Jump to content
martinkink

Martinkink blogi

Recommended Posts

Täna siis õlad ja käed

Õlga 11 seeriat

Kolmpea 8 seeriat

Kakspea 6 seeriat

Soetasin ka jõusaali kuukaardi spordikasse. Ei viitsi sinna Vinni sõita iga kord, lisaks ei ole Vinnis puuri :wacko: spordikas on, YAY. Kuukaart ulmelised 20€, oleks pidanud ikka alla kauplema. Vt. Mingi päev teen ka saalist äkki mõned pildid siis näete ise ka kui saalis on 10 masinat, millest 5 on rinna jaoks :D Raskeim hantel 32,5kg, but thats none of my business...

Rõõmustas mind veel see, et pärast trenni riietusruumis sain teada, et mu blogi ikka loetakse ja mind ära tuntakse. Väga tore, mulle täitsa istub, teinekordki ;)

Homme plaanis raske jalg, mida ja kui palju ja kas ka koos lisamaterjaliga, no eks see homme selgu B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis õlad ja käed

Õlga 11 seeriat

Kolmpea 8 seeriat

Kakspea 6 seeriat

Soetasin ka jõusaali kuukaardi spordikasse. Ei viitsi sinna Vinni sõita iga kord, lisaks ei ole Vinnis puuri :wacko: spordikas on, YAY. Kuukaart ulmelised 20€, oleks pidanud ikka alla kauplema. Vt. Mingi päev teen ka saalist äkki mõned pildid siis näete ise ka kui saalis on 10 masinat, millest 5 on rinna jaoks :D Raskeim hantel 32,5kg, but thats none of my business...

Rõõmustas mind veel see, et pärast trenni riietusruumis sain teada, et mu blogi ikka loetakse ja mind ära tuntakse. Väga tore, mulle täitsa istub, teinekordki ;)

Homme plaanis raske jalg, mida ja kui palju ja kas ka koos lisamaterjaliga, no eks see homme selgu B)

Seda ma arvasin, et Rakvere parim jõukas on spordikas. Mingi on ka Säästuka juures, aga pole tglt kummaski käinud...seega 100% ei saa öelda kumb parem. Aga see 32,5kg hantel ju norm. Põhi trenni teed nvn kangiga ära ja siis hantliga keskendud max tunnetusele ja ilusale liigutusele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda ma arvasin, et Rakvere parim jõukas on spordikas. Mingi on ka Säästuka juures, aga pole tglt kummaski käinud...seega 100% ei saa öelda kumb parem. Aga see 32,5kg hantel ju norm. Põhi trenni teed nvn kangiga ära ja siis hantliga keskendud max tunnetusele ja ilusale liigutusele.

Ega jah kui hantleid ei ole siis peab kangiga tegema. Ei jää pingile jonnima, et tahan raskemaid hantleid ^_^

Tegelikult on 35 kg, ma ei tea, miks sa neid ei näinud. :)

Ja spordikas ongi Rakvere parim!

Ega vaja ei läinud, ei otsinud ka eriti

Martin sa kuulsus pealinnast ja puha :D Kanna siis pealinna lippu uhkelt Rakveres :)!

Tegelt ma olin Tallinnas kuulsus Rakverest. Rakveres ma oma jope B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis jalad. Rasked olid

Kükk 100x5, 105x5, 110x5, 115x5, 120x5 - kõik vööta, järjest ja kindlalt.

Astumised 22kg hantlid oli vaid üks siis võtsin hoopis 35kg B) 3x12 sammu - karm

Tõmme sirgete jalgadega 5seeriat ja kõverdus 3 seeriat

Säärt ja kõhtu mõlemat 4 seeriat

Küpsetasin vist partneri täitsa ära. Raske, raske oli see jalatrenn, aga no mis sa teed kui minusugune huijar seljas istub ja möliseb kõrva, et küki põhja, tubli, kaks veel B)

Ja nüüd vaba nv...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kõik vööta, järjest ja kindlalt.

