigutada, mitte käs. Õlad olid täis ei jaksanud tõsta :(

Pärast trenni kiire maasika/valgešokolaadi batoon ja nüüd naudin juba Maximast soetatud 0,5kg kodujuustu. Ühes potskas 55g valke ;)

Muudetud kasutaja martinkink poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×