Jump to content
martinkink

Martinkink blogi

Recommended Posts

mulle endale meeldib sellist tüüpi salat. ise ma seeni ja paprikat ei söö, kuid ntx avokaado ja oliivid on seal ka väga head. ja mugulsibul, seller jmt. vahel greipfruut. kui neid asju vaheldada, siis ei lähe üksluiseks, kuigi ta maitseb mulle nii või teisiti :).

lisandina sobib mistahes valk: kana, kala, liha, muna, peekon, kes juustu sööb, siis juust...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega ma ei teagi, kas ma juba olen ketoosis või mitte. Esimest korda proovin seda värki. Väsimus on niikuinii koguaeg, sest on ju energiadefitsiit. Ega mul kodus ei vedele ka glükomeetrit. Pole ka proovinud kas mu hingeõhust küünal põlema läheb :D

Enesetunne on muidugi hea. Kas ketoosi märk on see kui enesetunne on halb? ma ei usu, asi ikka inimeses ja suhteline. Trennis täna jõudu oli. Mitte muidugi sellist, mis on päevadel kui sõin enne trenni 50g kaerahelbeid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mulle endale meeldib sellist tüüpi salat. ise ma seeni ja paprikat ei söö, kuid ntx avokaado ja oliivid on seal ka väga head. ja mugulsibul, seller jmt. vahel greipfruut. kui neid asju vaheldada, siis ei lähe üksluiseks, kuigi ta maitseb mulle nii või teisiti :).

lisandina sobib mistahes valk: kana, kala, liha, muna, peekon, kes juustu sööb, siis juust...

Nii kõrvalt võin öelda, et tänud retseptide eest. Minule ei muutu toit kunagi üksluiseks. See on lihtsam kui süüa seda, mida vaja, mitte mis maitseb. Muidugi kui keha vajab vitamiine ja paprika maitseb hää siis 2in1 tooted on alati hea valik ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ega ketoosi tunnused ilmnegi paljudel inimestel, eriti, kui enne ka pole peamiselt sv-toitumisel oldud. minu enda kogemuse järgi ketoosis on pigem enesetunne hea, energiat palju rohkem ja väsimust ei ole, pea ka selgem.

samas ma ise tunnen lisaks oma keha lõhna muutust küll, eriti trenni ajal. eks see individuaalne ongi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks seda tajubki siis süsivesikutega laadimisel. Kui ma pole pikalt palju SV söönud siis suures koguses SV süües tõuseb mul keha temperatuur ja kuidagi tunnen kuidas veri hakkab ringi käima. Süsivesikutega tahtsin niikuinii laadimist alustada pärast hommikust trenni, mitte enne. Et saaks laadimise mõjust veel paremini aru.

Laadida ei kannata 1 päev, lööb kalorid lõhki. Pigem kaks päeva. Vaatab, kuda mõjub, äkki piisab ka ühest :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see on ju hea :), kõikse hullem ongi see, kui hakata ennast kole targaks pidama, kes kõike teab :)

a miks sa laadid ikkagi? et väsimus kaoks? huvi pärast küsin.

ja huvitav, kas see, et kehatemperatuur tõuseb, on ka see nn carb-flu? samas osadel on see pigem vastupidise protsessi ajal - liiga järsku ketoosi minnes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see on ju hea :), kõikse hullem ongi see, kui hakata ennast kole targaks pidama, kes kõike teab :)

a miks sa laadid ikkagi? et väsimus kaoks? huvi pärast küsin.

ja huvitav, kas see, et kehatemperatuur tõuseb, on ka see nn carb-flu? samas osadel on see pigem vastupidise protsessi ajal - liiga järsku ketoosi minnes.

Ei ei, mitte nii hullult. Lihtsalt palav hakkab nii 10-15min.

