Jump to content
martinkink

Martinkink blogi

Recommended Posts

. Minul ja arvatavasti ka Martinil jääb selline keha kahjuks saavutamata, aga kunagi ei tohi alla ka anda.

Minul kindlasti, sest alustasin 10 aastat liiga hilja :D

Aga töötan iga päev selle nimel :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle pärast ültesingi, et julma geneetilist eelist. Mõne jaoks Rausi kükitulemus jääbki elujooksul saavutamata, aga näed, tema suudab. :)

Mõtlesin sellise keha saavutamist, mitte seda konkreetset isikut. Eestis oleks võimeline olnud vast Silver Eensalu, kes noorena omas juba märkimisväärset lihasmassi ja proportsioone. (FitRate: http://fitrate.fitness.ee/index.php?username=Karupunn&phid=8791&sex=). Minul ja arvatavasti ka Martinil jääb selline keha kahjuks saavutamata, aga kunagi ei tohi alla ka anda.

NeverGiveUp-cf8470.jpg

Paljud sellised noored ühe võistluse hitid on kadunud ära pildist, viimasest buumist isegi ei jõudnud lavale a'la selle aasta vähi kollektiiv, kus oli ikka tõeliselt suuri ja noori. Põhjust, miks lavale ei jõutud(suur enamus) pole väga raske välja nuputada ilmselt. Kas see on nüüd kulturismile kui spordialale hea või mitte, see jääb igaühe enda otsustada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Martin, kui tahad teada, mis on naturaalselt võimalik, mis ei ole, siis mõõdupuuks võiksid olla esimeste Olümpiate võitjad. See peaks olema aeg, kui dopingu mõju alles hakati teadvustama...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Martin, kui tahad teada, mis on naturaalselt võimalik, mis ei ole, siis mõõdupuuks võiksid olla esimeste Olümpiate võitjad. See peaks olema aeg, kui dopingu mõju alles hakati teadvustama...

Äh ei usu ma et Scottki puhas oli, võtame siia kõrvale väikse lõigu wikist..

Clinical trials on humans, involving either oral doses of methyltestosterone or injections of testosterone propionate, began as early as 1937.[151] Testosterone propionate is mentioned in a letter to the editor of Strength and Health magazine in 1938; this is the earliest known reference to an anabolic steroid in a U.S. weightlifting or bodybuilding magazine.

AAS were used in experiments conducted by the Nazis on concentration camp inmates,[157] and later by the allies attempting to treat the malnourished victims that survived Nazi camps.[156] President John F. Kennedy was administered steroids both before and during his presidency.[158]

The development of muscle-building properties of testosterone was pursued in the 1940s, in the Soviet Union and in Eastern Bloc countries such as East Germany, where steroid programs were used to enhance the performance of Olympic and other amateur weight lifters. In response to the success of Russian weightlifters, the U.S. Olympic Team physician John Ziegler worked with synthetic chemists to develop an anabolic steroid with reduced androgenic effects.[159] Ziegler's work resulted in the production of methandrostenolone, which Ciba Pharmaceuticals marketed as Dianabol. The new steroid was approved for use in the U.S. by the Food and Drug Administration (FDA) in 1958.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äh ei usu ma et Scottki puhas oli, võtame siia kõrvale väikse lõigu wikist..

Uurisin ka natuke lisaks ja tundub, et Sul on täielik õigus.

Pakun siis uueks eeskujuks välja:

steve-reeves.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kolmas ei ole ilma roidideta saavutatav ja arvan, et seda on tahtis labipaistvuse ja aususe huvides mainida.

Ehtne full, Photoshop-look. Korraga hakkas trapets vohama, kus on suurim hulk androgen receptor-eid, mis koige paremini PED-ide kasutamisele alluvad. Kui ma ei eksi, siis yleval kolmandal fotol on tegu Jaco de Bruyn kehaga. Selge on see, et mees laks mingi hetk (2010->2011) "kangemale toidule" yle. Arge olge naiivsed.

TRPB7hEOQGGx.jpg

Jaco on parempoolne, Jeff Seid-i korval. No comments..

0G65p6y.jpg

Jah, "geneetika"... arvan, et seda kiputakse tihti yletahtsustama.

ZtRWQyTavUTX.jpg

+ 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõesti ütled välja, et selline asi on 100% naturaalselt saavutatav ja usud seda?

2951_original.png

Otist väiksem ju, miks ei peaks siis uskuma?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uurisin ka natuke lisaks ja tundub, et Sul on täielik õigus.

Pakun siis uueks eeskujuks välja:

steve-reeves.jpg

Kindlam oleks keegi enne 30-ndate keskpaika, kuna 40-ndatel oli testosteroon propionaat juba saadaval. Nii et.. who knows..

