Jump to content
martinkink

Martinkink blogi

Recommended Posts

Väike retseptinurk

Kui on väga suur tüdimus juba keedetud riisist siis sellele leidsin vähemalt mina lahenduse (mitte, et ma koguaeg riisi sööksin). Riisi keetmise ajal lisada veidike broileri maitseainet, nii et segu oranžikaks läheb. Pärast on riis mõnusalt kana maitsega. Isegi kui sööd riisi kala, muna või sealihaga. Hoopis teistsugune jääb. Proovige

Ma lisan alati riisi, tatart, pastat keetes keeduveele puljongikuubiku, mis teeb asja oluliselt maitsvamaks kui lihtsalt vesi+sool keeduvesi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma lisan alati riisi, tatart, pastat keetes keeduveele puljongikuubiku, mis teeb asja oluliselt maitsvamaks kui lihtsalt vesi+sool keeduvesi.

Pastadele ma olen pärast keetmist lisanud seda sinises pakis olevat maitseainet. Teeb küll mõnusaks ja maitsvamaks. Tatrale pole veel proovinud. Selge, proovin ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis uut. Olimpi AAKG võtan ja proovin ära. YOLO

Homme siis plaanis kerge selg ja biits. Kindlasti ka õlale lendamine, sest nii on hää

Lisan ka video, kust sain väga palju juurde. Näiteks tänu sellele videole sain teada miks on mul õla eesosa nii suur, aga rind võrreldes õlaga väike (mida ütles mulle oma ala parim - Gmaster - www.teiping.ee). Ei ole kunagi õla esiosa eraldi arendanud, seega oligi väga kummaline, et miks just asjad on nagu nad on. Ehk ma surungi õlaga, mitte rinnaga. Suurema osa tööst teevad ära õlad, kuigi on ju rinnatrenn. Päris palju olen viimasel ajal ka kohandanud enda surumistehnikat ja numbrid on ka ilusti kasvama hakanud. Korraliku tehnikaga hakkavad nüüd numbrid ka ilusamaks minema. blaa blaa blaa laval kedagi need numbrid ei koti - no krt ma TAHAN 200kg kunagi suruda :D nagu videoski ütleb - " keskmine mees läheb pooleks sellise raskuse all" :lol: Koos jõuga läheb ka lihase kvaliteet kindlasti paremaks. 100kg oskab igaüks suruda, 150kg on juba teine asi, aga 200kg mnjaa... B)

Täna panin ka tänu juhuste kokkulangevusel kokku kaks asja. Ehk eile õhtul kukkus mul kodus muna jala peale puruks (toores loomulikult ja viimane muna oli) ja pärast veel kukkus maitseaine tops (veskiga vägev tops) maha puruks. Konkreetne 30 sekundit ropendamist järgnes sellele ja ikka südamest. Ise naersin pärast naabrite üle. Aga mis ma siis kokku panin. Kõrge testotaseme, mis muud B)

Kas see mees on dopingist?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mike O`Hearn? mis mul sellest? Mis vahet seal on? Tehnikat teab ja tunneb ning seda ta õpetab hästi.

Jah. Kui tehnikat tunneb, on hästi. Vaatasin üht teist videot, kus ta palja ülakehaga oli - jättis üsna Oti masti mehe mulje. Sinu videos tundub suurem olevat. Üldiselt näiteks Pianaga võrreldes jätab väga soliidse ja toreda inimese mulje. Loodan, et ta pole dopingist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loodan, et ta pole dopingist.

Vilunud silmale on peale vaadates selge, et seda ta kindlasti on ja seda toetab ka pikkuse/kaalu suhe. Teine asi on muidugi tema kyki-deadlifti-surumise rekordid, mis reedavad, et kytuseks on midagi enamat kui kanarind/riis/brokkoli.

Mitte et roidid halvad oleks, aga nii valetada pole ka ilus. Aga selliste tegelaste tottu tekivadki vahemteadlikel treenijatel ebareaalsed ootused enda fyysise ja jou suhtes. Ei ole motet vorrelda, kes on geari peal kui ise pole. Mitmed tuttavad on yhendust votnud, et OK, ma hakkan nyyd suveks treenima ja tahan selliseks saada nagu see mees (naidatakse Simeon Panda voi Jaco de Bruyn vms fotot). Oh well...