Laen ka sellepärast, et vaim ei väsiks. Hommikusest pudrust puddinguga olen juba kaua unistanud :D Saab organism ka väheke puhkust sellest rasva läbitöötlemisest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palavust tunneb üldiselt mistahes vähegi korralikuma valgu või süsikurikka eine puhul. Seedimiseks on energiat vaja, organid peavad tugevamalt tööd tegema, pulss tõuseb jne. Suviti ei saagi ma väga hilja enam õhtust süüa, sest higistan öösel linad täiesti märjaks. :D Peab veidi pikema pausi sisse jätma, et suuremad seedetööd tehtud saaksid ja keha maha rahuneks. Süskarite puhul on toime kõige tugevam, sest keha reageerib suurtele süsivesikute kogustele enamasti ainevahetuse võimendamisega. Mida enam suhkruid sisse kaanida, seda enam üritab keha neid kohe energiaks ära põletada. Sealt ka see kuumus.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega mul muidu palav ei hakkagi, aga kui just pole pikalt SV saanud. Ei seda kuumust ma ei kartnudki, teadsin miks ta tekib.

Ma olen ka talvel linad täis higistanud, sa räägid siin suvest :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minul oli just vastupidi, kui vahepeal prooviks paar nädalat 50-70g süskarite peal olin. Koguaeg oli ikka jahe. Koolis teised käisid lühikese varrukaga majas ringi samas kui mul oli pikkadel riietel veel soe pesu ka all ja ikka oli külm. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega ma ei teagi, kas ma juba olen ketoosis või mitte. Esimest korda proovin seda värki. Väsimus on niikuinii koguaeg, sest on ju energiadefitsiit. Ega mul kodus ei vedele ka glükomeetrit. Pole ka proovinud kas mu hingeõhust küünal põlema läheb :D

Enesetunne on muidugi hea. Kas ketoosi märk on see kui enesetunne on halb? ma ei usu, asi ikka inimeses ja suhteline. Trennis täna jõudu oli. Mitte muidugi sellist, mis on päevadel kui sõin enne trenni 50g kaerahelbeid.

Küll elukaaslane ütleb kuidas hinge õhk on,midagi meeldivat sealt ei tule :)

Kuidas sul magama jäämisega lood on ? Minul ei tule üldse und kui päevas alla 100 g. on ainult süsikad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küll elukaaslane ütleb kuidas hinge õhk on,midagi meeldivat sealt ei tule :)

Kuidas sul magama jäämisega lood on ? Minul ei tule üldse und kui päevas alla 100 g. on ainult süsikad

Magama jäämine nüüd lihtne tegevus küll ei ole. Kas asi on selles, et ma süsivesikuid ei saa või lihtsalt sellepärast, et kõht koriseb ja on tühi. Nüüdseks on juba väsimus tõesti suur. Tahaks magada ikka koguaeg. Eile õhtul sama moodi, räige uni ja siis kui lõpuks otsustad televusseri kinni panna siis vähkred mitu tundi voodis - kõht tühi und ei tule. Dieeditunne on kohe :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahaks oma tavapäraselt, humoorikat päeva ka siia kirjutada. Tänase päeva vaieldamatu lause, mis kogu aeg end meelde tuletas -

post-29847-0-67133800-1400703232_thumb.g

Algas sellest, et jõusaalis oli tavapärane jalapäev. Higi leemendes, mis kole. Tõmbe 3ndal kordusel torkis higi silma juba ja tormas mööda nägu alla nagu kevadised sulaveed. Noh arvasin ,et ongi vähe niiskem päev ja soojem ka. Heitsin pilgu ka konditsioneeridele, mis salis olid ja kolmest, mida vaatasin olid kinni. EI TÖÖTANUD. Pärast trenni küsisin adminnilt, et kas teil on kõik kondistioneerid katki. Ei ole, tuli vastus. Aga miks nad siis ei tööta ??? No keegi ütles, et saalis on külm. KÜLM, tule taevas appi saalis oli ca 30 kraadi sooja. Kõik tilkusid, aga ei ühel on TREENINGSAALIS külm. Krt hakka trenni tegema või pane pusa selga. Miks peavad teised 99% inimestest kannatama. Trenn oli hea vähemalt. Raske, aga kindel.