Reeves oli 6'1" ja 215lbs, jah tõsi, mitte just kõige kuivem.

Üks intervjuu Sergio Oliva-ga:

BDJ: Could you relay your own experience with drug use?

SO: This is an area of great interest for people. I don't care who wants to take steroids, because that's a personal choice... that's his life. Now, today, everybody has access to them. I even saw in one of the big magazines that Arnold denies having used them, but Arnold was one of the first to bring steroids over to America. And everybody in the old days used them: Zane, Columbu, myself, Arnold, Larry Scott, Harold Poole, Dave Draper, and even Steve Reeves. There's no way to deny it. It wasn't much, nothing like today. But the development of drugs is much different. I used decca and dianabol, and that was something really big at the time; and decca was not considered that bad. It was even prescribed by doctors to help make your bones strong. Today you have guys weighing 200 pounds, and six months later they weigh 250-300 pounds! So you know these guys are taking something unbelievable. When they say they haven't taken any thing, you know that it's phony.

http://www.ironmagazineforums.com/threads/46705-A-Sergio-Oliva-interview

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlam oleks keegi enne 30-ndate keskpaika, kuna 40-ndatel oli testosteroon propionaat juba saadaval. Nii et.. who knows..

Reeves oli 6'1" ja 215lbs, jah tõsi, mitte just kõige kuivem.

Üks intervjuu Sergio Oliva-ga:

BDJ: Could you relay your own experience with drug use?

SO: This is an area of great interest for people. I don't care who wants to take steroids, because that's a personal choice... that's his life. Now, today, everybody has access to them. I even saw in one of the big magazines that Arnold denies having used them, but Arnold was one of the first to bring steroids over to America. And everybody in the old days used them: Zane, Columbu, myself, Arnold, Larry Scott, Harold Poole, Dave Draper, and even Steve Reeves. There's no way to deny it. It wasn't much, nothing like today. But the development of drugs is much different. I used decca and dianabol, and that was something really big at the time; and decca was not considered that bad. It was even prescribed by doctors to help make your bones strong. Today you have guys weighing 200 pounds, and six months later they weigh 250-300 pounds! So you know these guys are taking something unbelievable. When they say they haven't taken any thing, you know that it's phony.

http://www.ironmagazineforums.com/threads/46705-A-Sergio-Oliva-interview

Tänud huvitava informatsiooni eest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii hea on näha kui oled paar päeva eemal ja korra vaatad Fitnessi lehele on minu blogi esimene. Nice...

Aga elan oma väikese mõõna üle siis jälle värvikamalt ja tihemini.

Aga, et niisama tühja juttu täita siis trennid lähevad aina ilusamaks ja paremaks. Kusagilt, karup...st tuleb see jõud ja lihtsalt tuleb ja tuleb.

Surumine - 67,5x5, 80x5, 87,5x6

Pos kaldega kang - 62,5kg - 5x8

Lendamine plokil - 5x8

Kitsalt surumine - 65kg - 4x8

Rööbaspuud - tuli tahtmine pisut edasi SURUDA - 0x6, 5x6, 10x6, 15x6, 20x6, 25x6 - Siin oligi tunne, et jõud vist ei saaaagi otsa.

Lõppu säärt 6 seeriat.

Homme puhkan ja ülehomme selg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mariuse blogis seletasin ära juba, miks Brasiilia ei võida. Tuleb ikka kuulata mind järgmine kord ja lootusi mitte kõrgel hoida. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saksamaa pooldaja ei ole, aga muidugi tunnen ennast hästi. Varajasemate mängude põhjal oli seda arvata, et Saksamaa võidab, aga et 7-1... :D Seda küll ei oleks osanud Brasiilialt oodata, et nii haledalt lakki saavad. Pisaraid ka voolas nagu Amazonase jõgi. :P

9gagist ka väljavõte:

cU9Q7eq.png

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli jalapäev. Sain oma kangi asendi paika. Tõmbasin natuke alla poole kangi nagu tõstjatel. Ausalt öeldes oli tõesti lihtsam keha hoida. Algul arvasin, et harjunud juba teisiti ja see ei toimi nii hästi, aga keha oli nagu kivi ja hoidis väga ilusti end sirgena. Jalad olid ludud täna lihtsalt.

Kükk 125kg x4, x4, x3 ja kõik. Ei olnud lihtsalt seda. Tegin kohe otsa 60kgx20 ilma puhkuseta üles-alla. Tõmbas jalad väga kurjaks.

Tõmme sirgete jalgadega 100kg 4x10

Kõverdus - 4x8

Rinnale kaks langevat seeriat masinal. 2x4x8

Kükkida iga päev?!?

