Jump to content
martinkink

Martinkink blogi

Recommended Posts

Iga argipäevahommik 8:00 - 9:30 enamasti.

Kurat, see kell ikka sipa varajane ma pigem kuskil 10/11 ajal siis täitsa okidoki :P

Aga eks kui töökoha saab, siis tõenäoliselt muutub see aeg õhtuseks :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna jõutõmme, jalatagune, säär, kõht.

jõutõmme 6 seeriat 130kg 2x5 oli lõpp. Korralik varu jäi sisse muidugi. Palju peab veel õppima, ei oska neid jalgu seal tõmbes veel kasutada. Peab proovima igakord ja tunnetama.

kõverdus 3 seeriat

säär 4 seeriat

kõht 4 seeriat

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna jõutõmme, jalatagune, säär, kõht.

jõutõmme 6 seeriat 130kg 2x5 oli lõpp. Korralik varu jäi sisse muidugi. Palju peab veel õppima, ei oska neid jalgu seal tõmbes veel kasutada. Peab proovima igakord ja tunnetama.

kõverdus 3 seeriat

säär 4 seeriat

kõht 4 seeriat

Tagumik liiga madalal, kui alustad. Hea opetus video on siin: https://www.youtube.com/watch?v=bWRTHOMq-n8

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Martin, kas see selja ülesirutamine kahjulikuks ei või kuidagi osutuda?

Tundub natuke ebavajalik.

Ei teagi, pole uurinud ise. 3 aastat teinud nii, siiamaani ei ole nagu midagi olnud. Vb siin midagi on, aga mina ei tea.

Tagumik liiga madalal, kui alustad. Hea opetus video on siin: https://www.youtube.com/watch?v=bWRTHOMq-n8

Need õpetusvideosi olen jh vaadanud, aga kui tegema hakkad on hoopis midagi muud. Pean ise selle jala kuidagi sealt üles leidma. Viimase paari kuuga on üldse keha tundmise mõttes suur areng toimunud. ca 3-4 kuud tagasi sain korralikult endal selja tööle, paar päeva tagasi sain õlad ja alakõhu tööle ja nii ta läheb. Nelipea sain vist esimesena üldse ja nii tasapisi olen arenenud lihaseid paremini tunnetama. Kui keegi annab mingi uue harjutuse ja ütleb, et see mõjub triitsepsile siis oskan juba triitsa otsida. Minna on veel palju ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

just! ja seda draivivad (vabandust, ei leia väga head eestikeelset vastet) jalad ja puusad, mitte ülakeha. väga head tehnikat õpetavad steve cotter ja scott sonnon (viimast vist juutuubis vähe, aga cotterit on kindlasti)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jepp, iga hommik kell 8:00

Homme jalapäev, tule kampa B) Teeme su jalad nädalaks haigeks :D

Kurat mul selg homme, pluss mul esmaspäevast jalad ja kann siiani haiged :D. Ma hakkan veel nutma seal, seda jama vaja :D

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitte et sa Priibe seda ei kysinud paar päeva tagasi .. Kas see jalapäev ikka päris terveks nädalaks haigeks teeb aga 3 päeva kindlasti :), vahet vist väga pole kaua treenind jalgu oled, kui vaikselt rasksusi lisad siis annab ta koguag tunda, nagu tegemist oleks esimese jalapäevaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitte et sa Priibe seda ei kysinud paar päeva tagasi .. Kas see jalapäev ikka päris terveks nädalaks haigeks teeb aga 3 päeva kindlasti :), vahet vist väga pole kaua treenind jalgu oled, kui vaikselt rasksusi lisad siis annab ta koguag tunda, nagu tegemist oleks esimese jalapäevaga.

Võibolla küsisin, :D juhtub topelt ei kärise kunagi :)

No, kui sul on paus olnud 10 kuud, siis oled sa alguses tagasi ja usun, et jah minu järgmine jalapäev on pühapäev :)

Ma tean, väga hästi kuidas see valu tuleb ja läheb ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Areng toimis ilusti. Rööbaspuudele lisasin iga kord korduseid - kõik toimis. Võtsin koormust lihtsalt esiõlast natuke maha ja isoleerisin triitsepsi. Krt eesõlg totakalt suur (võrreldes rinnaga). Vahe oli lihtsalt selles, et rööbaspuudel sain tunda õlga, rinda, triitsa, aga nüüd puhtalt triitsa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna jalg

kükk, press, asted - 13 seeriat - astumine tapab :mellow:

Olen ka esmaspäevast saadik kogu oma toitumise kirja pannud. Kursuse raames oli vaja üks päev ainult ja ainult toiduained. Kuna ise juba pikemalt seda harrastanud ja koos kaloritega siis pole probleem kõik ka kohe välja arvutada.

E - 3946Kcal, 186,7g valku, 570g SV, 107,6g rasva

T - 3729,6Kcal, 193,9g valku, 430,4g SV, 135,1g rasva

K - 4661,6Kcal, 243,7g valku, 650,8g SV, 118,6g rasva

N - 2987,8Kcal, 171,4g valku, 438,2g SV, 62,5g rasva - hetkeseis, 3500-400 söön ka täna täis.

jogurtid, keefirid, leivad, kõik pakikaupa :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ja juba 6:55 söön oma hommikusööki ~800Kcal ;)

Kell 7.00 on mul alles esimene äratus - 7.20 ärkan. :D Mul hetkel 500kcal tarvitatud. Aga nüüd tuleb tsipa suurem 1200kcal söök. :)

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×