Jump to content
martinkink

Martinkink blogi

Recommended Posts

ehh, kirjutasid, et ". Ühega on enesetunne hea IIFYM, teisega haigutad terve päeva ja tahad ainult magada KETO. Kaal langeb mõlemaga samamoodi. Ühega on kõht korras IIFYM, teisega on raskusi KETO"

kumb on kumb? kummaga on enesetunne hea ja kummaga on kõht korras?

Nüüd sobib ? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nüüd ma sain aru :)

aga kas sobib... mulle sobib teisipidi :). seepärast tahtsingi teada. inimesed on tegelikult erinevad, kuigi üritatakse väita, et ei ole.

Inimesed on nii erinevad kui veel vähegi olla saab :D Asjad, mis kellelgi toimivad, ei toimi teistel üldse. Mõni ei suuda üle 2 kohukese süüa, mõni võib lusikaga neid kausist kõhtu ajada. Maailm on nii kirju kui kirju ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inimesed on nii erinevad kui veel vähegi olla saab :D Asjad, mis kellelgi toimivad, ei toimi teistel üldse. Mõni ei suuda üle 2 kohukese süüa, mõni võib lusikaga neid kausist kõhtu ajada. Maailm on nii kirju kui kirju ;)

Mõnel inimesel on lihtsalt retseptorid, tänu millele inimese organism paska vastu ei võta! :D Haha... nali naljaks, aga jah. Ma suudan 2 kohukest süüa. Kui ma näiteks peaksin hommikul kartulikrõpse sööma (ca 100g), siis organism mul terve päeva süüa ei küsiks. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõnel inimesel on lihtsalt retseptorid, tänu millele inimese organism paska vastu ei võta! :D Haha... nali naljaks, aga jah. Ma suudan 2 kohukest süüa. Kui ma näiteks peaksin hommikul kartulikrõpse sööma (ca 100g), siis organism mul terve päeva süüa ei küsiks. :)

Krõpsudega hakkavad mul ka mingid asjad seal tööle. Terve edasine päev on rikutud, sest midagi "seedib" kogu aeg. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis siis toimub.

Täna rinnapäev.

Lamades surumine kangiga - 70*5 - tundus raske, 80*3 hakkas paremaks minema, 90*3, krt kus see jõud tuli, mina ei tea :D lootsin kaks teha. Julgestusega oleks ehk neligi teinud. Mis on vahe, vahe on selles, et olen oma asendi paremaks saanud. Õlgadelt olen koormust maha saanud ja rohkem hakanud rinnaga tööd tegema. Igapäevaga targem. Sama kehtib ka lennutamisega. Väga palju on asendis kinni

Positiivsel nurgal surumine kangiga - 50kg 5*8

Lendamine lamades - 12,5kg 4*12

Kitsalt surumine põrandal - 60 4*8 maas oli kerge pausike, et saaks seda surnud punkti veidi paremaks

Rööbaspuudel surumine - 10kg 3*7, 1*9

Säär Hackil - 50*12, 90*12, 140*12, 170*10, 190*10 - krdi valusaks tõmbas sääred :D

Homme selg ja siis tuleb puhkenädal. Ehk kõik raskused 50% ei rohkem. Siis tõstan raskusi ja kolm nädalat tõstan kordusi. Kava on hea. Pärast trenni proovisin tiramisu maitselist valku ja troopika iso kokteili veega. Minge p... kui hea, nagu vedel kreemikook.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli seljapäev.

Tegus, raske ja mõnus.

