Jump to content
martinkink

Martinkink blogi

Recommended Posts

kui nsuudab teha siukse tempoga siis kutil võhm väga hea ja mina ei näe põhjust mix rahulikumalt peaks tegema. Tuli ju toime..

Või kui viitsid siis võid mulle rumalale seletada :D

Ma mõtlesin langusfaasi. Põlveliigeste tervis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis käisin Teeviidal.

Proovisin siis ära ka sangpommi harjutuse. 16kg õlalt üles 100 korda. "Tule võistlema..." öeldi mulle. Ei ei, tasuta trenn B) Lahkudes olin neljas. Esimene oli 144 kordust.

Peaks ka selle 60kg küki asja käsile võtma ikka. Selle jaoks peaks vast mingi maratoonari treeningkava võtma :lol:

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna õhtul vaatasin õue ja nägin, et oli ilus ilm jooksmiseks

Nõnda ka tehti. Sai ka pisut märjaks ning avastasin, et ei ole suhkrust ja veel, et vesi kuivab ära :o:lol: Mis seal ikka.

Homme siis vaatame, mida on teinud minuga 14 päeva, süües iga päev 3500 KCal. Nädalas 4 trenni, ei muud. Kas oleks veel liiga vara järeldusi hakata tegema või söön veel nädala ja siis selgub, mis selline toitumine minuga teeb?? Või nagu artikliski oli, et enne 21päeva, erilisi järeldusi teha ei saaks. Seega peaks nagu nädala veel jälgima. Igatahes tundub huvitav.

Muide, kes aeroobset trenni tahab, ostke X-Box ja sinna Kinect`i lisa. 15 minutit ja särk läbimärg. Pisut lõbusam ka kui lörtsi sees jooksmas käia :D Lisaks saab seda ka seltskonnaga mängida. Nalja nabani.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna õhtul vaatasin õue ja nägin, et oli ilus ilm jooksmiseks

Nõnda ka tehti. Sai ka pisut märjaks ning avastasin, et ei ole suhkrust ja veel, et vesi kuivab ära :o:lol: Mis seal ikka.

Homme siis vaatame, mida on teinud minuga 14 päeva, süües iga päev 3500 KCal. Nädalas 4 trenni, ei muud. Kas oleks veel liiga vara järeldusi hakata tegema või söön veel nädala ja siis selgub, mis selline toitumine minuga teeb?? Või nagu artikliski oli, et enne 21päeva, erilisi järeldusi teha ei saaks. Seega peaks nagu nädala veel jälgima. Igatahes tundub huvitav.

Muide, kes aeroobset trenni tahab, ostke X-Box ja sinna Kinect`i lisa. 15 minutit ja särk läbimärg. Pisut lõbusam ka kui lörtsi sees jooksmas käia :D Lisaks saab seda ka seltskonnaga mängida. Nalja nabani.

Kui see 3500kcal on sul tohutu suur erinevus siis panustaks tõesti, et isegi kuni kuu aega proovida, enne kui midagi järeldama hakata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui see 3500kcal on sul tohutu suur erinevus siis panustaks tõesti, et isegi kuni kuu aega proovida, enne kui midagi järeldama hakata.

Kas tohutu suur erinevus mu tavatoitumisest, kus ma oma toitumist iga päev kirja ei pannud??

Mul lihtsalt kaal seisis ca 2 kuud. Kõikus seal 92-94kg. Ma arvan, et kõikuski selle pärast, et üks päev sõin oma 4000Kcal, teine päev võis ta ka alla 2500 jääda, oleneb päevast. Ebaühtlane toitumine. Tahan lihtsalt teada saada oma päevase kaloraaži vajaduse, et kust maalt hakkab langema ja kustkohast tõusma. Siis vajadusel korrektuurid sisse viia vastavalt vajadusele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis käidud TLÜ-s. Mis seal ikka

Mõtlesin, et näitaks surumise ette ja prooviks 105kg. Sinnasamusessegi. Jõukas oli 6 inimest umbes, kellest 3 olid pingi järjekorras. Mis seal ikka, tegin midagi muud <_< Peale tänast trenni tundsin, et nö puhkenädal, ehk 3 trenni nädal tuli just õigel ajal. Keha vajabki see nädal väheke rohkem puhkust.

