Jump to content
martinkink

Martinkink blogi

Recommended Posts

3 ja 5 min tundub jah paraja pussutamisena. Ise loen tavaliselt mõttes 100ni, ajaliselt umbes 1.5 min.

3-5 min ei kujuta ette... Mul jahtub selg maha selle ajaga juba lol.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

3 ja 5 min tundub jah paraja pussutamisena. Ise loen tavaliselt mõttes 100ni, ajaliselt umbes 1.5 min.

3-5 min ei kujuta ette... Mul jahtub selg maha selle ajaga juba lol.

lol. Ma mõtlesin ka sama. Jahtun maha. Kui seeria vahe peaks 5minutini küündima, siis hakkaks nagu uue trenniga pihta.

3-5 minutit on neile, kes kasutavad suuri raskuseid ja kordused jäävad alla 8 korduse ehk jõutõstjad näiteks.

Novot, nõnda saan minagi aru. Max jõu peale trenn, seljuhul peab laskma kehal puhata.

Igahates. Olen seda blogi siin ikka jälginud. Peaosaline parajalt põikpäine on, aga näe, käin ikka lugemas :) Seega, lase(pussuta) aga omamoodi edasi (: Peaasi, et asjast mõnu tunned.

Aga..sõbralik soovitus(sest oled isegi maininud, et tahad kasvada suureks) - Kui kasvama tahad hakata, siis sellessamuses asjas on üks konks ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põikpäine - veidi :P

Kui kasvama tahan hakata siis millises osas see konks on kui tohib küsida?

Rohkem püsivust. Ma enne panin tähele, et vahetasid treeningkavu liiga tihti. Nii on raske progressi jälgida kui ühelt teisele hüppamine käib.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rohkem püsivust. Ma enne panin tähele, et vahetasid treeningkavu liiga tihti. Nii on raske progressi jälgida kui ühelt teisele hüppamine käib.

3-4 kuud tavaliselt ühega

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahel on lahe lugeda, kuidas 1.70 mees ütleb pea 2m mehele kuidas treenida või mitu kordust seerias teha ja kui kaua täpselt puhata. Võtab muigama :)

A.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sarge ütles ära pm :P

Aga ma ei hakka siin midagi peale suruma, pikalt põhjendama. Pole minu asi siin võidelda. Aga endiselt soovitan sõbralikult - proovida ntks kuuaega suurema intensiivsusega trenne. Kordused 8-12, seeriad 3-4 , puhkused seeriate vahel kuni 1:30. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

12x lõuatõmme laialt

5x lõuatõmme kitsalt

5x lõuatõmme laialt kukla taha

5x lõuatõmme kitsalt kukla taha

10x upside down lõuatõmme

Paus 10seki, seeria vahel 120seki. Tõmbab selja lõpuks nii lukku et halb hakkab. Pole küll sinu pikkuse ja kaaluga, aga 3-5min on minu arvates ka väga pikk, aga samas ma pole ekspert ka. Ise hoidnud trennid alati intensiivsena, ei näe põhjust pikemalt puhata ja pussata. Jõusaalis kasutan ca. 1 min. puhkust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen terve elu teinud intensiivsemalt trenne. Paus seeriate vahel üle minuti ei lähe. Seega üle mitme aasta proovingi sellist jõu kava, kus pausid pikemad ja jõudu rohkem. Lõuatõmmetes ei ole kunagi hiilanud. Vähemalt nüüd hea tunne tõmmata kümme lõuga järjest.

Vahepeal tegime ka lühema pausiga 10x5, täitsa sobis, aga nüüd proovimegi teistmoodi läheneda.

Neli päeva nädalas, kolm harjutust trennis. Esimene põhiharjutus - surumine õlale, jõutõmme, rinnalt surumine ja kükk. Nendes üle 5 korduse ei lähe. Kaks abistavat harjutust otsa kordustes 10 - 15

Inimesed ei ole olemas ideaalset kava. Tuleb lihtsalt tunnetada oma lihaseid, magada normaalselt, süüa korralikult ja rutiini sees hoida.

12x lõuatõmme laialt

5x lõuatõmme kitsalt

5x lõuatõmme laialt kukla taha

5x lõuatõmme kitsalt kukla taha

10x upside down lõuatõmme

Sellist asja ma ei jaksa teha. pärast 12 kordust on vsjo ;)

Praegu on põhilisem progresseeruda neljal põhiharjutusel. Kava lõppeb septembris ma arvan. Siis üritan näitajaid suurendada. Surumine 110, Kükk 150 ja Tõmme 175

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli jalapäev, et asja huvitavamaks muuta proovisime rinnalevõttu. Tehnika poole pealt teoorias oleme kõvemad kui praktikas :P

60kg

90kg

100kg

ja lõpuks pisut huumorit 105kg :D

Lõppu tegime pressi 5x15 200kg ja kõverdusi 5x12

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Martin juuksur ei otsi sind taga? :D

Või maale kolides, pidigi selline muutus toimuma? :D

Mis maale?:D

Juba teine inimene ütleb Rakvere kohta, umbes, et "No kuidas maal ka elu on...":D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Diskussioon on hea ^_^

Nädal läbi. Kiire nädal oli, kooliga tegemisi

Täna olid jalad

Kükk 100kg x 5, 115kg x 5, 132kg x 5 - uus isiklik, sest eelmine oli 130 x 5. Video peaksin õhtu poole kätte saama.

Jalgadele proovisime astumisi 4 seeriat. Kopsudele hakkas ja jalad võttis makaroniks. Hiljem lisan ka sellest video. Töötas hästi ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli tõmbepäev. Hea tunne oli ja kang tundus hea kerge. Liikus mõnusalt ja sujuvalt

Tõmme - 126kg x 3, 144kg x 3, 162kg x 3

Tere hommikust 5x12

Jalgade tõsted rippes 4x15

Töna tähistasime naisega puupulmi. Läksime lapsega neerutisse matkama ja piknikule. Ümber järve tammudes muutus see vesi aina ahvatlevamaks. Ei suutnud vastu panna ja sai pisut kastetud end

post-29847-0-68264700-1433269036_thumb.j

PS! Kes kasetohu vastu huvi tunneb siis nüüd läks koor lahti :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huhh, õpetajalikult kiired ajad

Eile trennis tundsin seda jälle, et hea kui jälle kerge nädal tuleb, sest suht tühi juba, Rinnalt olen surunud 100kg x 6, aga eilne 95x3 oli ikka raske. Samas 105kg x 1 tuli raskelt, aga kindlalt.

Täna jalad. Sooja tehes tundsin, et minekut ei ole (miss my preworkout). Soojendusseeriad tehtud - rasked. Tööseeriad - 117,5x5, raske aga kindel, 132,5 x 3 tunduvalt raskem, aga jõudu oli. 147,5 x 1 jällegi raske, aga tuli korralikult ja probleemideta. Võibolla oli asi soojas ilmas võibolla...Lõpuks tegime kang turjal astumisi 40kg 5 x 16 sammu. Fckin hell....

Selle kavaga olen saanud kinnitust sellele, et minu jaoks on olemas ainult rinnapäeval kas hea päev või halb päev. Kang kas liigub või ei liigu. Küki ja tõmbe puhul on samuti tunne nagu kang oleks raske või kerge, aga tuleb alati. Sa kas jaksad või ei. Rinnapäeval on alati keerulisem olukord. Kummaline see keha

Homme romurallile. Pole ammu käinud, aga kärtsu ja mürtsu on oodata palju. Bensiini, suitsu ning töölõhna on homme kõvasti, loodame B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×