Põnev artikkel. Peaks proovima. Olen viimasel ajal väga palju mõelnud sõnale "ületreening" , mis asi see üldse on??? Kõik kellel on midagi maailma parimat (arnoldi rind, Stubbsi selg, Platzi jalad) on nendele lihasgruppidele räigelt hagu andnud. Ja mis vahet sel on, mis toidu peal sa oled. Ekstreemne keskkond arendab keha mõlemal juhul. Keha areneb kannatades ja piineldes. Kui keha areneks diivani ees rahulikult lebades, mis te arvate, et ühiskond oleks nii rasvunud. Mnjaa, oleks see kõik nii lihtne.

Keha, mida te iga päev järgi lohistate, on nii laisk kui vähegi võimalik. Mõelge kõige laisemale asjale, mida te teate ja siis korrutage see neljaga ja te ikka ei jõua keha laiskusele. Ma usun, et seda kükimeetodit saab paljude lihaste arenguks kasutada. Ega Hr Vähi triitseps mingi ebaloomulik olend ole. Tehke ise iga päev sadu rööbaspuudel surumisi. Mõelge selle peale. Iga trenni lõpus tehke õlgadele lendamisi. Ma usun, et õlad "plahvatavad" , sest keha ei taha seda ekstreemsust taluda ja areneb selle vältimiseks. Inimesed, kes on sõjaväes käinud, et keha kannatab sadu kordi rohkem kui ME ise arvame. 36h üleval olla, toitu saada peale minimaalselt, lisa 25kg kogu aeg seljas ja ikka liiguma, vaja siis ka jookseme. Ei ole mingit probleemi, sest ON VAJA. Kõik on kinni iseenese sundimises.
Mõned head read

"Ja minu areng oli sel perioodil kõige positiivsemas tähenduses ebareaalne."
"Nagu mulle öelda meeldib: rohkem ei tähenda tavaliselt paremat, kuid tavaliselt siiski tähendab."

"Mulle ei meeldi „keskpärasus“, ükskõik, mida see puudutab" - Keskpärane inimene ei suudagi liigutada selliseid raskusi, mille poole mina püüdlen iga päev.

Näide:
Esmaspäev: kükk 10 x 5 – 100 kg
Teisipäev: kükk 10 x 4 – 105 kg
Kolmapäev: kükk 10 x 3 – 110 kg
Neljapäev: kükk 10 x 4 – 110 kg
Reede: kükk 10 x 5 – 110 kg
Laupäev: puhkus

Pühapäev: puhkus

Täpselt nende raskustega teengi järgmine nädal. Siis nädala lasen jalal puhata ja ülejärgmine nädal prooviks maksimumi kükkida. Viimati 140kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis uut. Midagi on. Uuendame.

post-29847-0-97401200-1405325523_thumb.j

Reedest olid jalad ikka väga väga haiged. Täna alustasin kükiga 100kg 10x3 (praegu vaatan, et oleks pidanud tegema 10x5, aga noh, mis seal ikka). Ilusti tuli ära. Osad seeriad tegin all pausiga, osad jalad koos, osad jalad laiali. Kangiasendi proov oli põhiline, et sellega harjuks ära, sest tunnen, et jõudu on selle hoiakuga rohkem ja keha ei vaju ka alt ära. Tundub ikkagi tugevam. Krdi hea on liibukatega kükkida.



Edasi tegin

Lõuatõmbeid 20kg 4x4

Hantlitega lendamisi 15kg 4x11

Tõmbed lõua alla 30kg 4x10

Hantlitega trapets 42,5kg 4x7

Mis muud. Eile ostsin apteegist pudeli kalamaksaõli ja kofeiini tablette. Rasked, ees olevad nädalad, tuleb ju kuidagi üle elada.

Toitumisest niipalju, et hommikul puder. Päeva peale erinevaid puuvilju + kodujuust/kohupiim. Õhtul siis suurem soe toit. Kaloreid tuleb....maeiteakuipalju. Valku 200+. Kaal kasvab vaikselt ikka. Tagasi ennast ei hoia, sest kasvama peab.

Praegu naudin mureleid ja kohe asun granaatõuna kallale. Hommikul käisin ehituspoes ja ostsin lillemulda. Aeg istutada toalilled kõik ümber. Kord aasta kahe jooksul ikka. Annab palju juurde.

Vaatasin NV, et olen ikka kasvanud küll võrreldes sellega, milline könn ma enne olin. Särgid hakkavad ka juba kiskuma, mis toob ainult sära minu silmi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis jalg ja kerge rind

Kükk - 105kg 10x4 - see kestis 15min. Päris karm.