Homme teen siis mingid vormikad. Ehk saab võrrelda varasemate piltidega. Kaal siis 86Kg. Arvan, et lavavorm jääb sinna 80kg ja alla juurde. Vähem, ma ei usu et on, sest pikkust ka nagu 193 ja muidu ei jää minust midagi järgi. Ehk edaspidi kui oleks soov lavale minna siis dieedil oleksin ma kindlasti 90 päeva. Selle ajaga kaotada 10kg oleks mõistlik. Seega kaalu ei tohiks mingil juhul lasta tõusta üle 90kg ja ei näe ka erilist mõtet ennast sardelliks süüa. Mõistlikult tuleb suhtuda, sest lihas, nagu me kõik teame, kasvab meeletu aeglusega. Kui Jõunumbrid ilusti kasvavad siis minu silmis on kõik normis ja korras. Ise näen küll oma kehas meeletut arengut. Eriti nüüd selle viimase kolme kuu jooksul. Kui ikka 2500 kalori pealt küki rekordeid purustada siis peab ju asi toimima :D Ei tohiks üle mõelda (mida ka vahest ette tuleb)

Ausõna, kui mu telefon võimaldaks kartulist paremaid pilte teha siis ma neid ka teeks. Aga selle nuustikuga, mis mul praegu on, kuku või pikali :blink: Sügisel peaks omale "mõistliku" telefoni vaatama. Ikka sellise, millega helistades tuleb telefoni kahe käega hoida :lol:

Täna kolin oma korterist eramajasse. Praegu elan viiendal korrusel. Tuleb vägavi AEROOBNE õhtu (pesumasinad, diivanid, 10 kotti riideid, lauad, kaste....). Kõik rõõmsalt treppidest alla tassida B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lavavorm 80kg 193cm pikkuse juures? Vaga madalad eesmargid. Ma olen vahemalt 10cm lyhem ja 80kg oleks ka minu jaoks vahe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lavavorm 80kg 193cm pikkuse juures? Vaga madalad eesmargid. Ma olen vahemalt 10cm lyhem ja 80kg oleks ka minu jaoks vahe.

Praegusel hetkel oleks seis selline. Kindlasti aasta pärast ei oleks eesmärgiks 80kg vaid rohkem juba.

Praegu olen 86 ja näen, et asi veel ikka suhteliselt rasvane. Muidugi minu jaoks ongi viimane koht, kust rasv minema läheb alakõht. Jalad, käed ja muu on nagu hästi, aga kõhul ikka polster peal.

Eesmärk ikka suurem, aga praegusel hetkel oleks see sinna 80 kanti

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ise suht samades mõõtudes (95/192) ja tahaks kah peki maha ajada, aga rasvaprotsenti vaadates ja vähe arvutades ei jää midagi nagu järele. paneb pidevalt mõtlema, kas peaks äkki kuidagi pekine olles mõned kilod liha juurde kasvatama, enne kui maha võtta. Aga pilte vaadates tundub, et nii vist ikka vähe parem, madal rasvaprotsent annab ikka visuaalselt massi juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõnel inimesel on lihtsalt retseptorid, tänu millele inimese organism paska vastu ei võta! :D Haha... nali naljaks, aga jah. Ma suudan 2 kohukest süüa. Kui ma näiteks peaksin hommikul kartulikrõpse sööma (ca 100g), siis organism mul terve päeva süüa ei küsiks. :)

Küll sinul on kerge alla võtta võistlusteks siis ju :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küll sinul on kerge alla võtta võistlusteks siis ju :)

Defitsiit mõjub igale inimesele samamoodi ehk siis suure näljana. Aga allavõtmisel mängib ülisuurt rolli tahtejõud ja seda mul on. Kahjuks aga juurdesöömisel ei ole tahtejõuga midagi pistmist, sest kui ikka rops üles tuleb, siis ei saa rohkem toitu mahutada :P.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Dieet siis selleks aastaks läbi. Nüüd peaks sammud seadma lihase kasvatamisele.