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitte et roidid halvad oleks, aga nii valetada pole ka ilus. Aga selliste tegelaste tottu tekivadki vahemteadlikel treenijatel ebareaalsed ootused enda fyysise ja jou suhtes. Ei ole motet vorrelda, kes on geari peal kui ise pole. Mitmed tuttavad on yhendust votnud, et OK, ma hakkan nyyd suveks treenima ja tahan selliseks saada nagu see mees (naidatakse Simeon Panda voi Jaco de Bruyn vms fotot). Oh well...

Lootus ja unistus peakski kõrgel olema. Ikka tahetakse ju firmasse tööle minnes saada juhatajaks. Kas see reaalselt on võimalik, eriti mitte. Unistused võiksid MINU arvates ollagi kõrgemad ja võibolla kättesaamatud. Palju imelikum oleks kui hakatakse treenima ja siis näidatakse mingit modelli pilti, et vot rsk nüüd hakkan saali möllama - BEAST MODE ON. Tahaks selliseks saada - post-29847-0-53812000-1404394099_thumb.j

Kellele mis siinkohal. Ma ei tee ka maha mehi, kes käivad tundide viisi bodybumpides ja kes on vormis. Nad ei tahagi suureks saada, nad tahavad vormis olla ja end hästi tunda. MINA, aga näiteks tahaks suureks saada. Kindlasti ma tean, et naturaalsel tasemel on see pea võimatu, aga püüdlema ikka peab. Ikka vaatad neid suuri kolle ja unistad :D

Minu arvamus on see, et unistama peaks kõrgelt. Siis on ka püüdlus suurem :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igaüks teeb ise oma valikuid. Peaasi on see, et oma valiku üle peab rõõmu tundma ja oma keha üle õnnelik olema. Kui ei siis peab midagi muutma. Ja valikuid pead tegema VAID sina ise, mitte keegi sinu eest ;)

post-29847-0-28735500-1404396678_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Korged reaalsed eesmargid ja illusioonid on siiski eri asjad. Viimase mitte saavutamine on garanteeritud, samuti hilisem pettumine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Korged reaalsed eesmargid ja illusioonid on siiski eri asjad. Viimase mitte saavutamine on garanteeritud, samuti hilisem pettumine.

Ideaalis oleks see, et väikeste eesmärkide täitmisega astutakse unistuste redelil kogu aeg ülespoole. Iga aste võrduks väikese eesmärgi täitmisega ( suveks -4kg, kevadeks 120kg kükki, talvel +10kg jne), mis viiks siis lähemale unistustele. Kas sinna ka ükskord jõuad on iseasi, peaasi, et kõrgemale ronid kogu aeg ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ideaalis oleks see, et väikeste eesmärkide täitmisega astutakse unistuste redelil kogu aeg ülespoole. Iga aste võrduks väikese eesmärgi täitmisega ( suveks -4kg, kevadeks 120kg kükki, talvel +10kg jne), mis viiks siis lähemale unistustele. Kas sinna ka ükskord jõuad on iseasi, peaasi, et kõrgemale ronid kogu aeg ;)

Juuli on naisevahetuskuu.

Olemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna vaatasin, et kuidas see areng on ka toimunud. Midagi nagu oleks.

Kangiga surumine - 9.07.2013 - 70x10, 80x3, 80x3 - 26.06.2014 - 75x5, 85x3, 95x3

Hantlitega kaldus surumine - 9.07.2013 - 22x12, 26x10, 28x6, 28x5 - 4.07.2014 - 15x8, 20x8, 25x8, 30x8, 30x8

Kükk - 27.06.2013 - 70x12, 80x10, 90x8, 100x6 - 25.06.2014 - 70x8, 120x6, 120x6, 120x6, 120x6

Rööbaspuud keharaskusega - 18.06.13 - x14, x8, x6, x6 - 4.07.2014 - x12, x12, x10, x9

Lõuatõmbed pealthaardega - 21.06.2013 - 0x5, 5x5, 10x4, 10x3 - 19.06.2014 - 0x6, 5x6, 10x6, 15x6

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

post-29847-0-25465800-1404461479_thumb.j

Nende piltidega on ka nii, et vasakult esimese ja teise jaoks pole vaja end kuidagi eriliselt liigutada, piisab mõistlikuse piirides toitumisest ja mõnest rattarallist. Aga vot kui juba sinna paremale poole minna siis selliste kehade nimel tuleb päevast-päeva vaeva näha. Iga päev tuleb pingutada. Iga trenn tuleb oma piire natuke jälle edasi nihutada. Ja mina tahangi omada sellist keha, mida ei saavuta poole aastase dieediga vaid mille saavutab aastate pikkuse tööga. Pluss ma tahaks ikka si..a kanti tugev olla

Ja ärge tulge mulle seletama, et ilma "aineteta" ei ole see võimalik. Sterod siin ja sterod seal, saage üle oma leierkastist. MA TEAN SEDA. Tööd peab niikuinii palju tegema. Naturaalsel tasemel veel eriti palju ja mõistusega

Muudetud kasutaja martinkink poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimene pilt vajab kõige suuremat tahet, et saaksid ennast pidevalt sitasti tunda, õgida ja terve aeg lebotada ning olla teadmisega, et varsti peab naine voodis üksi hakkama saama (kui üldse leiad naise) :P.