Edasi

Sain kõne ülemuselt, et tahab minuga rääkida. Selge, tulen läbi. Veloga nagu ma olen. Hetk, mil otsustasin minema hakata, hakkas tibama. Mis seal ikka, viimati ei olnud suhkrust tehtud. Sai siis ca km sõidetud kui löraki kuskile lasnamäe pori sisse pikali, esiratas libises kurvis :D Endal oli seljakott toiduga seljas (kaks pakki mune) ja vihma kallab. Kõik tuled ja viled mööda muruplatsi laiali. Hetk kui hakkasin oma ratast üles tõstma, sõitis buss minust mööda. Otseloomulikult läbi lasnamäelikult suurest porilombist ja peale selle, et ma täiesti porine olin, sain nüüdseks ka läbimärjaks. Oleks siis liiklus olnud. Ei, see krdi bussijuht sõitis meelega täiskiirusel minust mööda läbi poriloigu. Ma olen alati bussijuhte liikluses vihanud. Tänasest ka asi paremaks ei läinud.

Lõpuks jõudsin ülemuse juurde. Jutud selged, hakkasin kodupoole väntama. Vihma ikka kallab, mõnus. Nüüdseks oli mul juba savi. Kui enne vältisin porilompe siis nüüd ilma silma pilgutamata sõitsin neist läbi. Kodutee oli ka mööda peterburi teeäärt. Sellist porilompide alleed annab mujalt otsida muidugi. Iga auto, mis mööda sõitis oli juba huumor, sest ma ei saanud enam rohkem märjemaks saada :lol: Koju jõudes lakkas vihm ja pilved kadusid. Nice...

Ikka on tore kui elu vahel selliseid "huvitavaid" päevi sisse viskab. Hakkaski juba liiga lihtsaks minema. A ja kümnest munast oli katki vaid kolm. Seljakott käis igatahes pesumasinas, koos teiste tossude ja dressidega :D

Elämä on laiffi B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis siis minu elus toimub. Täna hommikul oli kaal 86,5kg. Ise ei suuda enam vahet näha, aga naine polnud paar päeva näinud ja ütles, et pilt on palju paremaks läinud võrreldes eelmise korraga. Nice B)

Tahaks paar vormikat ka millalgi teha

Muutsin kahjuks kava. Eluolu nõuab ja sinna pole midagi teha. Nüüd plaanis 2+1, 2+2. Nädalavahetus vaba. Jalg+säär+kõht, Selg+õlg - Rind+triits säär, Selg+biits. Iga trenn 6 harjutust. Kestvus 1h kuni 1h 15min. Sobib. Kolm nädalat raskelt siis üks kerge nädal siis tõstan raskusi ja siis jälle kolm rasket. Suvi sisustatud.

Dieeti pean Mai lõpuni ja siis hakkan otsima oma kaaluhoidmiskalorit, et siis vaikselt kasvama hakata. Nädalaga tuleb äkki number 85kg ka kaalule. Alustasin 95kg pealt Märtsi keskelt. Praegu kalorid ca 2400. Langetasin 100 kalori võrra.