Kava on hea. E,T ja N,R - kolm nädalat raskelt ja nädal 50%. Korralikud baasharjutused. Ei istu mulle kuidagi need masinad ja mulle nagu sobivad ka rohkem vabad raskused. Kindlasti on mul ka masinaid sees, aga vähe ütleks alla 30% kindlasti. Kaloreid jälgin niipalju, et loomsed valgud tuleks min 150g täis ja kaalu jälgin. Põrssaks ei tahaks süüa. Kreatiini võtan mängu sisse ja teen sellise suvetuuri. Loodame jõunäitajate tohutut kasvu ikka B)

post-29847-0-88874100-1401726425_thumb.j


Kava on siis E - selg+õlad, T - jalg+säär+kõht, N - Rind+triits+säär. R - Selg+biits ja NV vaba. Mõnus. Kindlasti sõidan ka palju rattaga või siis jooksen vahest. Enamasti usun, et rattaga. Kommentaaridest vormi suhtes sain palju juurde. Nii siin keskkonnas kui sõprade poolt sain palju kiitusi jalgadele. See mulle meeldib :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

OH Esmaspäev, oh esmaspäev.

Eile siis saabusime Pärnu GRILLFEST´ilt. Reedel tuli 18h tööpäev, kell 06:00 üles ja 01:00 kuskil magama ja Laupäev 09:00 üles ja magama saime ca 06:00 hommikul. Tööpäev + öine jalutuskäik ;)

Sai siis kerget degustatsiooni tehtud. Umbes 1000 portsu puddingut jagasime välja, ca 300 topsi krõpsu ja ca 200 topsi smuutit. Kirjade järgi külastas grillfesti umbes 45 000 inimest. Põnev värk oli. Ja oi jummel millist liha sai.... :wub:

Täna sai raskelt siis alustatud. Raskused ei olnudki nii rasked kui trenn ise. Enda käimatõmbamine võttis aega, et NV toibuda. Homme usun, et on juba parem ja minevam. Jalapäev on kindlasti üks tore päev

Aga siis trennist väheke -

Lõuatõmbed - 0x6, 5x6, 10x6, 15x4, 0x6

Plokil risti tagaõlg - 4x12

Istudes lendamine - 17,5kg - 4x8

Õlapress - 20Kg kettad - 4x12

Hantlitega trapets - 40kg - 4x6

Istudes köitega facepull - 4x12

Trenn kestab mul üldiselt tund aega +-10min. Pärast seda venitan ja rullin end.

Homme hakkab siis kükiga. Plaan 120kg - 6x4

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli jalapäev. Oi v.... kui raske oli :mellow: Käis hulgi mõtteid mul peas, mida üritasin eirata. Kõige vägevam oli seejuures see, et hommikul facebooki avades oli esimene pilt mida nägin selline -
post-29847-0-74355500-1402386237_thumb.j

Küll see elu on ikka imeline :D

Alustasin kükiga, 120kg 6x4 - raske, aga tehtud ma nad sain. Isegi sügavus säilis, mitte ei hakanud varastama.

Press - 210x12, 220x10, 230x8, 240x6 - tegin ka filmi. Vahest peaks

Jõutõmme sirgete jalgadega - 70x12, 75x10, 80x8, 90x6

Kõverdus kõhuli - 4x8

Säär ühe jalaga ketas käes ja raskusega rippes kõhulihased otsa. Täielik enese sundimine.


Press 220Kg x 10




Press 240Kg x 6


Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See peaks olema päris hea mugav jalapress. Kas Spartas või Revalis oled ka analoogsega teinud ja kas on ka mingi vahe sees?

Eip, pole kummaski saalis veel käinud. Ei oska kommenteerida. Aga jah ta liigub mööda kõverat trajektoori (olen proovinu sellist, mis liigub mööda rulle üles-alla ja võrreldes sellega on kordi mugavam /parem) ja väga hästi mõjub nelipeale. Siiamaani jalad kanged :D

Jalgade asendit saab ka väga palju muuta. Pind on üpris suur. Jalad väga laiali teha siis tuleb sama tunne, mis hantliga jalad harkis tõmmet teha. Hea pink on küll ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väike kööginurgake.