Teisei pildi jaoks peab juba normaalselt toituma ja korralikult trenni tegema - noorel inimesel aastane laks kindlasti.

Kolmas pilt vajab juba julma geneetilist eelist, et selliseid proportsioone ja lihasmassi omada. Muidugi ka ränka aastate pikkust tööd. Mees on sama suur, kui meie suurimad klassikud Janar ja Taavi.

Neljanda pildi saavutamisest saab aru iga vähegi mõtlev inimene. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kolmas ei ole ilma roidideta saavutatav ja arvan, et seda on tahtis labipaistvuse ja aususe huvides mainida.

Ehtne full, Photoshop-look. Korraga hakkas trapets vohama, kus on suurim hulk androgen receptor-eid, mis koige paremini PED-ide kasutamisele alluvad. Kui ma ei eksi, siis yleval kolmandal fotol on tegu Jaco de Bruyn kehaga. Selge on see, et mees laks mingi hetk (2010->2011) "kangemale toidule" yle. Arge olge naiivsed.

TRPB7hEOQGGx.jpg

Jaco on parempoolne, Jeff Seid-i korval. No comments..

0G65p6y.jpg

Jah, "geneetika"... arvan, et seda kiputakse tihti yletahtsustama.

ZtRWQyTavUTX.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kolmas ei ole ilma roidideta saavutatav ja arvan, et seda on tahtis labipaistvuse ja aususe huvides mainida.

Teame, teame ;)

Hea seeria muidugi.

2008-2010 - tundub normaalne

2010 - 2011 - Sellel võrdlusel tekibki küsimus, et mida sa siis ennem tegid :D Hakkasin pärast trenne šeike jooma B)

2011 - paremaks kindlasti

Üks asi on kindlasti elatuda selle nimel. Teine asi ongi oma tervist hoida ja lihtsalt trennis käia ja vaadata kuhu maani võib areneda. Jällegi, iga inimene valib oma tee ise.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kolmas pilt vajab juba julma geneetilist eelist, et selliseid proportsioone ja lihasmassi omada. Muidugi ka ränka aastate pikkust tööd. Mees on sama suur, kui meie suurimad klassikud Janar ja Taavi.

Tõesti ütled välja, et selline asi on 100% naturaalselt saavutatav ja usud seda?

2951_original.png

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõesti ütled välja, et selline asi on 100% naturaalselt saavutatav ja usud seda?

2951_original.png

Peata mind kui ma eksin.

"Heade" geenidega meesterahvas.

Poiss hakkab 10 aastasena jõukas käima pärast kooli, sest bussini on 2 tundi aega. Isa ka teeb trenni - eeskuju

15 aastasena surub nt 120kg rinnalt, kooli treener "märkab" potentsiaali ja hakkab pisut suunama/õpetama. Toitumise kui ka treeningu osas.

17 aastasena käib pigem saalis kui sõpradega "joomas". Selle asemel sööb nagu looma ja käib 5-6 korda nädalas saalis treenimas

19 aastasena satub noormees ülikooli, kus kohtub kohaliku treeneriga, kes soovitab teda oma ala tippudele ja kes ta oma hõlma alla võtavad.

25 aastasena võidab oma esimesel võistlusel laval oma klassi ja ka absoluudi

35 aastasena on ta teinud trenni ca 25 aastat. Teadlikult toitunud ja treeninud. Head sponsorid taga ja tipud, kes kogu aeg suunanud ja aidanud.

Kas sellise stsenaariumiga mehel ei võiks selline keha olla või mitte?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peata mind kui ma eksin.

"Heade" geenidega meesterahvas.

Poiss hakkab 10 aastasena jõukas käima pärast kooli, sest bussini on 2 tundi aega. Isa ka teeb trenni - eeskuju

15 aastasena surub nt 120kg rinnalt, kooli treener "märkab" potentsiaali ja hakkab pisut suunama/õpetama. Toitumise kui ka treeningu osas.