Hantlitega surumine - 30kg - 5*8

Pos. kaldega lendamine - 15kg - 3*12

Lõuatõmbed - *6, *6, *6, *5, *3 - Vööd ei olnud kaasas ning tegin oma keharaskusega. Tegin siis kiirelt üles ja aeglaselt alla. Keskendusingi negatiivile. Puhkus jäi sinna 30-45 sek. Lõpuks oli selg kange juba.

Tõmme masinal 1 käega - 30kg - 3*12

Biitseps püsti z-kang - 45kg*5, *5, *5, *4, *3 - Selle harjutuse esimene jänni jäämine. Järgmine kord uuesti.

Biitseps püsti hantel - 15kg - 3*12 - Lool proovin 16kg uuesti 3*12. Käed tõmbab ikka korralikult läbi ^_^

H.. oligi hommikul meeles kaalult läbi käia. Homme kirjutan siis tänase õhtuse kaalu ning homse hommikuse kaalu. Võrdluseks panen alustuse kaalu, millega 3500KCal dieet alguse sai.

Aiii ja magus kolmapäevane 60kg kükimaraton ootab mind pingsalt juba. Vöö ja trennisärk on hirmust kokku juba tõmmanud B)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mnjaa...

18 nov - kaal hommikul 91,1, õhtul 93,4

25 nov - kaal hommikul 91,5, õhtul 93,4

3 dets - kaal hommikul 91,4, õhtul 92,9 viimane siis eile õhtul

Proovin veel nädala ning siis ma usun, et saab juba järeldusi tegema hakata ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist! - tasub ära

Eile venis pikale ning ei jõudnudki aktiivselt blogistada. Tundub sobiv sõna. Tegin siis eile ära meie igakuise võistluse ning korralik tulemus enda meelest, Proovin kindlasti veel, sest usun, et suudan rohkemat. Märkus endale - kell peaks silmapiiril olema. Arvasin, et aega rohkem kuid tegelikult oli vähem. Video siis lisan juba toimumispaika

Kükk - 60kg - 5min - *67

Säärte sirutus - 40*25, 35*25 - siin tundsin lõpus sellist kuumalainet üle jalgade, mida kunagi tundnud ei ole. Väga huvitav ja mõnus oli. Mitte selline tavaline põletav valu, aga selline lainena mööda jalga liikuvat. Vägev

Jõutõmme hantel - 40kg - 3*10

Säärte painutus - 40 - 2*10

Smithil säär - 120 - 4*10

Istudes säär - 40kg - 2*50 - siin on lõpus mul jalatallad tulised, aga kui püsti tõusen, tunnen kui pinges mu sääred on

Rippudes jalgade tõste - 3*23

Kokku 1h 10min

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kõverad jalad. Veel ei jaksa sirgena hoida. Kas peakski on teine asi, sest koormuse saab kõht kätte.

Jalad käivad üles kõverdatult ja lõpus tuleb ka tuhar kaasa. Põlved tulevad vastu rinda enam vähem.

Lisaks ei paindu nii hästi :mellow:

Muudetud kasutaja martinkink poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis TLÜ´s

ja läks kõik sinna samusessegi...

Hakkasin kohe ägedalt suruma ning ei surunud 100kg ära. Vist sobib mulle rohkem see kui 1 kordustega üles ronid siis jääb tunnetus sisse koguaeg ja igakorraga tuleb vunki juurde. MItte et teed soojaks siis lükkad 105 peale ja läheb. Rahulikult mingi 75*1, 85*1, 95*1, 105*1 umbes niimoodi peaks proovima.

Ei viitsigi trenni üles kirjutada. trennist niipalju, et sain oma joogi kätte, mis sisaldab Beta-alaniini, L-tsitruliini, monohüdraati, ženženni, kofeiini, L-teaniini ja roosijuure ekstrakti ^_^ Uhke värk. Tõmbas korralikult käima küll. Triits oli ikka väga punnis trenni lõpuks :D

Homme võib siis minuga kohtuda Fitness Explosionil. Mitte küll kuskil bodycombati treeningus, aga niisama töllamas ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju on toimunud, palju on olnud

Nädalavahetuse Fitness üritus Audenteses. Uskumatu melu. Mina kogemuse võrra rikkam ning kõigil tuju hea. Lisaks tegin Ott`iga isiklikult tutvust.