Kummaline, et peab sellise asja välja tooma, et vööta. See ongi normaalne, et treenitakse vööta, sidemeteta ja ass to the grass. :) See on sama hea, kui ütlen, et käisin täna autoga sõitmas- õiges sõidusuunas, läbisin kõik ristmikud rohelise tulega ja andsin vajadusel paremalt tulijale teed. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna KREATIIN rinna ja selja trenn

Lamades surumine kangiga - 20*10, 50*5, 80*3, 90*3, 100*3, 110kg * 1. Video tegin 100st seeriast ja 110kg oli julgestuses. Aga tuli, ilusti kindlalt. VÄGEV

Kaldega hantel - 18*6, 24*6, 32,5*6, 35*6

Plokil lendamine - 3 seeriat

Selga 14 seeriat

Sellised hetked nagu oma isikliku parandamine ikka ajab tuju korralikult üles. Mis nii viga trenni teha B)

Homme kerge õlg ja käed.

Muudetud kasutaja martinkink poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli tunne nagu oleks rongi alla jäänud, trammi vähemalt. Terve ülakeha nii haige, gainzzz

Täna kerge õlg ja käed

10 seeriat õlga

8 seeriat triitsa

6 seeriat biitsa

Homme puhkus ja neljapäev on jalapäev :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud Indrek Ruut.

Kuidas päriselt trenni tehakse

Päris julm teema ikka. Eriti need, kes on 15 ja juba puusade ja asjadega probleemid.

Aga enamus sportlasi jätkaks treenimisega, kui kuld oleks kättesaadav, kuigi vigastus süveneb sellega.

Selliseid dokumentaale võiks üldse rohkem olla, tipp-sportlaste treeningutest jne.

Tahtsin sulle veel ühte dokki võimlejatest näidata, aga ei leia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kummaline, et peab sellise asja välja tooma, et vööta. See ongi normaalne, et treenitakse vööta, sidemeteta ja ass to the grass. :) See on sama hea, kui ütlen, et käisin täna autoga sõitmas- õiges sõidusuunas, läbisin kõik ristmikud rohelise tulega ja andsin vajadusel paremalt tulijale teed. :D

Bret Contreras :

Some people should indeed limit their ROM and avoid going deep on various lifts such as squats. For example, folks with FAI or folks who buttwink due to deep hip sockets fall into this category. But the vast majority of lifters should probably be going deeper. I'd estimate that 90% of lifters fall into this category. Go to any commercial gym and you see quarter or half squats and leg presses, and partial bench presses and incline presses. Nearly all of these lifters have the mobility to go deeper, but they're obsessed with using more weight so they skimp on ROM. These folks are training their egos more than their muscles. If you possess the mobility to do something with a lighter load (such as achieving parallel in the squat or incline pressing to the chest), then you also possess the mobility to do the same thing with heavier loads. Research shows that full ROM trumps partials for hypertrophy even though lesser weight is used. Partial lifts give you partial results.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fred ootan siis seda dokumentaali :)

Täna kerge jalg.

Kükk 5x10

Asted 3x20

Tõmme sirgete jalgadega 5x10

Kõverdus 3x15

Säär 5x20

Kõht 5x10

Trenni ajal olen Rush`i proovinud. Päris hea segu ja kauaks jätkub seda. Homme kerge ülakeha. Mingi aeg peaks vormikad tegema. 82kg vs praegu B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna raske käte ja õla päev

Õlale lendamine 4 seeriat

Tagaõlg 3 seeriat

Tõmbed lõua alla plokil 3 seeriat

Prantsuse surumine - 30x6, 40x6, 45x6, 50x6 - viimane oli karm

Plokil alt hoides - 3 seeriat

Biitseps pingis 6 seeriat

Üks einetest - 100g tatar, 500g kodujuust, jõhvika-kohupiima pirukas, arooniamahl

post-29847-0-29074700-1413221251_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna kerge jalg - 16 seeriat, säärt 5 seeriat, kõhtu 4 seeriat

Homme puhkus

Neljapäev robootika kursused, ja trenn kuskil tallinnas.

Reede EMV ettevalmistused + trenn kuskil tallinnas

Laupäev EMV

Pühapäev vaba rsk B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×