17 aastasena käib pigem saalis kui sõpradega "joomas". Selle asemel sööb nagu looma ja käib 5-6 korda nädalas saalis treenimas

19 aastasena satub noormees ülikooli, kus kohtub kohaliku treeneriga, kes soovitab teda oma ala tippudele ja kes ta oma hõlma alla võtavad.

25 aastasena võidab oma esimesel võistlusel laval oma klassi ja ka absoluudi

35 aastasena on ta teinud trenni ca 25 aastat. Teadlikult toitunud ja treeninud. Head sponsorid taga ja tipud, kes kogu aeg suunanud ja aidanud.

Kas sellise stsenaariumiga mehel ei võiks selline keha olla või mitte?

Olgem nüüd reaalsed. Nagu ütles SKG(talle on välismaa fitnessiga seotud suhtluskeskkonnas toimetamine väga hea jälje jätnud just selle osas, et ei ürita paska pähe määrida ja pigem võitleb selle vastu), geneetika on ülehinnatud, sest varem või hiljem tahetakse protsessi kiirendada ja tuleb mängu muu kraam. Tahaksid sa treenida 25 aastat ja siis saavutada vaid selline keha nagu tol kolmandal pildil? Vaevalt.

Mõistan üleüldiselt selle pildiseeria eesmärki, kuid siis peaks oskama ka valida ikkagi nii, et pildile ei panda inimest, kellele peale vaadates on võimalik öelda, et tulemus pole naturaalselt saavutatud(ning vaevalt, et ise ka eitab, välismaal pole enam mingi täielikus denialis elamine populaarne) a'la 3D delts, õhku täis massiivne rind jne.

Hint: See, et inimene on puhas praegusel ajahetkel ei tähenda seda, et kunagi pole tarbitud ning siis väga täpse elustiili tulemusena suudetud säilitada sarnane konditsioon. See viimane lause võtab kokku üldse 'naturaalse' kulturismi kui valdkonna.

Muudetud kasutaja Tim. poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olgem nüüd reaalsed. Nagu ütles SKG, geneetika on ülehinnatud, sest varem või hiljem tahetakse protsessi kiirendada ja tuleb mängu muu kraam. Tahaksid sa treenida 25 aastat ja siis saavutada vaid selline keha nagu tol kolmandal pildil? Vaevalt.

Mõistan üleüldiselt selle pildiseeria eesmärki, kuid siis peaks oskama ka valida ikkagi nii, et pildile ei panda inimest, kellele peale vaadates on võimalik öelda, et tulemus pole naturaalselt saavutatud(ning vaevalt, et ise ka eitab, välismaal pole enam mingi täielikus denialis elamine populaarne) a'la 3D delts, õhku täis massiivne rind jne.

Hint: See, et inimene on puhas praegusel ajahetkel ei tähenda seda, et kunagi pole tarbitud ning siis väga täpse elustiili tulemusena suudetud säilitada sarnane konditsioon. See viimane lause võtab kokku üldse 'naturaalse' kulturismi kui valdkonna.

Seda kindlasti, et ise tahetakse suurem olla. Inimmõistus on teine asi loomulikult. Inimene ise tahab end veidi "aidata".

Muidugi on kurb kui inimesed, kes on kunagi midagi tarvitanud ja pärast on väike paus olnud ja siis tuutavad, et ma puhas naturaal. Muidugi on jama, aga noh, elu ongi ebaõiglane ja inimene julm.

Aga reaalselt, ka suvaliste geenidega, kas sellise stsenaariumiga oleks selline keha võimalik ? Palju küll sellist asja kohata saab, aga siiski.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõesti ütled välja, et selline asi on 100% naturaalselt saavutatav ja usud seda?

2951_original.png

Selle pärast ültesingi, et julma geneetilist eelist. Mõne jaoks Rausi kükitulemus jääbki elujooksul saavutamata, aga näed, tema suudab. :)

Mõtlesin sellise keha saavutamist, mitte seda konkreetset isikut. Eestis oleks võimeline olnud vast Silver Eensalu, kes noorena omas juba märkimisväärset lihasmassi ja proportsioone. (FitRate: http://fitrate.fitness.ee/index.php?username=Karupunn&phid=8791&sex=). Minul ja arvatavasti ka Martinil jääb selline keha kahjuks saavutamata, aga kunagi ei tohi alla ka anda.

NeverGiveUp-cf8470.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×