Täna oli kiire ning tegus päev. Õnneks mahtus ka treening aja sisse. Kestvus alla tunni. Tempokas ja mõnus. Kuigi trenni tegin kodus, ei jõudnudki jõusaali.

Kangi tõmbed vastu kõhtu - 40*16, 50*12, 55*10, 55*8, 55*8, 55*6

1 käega kangi tõmbed - 20*12, 25*12, 30*10, 30*8

Eeskükk - 85kg - 3*8

Tere hommikust - 45kg - 3*10

Tagaõlg ketastega - 5kg 3*21

Ergutis olev arginiin tõmbas esimesel harjutusel korralikult selja punni ;)

Homme proovin TLÜ-s jõutõstjate harjutusi. Vaatame veel mida ette näitame -_-

Sai ka ca 3 nädalat kestev 3500KCal kestev dieet. Sellest juba homses saates... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oi vabandan, ei olegi arginiini. Hoopis L-tsitruliin ja see on mul pre-workout joogis ja seda on seal 2g. Üks kulbitäis on 4,3g millest 1g on L-tsitruliin. Mina võtan siis 2 kulbitäis. Varsti proovin ka kolme. Täna oli trennis rind+biitseps+triitseps. Terve ülakeha tõmbas nii täis. Kohe tuli "Pumping Iron" meelde, kus Arnold räägib pumpamisest ;) Mis jook see täpsemalt on... las ta jääb, fitshopis seda ei leidu :(

Tänane trenn möödus TLÜ-s. Trenn oli kiire ning pausid 30-45sek. Sealt ka ei jaksanud osasi harjutusi teha. Kohe andis tunda kas puhkad üle minuti või 30sek. Hoopis teine tunne.

Kangiga surumine - 70*6, 75*6, 80*6, 80*5, 80*4, 80*3

Hantlitega põrandal - 30*10, *9, *5, *5 - Siin oli all ca 1 sekundiline paus. Iga kord hakkasin nullist suruma üles, alla väga aeglaselt

Lendamine - 15kg - 3*16

Püsti biitseps z-kang - 45kg - 5*5 - edasiminek

püsti hantliga vaheldumisi - 15kg - 3*13 - julm...

Plokil triits sirge pulgaga - 60 - 3*7 - põhjas oli :(

Rööbaspuudel surumine - *16, *11, *3 - vastikud peenikesed torud on seal <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oi vabandan, ei olegi arginiini. Hoopis L-tsitruliin ja see on mul pre-workout joogis ja seda on seal 2g. Üks kulbitäis on 4,3g millest 1g on L-tsitruliin. Mina võtan siis 2 kulbitäis. Varsti proovin ka kolme.

L-tsitruliin muudetaksegi kehas arginiiniks. Töötab tegelt isegi paremini kui arginiini otse võtta, kuna suukaudu võetud arginiin ei taha hästi omanduda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

L-tsitruliin muudetaksegi kehas arginiiniks. Töötab tegelt isegi paremini kui arginiini otse võtta, kuna suukaudu võetud arginiin ei taha hästi omanduda.

Jepp, seepärast ma selle asjanduse soetasingi, et pidi parem olema kui arginiin. Igatahes mõjub ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pikk nädalavahetus seljataga. Korralik

Trennis käisin siis reedel ja lukustasin enda jõunäitajad.

Kükk 135kg

Tõmme 165kg

Surumine 95kg

post-29847-0-58205400-1387132556_thumb.j

Nüüd kuni uue aastani käin trennis vähe vabamalt. Mis see tähendab?? Jätan vihiku koju, ei jälgi otseselt mida ma mis raskusega teen. Ei jälgi ka raskuste suurenemisi vähenemisi. Teen kindlasti raskeid trenne ehk 3-8 kordust. Teen ka kindlasti superseeriad, nii ühele kui ka vastaslihasgruppidele. Teen siis jõutrenne ja ka räigelt pumpavaid trenne. Igast manti. Trenni ikka 3-4 korda nädalas, võibolla ka rohkem.

Kõik selleks, et jälle jaanuaris jälle mingi kava siit keskkonnast endale võtta ja hakata selles progresseeruma. Millist hakkan kasutama, ei tea veel, eks siis paistab.

Jõulude ajal siis teen kindlasti selle 8 tunnilise käte trenni ära. Kindlasti proovin ka veel meie kükivõistluse tulemust parandada koos videomaterjaliga. Seniks aga, kõike ilusat...

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×