Ketodieet VS IIFYM dieet. Kaal langeb samamoodi. Ühega on enesetunne hea, teisega haigutad terve päeva ja tahad ainult magada. Kaal langeb mõlemaga samamoodi. Ühega on kõht korras, teisega on raskusi. Üks kaalub ikka räigelt teise alla :blink: Tänased numbrid - Kaloreid 2386,6. Valgud 198,5, SV 180,4, Rasvad 99,6 ja tuju on imeline :P

post-29847-0-81487400-1401090239_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Dieet kestab veel nädala lõpuni. Hommikul oli kaal 86,4kg. Loodaks kaalu saada alla 86 siis oleks rahul. Saaks kaloreid tõsta ja hakata rahulikult hoidma/tõstma. Seda juba mõistuse piires

post-29847-0-69710500-1401175128_thumb.j


Nädalavahetusel üritaks siis mingid kokkuvõtvad vormikad ka teha. Saab pildi ette. Rasva on muidugi lavalemineku jaoks oi oi kui palju, aga sinna ka aega palju. Ennem tuleb kasvada veidi. Physique peaks mahtuma küll. Kulturismini on veel mõni aastat aega.

Täna tegin selga ja õlga. Homme puhkan ja siis selga ja reedel rinda. Siis tuleb taastusnädal ja siis hakkab paugutamine jälle pihta. Elame näeme

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ketodieet VS IIFYM dieet. Kaal langeb samamoodi. Ühega on enesetunne hea, teisega haigutad terve päeva ja tahad ainult magada. Kaal langeb mõlemaga samamoodi. Ühega on kõht korras, teisega on raskusi. Üks kaalub ikka räigelt teise alla :blink:

---

kumb on kumb, s.t. kummaga enesetunne parem ja kummaga kõht korras?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ketodieet VS IIFYM dieet. Kaal langeb samamoodi. Ühega on enesetunne hea, teisega haigutad terve päeva ja tahad ainult magada. Kaal langeb mõlemaga samamoodi. Ühega on kõht korras, teisega on raskusi. Üks kaalub ikka räigelt teise alla :blink:

---

kumb on kumb, s.t. kummaga enesetunne parem ja kummaga kõht korras?

See keto käigu kuu peale :D Minule ta ei sobi. 10 päeva, ükski õhtu magama lihtsalt ei jää. No lihtsalt ei jää. Eile muutsin dieeti, magasin nagu kott. Kumb taastumisele kaasa aitab, usun, et magamine. Nüüd on juba kaks päeva tuju heaolnud ja energiat ka on. Rattaga sõidan ikka edasi ja trennid on ka nauditavamaks muutunud ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Algas sellest, et jõusaalis oli tavapärane jalapäev. Higi leemendes, mis kole. Tõmbe 3ndal kordusel torkis higi silma juba ja tormas mööda nägu alla nagu kevadised sulaveed. Noh arvasin ,et ongi vähe niiskem päev ja soojem ka. Heitsin pilgu ka konditsioneeridele, mis salis olid ja kolmest, mida vaatasin olid kinni. EI TÖÖTANUD. Pärast trenni küsisin adminnilt, et kas teil on kõik kondistioneerid katki. Ei ole, tuli vastus. Aga miks nad siis ei tööta ??? No keegi ütles, et saalis on külm. KÜLM, tule taevas appi saalis oli ca 30 kraadi sooja. Kõik tilkusid, aga ei ühel on TREENINGSAALIS külm. Krt hakka trenni tegema või pane pusa selga. Miks peavad teised 99% inimestest kannatama.

Kuna elan korteris, siis on meil kütmisega samamoodi. Meil lõpetati kütmine muide alles eelmine nädalavahetus ära, sest ühel või paaril inimesel oli külm. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna elan korteris, siis on meil kütmisega samamoodi. Meil lõpetati kütmine muide alles eelmine nädalavahetus ära, sest ühel või paaril inimesel oli külm. B)

Meil pandi juba ammu kinni, aga vahepeal mingi nädal aega radikad uugasid, sest JUSIISOLIKÜLM. Toas 24+ kraadi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ehh, kirjutasid, et ". Ühega on enesetunne hea, teisega haigutad terve päeva ja tahad ainult magada. Kaal langeb mõlemaga samamoodi. Ühega on kõht korras, teisega on raskusi"

kumb on kumb? kummaga on enesetunne hea ja kummaga on kõht korras?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×