Tahtsin eile midagi head teha süüa. Käisin poes ringi vaatasin seda liha sealt ja siit. Ei olnud miskit head ja siis leidsin - seamaks 600g 1,29€. Läks korvi. Edasi hakkas mu mõte rulluma. Maksa kasulikkusest ma ei viitsi üldse rääkidagi, koormaks liiga palju fitnessi serverit :D

Retsept siis:

600g seamaks

3 küüslaugu küünt

1 punane sibul

3 hapukurki

2 spl oliiviõli

2 spl mesi

1 spl sinep (meeste oma)

500g tomatera tomatipasta basiilikuga (meenutab pizzakatet, soovitan. 27Kcal 100g kohta)

vesi+sool+pipar

Valmistamine:

Lõikasin maksa nii 2cm*2cm kuubikuteks. ja panin pannile praadima. Lisasin natuke soola ja panin kaane peale.

Panin poti tulele. Lõikusin sibula ja küüslaugu (endale sobivateks tükkideks). Panin potti 2 supilusikat oliiviõli ja lisasin sibulad ja küüslaugud. Pärast kerget praadimist lisasin sinepi ja 1 supilusika mett. Segasin ära ja kui mesi oli sulanud lisasin tomatipasta ja natuke kannust kuuma vett, nii pool klaasi. Kui segu hakkas vaikselt podisema, pigistasin sisse poole sidruni mahla ja lisasin teise supilusikatäie mett. Tuli oli madalal ja segu vaikselt podises. Siis viilutasin ära hapukurgid ja lisasin potti. Valasin ka pool klaasi hapukurgi vett sisse. Sool ja pipart sai siis ka sisse pandud. Lasin segul vaikselt podiseda ilma kaaneta, sest natuke oli vaja paksemaks minna.

Kui maks oli kergelt pruuniks praetud panin kogu maksa potti. Edasi lasin potis oleval mikstuuril veel 10 minutit tõmmata ja siis keerasin tule maha, panin kaane peale ja tõstsin kuumaalusele "tõmbama".

See oli lihtsalt uskumatu kui hea toit sellest sai. Tegemise ajal koguaeg maitsesin ja suu tilkus vett. Selline ideaalne seljanka/strogonovi laadne kaste. Suutsin mitu korda söömise ajal oma suu ära kõrvetada, sest ütleme ausalt, kugistasin toidu sisse ^_^

Serveerisin koos tatra ja värske salatiga. Sobiks kindlasti ka kartuliroogade juurde (eriti praetud kartuli, mmmm, täna proovin). Maks läks väga maitsvaks ja pehmeks. Naise õde ka sõi ja kiitis "appi, kui hea". Igatahes, kes tahab kindlasti proovige, soovitan ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis meeldiv rinnapäev. Enne trenni oli jube hall see olemine, nagu see ilmgi. Kohvi ei tahtnud, tahtsin midagi värsket. Proovisin siis selle Extreme speed suhkrukäki ära. Maitselt mitte just kõige meeldivam ja toimet ka nagu ei olnud tunda enne trenni. Tavaliselt hakkab ikka enne trenni väike ärevus/erksus tekkima. Täna polnud sellest haisugi.

Alustasin siis tavapäraselt ellipsil soojendust, kui kuskilt karup.....st tuli midagi -

post-29847-0-36352600-1402560800_thumb.p

Pidin ennast tagasi hoidma, muidu oleks seal õhtuni aerutanud. Trenni pidi ka tegema :D

Trennist siis. Õlad soojaks ja suruma

Kangiga surumine - 65x5, 75x5, 85x6 - jäi veel sisse ka...

Kaldpingil - 60kg - 5x8

Lendamine lamades - 15kg - 4x8

Kitsalt surumine - 65kg - 4*6 - võitlus iseendaga

Rööbaspuud - 15kg - 4x5 - asjata ei nimetata seda ülakehakükiks ;)

Lõppu säärt ja jalgade rullimist. Siiamaani ronin teisele korrusele mööda käsipuud. Pikalt mõtlen enne kui lähen :D Nagu poleks kunagi elus jalgu treeninud. Kõik kohad on reies haiged - eest, küljed, tagant, tagumik, kui on seal veel mingi koht siis on see ka haige :)

Homme selg ja nädalavahetus vaba. nice...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×