Säärt 2 x 3x10

Surumist masinal 8 kordust kuni 30kg, mingi 5 seeriat vist

Rööbaspuid 4x8 keharaskusega

Homme siis ainult kükk - 110kg 10x3. Jube hästi olen selja paika saanud. Kang on madalamal trapetsi peal ( ise arvan, et sealsamas, kus tõstjatelgi) ja kang on kohe kergem ja jalg on tugevam all. Pole juba nädal aega vööd peale pannud kükkimisel ja tunnen kuidas keha on kõva kohe all. Ei vaju läbi ja kükkimisel teeb jalg ilusti kogu töö ära. Iga korraga on paremaks läinud nii tunnetus kui ka asend. Alguses kui kangi võtad on üks tunne, aga kui kükkima hakkad on hoopis parem. Mõnus on areneda igalt poolt.

Tänasesse menüüsse kuuluvad. Puder seemnetega, 1,2kg kodujuustu, 1 banaan, virsik, kiivi, aprikoos, 10 murelit, 250g leiba, makarone, juustu, ketšupit, 4 muna. Olen tõsisemalt hakanud neid 5 peotäit päevas vilju. Iga päev söön vähemalt 5 erinevat puu-, juur- või köögivilja. Kõike natukene.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kükkida iga päev?!?

Põnev artikkel. Peaks proovima. Olen viimasel ajal väga palju mõelnud sõnale "ületreening" , mis asi see üldse on??? Kõik kellel on midagi maailma parimat (arnoldi rind, Stubbsi selg, Platzi jalad) on nendele lihasgruppidele räigelt hagu andnud. Ja mis vahet sel on, mis toidu peal sa oled. Ekstreemne keskkond arendab keha mõlemal juhul. Keha areneb kannatades ja piineldes. Kui keha areneks diivani ees rahulikult lebades, mis te arvate, et ühiskond oleks nii rasvunud. Mnjaa, oleks see kõik nii lihtne.

Keha, mida te iga päev järgi lohistate, on nii laisk kui vähegi võimalik. Mõelge kõige laisemale asjale, mida te teate ja siis korrutage see neljaga ja te ikka ei jõua keha laiskusele. Ma usun, et seda kükimeetodit saab paljude lihaste arenguks kasutada. Ega Hr Vähi triitseps mingi ebaloomulik olend ole. Tehke ise iga päev sadu rööbaspuudel surumisi. Mõelge selle peale. Iga trenni lõpus tehke õlgadele lendamisi. Ma usun, et õlad "plahvatavad" , sest keha ei taha seda ekstreemsust taluda ja areneb selle vältimiseks. Inimesed, kes on sõjaväes käinud, et keha kannatab sadu kordi rohkem kui ME ise arvame. 36h üleval olla, toitu saada peale minimaalselt, lisa 25kg kogu aeg seljas ja ikka liiguma, vaja siis ka jookseme. Ei ole mingit probleemi, sest ON VAJA. Kõik on kinni iseenese sundimises.

Mõned head read

"Ja minu areng oli sel perioodil kõige positiivsemas tähenduses ebareaalne."

"Nagu mulle öelda meeldib: rohkem ei tähenda tavaliselt paremat, kuid tavaliselt siiski tähendab."

"Mulle ei meeldi „keskpärasus“, ükskõik, mida see puudutab" - Keskpärane inimene ei suudagi liigutada selliseid raskusi, mille poole mina püüdlen iga päev.

Näide:

Esmaspäev: kükk 10 x 5 – 100 kg

Teisipäev: kükk 10 x 4 – 105 kg

Kolmapäev: kükk 10 x 3 – 110 kg

Neljapäev: kükk 10 x 4 – 110 kg

Reede: kükk 10 x 5 – 110 kg

Laupäev: puhkus

Pühapäev: puhkus

Täpselt nende raskustega teengi järgmine nädal. Siis nädala lasen jalal puhata ja ülejärgmine nädal prooviks maksimumi kükkida. Viimati 140kg.

http://www.fitnessbaddies.com/my-squat-everyday-training-log-average-lifter-gone-wild/

näkk kükib

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea lugemine, tänud.

Mõned head read...

"And ultimately training “cool” is also a skill to be trained. The more you get used to doing this, the more natural it will become. Stay away from psyched-up monster lifts and get your work done in the chillout zone."

"If you look at a weight, get nervous, and have to ask yourself “will I hit this?” then it is too heavy for you right now."

"good performances are the result of good practices done consistently"

"Sherlock Holmes said “It is easy to be wise after the event.” But what if you never did the event?"

"When I started this program, my idea was “If you want to be good at something, do a lot of it.” And that holds true. If you want to be good a good lifter you gotta lift. If you want to be strong you have to train in ways that make you stronger. If you want to be lean, you have to understand what happens in the body to lose fat. If you want to train with crazy volume, than you need to know what happens in the body as a result. If you want to compete in Crossfit, you need to understand the demands."

post-29847-0-35909300-1405423978_thumb.p

"But a piece of paper with pretty numbers doesn’t move the weight for you."

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×